Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Rombold a Cionizmust
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ne csak a nácikat basztassuk!

Elejére << Előző < ... 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 ... > Következő >> Végére

© uniformchoiceválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 21:04:50 (912)
88 es Che, lampavasra mindkettovel!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 20:44:11 (911)
"a mi szintünkön" - mondj két embert itt akinek ugyanaz a szintje. Mondjuk lehet mondani, akiknek 88 van a nevük végén vagy csegevára.
[előzmény (907)]

© uniformchoiceválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 19:52:46 (910)
Halal a cionista megszallokra!

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 18:35:16 (909)
"Hidd el, most megpróbáltam hasonló keresztény szélsősegeseket keresni neten, de ehhez hasonlót nem találtam. Azokat alaposan legyengítette valami, ami a 19. századtól kezdődött: a felvilágosodás. A kereszténység racionalizálódott."

eloszor is en nem tudok egyetlen vallasrol, ami "racionalizalodott" volna valaha. a vallasoknak pont az a lenyeguk, hogy a hit sokkal fontosabb, mint a racionalitas. eppen ma reggel neztem a bbc-n interjut valami csajjal aki angyalokrol irt egy konyvet es az a lenyege, hogy ugyebar az angyalokat mindenki szereti es o hozza szeretne az embereket segiteni ahhoz, hogy eggyel lepessel elorebb az angyalocskaktol az istenhit fele lepjenek" errol ennyit

nem tudom, hol kerestel kereszteny szelsosegeseket, de ha gondolod besegitek. mondjuk nyomj egy google-t arra hogy christian identity. ez csak az egyik leghirhedtebb a sok kozul. de beszelhetunk arrol is, hogy pl a rwandai nepirtasban 94-ben milyen aktivan vettek reszt isten szolgai, miutan betereltek a nyajat a templomba halomra meszaroltak oket (igen, van rola bizonyitek, hogy papok, puspokok is resztvettek benne, joparat el is iteltek) ebben jehova tanui kivetelevel szinte az osszes egyhaz aktivan reszt vett, leginkabb a katolikus egyhaz. az mar csak hab a tortan, hogy a vatikan nyomast gyakorolt - jopar esetben sikerrel - a birosagra hogy ejtsek az ugyeit a papoknak es meg ma is rengeteg korozott szemelyt nem hajlando kiadni. de igazan nem szeretnek a vatikan bunlajstromaba belemenni, mert tul hosszu lenne... szerintem a vatikan is siman szelsoseges. nem mondom, hogy nem racionalisak, mert eleg gaz lenne nekik, hogyha tobb szaz egyazi szemelyt csuknanak le nemi eroszakert, nepirtasert, stb-ert.

az a baj az erveleseddel, hogy az egesz kerdest leegyszerusited teljesen, mikozben sokkal bonyolultabb az egesz. lehet hogy kaposvarrol nem tunik ugy, hogy sok bekes muszlim van, de lehet, hogy en angliabol (ha mar ugyis onnan masoltal be kepet) jobban latom a helyzetet es hidd el nekem nem akarja a muszlimok nagy resze felrobbantani magat.

a muszlimok nagy resze amugy nem elsosorban a modszereik miatt tamogata pl bin laden-t, hanem a politikai celjai miatt, amelyek amugy alapvetoen egyaltalan nem irracionalisak. ettol fuggetlenul a modszereivel a nagy resze egyaltalan nem ert egyet. elegge unalmas lenne, ha a media bekesen imadkozo muszlimokat mutogatna, nem pedig elfajzott tomeggyilkosokat, nemde? en nem valami rozsas kepet szeretnek festeni az arabokrol, egyreszt mert nem voltam egyetlen muszlim orszagban sem, masreszt nem gondolom, hogy nem lesz egyre nepszerubb az eroszak, de ennek elsosorban nem bin laden az oka, hanem az izraeli, az amerikai es a brit terrorizmus. nem tudom mennyire vagy tajekozott, de nem csak "egy ideig" masoriztak angol es francia katonak arrafele, hanem manapsag is es egyre tobben vannak.

szerinted tenyleg teljesen veletlen az, hogy pont akkor valik az iszlam terrorizmus egyre nepszerubbe, amikor amerika es "szovegsegesei" sorozatosan bombazzak oket? jaj, ne haragudj elfeletettem, hogy csak iszlam terrorizmusrol szabad beszelni.

szerinted az arabok tenyleg olyan hulyek, hogy nem tudjak, hogy azok a diktatorok, akik kb 50 ev ota folyamatosan terrorizaljak oket kezdve az irani shah-tol, a szaudi fundamentalistakon at sadam hussein-ig mind a nyugat baratjai voltak?

a vilag tenyleg nem olyan egyszeru mint gondolnad, nem csak az araboknak vannak konfliktusai mas neppekkel, eleg csak az eszakir valsagra, Kongora, Kolumbiara gondolni. Europarol nem is emlitem, hiszen mindannyian tudjuk, hogy a mi tortenelmunk ami a felvilagosodason keresztul a civilizacio csucsara ropitett olyan csodalatos verontas nelkuli..

