Hírarchívum > Pénteki sztondulás a Trafóban
Írta: | Hajni |
Feltöltötte: | bubsy |
Ekkor: | 2009. már. 18. szerda - 12:10 |
Budakeszi egy olyan speciális hely, ahonnan sok remek zenész és érdekes, nemcsak az önmegvalósítás útját járó zenekar származik, hanem koncepciózus, céltudatos és bizony piacorientált csapatok is születnek. Az utóbbi fogalomkörbe tartozó brigád a sokak által ismert Turn Of Mind, akik röpke egy-két év alatt szignifikáns ismertségre tettek szert, a 20 éves átlagéletkoruk ellenére. Slágeres metalcore és kész!
Az est főeseményeként lehet konstatálni a Solution-t, akik januárban bebizonyították, hogy "van élet a halál után". Hosszú időre kivonultak a köztudatból, és a feloszlás széléről visszavergődve megmutatkozott az az alapigazság, hogy igenis számolni kell velük, mint a hazai zenei élet egyre fontosabb csapatával. A "kis Subi"-ként gúnyolt négyes új, idén megszületni látszó, debütáló nagylemezével minden remény szerint lemossa magáról a jelzőket és mindenkinek bebizonyítják majd, hogy érett és egyedi csapat az övék.
Az este záró eseménye a Velvet Stab fellépése lesz. Őket sem kell már hosszasan ismertetni. Amit azonban mégis érdemes megemlíteni velük kapcsolatban, hogy egyre profibb és színvonalasabb zenekarrá válnak, fellépésről fellépésre.
Kezdés 21:00-kor, a belépő 1200 Ft.
|