Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Aktuálpolitika
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Aktuálpolitika

Elejére << Előző < ... 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | 396 | 397 > Következő >> Végére

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 18:50:53 (253)
Na, a Valóságshow-Fikázásban azthiszem megtaláltuk a közös pontot.
[előzmény (240)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 18:38:31 (252)
Amekkora marha be is menne. Szerintem odavaló hülyegyerek ő is.

Viszont nyilvánvaló, hogy a való világ sokkal többe kerülhet, mint mondjuk egy Truffaut-film dobozának leporolása, majd levetítése.
Ez utóbbit a Duna tévé csinálta mostanában tíz estén keresztül. E filmek egyetlen képkockája európaibb, mint a bulvártévék valóságsói a miniszterelnökükkel (medgyessyre gondolok) együtt. Ennek ellenére úgy hallottam, hogy a Duna TV mindössze 2 v. 3 milliót kapott ebből a pénzből.
[előzmény (240)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 13:33:20 (251)
biztos hogy tragikus. szerinted miért kellünk az eu-nak. csak ki akarnak használni minket. elööb külömben is az árakat fogják felkúrni a csillagos égig aztán hozzá igazitják a fizetést annyira, hogy az emberek még ne menjenek utcára a nyomoruk miatt. És akkor tadam, ugyanott vagyunk mint most, ha nem lejebb...
[előzmény (245)]

© htlecsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 10:02:15 (250)
Földosztás és Ferrari az MSZP-kongresszuson
Kovácshoz és Medgyessyhez hasonlóan Horn is úgy vélte, hogy az MSZP győzni tud az újabb megmérettetésen. Kovács a jelenlévőket Horn elvtársaknak és elvtársnőknek nevezte, s a párt érdemeit felsorolva többek közt kiemelte: ez a párt, elődjétől eltérően, senkit nem kényszerített arra, hogy megváltoztassa a nézeteit.

Van humora a fiúknak :)
------------------------------------------------------
Draskovics-csomaggal kapcsolatos kormányzati megszólalásokban ugyanis tilos a megszorítás, a leépítés szavak használata, és arra sem szabad kitérni, hogy mi az, ami elmarad, vagy nem valósul meg. A kormányszóvivői iroda által pontokba szedett iránymutatás többek között szigorú nyilatkozási tilalmat rendelt el a megszüntetendő, vagy összevonásra kerülő intézmények dolgozóira is.


Hinye :) Megyünk az EU-ba :))))







© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 16:42:27 (249)
te hülye fasz...
[előzmény (243)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 15:30:30 (248)
A mostani kormánynak pedig ez egyolyan fogás volt ami arra az osztályra céloz mely olyan buta, hogy képtelen gondolkozni. A gondolkozás hiányában, a helyette alkotott véleményeket, fogadja el melyek hozzá a MÉDIA, a közeg, és egyéb szárnyakon jut el. Nos igen azokról beszélek akiknek az arcukon több a festék mint Mona Lisa-nak. Szánalmas senkik akik nem rendelkeznek se egyéniséggel, se véleménnyel.
Ha erre ez a förtelmesen alacsony színvonalú szennyműsor hat, hát hajrá! Akkor az MSZP lőtt egy gólt a süket fülek közti setét, gondolatoktól fosztott agyakban és ugyanúgy folyásolja be azokat, mint eddíg a Fidesz illetve a szélsőjobb. Hiszen nem egy példát láttam már arra, hogy valaki elítélte a cigány kissebséget, és így jutott szélsőjobbra. Ezután pár héttel már antiszemita is lett, sőt bürokra is kelt Erdélyért!
Innen kezdve nincs miről beszélni. Aki hülye haljon meg! Lehetőleg diszkóbalesetben, többedmagával.
[előzmény (244)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 15:23:36 (247)
Köszönöm a pontos korrekt választ. Ellenben meg kell jegyeznem míg az ön épületét felípétették, több pénz és idő fogyott el, jóvaltöbb munkás szorgos keze alatt. Így bátran mondhatjuk, a takarékosságot nem meríti ki az ön háza. Ellenben bizonyosan jobb körülményeket teremt. :)

A TSZ-t csak úgy lehetett volna elérni, ha a népnek MÁR NINCS szüksége arra, hogy vezessék a Leninista úton. Ez csak akkor következhet be ha már a nép soraiból ki írtottuk az utolsó szálig, a deviáns gondolkozókat, akik más értelmetlen álláspontjukkal, a népben kárt okozhatnak. Horn koában erről szó sem volt!

Rendkívül primitívnek tartom ezt a belinkelt szöveget, nem is érdemes, hogy foglalkozzunk vele. Jellemzően szánalmas.
[előzmény (244)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 11:59:55 (246)
ha megigeri hogy a focinapon megszervezzuk kettonk csoportjat az uj diktatura elleni harc folytatasahoz, es elmegyunk moziba csoportosan akkor barhova barmikor:D

tovabbi jelentkezoket is varok - lanyok elonyben jeligere
[előzmény (237)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 11:58:35 (245)
ket gyors kerdes:)
"Mi köze van a magatartás zavarokkal és exhibicionizmussal küszködő villalakóknak Magyarország rövidesen bekövetkező és minden bizonnyal tragikus uniós csatlakozásához?"

biztos tragikus? tudjuk hogy az eu atlagbere tizszerese a magyarnak? az tragedia ha tobbet keresunk? szerintem no az eletszinvonal tole...

