Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Rombold a Cionizmust
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ne csak a nácikat basztassuk!

Elejére << Előző < ... 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 ... > Következő >> Végére

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 13:03:08 (882)
erről van szó. mélységesen egyetértek.
[előzmény (879)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 05:00:48 (881)
a Jegyzokonyvek altal targyalt erkolcs kerdese eleve hibas.
ezt mar Machiavelli is igy latta, es o is hibazott.
Mert erkolcs nelkulat lehet venni a hatalmat, azonban ezt igazolni a nep elott nem lehet, azaz menekules az egesz. Nyilt terrort kell alkalmazni, aminek nincs magyarazata, csak az, hogy uralom. Ez pedig megalakulasa pillanatatol kezdve halalra van itelve. Bukni fog. Az erkolcs kerdese persze trukkos dolog. Aki csak az erkolcsra alapoz, az megbukik, nem kerdes. Aki viszont eleve elveti az erkolcsot nem eli tul. Vagyis a sikeres politika csakis az lehet, hogy nem erkolcsosen, azaz nem az erkolcs iranyit bennunket, de nem is valunk erkolcstelenne. Azaz az erkolcsi szabalyokat nem hagjuk at. Bonyolult a dolog. Gazdagodunk, de nem lopunk. Uralkodunk, de nem nem tobzodunk az eroszakban, es igy tovabb.

ez egy finom egyensuly, amit szinte senki nem tud letrehozni.

Sorry:...(((

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 04:54:52 (880)
a muzulmanok ugyanigy neveznek bennunket, europaiakat, akik mindegy kik vagyunk, nekik keresztenyeknek szamitunk. Kit erdekel.
[előzmény (871)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 04:44:12 (879)
En olvastam...Tobbet vartam tole.Szerinrem sivar...de sokan szeretik...Azonban abbol a dologbol mostmar tenyleg ki kellene szallni, hogy a zsidok felelosek mindenert. Bizonyos zsido korok tenyleg szemetek, a zsidok tobbseget emiatt felelosse tenni?...na ne izejjunk man!

Minden nepcsoportnak vannak zsemet retegei. akkor minden nepcsoport felelos mindenert?

A zsidozas kulonben is leragott csont. nem jott be.

Lehet szidni oket, mert mindenkit lehet szidni, de semmi mast. hagyni kene oket a csipaba. De komolyan!
[előzmény (869)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 01:04:18 (878)
minden ilyen szó legrégebbi eredetét tekintve tisztátalant jelent. a gojnak egyébként a nemekre lebontott verziói is, de ezeknek a pejoratív tartalma valójában már kiveszett még a zsidó közbeszédből is, szóval a bolhából nem kell elefántot csinálni szerintem.
[előzmény (871)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 00:59:05 (877)
azért a helyzet ennél kicsit talán egyszerűbb. amerika még mindig a WASP szellemiségén nyugszik, az izraellel való bratyizásuk világpolitikai uralmi és leginkább pénzügyi célok miatt van. ebbe nem kell a szabadkőművesség idióta vízióját belelátni...
[előzmény (876)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-25 12:41:56 (876)
Az biztos, hogy a legkomolyabb hatása a világra napjainkban a zsidó nacionalizmusnak van... Talán azért is, mert az amerikaival szoros kapcsolatban van...
Az arab világnál a nacionalizmus más tészta egy kicsit, mert ott egymást is gyakják. Ha majd nem gyakják, akkor lesz a para:)
[előzmény (874)]

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-25 12:26:46 (875)
ez is talált.
[előzmény (874)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-25 11:26:29 (874)
Én nem tartom jó dolognak a nacionalizmust, mert mint minbden izmus, önmagában sovinizmussá válik. Lásd a Horty rendszer nacionalizmusát: A kisember nyomorgott, a gazdag meg dúskált. Ami érdekes a cionizmussal kapcsolatban, az az, hogy amit megírtak 1901-ben, az mint valóra vált mára, és ez komolyan aggasztó szerintem.

