Hírarchívum > Márciusi Deszkás Ifjak
Írta: | Bönditz Szabolcs |
Feltöltötte: | bubsy |
Ekkor: | 2006. már. 16. csütörtök - 13:29 |
A Szakadék zenekar tavaly hozta ki első nagylemezét Parabellum reggel, délben, este címmel, és a buli felfogható egy veszprémi lemezbemutató koncertnek is. A lemezen vegyesen sorakoznak a 4 akkordos punk zúzások és a punkosabb elemkbe vegyített metálos betonozások, ami változatossá, érdekessé és egyedivé teszi a zenéjüket, amit jól adagolt, fifikás szövegekkel fejelnek meg. A lemezen szereplő Egész nyáron című sláger a nemrég megjelent Country Metál válogatáson is szerepel.
A Paksról alig 2 éve a fiatalok köztudatába atomsebességgel berobbant Norm fúvósokkal megbolondított kaliforniai punkmuzsikája garancia arra, hogy a táncoslábú fiúk és lányok megmozgassák kezük / lábuk / nyakuk / seggük, és végigpörögjék a koncertjüket. Tavaly jónéhány bulit nyomtak a Fürgerókalábakkal, május 1-től pedig az Aurórával indulnak sokállomásos erdélyi turnéra - hiába, az atomenergia jó hajtóanyag.
A bulit a nagyigmándi Pihent Elme indítja, garantáltan felpörgetve a közönséget. Ők ugyancsak fúvósszekcióval megtámogatott punkandrollt tolnak.
http://www.szakadek.hu
http://norm.atw.hu
http://pihentelme.atw.hu
|