"Esetleg a kormány úgy látja, hogy a veszett fejsze nyelét kell megragadni?"

veszett fejszeet? az bravur lenne:)
[előzmény (240)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 11:55:37 (244)
"Ön kedves gi_joe kolléga, milyen típusú épületben él?
Panel? Kertesház? Sorház? "
egy vilaghaborut kovetoen kozvetlenul epult utolso szeria teglaepulet harmadik emeleti lakasaban. kapacitas 92 lakas - nyolc kapualj, harom emelet emeletenkent 4 lakas. hogy egeszen pontos valaszt adjak. ezzel azt hiszem a teglaepulet kontra panelhaz mint mennyisegi kiszolgalas cafolataval onmagaban szolgaltam. ezen kivul utalnek meg az eletszinvonalbeli kulonbsegre. en magam dontom el mikor mennyit futok, nincs kozpontilag rameroltetett futesszezon, nincs luk a falamon, nem arad ki az amugy is folosleges meleg a lyukon amiert megis en fizetek. ezek mind a panel elonyei sajnos en nem levezhetem oket. ja es van gazom is, nem szorulok villanysutore, de ez mas teszta:)

amugy azt hiszem a panelek allaganak megallapitasanak az a plusz tiz ev talan nem jelentos. 1900 1960 nal is joval elobb volt.

"hogy mint mindketten tudjuk a végcél a Tudományos Szocializmus lett volna"
kizartnak tartom, hogy kovacs laszlo vagy horn gyula lebontotta volna a sajat hatalmat es visszaallt volna munkasnak. ennek az elmeletnek maga vezetoreteg a vegleges megakadalyozoja.

"Az ahhoz vezető úton viszont mint, állami hatalom, kellett a luxus."

no igen, ez az az ut aminek nem lehet a vegere erni, mert luxus mindig kell. es luxus sosem jut mindenkinek.

hmmmm.
valtoztatnom kell az allaspontomon:) 241 alapjan megtudtuk hogy diktatura van. akkor mindegy mit beszelunk:))))
[előzmény (233)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 11:43:56 (243)
nem ertem mire vagy igy oda magaddal. kerdeztem valamit amit te kotozkodeskent kezelsz azota is, leirtam az elejen is hogy reg olvastam az es-t. mondjam hogy mindenki magabol indul ki, vagy utaljak a normalis parbeszed stilusara, vagy kerdezzem meg inkabb mitol vagy ilyen hiszterikusan korlatolt hogy egy sima kerdesre csak anyazassal tudsz valaszolni? ah inkabb csak legyintek rad...
[előzmény (232)]

© vityaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 00:42:15 (242)
Beszarás. Milyen a tiszta-keresztény akciócsoport? Mi az, hogy a Szent Korona alkotmányisága (hogy a Szt. Korona lesz a miniszterelnök, vagy ő hozza a törvényeket)? Mért pont a túrkevei moziból indul ez a történelmi mozgalom és mért nem az abasári idősek otthonából? Mit adnak ilyenkor a túrkevei moziban? Könyörgöm, válaszoljatok!


"vegyenek részt a diktatúrával szembeni ellenállás megszervezésében, és hozzanak létre függetlenségünkért tevékenykedő (tiszta-keresztény) akciócsoportokat, amelyekkel elérhető, hogy a Nemzet kommunista ügynököktől megtisztított Alkotmányozó Nemzetgyűlése 2004. március 15-én kimondja a Szent Korona alkotmányiságát, és ennek jogszerűségét elfogadtatva (kikényszerítve) egyszersmind meggátoljuk Magyarország EU-csatlakozását.

(December 13-án 15 órára várjuk az addig megalakuló akciócsoportokat a túrkevei moziba, ahol az első egyeztető megbeszélést tartjuk.)"


© smashingválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 22:26:53 (241)
a legeslegszanalmasabb link:
http://www.nexus.hu/p127/

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 21:20:38 (240)
Az RTL Klub Való Világ 3. című produkciója kilencmillió forintos
támogatást nyert el a Miniszterelnöki Hivatal pályázatán az Európai
Unióval kapcsolatos tájékoztató feladatokra.

A Medgyessy-kormány arcán úgy látszik végtelenül vastag a bőr. Nem elég,
hogy az uniós kampány leple alatt több milliárd forintot herdáltak el az
EUKK-ban, most hasonló címen újabb közpénz milliókat tüntetnek el a Való
Világ 3 című műsorában.