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-25 11:17:52 (873)
persze ezzel azt bizonyítottad hogy vannak zsidó nacionalisták(cionisták).de hát ezt mindenki tudta.vannak más nacionalisták.ezt is.és ezek mind marhák(a cionistákkal együtt).de nem minden zsidó cionista és nem mindenpl.magyar nacionalista.
[előzmény (872)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-25 10:37:19 (872)
Remélem lesznek értelmes építő jellegű hozzászólások. Nem kívánok parttalan vitát nyitni, csak mint érdekességet kívánom közkinccsé tenni a "művet".

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-25 10:34:36 (871)
Hogy mindenki értse mi is az a "goj"...

A "gój" kifejezés szó szerint tisztátalant jelent héberül. Ezt a szót használja a héber köznyelv és a. Jegyzőkönyvek a nemzsidók megjelölésére. Ez a sértő és megalázó kifejezés feltárja a judaizmus legbensőbb lelkületét.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-25 10:33:32 (870)
"1. JEGYZŐKÖNYV

A jog az erőben rejlik. Szabadság-csak egy eszme. Liberalizmus. Arany. Hit. Önkormányzat. A tőke kényuralma. A belső ellenség. A tömegek. Anarchia. Politika kontra erkölcs. Az erősebb joga. A zsidó-szabadkőműves hatóság legyőzhetetlensége. A cél szentesíti az eszközt. A vak tömeg. Politikai ábécé. Pártviszály. A zsarnoki uralom legmegfelelőbb formája. Alkohol. Klasszicizmus. Korrupció. A zsidó-szabadkőműves kormány elvei és szabályai. Terror. "Szabadság, egyenlőség, testvériség" A dinasztikus uralkodás elve. A gój-arisztokrácia kiváltságainak megsemmisítése. Az új nemesség. A lélektani terv. A "szabadság" elvont fogalma. A népet képviselők elmozdításának hatalma.

...Mellőzve a szép frázisokat, beszéljünk az egyes gondolatok jelentőségéről: viszonyítással és elvonatkoztatással megvilágítjuk a minket körülövező valóságot. Tisztába kell jönnünk azzal, miben tér el a mi gondolkozásmódunk a gójokétól.

Meg kell állapítani, hogy több az olyan ember, akinek rosszak az ösztönei, mint az olyan, akinek jók az ösztönei. Ezért a tömegek kormányzásában a legjobb eredményeket erőszak alkalmazásával és terrorizálással érik el, nem pedig akadémikus érveléssel. Minden ember hatalomra tör, mindenki szeretne diktátor lenni, hacsak módjában lenne, és valóban kevés az olyan ember, aki nem lenne hajlandó az összesség jólétét saját előnye érdekében feláldozni. Mi tartotta kordában az embereknek nevezett ragadozókat? Mi szolgált eddig vezetésükre?

A társadalom kialakulásának kezdetén brutális és vak erőszaknak voltak alávetve, később pedig a törvénynek, mely ugyanaz az erő, csak álcázott formában. Levonom a következtetést, hogy a természet törvényénél fogva a jog az erőben rejlik.

A politikai szabadság gondolat, nem pedig tény. Ezt a gondolatot csalétekül kell tudni használni, valahányszor szükségesnek mutatkozik a tömegeket saját pártunkra állítani annak megsemmisítésére, aki a hatalmat birtokolja. Könnyebben oldható meg ez a feladat, ha az ellenfél már megfertőződött az úgynevezett liberalizmussal, s ennek az eszmének kedvéért hajlandó lemondani hatalmának egy részéről. Itt egész világosan megmutatkozik elméletünk diadala: a kormány meglazult gyeplőit - az élet törvényénél fogva - azonmód új kéz veszi fel és ragadja meg, a nemzet vak hatalma ugyanis egyetlen nap sem lehet meg irányítás nélkül, és az új hatalom elfoglalja a liberalizmus által legyengített réginek a helyét.

