Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Krisna-topic
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Bhaktáknak, nem bhaktáknak és mindenki másnak

Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 > Következő >> Végére

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 15:16:04 (245)
Pl. ott van még a Cro-Mags, a Shelter is, bár ők is inkább HC-ban nyomják. Hja, és hogy mit eszik egy krisnás a punkzenén? Hát, én pl. Roly kedvéért már leszedtem egy Csirkepogó mp3-at, meg is hallgattam, de maradok a krisnarokkdensznél :-)))))))))))))))))))) Amúgy nincs tiltva, hogy krisnás márpedig nem hallgathat punkzenét, szóval nem ütközik a dolog a szentírásokba :-))))))))))
[előzmény (233)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 15:08:44 (244)
Mivel alapjáratban nincs bennünk szexuális vágy, éppen ezért az onanizálás kérdésének felvetése is értelmetlen :-) És hogy fűszereket miért használunk? Miért, te szereted a sótlan, ízetlen ételt?... Ugye, hogy nem... Ha ételt főzünk, az a célunk vele, hogy minél több finomságot csináljunk Krisna örömére. Egyébkénta fűszereknek élettani hatása is van amellett, hogy ízletessé is teszik az ételt. A porfűszerek nagy része az emésztést segíti elő (pl. gyömbér, chili), a zöldfűszerek pedig vitamint és ásványi anyagokat (is) tartalmaznak.

Remélem, ez most már válasz volt a kérdéseidre :-)
[előzmény (232)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 14:56:30 (243)
Lélekvámpír... hát ez kéééész.... ultramega LOL...

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[előzmény (230)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 14:27:21 (242)
abber: gondolom madanak,mert az MF az nem az aberrált rövidítése...

mada: nem jáccik keresztéypankot a cspg,mert a többiek leszarják a hitet meg istent. én meg nem tuddok számot írni.
[előzmény (238)]

© dARKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 13:52:56 (241)
éppen ez a a gerinctelenség hogy itt pofázni a topikokban egymásnak aztán ha leszólják azzal feszít hogy "odaírokahovaakaroknyazsgemneszójjábe!!!" süllyedj el:D
[előzmény (240)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 13:51:10 (240)
Mindenki olyan topicot nyit amilyet akar, ugyanakkor azt sérteget és azzal kötekszik, akivel akar, és olyan véleményt alkot, amilyet akar, ez így gerinces. Ahogy ezt éppen te is teszed, hasonlóan alpári stílusban, mint Madafaka, aki azóta sem kapott választ a kérdéseire.

© dARKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 13:40:38 (239)
hmmm.... na látod ebben nagyon igazad van.... és ez sokmindenkinek szólhatna nem csak ebben a topicban!
[előzmény (237)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 13:32:42 (238)
Ez nekem szólt, vagy Madafakának?
[előzmény (236)]

© Crodaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 13:21:18 (237)
Szaffi: A tisztan a Cel Fele egy punk-hardcore csapat, a tagjai hc-sek, ugy is neznek ki. Ugy oltozkodnek, be vannak varva, stb... Ugyanakkor krisnasok. Nem templomban elnek, hanem dolgoznak es tanulnak, de attol meg krisnasok. Javaslom, hogy hallgasd meg oket. Komoly temakat feszegetnek a szovegeikben. Itt talalsz toluk egy szamot a referenciak kozott: www.audioplanet.hu. Szia. Croda
[előzmény (233)]

© Crodaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 13:12:58 (236)
Nem csak erre a beirasodra valaszolok, hanem az osszesre. MF, te egy igazi degeneralt, korlatolt allat vagy. Tipikus peldaja annak a vegtelenul ostoba embernek, aki istennek kepzeli magat es azt gondolja, hogy mindenkinel mindent jobban tud! Itt az nyit topicot aki akar es olyat amilyet akar! Ha nem tetszik , akkor ne gyere ide. En is bemehetnek a cici, cicik, popsik, csocsok forumba kotozkodni, hogy ne irkaljanak olyanokat amiket, mert nekem nem tetszik, de nem megyek. Tudod miert, te aberralt fasz? Mert mindenki arrol beszelget amihez kedve van es azokkal akikkel akar! Ha nem tetszik amikrol itt szo van, akkor pusztulj innen es nyiss egy topicot utalom a teritoket, vagy a krisnasokat cimmel es irkalj oda. Sajnos nem szorult beled annyi inteligencia, hogy kulturalt modon vitazz mas kulturalt emberekkel, ugyhogy nincs itt semmi keresni valod. Sajnos ezek utan mar magamrol sem mondhatom el, hogy kulturalt modon tudok vitazni, de sajnos hirtelen haragu vagyok, es miutan vegig olvastam az okos hozzaszolasaidat ez jott ki belolem. Amugy nem vagyok krisnas. A fogalmazasbol gondolom mar levagtad. Viszont van kozottuk nehany baratom es nem tudom elviselni, ha a barataimat sertegetik! Egyszeruen felhaborit, hogy vannak ilyen degeneralt barmok, akik azt elvezik, hogy masokkal kotozkodjenek.
Most vmi ilyesmit fogsz valaszolni, hogy konnyu itt hoborogni, lennenk csak szemtol szemben. stb,stb.. Ha gondolod nagyon szivesen talalkozok veled szemellyesen is, es nyomatekosabban is elmagyarazom neked az erveimet, te szajbarakott kocsog kis fasszopo!!

© dragonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 12:57:44 (235)
bocs modositok 1999bol.
[előzmény (234)]

© dragonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 12:54:34 (234)
Mantra eredeti felallasa anno 1997bol:

Jaja Hari das (Nemeth Jeno, ex Womb) enek bogo
Vijaya Gouranga das (ex Fantom - hazank anno talan elso death metal formacioja) gitar
Horvath Akos (Jegduplaviszkivel Charlie egyetlen fiacskaja ma talan Charlie band) gitar
Fellegi Adam (na remelem ot nem kell bemutatnom...) dob

szoval nemtudom, h vilagszerte nincs-e valahol krisnas bunk banda. igaz, h a HC/metal jobban illik ehhez a mondanivalohoz...
[előzmény (233)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 10:27:06 (233)
visszatérve a punk-krisna problémámra:

sztem egyszerűen kizárt, hogy egy punk együttesnek krsinás tagja legyen, vagy egy punk krisnás legyen és ez nem hinném, hogy magyarázatra szorul

szeretném megkérdezni az ide látogató krisnásokat, hogy mely punk zenekarokat hallgatják és mi fogta meg őket a szövegeikben, köszönöm a választ előre is, remélem kapok, mert már én is unok ide bejárni, de ez még fúrja az oldalamat, oszt majd megszabadultok tőlem, szal érdemes ezt tisztázni velem :-)

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 10:20:55 (232)
van egy kis probléma az evolúcióelméleteddel. a vízi élőlények között is vannak emlősök, valamint növények.. de hányjunk fittyet erre és mondjuk azt, hogy te biztos az egysejtűekre gondoltál. csak akkor meg nem értem, hogy tojást miért nem lehet enni.. de már ezzel a mindennek van lelke dolog megette az egészet. megyek az utcán. mit látok? "Ne igyál szeszt, ne egyél húst, ne drogozz, ne művelj abortuszt! mert a lelket ölöd meg" zengi az igét valami krisnás csoportosulás (mellékesen jegyezném meg, hogy karácsony táján a rengeteg kereszt szintén elég nagy felháborodást keltett, amit a már nemtom milyen mozggalom művelt, de majd biztos megint előrukkolnak valamivel és újra képben leszek, de ez nem tartozik ide, úgyhogy majd csinálok is ennek egy topicot ;o) ) szóval lélekgyilkolás.. és akkor a növényevés miért nem bűn? érdeklődtem még kedvesen a faszverésről, meg a fűszerek használatáról, de valahogy ezekre nem kaptam semmi választ. megkérdem hát még egyszer: onanizálni lehet? miért használtok fűszereket?
[előzmény (218)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 10:12:30 (231)
csak azért mert te mélyen vallásos vagy, akkor már a csirkepogó egyből keresztény punbkot játszik??? meg egyáltalán miazhogy keresztény punk???