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 17:46:56 (908)
Hidd el, most megpróbáltam hasonló keresztény szélsősegeseket keresni neten, de ehhez hasonlót nem találtam. Azokat alaposan legyengítette valami, ami a 19. századtól kezdődött: a felvilágosodás. A kereszténység racionalizálódott.

Viszont a muszlimoknak nem kis hányada gondolkodik így. A szélsőséges iszlamistákat a népesség széles körben támogatja. Beszélnek egyesek az ún. "békés iszlámról", de úgy tűnik, hogy képviselői nincsenek annyian, hogy háttérbe szorítsák a szélsőségeseket.

A népet szerinted zavarja a nyugati világ? Hogy mindenféle csatornát sugároznak a műholdak? Vag talán a sok mcDonalds? Vagy hogy egy ideig angol, és francia katonák masíroztak arrafelé? A francokat. Nekik a hitükbe nem fér bele az, hogy van egy nagy világ körülöttük, amely nem muszlim. Ez a felismerés csak most, a globalizáció korában lett számukra nyilvánvaló, és ez az, ami fűti a gyűlöletüket - a világ iránt, és a globalizáció iránt. Mert a világ talán nem olyan egyszerű, mint gondoltaák. Miért van az, hogy csak a muszlimoknak vannak konfliktusaik mindenféle más vallású néppel (és mégy egymással is)? Harcolnak ők a buddhisták ellen, a hinduisták ellen, a keresztények, és a zsidók ellen. Csak éppen a nyugati világ az, amely a leginkább megengedő, beengedi a gyilkosait. Áramlanak be a gonosz nyugat fészkébe, Európába a muszlimok, mert nekik odaát nem jó, de itt meg a sok hitetlen, akiket gyűlölnek. És befogadóikat megtámadják.
[előzmény (904)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 16:17:39 (907)
Még annyit, hogy én nem vagyok olvasott ilyen politikai témákban, vérunalmas olvasmányoknak tartom mindet amibe eddig belekezdtem... Én amikor a politika topicokba írogatok, meg úgy egyálltalán politizálok, akkor inkább csak érzelmi/indulati jelleggel teszem, meg egyszerűen az, hogy amit láthatok a Világból abból próbálom leszűrni az igazságot vagy mi a faszomat:DDD
Ti sokkal olvasottabbak vagytok nálam, gyakran olyan dolgokkal jöttök, amikkel nem tudok mit kezdeni... Nem baj, azért én tanulok mindeközben, és amúgy meg nem kell a mi szintünkön a politikához oly' nagyon érteni, hogy vitázzunk/elbeszélgessünk róla. Szerintem.

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 15:56:59 (906)
Ezzel meg teljesen egyetértek.
[előzmény (904)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 15:55:42 (905)
Az lehet hogy nem tükröződik rajta önálló önálló gondolat, de éppenséggel az megvolt.
Nem lehet nagyon dícsérni a szövegírói teljesítményt, de azért eljátszva másképp hangzik:D
[előzmény (903)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 15:21:20 (904)
ennyi erovel bemasolhatnad ide kereszteny szelsosegeseknek is a kepet az usa-bol. az, hogy vannak olyan muszlimok akik szerint aki nem nem muszlim azt ki kell nyirni azt jelenti, hogy mindegyik igy gondolja? es pusztan azert, mert igy gondoljak le kell oket bombazni?

azon is elgondolozhatnal (vagy inkabb olvashatnal rola) hogy mi az oka annak, hogy egyre tobb ilyen muszlim van es miert hanyatlik a kozel keleti civilizacio? lehetseges, hogy nagy reszben a mi felsobbrendu nyugati civilizacionk az oka es a tobb szaz eve tarto folyamatos terror?
[előzmény (902)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 15:16:03 (903)
nincs semmifele osszeeskuves-elmelet a tle aviv-washington tengelyben, igazabol sok arab orszagban usat, izraelt es torokorszagot nevezik a "gonosz tengelyenek", es e kozott a 3 orszag kozott legalabb van is kapcsolat, nem ugy mint (anno) irak, iran es eszak korea kozott, ami szintiszta baromsag volt. a problem a szammal egyreszt az, hogy teljesen otlettelen, egyetlen onallo gondolat nincs benne, masreszt az avatatlan hallgato nem foglya belole megerteni a washington-tel aviv tengely "mibenletet."