Manapság a liberális uralkodók hatalmának helyébe az arany hatalma lépett. Volt idő, amikor a jóhiszeműség és a becsületesség uralkodott. A szabadság gondolatát ma lehetetlen megvalósítani, mert senki sem tudja, miként használja mérséklettel. Elegendő egy népet bizonyos időre önkormányzatnak átengedni, hogy szervezetlen csőcselékké változzék. Ettől a pillanattól kezdve belső egyenetlenség keletkezik, ez csakhamar osztályharccá fejlődik, minek következtében az államok romba dőlnek és hatalmuk többé nem nagyobb, mint egy rakás hamué.

Akár saját megrázkódtatásai folytán merül ki egy állam ereje, akár belső ziláltsága következtében kerül külső ellenségek uralma alá, mindegyik esetben visszavonhatatlanul elveszettnek tekinthető: a mi hatalmunkban van. A teljes egészében a mi kezünkben lévő tőke kényuralma szalmaszálat nyújt feléje, s ezt az államnak kénytelen-kelletlen meg kell ragadnia: ha nem ragadja meg, elpusztul. Ha valaki, aki liberális gondolkozású, erkölcstelennek tartaná az ilyen nézeteket, a következő kérdéseket tenném fel neki: Ha valamely államnak két ellensége van, és ha a külső ellenség tekintetében megengedett dolog s nem számít erkölcstelenségnek akármilyen harcmodort és hadicselt alkalmazni - mint például bizonytalanságban tartani az ellenséget a támadó és védelmi tervek tekintetében, éjnek idején vagy számbeli túlerővel támadást intézni ellene -, akkor hogyan mondhatók erkölcstelennek és meg nem engedettnek ugyanezek a harci eszközök, ha azokat rosszabb ellenség, a társadalmi rend és a közjó tönkretevője ellen alkalmazzák? Remélhető-e épp, logikus elmével, hogy eredményesen lehet kormányozni a tömeget ésszerű tanácsok és érvek segítségével akkor, amikor bármilyen, még oly értelmetlen megjegyzést és ellenvetést is meg lehet tenni, és amikor az ilyen ellenvetés helyeslésre találhat a népnél, melynek ítélőképessége csak felületes? Tömegben lévő emberek, akiket csupán kicsinyes szenvedélyek, nyomorult vallási elképzelések, szokások, hagyományok és érzelgős elméletek irányítanak, áldozatul esnek a pártoskodásnak, amely megakadályoz mindenfajta megegyezést még tökéletes ésszerű érvelés alapján is. A tömeg minden elhatározása ingadozó vagy megkártyázott többségtől függ, amely nem lévén járatos politikai titkokban, valamilyen nevetséges döntést hoz s ezzel az anarchia magvát hinti el a kormányban.

A politikának nincs semmi köze az erkölcshöz. Az az uralkodó, akit az erkölcs vezérel, nem jó államférfi és ezért bizonytalan a maga trónján. Annak, aki uralkodni akar, egyaránt kell igénybe vennie a cselvetést és megtévesztést. Nagy nemzeti erények, mint a nyíltság és becsületesség - bűnök a politikában, mert hatásosabban és biztosabban döntik le trónjaikról az uralkodókat, mint a leghatalmasabb ellenség. Az ilyen erények hadd legyenek a gójok királyságainak tulajdonságai, bennünket azonban semmiképpen sem szabad, hogy vezéreljenek.

A mi jogunk az erőszakban rejlik. Az a szó, hogy "jog", puszta gondolat, melyet semmi sem bizonyít. Ez a szó nem jelent többet, mint: add nekem, amire szükségem van, hogy bizonyítékom legyen arra, hogy erősebb vagyok, mint te.

Hol kezdődik a jog? "

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-25 10:21:39 (869)
Tiszteletem! Olvasta itt valaki a Cion Bölcseinek Jegyzőkönyveit? Érdekes olvasmány...

