Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Anarchizmus
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Vita az anarchizmusról

Elejére << Előző < ... 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 ... > Következő >> Végére

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:53:51 (3125)
Belűlről akarom rohasztani :-)

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:53:42 (3124)
az. de ez az mszp-s belépés izgalmasabb... én a fidelitászon gondolkozom már régóta... állítólag szerveznek kirándulásokat meg minden. és hosszú távon meg is lehet belőle élni nem is rosszul...
[előzmény (3121)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:53:32 (3123)
Á, még nem vettek föl, csak kérelmeztem..........

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:53:10 (3122)
Én leszek a belső ellenzék.

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:52:06 (3121)
Ja a PICSA?
[előzmény (3112)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:51:24 (3120)
Várjá még, nagyon új a dolog........
[előzmény (3117)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:51:05 (3119)
vagy a csintalan alapított egy pankbandát? geci bazmeg azt azért csekkolnám...

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:50:48 (3118)
Ja? Szerintem tirátok gondolt. Mondjuk, lehet, hogy nem rád éppen, de gondolom érted.
[előzmény (3115)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:50:47 (3117)
akkor rólad fogunk beszélgetni he??? elvtárs...
[előzmény (3116)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:49:45 (3116)
Jól van, beléptem az MSZP-be.
[előzmény (3112)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:49:33 (3115)
az ezredforduló punk elvtárskái
[előzmény (3113)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:49:20 (3114)
én ezt nem tartom "szent-emelkedett" helynek, ezt egy mocskos barom helynek tartom, azért mondom, hogy nem illendő itten sem érvként meg semmiképpen sem felhozni, aljas módon elpusztított mártírok emlékét
[előzmény (3113)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:47:42 (3113)
kik kicsodák?
[előzmény (3112)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:45:54 (3112)
na és azok kicsodák? a picsa vagy mi? kezdjünk egy vitát a picsáról itt ezen a szent helyen? hasonlóan emelkedett lenne.

ELŐRE VÖRÖSÖK!!!
[előzmény (3111)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:43:43 (3111)
De mondom. Nincs zsidókérdés. Hacsak nem az, hogy a finánc-tőke képviselői bizonyára azok, akik nyúzzák a magyarokat (inkább így fogalmazok: a népet). Tehát ez nem létezik. Viszont, amiről a Sanyi írt, az igen.
Hagyjuk szegény másodikvilágháborús zsidó mártírokat békében nyugodni és ezen a méltatlan helyen ne mocskoljuk emléküket. Ez a hely nem arról szól és méltatlan ahhoz, hogy fölemlegessük ezt az emberiség és a zsidóság elélen elkövetett állati disznóságot, nem a bűnösökre, hanem a szerencsétlen áldozatokra való tekintettel. Jó? Az irántuk való tisztelet miatt kérem, hogy ezt a kérdést ne feszegessük tovább, inkább beszélgessünk csk nyugodtan az ezredforduló punk elvtárskáiról.
[előzmény (3108)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:42:08 (3110)
meg különben is bőven el vagyunk foglalva a nemzetközi cionista összeesküvéssel, nincs időnk blőd poénkodásokra....
[előzmény (3109)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:40:13 (3109)
ironizáltam ha nem tűnt volna föl.

