Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Rombold a fasizmust!!!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Antinácik ide...meg nácik is...egy kis vita azért kell...

Elejére << Előző < ... 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 15:35:46 (239)
a mai világrend a szabadversenyes kapitalizmus vagyis inkább a TNC uralma határokon át. Tehát az ellenség nem a kínai, cigány, külföldi stb. hiszen mára elveszti a jelentését a "külföldi" is, mára aki kicsit is mobilabb világpolgárnak számít.

Különben te meghalnál ezért az országért ahol a te általad propagált dolgok elhalódnak?(elhalódtak már) Miért védenél te egy ilyen multikat szolgáló kormányt? Itt nem országokat kellene menteni hanem eszméket országoktól függetlenül.

Az ellenség nem a feketemunkás v. vendégmunkás hanem az elit amely hagyja ezt a tendenciát/folyamatot érvényesülni.
[előzmény (236)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 15:20:18 (238)
Miért mi a megoldás?

Szerintem teljesen természetes, ha valaki meg akarja védeni a népét, és azt akarja, hogy megmaradjon, és mondjuk 1000 év múlva is létezzen.
[előzmény (237)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 15:17:46 (237)
valóban nem normális, hogy az általad említett dolgok helyet kapnak és elfogadottak a világban. nem normális, hogy szükség van erre. de ezen dolgok ellen nem az a helyes fellépé, hogy kirekesztjük magunkból úgymond struccpolitikát folytatva. tudod mi az a strucc? (csak azé kérdem mert az ősi magyar kultúrának ugyan nem része, de már föllelhető hazánkban)

szeretném, ha senkiről nem derülne ki, hogy magyar-e vagy sem.
[előzmény (236)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 15:09:48 (236)
Nem feltétlenül a kultúráról van csak szó, hanem az egész világrendről. a valóságsók nem részei ennek a világrendnek (mostmár ezt a szót használom) de abba az irányba haladunk, ahol része lesz. Része lesz (vagy már része) a másság, drog, torzság, és minden abnormális dolog.

"hogy gondolkodik egy magyar?" Például képes lenne bármikor meghalni Magyarországért, ha a Hazát meg kell védeni
[előzmény (235)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 15:04:01 (235)
"aki emlékszik trianonra, a magyar hősökre például??"

szándékosan kiforgattam a szavaid mert megérdemled.

......

hogy gondolkodik egy magyar?

......

értettem az egészet csak azt nem, hogy minek írod le ha nincsenek összefüggésben a külföldiekkel (azt is leírtad). hozzátenném, hogy a valóságshow-k nem részei a magyar kultúrának. úgy érzem most már azt is le kell tisztázni, hogy mi az a kultúra. szerinted mi?
[előzmény (234)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:59:00 (234)
Mikor mondtam, hogy trianonnál akárki is hősi halált halt???

Hidd el, hogy a négerek, kínaiak, és más külföldiek nem fognak magyarként gondolkozni, mivel már szinte nem is lesz magyar.

"a torzság, másság irányába, valóságsók irányába. Tudom, hogy erről nem a betelepülő külföldiek tehetnek, de ezek mind-mind összefüggésben vannak a magyarság pusztulásával" - Melyik részét nem értetted?? Leírtam, hogy erről nem a külföldiek tehetnek. Csak eszembe jutott mikor a kultúra alakulásáról beszéltünk
[előzmény (230)]

© Trogerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:47:49 (233)
egyépként ősmagyar ételek:

lecsó
rakottkrumpli
paprikás csirke

betelepulésről:
kérdetd meg az Avarokat és más egyéb törzset

Magyarok bőrszinéről meg néz meg egy történelem könyvet

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:47:24 (232)
ha tudod, hogy nem ők tehetnek róla akkor miértb őket szidod miatta? ki ne találd már, hogy az az összefüggés a valóságshowk és a betelepedők közt, hogy azé mennek, hogy a vendégmunkás tudjon mire hokizni.
[előzmény (229)]

© Trogerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:44:53 (231)
Istenem Hunor
a nagy szellem látja lelkemet én probálok normálissan reagálni,de ilyenekre nem lehet

Hunor.....