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-24 23:32:32 (868)
A Stranglers enekese, azt hiszem, ahogy Rotten mondja, a sex Pistols technikusa vagy roadja volt. Ott tanulta meg a dolgokat, aztan megcsinalta a bandat. Es a generation X?
Ott meg a Rotten occse gitarozott.
A Pretenders?
Az eneks csaj, a Chrissy Hindle, ha jol irom a nevet, a Pistolshoz tartozott. Rotten akarta elvenni, mikor kiutasitottak Angliabol, de elfelejtett elmenni a talalkara, vagy szegyellos volt talan, es nem vette el. A csaj tanitotta Rottent gitarozni, de remenytelen volt.

Kulonben meg Rotten utalta a Clash-t. En sem szeretem. De Rottent sem, mert konyvebol kivettem vegul, hogy o olte meg Nancy-t. Bazzeg, megdoglok. Mas nem is mehetett volna be Sidhez. Sid meg nem hogy nem volt eroszakos, de gyava volt, egy beszari fasz, aki beleult Rotten olebe, es lanyosan megcsokolta szajat.

A mai punk meg szegyen.
A kurva anyjukat a tuntetoknek, hogy ezeket a today punk bandakat nem birtak mar le Molotov-koktelozni??

Mindegy, ami kesik, nem mulik. Ki lesznek ezek irtva. Miert? Mert a vilag szegyenei.
Nekik Guillotin jar!!!
slussz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

© King Kennyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-20 19:27:17 (867)
Attól, hogy J.J. Burnel kedvenc írója valami japán náci volt, a szövegekben ez nem nagyon mutatkozott. Legfeljebb a férfi-nő kapcsolatot értelmezték át egy kicsit...
...a többi punkzenekartól leginkább az különböztette meg őket, hogy jól is tudtak zenélni.

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-20 15:40:12 (866)
Stranglers akkora nacionalista, konzervatív banda mint a ház:)

Ahogy Sulivan Punk könyve is írja: "We were the outsiders of punk"

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-20 00:38:19 (865)
Nézd, akinek a "politikai csatározás" a dolga, az az ellenzék. Akinek a kormányzás, az nem az ellenzék. De valóban, mást se hallok a "komcsik" szájából kiömleni csak a bűvös szót: Orbán Viktor. Ahelyett, hogy a maguk dolgával foglalkoznának. Orbán Viktor hazudott, mert nem tudta volna ezt meg azt, meg ez meg az lett VOLNA. Atyaég, ha a mamám villamos lett volna, vagy hogy is van. A GYF meg semmi volna.............Akkor mi van?
[előzmény (864)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-19 23:49:46 (864)
A közhangulat (is) két irányba tart szerintem. az egész ország olyan mint egy mágnes a két pólusával. Az egyik fele úgy gondolja, hogy az a szemét jobboldal, pedig a bal csak teszi a dolgát, a másik fele meg pont fordítva gondolja. Egyik sem gondolja helyesen. Előrehaladás helyett a két oldal politikai csatározásával megy el már a sokadik 4 év.
Sok veszélyforrás van, a szélsőséges gondolkodás legalább annyira, mint a nyomor. Az egyik gerjeszti a másikat.

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-19 23:25:24 (863)
Igazad van, megkövetlek, nevezzük költői túlzásnak, és persze, hogy ezt tehetitek. Viszont elismerheted, hogy bizonyos közhangulat ilyen irányba tart, és míg a "jobboldal" (fontos, hogy ez is csak idézőjeles, mint a komcsik), folyamatosan bizonygatja, hogy ő nem az, mint amit Ti gondoltok róluk, az ún. "baloldal"-nak semmit sem kell tennie, csak pontosan úgy vádaskodni és nemlétező "veszélyforrásként" feltüntetni őket, mint Te teszed mondjuk az emlegetett lemez kapcsán a dalok eléneklőivek, vagy akár velem. Miközben megbeszélhetjük, hogy veszély az a nyomor (anyagi és szellemi egyaránt), ami eredményeképpen ilyen emberek élhetnek az országunkban, mint akik elkövették Olaszliszkán ezt a szörnyűséget. Hát nézd, röstellem, de a Stranglers-t már hallgattam 1979-ben is, de Bartókot csak tavaly óta. Úgyhogy igyekszem "csiszolódni". De azért a Stranglers nem lett rosszabb még mindig, néha szoktam egy Bartók mű után..........:-)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-19 23:14:48 (862)
nem mintha Te pont nem ezt csinálnád. Az Orbán-féle cigánykiirtást meg a dunába ill. bodrogba lövést meg Te akasztottad rám. De végülis leszxrom. Jó zenegallgatást! (Csak tudnám hogy döntöd el, hogy Stranglerst, vagy a jó kis revíziós dalokat hallgasd-e éppen. Fene azt a mindent befogadó izlésed... Persze erre most nem kell válaszolnod... :)
[előzmény (859)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-19 23:06:06 (861)
Mert, hogy a harmadik az is badarság.