"Isten szeret téged,
hát te is szeresd őt
aképp mint felebarátod
és elnyered a megváltást..."

ez? vagy miatököm??? kereszténypunk.. beszarok.
[előzmény (214)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 10:10:45 (230)
képzeld azt, hogy ez a Váci utca.. olvasgatod teszemazt a vegetáriánus topicot, ozt egyszercsak eléd lép egy krisnás és bekavarja hogy ő azér nem eszik húst mer ő krisnás és elkezd arról rizsázni, majd közli, hogy "figyelj édesegykomám, ez nem a megfelelő hely, gyere át az én házamba és majd ott dumcsizunk egy jót" és ekkor máris itt vagy a krisna topicba, ami mellékesen jegyezném meg hogy nem az ő háza mivel a telek nem az ő tulajdona

krisnások meg már egész régóta vannak a szigeten, némelyik zenéjük tetszik is, de azzal is pontosan tisztában vagyok, hogy csak azért lehet Visnu-módra pogózni rá, hogy odacsalják a punkokat, hogy az ő lelkükből táplálkozzanak ezek a lélekvámpírok.
[előzmény (204)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 10:06:01 (229)
végülis pont ebből áll a térítés...
[előzmény (217)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 09:56:28 (228)
kb azért nem szóltam ott egy szót sem, mert komolytalan volt az egész, ez a topic viszont véresen komoly, ahogy látom
[előzmény (203)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 01:08:32 (227)
ezzel is
[előzmény (225)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 01:08:23 (226)
egyetértek
[előzmény (216)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 00:42:07 (225)
hu milyen népszerü lett ez a topic

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 00:41:46 (224)
hát akkor nem tudom mi a rák ez nekem valami lekváros fánkrol volt szo benne.meg valami spam rol de nem tudom az mi.
[előzmény (223)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 00:39:07 (223)
én is kaptam ma egy e-mailt, hogy valaki írt a krisna-topicba... :-))

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 00:36:49 (222)
nem de kaptam egy e-mailt valami rizsa volt benne meg a te neved
[előzmény (221)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-12 00:34:45 (221)
Miért, te írtál nekem? :-)))
[előzmény (220)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 23:27:09 (220)
te irtál nekem e-mailt?
[előzmény (219)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 22:53:27 (219)
Ez tetszett :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))
[előzmény (217)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 22:50:36 (218)
Az evolúciót, legalábbis a darwini elméletet nem igazán fogadjuk el. Van nekünk is evolúciós elméletünk, de az jócskán eltér a természettudósok által elfogadott sztenderdektől :-) A védikus evolúcióelméletnek az a lényege, hogy a növényi és az állati életformák a lélek felemelkedését szolgálják. A legalacsonyabb létforma a vízi élőlényeké, innen emelkedhet fel a lélek a növényi létformába, onnét a rovarok, hüllők közé, majd a madarak, emlősök és végül az emberek közé.
[előzmény (166)]

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 22:37:58 (217)
Nem is akarok én itt téríteni senkit csak dumálunk erről-arról.
A lélekvándorlás meg úgy van aszt kész. :))
[előzmény (215)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 22:36:12 (216)
Dehogy akar itt téged bárki is megtéríteni :-)))))) nem tudom, miért hiszik egy csomóan azt, hogy ha valahol vallásos témákról kezdenek el beszélgetni, akkor júúúúúj rohadttérítőszektásgecikhúzzatokazanyátokba, satöbbi.... Pontosan, ez a topic semmi másért nem jött létre, mint azért, hogy ha valakinek bármi kérdése van, akkor itt bátran felteheti, mint tette azt Roly és punkosbandi. A többi vallássall kapcsolatban (csak hogy Roly megnyugodjon :-) az a hozzáállásunk, hogy semmi jogunk leszólni egyetlenegy más vallást sem, mivel Isten egy, legfeljebb minden vallásban másképp hívják. És minden vallás ugyanazt az abszolút igazságot igyekszik felderíteni, megismerni, megvalósítani, csak épp más-más módon. Ez olyan, mint egy nagy hegy. A hegyen ösvények vezetnek, de minden ösvény célja a hegy csúcsa. Némely ösvény széles, kitaposott, más ösvények kanyargósak, megint mások hepehupásak, nehezen járhatóak, van amelyik meg egyenesen lefelé vezet a hegyről. De előbb-utóbb mindegyik eléri a hegy csúcsát, legfeljebb egyik előbb, a másik később.
[előzmény (214)]



Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 > Következő >> Végére