Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Krisna-topic
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Bhaktáknak, nem bhaktáknak és mindenki másnak

Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 > Következő >> Végére

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 22:25:58 (215)
és ha az üsszes krisnás itt tédelne előttem és próbálna téríteni,akkor se tudnának. katolikus vagyok és kész.
és a lélekvándorlással nem értek egyet. uff

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 22:22:09 (214)
madafaka,aberrált és egyéb félistenek!
elárulom,a topik azért lett létrehozva,mert egy csomó mindent kérdeztem childharoldtól a vegetáriánus topikban,de mivel az ott off,ezért hozott létre egy krisna topikot.
ebből fakadóan a célja nem térítés,hanem a a kérdésekre válaszadás.

egyébként jo-ska van egy zenekra,ami 1/5-ében kereszténypank. ennek a neve: cs....p.g. . azért nem írom le teljesen ,mert az önreklámozás lenne. amúgy én katolikus vagyok,de birom a más vallásokat. persze át nem térek,de érdekelnek az istenes és természetfeletti dolgok. akit meg nem (ugye abbé meg mada) az meg mennyen pl az alkoholisták topikjába,vagy a drogos topikba,vagy a perverz szexmmániáksuok topikjába. ennyi

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 22:04:11 (213)
john joseph persze, hgoy krisnás volt, de ő azért nem követte ám olyan szigorúan a szabályokat. helyenként véresre vert ő is egy-két entitást new yorkban ha arról volt szó...
[előzmény (205)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 22:04:03 (212)
aha. sajna itthon nincsen (tudtommal). Kellene már egy. Keresztények, mindent bele!
[előzmény (209)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 22:01:26 (211)
Krisna kegyéből van miből tengetnem az életem, még két gyerek mellett is :-) és mivel nekem ez a világképem, éppen ezért ezt is adom át a gyerekeimnek. Neked is átadtak a szüleid annak idején valamiféle világképet, legfeljebb nem volt benne Isten. Nem kötelezem semmire a gyerekeimet, lásd Uma Thurman példáját. Ha ők elfogadják, akkor haribol. Ha nem, akkor sem dől össze a világ.

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 21:49:55 (210)
Ez rendben is van téged érdekel ha nem értesz valamit válaszolunk de van itt egy -két ember aki csak kötözködni jár ide.
[előzmény (208)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 21:46:41 (209)
vannak kurva jo kereszteny ska/punk zenekarok, Five Iron Frenzy, The W's, OC Supertones...

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 21:42:11 (208)
Engem a krisnas rockzenek se fogtak meg. Jo, idaig csak Mantrat hallottam. Viszont altalaban erdekelnek a vallasok, a mitologia, ilyesmi, azert is irogatok ebbe a topicba.

© dragonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 21:29:45 (207)
Life of My own.... ???
[előzmény (205)]

© dragonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 21:28:57 (206)
mondjuk 1 masik otlet, miert nincs a baptistaknak topicja itt. mert nincsenek baptista rockzenekarok. egybol satanistanak titulalnak oket. OK valahol hallottam kereszteny punkzenet is, de nem fogott meg mint a krisnas rockzenek.

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 21:19:54 (205)
Én csak azt nem értem hogy ha valami nem érdekel minek foglalkoztok vele. Ott a számítógép meg a sport témák de mégse megyek be oda írkálni mindenféle hülyeséget mert nem érdekel!!! De ha valamit esetleg nem tudnék azzal kapcsolatban talán odatévednék és megkérdezném nem bunkó módon nyilvánítok olyanról véleményt amiről lila gőzöm sincs. Hogy mi köze a krisnásoknak a punkhoz? Érdekes hogy csak itt csinálnak ebből olyan problémát. Cro-Mags mond ez nektek valamit? Ezt a bandát mindenki szerette az Agnostic Front, Biohazard stb. és nem érdekelte őket hogy az énekes krisnás. Ok hogy most már nem az de ez most mindegy. Ennyi erővel ne legyen egy csomó koncert se csak az amit én szeretek de lesz nem igaz? Mégse fogok oda elmenni és magyarázni, hogy ez most mire jó.

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 21:12:42 (204)
Szaffi: gondolom nyilvan azert nincs mondjuk, ooo Baptistak topic vagy szikh topic vagy ilyesmi mert azok nem allitanak fel satrat a szigeten es nem megy oda a sok szigetlako ingyenzabaert.

Kicsit ledobbentem a lelekvandorlasos mesen, csak nemtom miert, minden vallas ilyen. Most mar TENYLEG tudom, miert vagyok ateista es hiszek csak az anyagi vilagban.

Szerintem sem kell elmenniuk a francba, van itt sokkal kevesbe "punkportalra illo" topic is mint ez. De ha hozzam odajon a Vaci utcan egy krisnas, elkuldom, az szent.

© dragonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 21:02:08 (203)
kezdhetsz a lettel valami olyat is, h az ertelmet keresed, igy elkerulheted, h uresnek erzed magad. tudom, volt, hogy en is ugy fogtam fel a dolgokat, mint te. aztan nem tudtam magammal mit kezdeni. OK elismerem, van (szerintem) 1 isten, es van tomerdek vallas, es es sem tudom, melyik igaz. megis, csak 1 hittel rendelkezem, es az nekem eleg. lehet, h tundermese, lehet, h humbug, de nekem kell. egyebbkent ismerek sok olyan embert, akik szinten hisznek, es ok ha nem is szoktak ide irogatni, megis siman 1 szubkulturaba tartoznak velunk.

szaffi: az peldaul senkit nem zavart, amikor Rombold a kommunizmust , es Rombold a cionizmust cimu topicok voltak itt. akkor olvassatok vissza, h akkor tobbek kozott en alltam ki a jobboldali ideologiak ellen. nem is ertem te miert nem voltal itt...
[előzmény (201)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 20:37:07 (202)
ezzel az erővel az egész internetet rakjuk ide a portálra, merthát bármi lehet, ami valakit, akár csak egy embert is érdekel innen, hát legyen itt, meg hát, lehet, hogy mást is érdekel az a valami, csak még nem tud róla

ha valakit érdekel bármi (pl. a krisna hit, aminek semmi köze a punk mozgalomhoz), felmegy a google-ra és rákeres

engem egyszerűen csak az érdekel, hogy hogy kerülnek a punk portálra
[előzmény (200)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 20:35:32 (201)
Pont erről beszélek, hogy minden vallásnak az a lényege, hogy logikátlan tündérmesékkel próbálja megmagyarázni, azt, amit nem ért és soha nem is fog felfogni, a létet. És nem is felfogni kell, hanem kezdeni vele valamit.
Azon meg nem értem, mit csodálkozol, ha egy ilyen portálon ily módon reagálnak az általatok prédikált tanokra.
[előzmény (178)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 20:08:56 (200)
értelek én, de lehet,hogy van olyan, akit érdekel ezis , mert tágítani akarja a látókörét!! attólmég,hogy tud valaki pár dolgot erről a vallásról, az nembaj!! csak többet tud a körülőtte lévő világról, és ettől nemkell krisnásnak lenni!!
mindegy.... én nem akarom őket védeni, mert nemhinném,hogy védelemre szorulnak!! az erőszakos térítést, meg énsem preferálom!
viszont nem kell mindenkit a picsába küldeni, csak ez a lényeg!
[előzmény (199)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 20:06:13 (199)
csak épp a saddam hussein nem akar ide írni. ezért is kedvelem őt sokkaal inkább. de modok egy érthetőbb példát akkor. a reklám sem azt mondja, hogy vegyed meg a terméket, csak közli veled, hogy van ilyen is ha érdekel. persze ettől függetlenül a termék megvásárlása a fő cél. Krisna topic a punkportálon olyan, mint egy porszívóügynök a lakásomban... vagy hogy stilszerűbb legyek egy jehova tanúja.
[előzmény (198)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 20:00:24 (198)
sztem nem kifejezetten térítenek... a bandi kérdezett pár dolgot tőlük, mert kíváncsi, de nekem nem úgy tűnt , mintha rá akarták volna venni vmire!!! egyébként sajnos ez egy mindenki álltal elérhető internetes fórum, ami azt jelenti,hogy még saddam hussein is írhat ide,ha akar!
[előzmény (197)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 19:56:56 (197)
csakhogy ezek itt térítenek, baszod... amíg én nem szarok más otthona közepére addig asszem nyugodtan elvárhatom, hogy az enyémbe se tegyék meg.
[előzmény (189)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 19:54:20 (196)
énis elhagytam mindenkit, összevesztem kurvára a bnőmmel, aztán férjhez mentem a matthew-hoz, aztán buliztunk a wan2-nál egy nagyot! aztán félrészegen visszamemntem a sátorhoz aludni, aztán egy óra múlva felébresztettek a barátaim,hogy menjek velük is bulizni..... ááááá
és fájt a tüdőm reggel, a kurvasok cigitől!
[előzmény (195)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 19:51:55 (195)
*szert tenni

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 19:51:38 (194)
csak tegnap voltam... először is elhagytam mindenkit, aztán félrészegen megtaláltam mindenkit. mi dodgemeztünk. mert sikerült tenni egy rakatnyi BOMBA-üvegre.

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 19:47:19 (193)
köszönöm!! te nem voltál kinnt?
pojén volt!! ugráltam is a túrórudis cuccnál, és le is fotóztak,ahogy szaltózok!! meg minden király volt!!! :))
mondjuk kurvasokan voltak!!! sajnos.....
[előzmény (192)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 19:45:32 (192)
több, mint büszke:D

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 19:44:10 (191)
HÁT PERSZE!!! szigeten most tök rendes voltam, majdnem mindíg toi-toi-ban pisiltem!!! büszke vagy rám?? :))))
[előzmény (190)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 19:42:17 (190)
natessék! ÉS IGENIS MINDENKINEK JOGA VAN OTT PISILNI, AHOL AKAR!

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 19:38:20 (189)
énsem értek egyet a krisnásokkal, nagyonsok mindenben, de sztem nemkell eltakarodniuk a picsába! mindenkinek joga van abban hinni, amiben akar!!
jó, persze ne térítsenek, mert azt énis utálom, de pl engem is érdekelnek bizonyos dolgok, nemcsak az anarchia , meg a sex!

mondjuk multkor a krisna sátornál,énis kicsit kiakadtam, amikor nagyon elkezdték szónokolni a dolgokat....

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 17:33:09 (188)
mi másról szólna a krisnások folyamatos előrenyomulása, minthogy ráerőltessék magukat az emberekre, hogy álljanak be közéjük, vagy legalábbis támogassák őket? mi szükség a templomokra, a vallási vezetőkre egy olyan szektánál, ahol nem az anyagi világ beli boldog élet a fontos, hanem ami eztán jön? bűzlik ez én mondom.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 17:21:46 (187)
várom, hogy mikor takarodnak el a picsába. igen.
[előzmény (186)]

© dragonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 17:18:35 (186)
ezek szerint erdekel, ha visszajarsz ide :)) amugy nem vesztegetned az idodet ijenekkel :))
[előzmény (184)]



Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 > Következő >> Végére