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 13:58:58 (902)
Mellesleg éppen hogy rám, rád jellemző más kultúrák tisztelete, erről árulkodik az írásod is. De akiket védesz, ők ne, így gondolják.

Ókori szobrokat rombolnak le, mert sérti a vallásukat.
Meg hát itt van ez:


Meg ez:


Nem beszélve erről:

(kultúra?)
[előzmény (894)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 13:52:52 (901)
A rombolás lehet, hogy természetes reakció, de semmiképp nem tolerálható.
[előzmény (894)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 19:59:23 (900)
amit kérdeztél, válaszoltam: nem.
[előzmény (898)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 19:59:12 (899)
én ezt nem vontam kétségbe. csak az ilyen összeesküvés elméleteket nem veszi be a gyomrom. vagyis beveszi de csak poén szintjén.
[előzmény (897)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 19:54:11 (898)
És ne forgassd ki a szavaimat, tudod hogy nem ezt mondtam.
[előzmény (896)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 19:53:33 (897)
Pedig full egyértelmű a kapcsolat Izrael és az USA közt. Nemcsak katonailag.
[előzmény (896)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 19:52:19 (896)
nem. de az ilyen agyament new york-telaviv meg szadesz pénzt küld izraelnek dolgokat csak harsány kacajjal tudom fogadni, ne haragudj.
[előzmény (895)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 19:33:36 (895)
Feltételezés-feltételezés: mi a tény? Amit a TVben látsz a CNNen?
[előzmény (889)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 19:33:00 (894)
"fejlett" "kultúra" "civilizálatlan" "fölény": csak egyféleképp tudod elképzelni? Egyálltalán: mi számít neked értékes társadalomnak?
Ó nem a terroristáktól kell tartani.... Ellenkezőleg. Amúgy a terrorizmus szerintem elég természetes reakció arra, ha "néhány fejlettebb ország némi kultúrát visz a civilizálatlan benszülöttek életébe". Régen az ilyet partuizánnak hívták.
[előzmény (886)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 13:17:18 (893)
nyugi, nekem megvan a "jogalapom", hogy olvassam a talmudot;)
[előzmény (891)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 11:40:13 (892)
A legtöbb hozzászólásra sajnos nem tudok reagálni, mert egyszerüen képtelenség. Van itt néhány igazi értelmi-fantasztikustól származó írás is.. Azokkal akik nem pavlovi reflex-ből és érzelemből reagálnak le egy hozzászólást, szívesen beszélgetek, kész vagyok akár kultúráltan vitatkozni is, de a témában olvasott partner kell.
Ezt nem megbántásból, vagy lenézésből írom, de van aki azt írta, hogy olvasta az említett könyvet, de nem akartam megbántani..

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 11:11:21 (891)
Valóban a gój szó héberül tisztátalant jelent, de a Talmu (a szidók bibliája), több esetben is használja e szó kiséretében, szinonímaként a kutyát, kecskét, disznót. Úgy írják le a keresztényeket, illetve minden nem zsidót, mindtha nem volnánk emberek. Pl.: " A nemzsidók sírjai tisztátalanok, mert írva vagyon: Ti pedig, nyájaim, az én legelőm nyájai, emberek! vagytok. (Ezekiel 34., 31.) A világ népei azonban nem neveztetnek embereknek, hanem állatoknak. (Baba mezia 114b.)" Ez természetesen nem jelenti azt, hogy zsidóellenes lennék, ezek puszta tények. Érdemes elolvasni, mert a Talmud is igen érdekes és tanulságos olvasmány. Igaz azt is írja, hogy az a nem zsidó, aki a Talmudot tanulmányozza, az méltó a halálra...
[előzmény (878)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 02:11:39 (890)
és ezt mire alapozod? ennél kicsit holisztikusabban kell szerintem szemlélni a dolgokat. számomra nem egyértelmű a nyugati kultúra fölénye. félre ne értsd, nem szeretnék napi ötször mekka irányába imádkozni, én is a zsidó-keresztény kultúra szülötte vagyok - ami megint szarul hangzik - de így ad hoc módon nem nézek le más kultúrákat.
[előzmény (886)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-27 02:10:25 (889)
összeesküvés-elméletek? csupa feltételezés. mi van ha és ha és amikor és hogyha. semmi konkrétum. ezt a zoknit bármire föl lehet húzni. én csípem mondjuk michael moore stílusát, és mulattat is de ezekben a dolgokban ő is néha túl messzire megy.
nem hinném amúgy hogy mellétrafáltam, a washington-telaviv-es rész a szövegben egyértelműen reprezentálja a modern összeesküvés-elméletgyártó antiszemita agyrémet. nincs ezzel semmi gáz, csak kb annyira veszem az ilyesmit komolyan, mint mondjuk a győzike sót.
[előzmény (885)]

© avengerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 21:32:40 (888)
ez a cím egy baromság!
miért kéne csak azért rombolni a cionizmust, mert Izrael állam "összejátszik" amerikáwal? Walakitől kapniuk kell segítséget!

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 17:54:43 (887)
Oké, tudom, kultúránk sajátossága, hogy tiszteli az egzotikus kultúrákat (az övékkel ellentétben), sőt még idealizálja is valamelyest. De be kéne látni, hogy ők mindenféle hippi hipertoleráns ömlengés ellenére sem hoztak létre többet, mint mi, így kultúrájuk dominanciájának semmiféle alapja nincsen.
[előzmény (886)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 17:48:21 (886)
Nem antiszemita, és nagyon is igaz, csak nem értem mi azzal a probléma, hogy néhány fejlettebb ország némi kultúrát visz a civilizálatlan benszülöttek életébe. Talán meg kéne ijedni néhány primitív fegyverrel hadonászó terroristától?

Ne érts félre, nem vagyok filoszemita, csak egyszerűen nyilvánvaló számomra a nyugati, európai orientáltságú kultúra fölénye a többivel szemben.
[előzmény (883)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 15:08:59 (885)
Eléggé mellétrafáltál...
Az összeesküvés elméletek mögött meg húzódik valami sztem: valószínű olyan módon működnek a dolgok a világban, hogy azt ha megcsinálnák filmben, mindenki kiröhögné, hogy ilyen nincs. Szerintem sokkal komolyabb történetek játszódnak le a "háttérben", mint azt mi gondolnánk.
[előzmény (884)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 14:48:38 (884)
hát ha nem is tudatos formában, de van benne egy kicsi. ez a washington-tel aviv tengely akkora baromság hogy hihetetlen:D nemhiába nem bírom ezeket az összeesküvés-elméleteket.
mostanában amúgy a "baloldalon" kezd nagy divattá válni...
ez a szöveg olyan mintha valami zavarosfejű frusztrált újkomcsi írta volna akire hatással voltak a szabadkőművességről gyártott zagyva elméletek kb. úgyhogy érdekes kombó.
[előzmény (883)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 13:26:44 (883)
Ezt a számot már beraktam egy másikba, kóla jót röhögött rajta... Ami miatt most ezt itt is megteszem, az az, hogy egy cimborámnak megmutattam ezt a számot, és azt mondta, hogy ez egy antiszemita szám. Szerintem pedig kurvára nem az. Én is úgy vagyok valahogy a zsidókérdéssel, mint ahogyan ti: egy magyarországi zsidót sem fogok utálni azért, mert vannak olyan zsidó körök, amik igencsak rossz hatással vannak a dolgok jelenlegi menetére a Világban.
Szóval:

Krumpliczukor: WTt

Az ellopott pénzemből jót zabálnak, a tömegbe lőnek, fegyverek várnak, A meggyötört nép ellen nem állhat haditudósítók portyájának. Kezükben a világ, övék a tőke, Felizzik az égbolt, lézervezérelve hullanak a bombák, robbannak az aknák, a XXI. század halált lehel rád! Engem is kivégez reggel, A Washington-Tel Aviv tengely! Kezükben a sajtó és kultúra, A közvélemény, a hatalom újra rossz kézben van és a világrend megváltozik a "jó ügy nevében", Gazdasági terrorizmus következtében a Föld négyötöde éhezik szépen, A gyilkos elnyomó már nem csak vízió, XXI. századi Szovjetunió! Épül már az Izraeli Fal, Lesz majd új vasfüggöny is hamar, Elnyomott lelkek elnyomó népek, Rasszizmus, globalista érdek. De már nem a bőrszín a lényeg, Amerikanizálódás minden népnek. Világpolgár, semmi más, XXI. századi gyarmatosítás!



Szerintetek ez egy antiszemita szám?
[előzmény (879)]



Elejére << Előző < ... 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 ... > Következő >> Végére