[előzmény (229)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:44:49 (230)
előre leszögezném, hogy Trianonnál nem halt hősi halált egy magyar katona sem.

te írtad lentebb, hogy nem az ember színe számít, nem is az, hogy honnan jöttek a szülei, hanem az, hogy minek érzi magát legbelül. éppenezért akár egy fekete is érezheti magát magyarnak, mint ahogy egy zsidó is vagy egy cigány (akikkel nincs is semmi bajod mint már kifejtetted). és aki itt születik és ide jár iskolába az az itteni történelmet fogja megtanulni. hozzátenném, hogy vannak magyarok akik nem tudják mi történt Trianonban és meglehet Petőfiről se tudnak semmit, de ez nem az ő hibájuk. Persze ez nem jogosítja fel a külföldieket arra, hogy ők se tudják betéve a Himnuszt, hogy a magyar történelemről ne is beszéljünk. Végezetül láttam már 6 éves kínait magyarul beszélni.
[előzmény (228)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:33:34 (229)
a torzság, másság irányába, valóságsók irányába. Tudom, hogy erről nem a betelepülő külföldiek tehetnek, de ezek mind-mind összefüggésben vannak a magyarság pusztulásával
[előzmény (227)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:32:00 (228)
nem válunk azonossá, de elvész a magyarság. Szerinted ha 10-ből 2-3 ember lesz fehér, (abból is egy ukrán, román vagy akármi) akkor lesz még aki emlékszik trianonra, a magyar hősökre például?? És ha ilyen kevés lesz a magyar, akkor nem átveszünk bizonyos elemeket, hanem a saját hazánkban kissebség leszünk, be kell olvadnunk idegenek közé.
[előzmény (226)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:28:11 (227)
milyen irányba?
[előzmény (225)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:26:32 (226)
a pirospaprikáról meg csak annyit, hogy a török hódoltság idején került az országba. mint az sejthető a törökök nem csak pirospaprikát ettek, de ezt a fűszert átvették a magyarok. más szóval a török konyha _hatással_ volt a magyarra. mint ahogy a mai népek kultúrája is _hatással_ van a magyarra. van amit átveszünk és van amit nem, de nem válunk azonossá.

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:25:43 (225)
"írtad mi lesz 30 év múlva. én meg írtam, hogy nem hal ki a kultúra csak alakul" Ilyen irányba inkább ne alakuljon

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:21:18 (224)
Egyre még válaszolhatnál. Mi van a fusival? Azzal a jóravaló becsületes magyarral aki a nap 24 órájából 18-at kénytelen dolgozni? Rács mögé vele?
[előzmény (220)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:20:47 (223)
írtad mi lesz 30 év múlva. én meg írtam, hogy nem hal ki a kultúra csak alakul. úgy ahogyan eddig is történt, mert ez az élet rendje. és ahogy a kultúra sem tűnik el úgy a nép sem. hogy a kajánál maradjunk. amikor gyrost eszek nem azt mondom, hogy magyar kaját eszek, amikor szecsuáni csirkemellet eszek nem azt mondom, hogy magyar kaját eszek és még sorolhatnám.
[előzmény (220)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:17:40 (222)
te tudod mit jelent az, hogy feketemunkás te barom??? szerinted az büntetendő ha valakinek kényszerből bejelentés nélkül kell dolgoznia mert a munkáltató így jobban jön ki? mindezt a feketézést többen napszámba éhbérért végzik (értsd román vendégmunkások és magyar társaik.. mert vannak ilyenek is, csak épp őket a munkanélküliek körébe soroljuk, mivel nincs papírjuk arról, hogy dolgoznak). szerinted ez az ami büntetést érdemel?? gondolkodj már!

a fekete munka és a fekete piac nem összetévesztendő. mindkettő törvénybeütköző ám míg az előbbi a munkáltató érdekeit szolgálja addig az utóbbi mind a vásárlónak mind a vevőnek jó. hozzátenném, hogy a feketepiac lefülelésére már létezik olyan, hogy Vám és Pénzügyőrség és az előbbinek is megvannak a felügyeleti szervei.
[előzmény (220)]

© Trogerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:16:18 (221)
szerintem meg le kén íket gyíkóni aszt jóvan
köcsög feketemunkások forduljanak fel az egész családjukkal
[előzmény (220)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 14:05:15 (220)
Már írtam mi lesz 30 év múlva ha így haladunk... És az senkinek sem jó. A kultúrának akkor is kihal, népünkkel együtt

Az mentség a külföldi feketén dolgozóknak, hogy sok magyar is ezt csinálja? Már mondtam, a magyarokat börtönbe kell zárni a külföldit meg nem kell befogadni és kész.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 13:29:03 (219)
"+ persze a proletár internacionalizmus eszméjének a propagálása (ez a mi hasznunk leginkább) "

hát ez kurvanagy baromság volt. a külföldi munkások bejövetele nem a proletár internacionalizmus eszmélyének hanem a globalizációnak a propagálása mivel annyit jelent, hogy egy vállalat kénye-kedve szerint pakolászhatja az embereket a világban tárgyként kezelve őket. (most nem a román vendégmunkásokról beszélek, de végeredményben ez rájuk is vonatkozik, hisz a megélhetésüket nem tudják megteremteni a lakóhelyükön és ezért kell elhagyniuk azt. kényszerből. nem örömből.)
[előzmény (217)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 12:12:46 (218)
azért akik akkor ott összejöttek örök barátságokat köthettek és ha ráadásul még meggyőződésesek is voltak akkor lehet hogy a mai napig tevékenykednek pl ők a magja a mai V&B-nek
[előzmény (216)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 12:10:58 (217)
éppen a kulturák sokszínűsége, keveredése...más népek népcsoportok szokásainak hagyományainak megismerése.(ez mindenki haszna)

+ persze a proletár internacionalizmus eszméjének a propagálása (ez a mi hasznunk leginkább)

+ ti pedig tudtok valakire mutogatni hogy miért van annyi kábszerárus, munkanélküli--->mert bejött a sok román, néger kínai stb.(ez pedig főleg a ti hasznotok) Különben ha nem lennének ki lenne a gyűlölet tárgya???-ja majdnem elfelejtettem magunkat.
[előzmény (203)]

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 11:42:05 (216)
Én túllépek rajta, csak pár apró megjegyzést tettem a Szabó Albert féle szélső jobboldaliságról. A fogaskerekes MNSZ paródiáról. Nem állt szándékomban személyeskedni.
[előzmény (198)]

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 11:36:08 (215)
Jaj, ne legyél már H. Kovács Laca szócsöve. Amúgy meg a legtöbbjük romániai magyar...
[előzmény (212)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 11:06:22 (214)
de igenis kurvasok köze van ahhoz amiről beszélünk. a magyar kultúra fennmaradásáért küzdesz. azért a kultúráért ami eddig is szedett már össze más kultúrákból neki tetsző dolgokat. azzal amiért küzdesz egy dolgot érsz el. a kulturális fejlődés megáll. és az miért jó?
[előzmény (212)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 11:04:29 (213)
szerinted magyar emberek nem dolgoznak ugyanúgy feketén? örülök, hogy kitértél a román munkaerő olcsóságára. netalán arra is tudod a választ, hogy miért vállalják el a románok bagóért a munkát?

akkor az akkori jelenről és a jövőről (ami a mai jelen) volt szó.

ha ma egy külföldi letelepedik az országban akkor a gyereke már nem lehet magyar?
[előzmény (209)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 11:01:17 (212)
Hú de jó! Remélem jönnek majd a románok, elfoglalják fél Magyarországot, aztán 100 év múlva kimennek hátha ők is hoznak valamit...
Ennek semmi köze nem volt ahhoz amiről beszélünk
[előzmény (211)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 10:58:35 (211)
Tudtad, hogy a fűszerpaprikai, mely finoman szólbva is sokfajta magyar étel alapja (ez is a kultúránk része) a török hódoltság idején került az országba?



© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 10:54:32 (210)
Azzal is a felebarátom segítem, ha nem jöhet be, hisz sok magyar munkanélküli, és előlük elveszik a munkát. Nemzeti protekcionizmus
[előzmény (208)]



Elejére << Előző < ... 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 > Következő >> Végére