Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Rombold a Cionizmust
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ne csak a nácikat basztassuk!

Elejére << Előző < ... 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 18:59:00 (12)
Ki beszélt magyar zsidókról? Itt a cionistákról van szó, amely bibsisnek nem inge az ne vegye magára!
És amúgy meg mi van akkor ha további problémák is fel fognak merülni itt, én tölem ugyan távol álljon az antiszemitizmus de mi van ha másoktól ez nem áll olyan távol akkor ök miért ne szólhatnának?
Ha a komcsikat tolerálod akkor a nácikat is toleráld!
[előzmény (11)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 18:52:51 (11)
bazz CCR,te tudod hol taposs belem. jobb, ha tudod, h a magyarorszagi zsidokra inkabb jellemzo a liberalizmus es a masik elfogadasa, mint a rasszizmus. az izaeli dolog egeszen mas tema. az egyik oldalon meg birom erteni, h egy hatalmas katasztrofa utan a letbiztonsagot egy sajat orszagban kerestek. mas kerdes, h nem feltetlenul igy kellett volna elerni. en sem orulnek, ha mondjuk a torokok felvasarolnak a fel tiszantult, es azt mondanak, h takarodjatok innen, ez a mienk. a zsidok negy resze is elveti az egesz Izrael dolgot. igaz, h a Bibliaban Isten a zsidoknak igerte Izrael foldjet, de ok csak a messias-korszakban jutnak a tulajdonukhoz. ez pedig a keresztenyek szerint 2000 eve eljott, a zsidok pedig meg mindig varjak. szoval ideologiailag sem alatamaszthato amit tesznek.
de miert van olyan erzesem, h ez a topic nem fog megmaradni az izraeli konfliktus problemajanal...?

© Guardrailválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 17:47:01 (10)
Én ezzel egyetértek,de sztem a fehér ember elég nagy részben felelős ezért az állapotért.Csak vissza kell tekinteni az európai,vagy a világtörténelembe,gyarmatosítás,inkvizíció,a négerek elhurcolása rabszolgának.A négerek a 80-as évekig eléggé el voltak nyomva az USÁ-ban.A cigány ,meg a zsidó más kérdés.Azzal is egyetértek,hogy a legnagyobb rasszista nemzet az Izrael.Azt viszont nem hiszem,hogy túlléptunk volna a felesleges gyűlölködésen.Sajnos csak itt Magyarországon nagyon sok antiszemita ember él.Azt nem szeretem,ha magyar ember zsidózik.Szerintem azért nekünk nem lehetne egy szavunk sem a magyarországi zsidókra.A történelem során sokat köszönhettünk is nekik,a másik,hogy nagyon kis létszámú a magyarországi zsidó közösség.Meg vigyázzon az ember mit mond,mert soha nem tudhatja,hogy ő benne milyen vér folyik.
[előzmény (8)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 13:09:01 (9)
ezzel tökéletesen egyetértek.
a feka hiphop énekesek egy része is igen rasszista.
lés igenis bassza a csőröm, amikor egy 3 elemit sem végzett gengszerdögszószátyár ki akar irtani.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 12:40:28 (8)
Nézz utána a neten vagy mittomén.
Annyit akartam csak kihozni a témából hogy mi nem utáljuk a cigányokat meg a zsidókat meg a niggereket mert mi fehérek intelligenciáknál fogva már rég túlléptünk a felesleges gyülölködésen ök viszont utálnak minket szóval ma a rasszizmus nem a feketéket fenyegeti hanem a fehéreket.
És ezzel senki nem szólal fel mert átléptünk a ló túloldalára.

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 12:25:04 (7)
jaj. CCR:)

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 12:24:50 (6)
a cionizmus igen összetett dolog tudtommal....
és semmit nem tudok róla szinte..CRC, hol nézzek utána?

© literfaterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 07:41:26 (5)
AZÉRT valamiben csak igaza lehet nem gondolod?
[előzmény (3)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 03:03:28 (4)
Ez egy szakallas vicc:

Egy TV riporter faggatja Stevie Wonder-t:
"Es milyen erzes vaknak lenni?"
Mire a valasz:
"Hat meg mindig jobb, mint negernek...."

:-)
[előzmény (3)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-28 23:56:58 (3)
Dave Chapell-nek (half-baked) van egy fantasztikus gegje egy vak négerről, aki rasszista. Kurva jó.

CCR: Te kezeltesd magad, hátha még tudnak rajtad segíteni.
[előzmény (2)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-28 20:27:26 (2)
én a rasszista niggereket is utálom

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-28 11:04:39 (1)
Érdekes hogy azokat a fehéreket akik utálnak valami más rasszot kibaszottul tudjátok szidni, de azokról a zsidókról soha nincs szó akik minket utálnak. Pedig elvileg ti is fehérek vagytok...
A zdidók a legrasszistábbak a világon, azt csinálják az arabokkal amit Hitler csinált velük, a fehérek ellen pedig gazdaságilag lépnek fel.
Még egy érdekesség: Milyen ország az ahova kurva nehéz letelepedni ha nemzsidó vagy de bizonyitani tudod zsidó származásod rögtön letelepedhetsz. Most is olvastam egy apróhirdetést egy újságban hogy Izralei munkára keresnek nem tudom milyen munkásokat és a végen csak zsidószármazásuaknak. Izrael a történelmileg a zsidókké, hát akkor csak úgy el lehet venni az araboktól, ennyi erövel Erdély történelmileg a magyaroké. Rádásul mindig sajnáltatják magukat egy olyan dolog miatt aminek 60 éve vége és a sok komcsi punk kimegy tüntetni a rasszizmus ellen meg a holokauszt áldozatainak az emlékmüvéhez de március 15.én baszik kokárdát viselni aki meg azt mondja hogy nem, nem, soha az meg a szemében náci.
Na ez elég össze vissza volt. Mindegy.
Várom a trad.skinheadek meg afasok meg mindenféle antirasszista emberke véleményét a szemét cionistákról.



Elejére << Előző < ... 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53