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-19 23:05:35 (860)
Ja, de én nem vagyok római.
[előzmény (858)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-19 23:05:08 (859)
Az első két mondatod rendben van. A harmadikról most nyissunk itt vitát? A negyedikről meg annyit, hogy te milyen alapon tudod, hogy ki mit gondol? Ezt utálom itt, amikor állandóan az megy, hogy ki mit gondol. Érted. Ti a haveroddal megmondjátok, hogy én azt gondolom, hogy feket-fehér meg, hogy milyen szörnyűségeket szeretnék én tenni, mint homofób náci. De most erre én is mondhatom, hogy ti vagytok intoleráns tényleg "fekete-fehér" köcvsögök (buzi-e vagy), mert nem tudtok senkiről normálisan gondolkodni. De nem mondom. És nézd meg, hogy vélekedsz tovább. Ez gem ez nem érdekel. Meg mért lennének a szellemi rokonaim. nem is szoktam azt olvasni, csak amikor a dalmuci küld oda, ez a lemez nekem már kurva rég megvan. Tudom, hogy most kirakták ők is. Le is töltöttem a borítóját, mert az nem volot meg, buzi.-e vagy.
[előzmény (857)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-19 22:57:08 (858)
A Dunántúl (Pannónia) különben is a rómaiaké.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-19 22:55:16 (857)
Nos. Őszintén. Az, hogy ilyeneket ma csak befordult gyökerek hallgatnak, akik egy nem létező országot hordanak a pólójukon rajta egy nem létező madárral. Akik úgy gondolják, hogy minden problémájukat megoldaná trianon visszacsinálása. Mert a kurucinfón ilyenek bagzanak, és nem a lemez cizellált zeneiségét értékelik. Csak hogy értékeljem a Te szellemi rokonaidat.

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-19 22:48:27 (856)
Túrázva a Börzsönyben volt már példa rá, hogy este a tábortűznél énekeltük ezeket. Mi a gond ezzel, Pöttyös, buzi-e vagy :-). - hogy idézzem szellemi rokonodat. :-)

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-19 22:45:55 (855)
Mi baj ezzel a lemezzel?
Zeneileg is kiváló (nem csak a punkot preferálom). A szövegeiben meg semmi sincsen, hiszen régi dalok. Nem szabad azt tiltani, vagy mért kell egyáltalán azt valakinek a szemére vetni, hogy olyan régi dalokat énekel, amelyek valamikor nagyon-nagyon aktuálisak voltak és a magyar nemzet történelmének az egyik (a sok közül) tragikus korszakában íródtak, amikor valóban ezek az érzések sokkal-sokkal jobban meghatározták az akkori emberek életét. Hát ez a dolog (Trianon) lesúlytotta az országot és nem csak gazdaságilag, morálisan is. Hát mért nem emlékezhetünk erre?
[előzmény (853)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-18 22:27:56 (854)
,,Ezen mindíg tudok röhögni! " tudom!;) engem sem érdekel,ez csak egy kis kuruckodás volt:D
[előzmény (853)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-18 22:13:05 (853)
Ezen mindíg tudok röhögni! "Magyarnak lenni jó" meg "aktualizált revíziós dalok" az ifjú magyarok egyesületétől...Hihetetlen. Amúgy meg ki nem szxrja le hogy kit utál az izraeli miniszterjelölt.
[előzmény (850)]



Elejére << Előző < ... 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 ... > Következő >> Végére