nekem meg majdnem minden barátom zsidó. és mi is viccelődünk ezen. de a viccen van a hangsúly. ha bármikor komolyan előjön a téma, azért tudjuk hova kell tenni... asszem nofarewell is emlékszik egy ilyen félreértéses-nyári incidensre... na mindegy ez már ránk tartozik:)
[előzmény (3105)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:37:13 (3108)
Ok az rendben van ha nem érdekel, de akkor viszont a 3103 - as hozzászólásod meg engem nem érdekel, mert eddig olyan dolgokat mondtál, amiket egy vitának a fél százalékos ismeretére reagáltad. Én nem ismerem emerileg ctg - t; pukkasztásban ügyes is mint egykoron a Clashcityrocker, pláne ha nem gondolja ezeket komolyan. Viszont te se mondjad hogy nem kell mindenből zsidókérdést csinálni, ha nem érdekel, ami abban a topikban történt.
[előzmény (3106)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:35:09 (3107)
Micsoda egy kegyeletgyalázó mocskos fasiszták vagyunk, mi. Egy német-, egy zsidó-, egy magyar bunkó.
Na ez a Kárpát - medence, ez Nagy-Magyarország itt a kicsiben is. Ez a három "magyar".
Egy Oberd...cht, egy Mojz...s, egy Bo....s. A neveket rejtettem.... Német, zsidó, magyar. És barátok vagyunk....
[előzmény (3105)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:30:33 (3106)
Nem érdekel, ismerem a Sanyit immáron 7 éve. De a Bácsfi topikot tényleg töröljétek és szüntessétek meg, mert égő.
Tudom, hogy a Sanyi elveti néha a sulykot, de igaz és őszinte és emberi és nem tenne semmi rosszat. És ő a bőrén tapasztalta a sajátján és nem a felmenőjén a kommunista rendszer "puha" terrorját. És nem kell ezért mindenből "zsidókérdést" csinálni, mert egyszerűen ilyen nincs, de, ha van, akkor, azt ők csinálják.......
[előzmény (3104)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:26:59 (3105)
Na, te is bőgsz, meg letüdőzöd, nem tagadhatod........ :-)apádat.
Nekem vannak zsidó barátaim, a poén, hogy azok nem bőgnek....
Ja meg labanc is. És bírom, amikor a német, meg a zsidó barátommal hárman együtt sörözünk, aztán mondja, az Ob........cht a Moj......snek, hogy faszért nem születtél korábban, hogy elégettek volna ausvicban, aztán jót röhögünk isszuk a sörünket és együtt szidjuk a mocskos rendőröket és követeljük vissza Erdélyt. :-) Mer azér ezek nagy magyarok. Hogy van ez?
[előzmény (3102)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:26:23 (3104)
Hát azért nem véletlenül írtam a Bácsfi - topikot. Te is figyelj oda egy olyan vitára, aminek a közepébe szóltál hozzá és nem is ebben a topikban kezdődött, hanem inkább úgy látom végződött. Tehát még a Bácsfi - topikban leírtak alapján reagáltam ctg beírására. Így már értem miért reagáltál ilyeneket, de viszont akkor olvasd el az ott leírtakat.
[előzmény (3103)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 00:20:42 (3103)
Hülye vagy? Tudsz olvasni? A Sanyi nem azt írta, hogy éljenek a nyilasok, meg hogy le vannak szarva a zsidó mártírok, Hanem azt, hogy teli van a töke a mai punk-gyerök elvtársakkal. Érted bazzeg. Se zsidó, se nyilas. Hanem ma. Meg punk. Érted. Nem muzsikált senki punkrock-banda a Szálasi fülibe. Felfogtad? És nem szólóztak a punkok háttérzenét a dunábalövésekkor. Meg a tatárjáráskor és a törökdúláskor se. Érted, most nem volt rrő szó. Csak aztat próbálta ideírni, hogy a mai punkok elvtársak, miközben űket meg üldözte a komcsi állam. Se zsidó, se nyilas. Kommunista. (Ja, cigány se, magyari se - nem népekről, meg rasszizmusról) Értöd-e.
Amúgy meg ez a fórum nagyon nulla és méltatlan, ahhoz, hogy említs, amiről írsz, mert abben persze egyetértünk, csak nem ide való........
[előzmény (3101)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-20 23:36:39 (3102)
nem adtam közre itt semmilyen Bush-életrajzot nem bush a lényeg abban amit leírtam. te elvtársoztál itt, arra írtam ezt a kommunista-fóbiát.

amúgy igazad van a kurva zsidók mindig bőgnek. megyek, agyon is baszom apámat...
[előzmény (3099)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-20 23:17:15 (3101)
Úristen, hát nem hiszem el, hogy nem érted meg, mit akarok mondani!!!!!! Az istenért, hol írtam egy szóval is, hogy a nagyapám egy mártír, vagy egy hős??? Nem hiszem el hogy nmem fogod fel a különbsléget a mártírképzés, és a között, hogy egyesek le-ta-gad-nak történelmi tényeket és tömeggyilkosságokat. Kizárólag ennyit írtam, semmi mártír, semmi siralom. Lehet hogy ahhoz is jogom lenne azok után amik elhangzottak, de leszarom. Nem megyek el a mongolokig, de megbocsáss, nekem ez a családom története, ez jutott nekem, és nehezen tűröm, amikor viccelnek vele. Ennyi, nem több. Bácsfi kérdésben ugyanazon véleményen vagyunk, azonkívül én nem vagyok "ti", mert elhatárolom magam igen erősen attól, amit zömmel itthon "punk"nak neveznek. Ez a rehabilitáció nem vitatott. Ctg kezdte itt a portálon vagy heccből vagy más okból, de minden emberi jóérzés azt kívánta, hogy mindig ellene forduljak szóban, akár van értelme, akár nincsen. Politikusokat nem értem miért raksz ide be. Eredendően nem kéne ennek az egésznek erről szólnia, annál pedig remélem többet nézel ki belőlem, minthogy valami párthuszár legyek itt. Szekeres és társai mind a két úgynevezett "oldal"ról nem érdekelnek; egyik korruptabb mint a másik.
Elmondom miért válaszoltam az elvtársazásra. Kizárólag egy okból. Minden bizonnyal és amúgy teljes joggal kilehet ctg, hogy egyesek itt Lenint és más szélsőbalos vezetőket éltetnek, meg a punkok elvtársazzák egymást. Ehhez nem fér kétség, undorító. Kizárólag egy és egyetlenegy okom volt azt írni amit: hogyha ő viszont vicceskedik Szálasival, azzal az erővel ezzel miért ne lehetne? Semelyikkel nem szabad az én meglátásom szerint, de a kérdés csak erre irányult. Sem zsidókérdés, sem más, kizárólag lelkiismereti. USA, Izrael? Kicsit lebecsülsz asszem. De tegyük helyre. Izraelben egyrészt nem csak zsidók élnek, az USA - ban sem. Ettől függetlenül valóban a legnagyobb terroristák. De ezt nem emlékszem hogy én mikor vitattam volna.
[előzmény (3097)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-20 23:09:02 (3100)
Visszanéztem. Mért nem a "zsidózókhoz" írsz itten ódát. Ki a fasz emlegette a komcsikat? Erre válasz a zsidózás........... Mindenki sírhat itt. zsidó, cigány, a magyarok meg nácik. Mennyetek a büdös picsába, bunkók. (jól van, csak vicceltem, de ezt mondanám, rólatok, ha komolyan gondolnátok)
[előzmény (3096)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-20 23:06:23 (3099)
Király duma. Ő, aki a fő-terrorista. (Bushoz mondom)
Te barom (bocs, csak viccelek, a vita "heve" :-)), ezek rohadt kommunista tolvajok, érted? Semmi közük a kommunizmushoz, csak a hasznuknak van. Te vak vagy, vagy vakló? Olvassál csak Dylan Thomast a vakhülyékről, rövid versike, talán kibírod.
[előzmény (3096)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-20 23:02:13 (3098)
Igazad van. A punk nem fér bele a "jóízlésbe".
Ezért persze irtani kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[előzmény (3095)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-20 23:01:20 (3097)
Hagyjuk már az ősöket. Bizonyára igazad van, de most messze nem erről van szó. Én is, meg mindenki irkálhatna a mártír őseiről. De most akár lehetne arról is szó, hogy a Sanyi meg sajátmagáról! Érted. Az már azért közelebb van és a tatárokig ne menjünk már el, hogy gyűlöljük a mongolokat. Érted, vagy nehéz?, a CTG itten van és itten nemrégiben szopatták! A "Bácsfit" ezerzer becsukattam volna én is, szégyellni való, hogy még van....Ebből a hülye pinából itt csináltok ti "punkok" legendát....
Igen, semmit sem kell letagadni. Én, bevallom nemm ismerem ennek a vitatott "rehabilitáció"-nak a történetét. A következőt tudom csak, amikor fölfigyeltem rá. A kopasz fejére 200 Eft-t költött (állami pénzből - hajbeültetés), Szekeres Imre nyavajog a tévében valami aláírásról (akinek a felesége szétlopta a magyar nép vagyonát valami szállodabizniszben) - ezek azért lényegesek, mert minősítik a "hiteles" baloldali "antifasisztákat". Aztán hallom, hogy rehabilitálnak valakit.... Nem tudom, ki és miért akarta. Bizonyára, akik tették, sem barmok. De nekem egy hiteltelen szélsőjobbos rohadék nagytőkés nyavajgott, hogy mit kell neki aláírnia. A politika.... Na ettől aszontam, hogy akkor bizonyára jó. Nem ismerem a részleteket, abszolút.......Az előbb is leírtam, meg az, hogy a picsába jön ez ide. Mi a lófaszért kell mindenért minden szóért a zsidókat siratni itten állandóan. A Sanyi csak aztat merészelte leírni, hogy a faszért lettek elvtársak a punkok, te meg arra jöttél rá ebből, hogy szegény zsidók gyilkosát (ha így volt) szentté avatták. Hogy jön ez ehhez. Arról meg nem is beszélve, ha így nézzük, a zsidók a legnagyobb terroristák ( USA, Izrael), vagy még milyen baromságra jöjjek rá ebből?
[előzmény (3094)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-20 22:10:18 (3096)
titeket ez a kommunista-fóbia fog az őrületbe kergetni... még bush is annyival progresszívebb volt nálatok, hogy látta a változások szelét és lecserélte a "kommunizmus elleni harc" zászlaját a "terrorizmus elleni harc" zászlajára. ez a kommunista veszély már csak a ti agyacskátokban létezik, már akinek van. neked van, ctg-nek valami génmanipulált tekervény van a fejében.
[előzmény (3093)]



Elejére << Előző < ... 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 ... > Következő >> Végére