A minősíthetetlenül alacsony nívójú, a kiskamaszok SMS-eiből gazdagodó
műsor közpénzekből történő támogatása érthetetlen. Mi köze van a
magatartás zavarokkal és exhibicionizmussal küszködő villalakóknak
Magyarország rövidesen bekövetkező és minden bizonnyal tragikus uniós
csatlakozásához? Esetleg a kormány úgy látja, hogy a veszett fejsze nyelét
kell megragadni? Hogy új alapokra kell helyezni az országimázst, és azt
sztriptíz táncosokkal kell felfrissíteni?

A Jobbik azt javasolja, hogy Medgyessy Péter vonuljon be a Való Világ
villájába, ha annak légkörét ennyire európainak találja, és kímélje meg az
országot ámokfutásának további következményeitől. Amennyiben beköltözik,
biztos lehet benne, hogy onnan őt senki sem fogja kiszavazni.

Budapest, 2004. március 11.


Vona Gábor
Jobbik Magyarországért Mozgalom

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:54:43 (239)
ja meg alkoholal a legjobb focizni is
a tapasztalat azt mutatja, hogy alkohollal minden jobb:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:53:03 (238)
na akkor érdemes volt felkelni.
hogy fogok én baranya közepéröl feljutni pestre?
inkább majd esélykiegyenlitőre. alkoholal a legjobb politizálni.
meg semmi pénz.
ez pont szarul jött össze
sajnos

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:39:39 (237)
Most kaptam a biztos információt: mindketten tévedtünk.
A hatvanas évek elején került magyarországra a szovjet házgyártási technológia. Itthon, egy éven belül kiépültek a nagy betonelemgyárak így mondjuk úgy tehát a hatvanas évek elején kezdődött meg a panelépítés. Ez természetesen átcsúszott bőven a hetvenes évekre is.

pesten de a délitől egyáltalán nem messze! Azthiszem. nézd meg a linket a lap tetején. Az első bejegyzésben minden benne van.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:33:12 (236)
nem tudom én azt hallotam hogy ezért volt, aztán lehet hogy tévedek.
focinap pesten lesz?
[előzmény (235)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:29:30 (235)
Neked is mondom gyere a fútball napra!
Szerintem a panelokat a hetvenes években építették nagy számban. Nyílván a háború után égető volt a lakáshelyzet, de nem tudom akkor már rendelkezésre állt e a technológia, (gondolok itt a betonelemgyárakra, stb.).
[előzmény (234)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:12:28 (234)
a panelek épitését a háboru után kezdték mert az bizonyult a legolcsób megoldásnak, a nagy befogadó képeség mellet. Egy szétrombolt országban nem fognak összkomfortos kertesházakat építeni mindenkinek.

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:08:34 (233)
A téglaházban csak egy család lakik. A panellakásban ennek nagyon sokszorosa. Pontosan nem tudom de úgy 30-40-re becsülöm egy tízemeletes panelház kapacitását.
Úgy gondolom a panelházak csak a karbantartás hiányában jutottak ide ahol vannak.
Látott már most épült sorházi lakásokat? Jobbak, frissebbek, téglából vannak, jók a nyílászárók, stb.
DE ennek négyzetmétere félmillió. Persze ez a helytől is függ...
A lakáskérdés ma hatalmas probléma lenne, ha erre a kérdésre nem találtak volna széleskörű megoldást, a hetvenes évek építészei.
Ön kedves gi_joe kolléga, milyen típusú épületben él?
Panel? Kertesház? Sorház?

Az egyenlőség a végcél. Az ahhoz vezető úton viszont mint, állami hatalom, kellett a luxuxs. Legfőbb feladata, az elszeparálás volt munkásosztály-vezetés között. Tegyük hozzá, hogy mint mindketten tudjuk a végcél a Tudományos Szocializmus lett volna. Ez hatalom nélkül lett volna, így a vezetés megszűnt volna, és ezzel a kiemelt vezetői részleg is!

Tudom milyen dolog a részrehajlás! Most mesélték nekem a repülőklubban, régen a rendszerváltás előtt még az állam támogatta a repülést. Így alig került valamibe - csak tagdíjat kellett fizetni. Ellenben nagyon arcra mértek mindent! Volt aki sokat, volt aki kevesebbet repülhetett, mert mondjuk Józsinak hívták.
Ellenben ma több millió forint minden, és aki szegény, legyen hozzá hatalmas tehetsége, azt nem bontakoztathatja ki!

Válasszuk el a kivándorlást és az egy-két hetes üdülést!
Így a nyaraláson az vesz részt aki meg akarja ismerni a világot, látni is akar mást, érdeklődően.
A kivándorlás az Ön által leírt lakóhely változtatás. Ez tényleg függő volt. Tudom én is.

Gondolja meg, a focinap jó lesz! Remélem. Én is rég voltam már amolyan "szervezett gondolkozáson"! De örömmel venném ha mégiscsak jönne.

Tiszteletem!
[előzmény (231)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 17:48:46 (232)
bazmeg, békesi lászló szerezte a cikket, és az ÉS-ben publikálták.
naponta tíz fekete lyukat tüntetsz el bazmeg annyira sötét vagy.
[előzmény (230)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 17:46:28 (231)
A kamu dumat megindokoltam, es nem latok itt ellenervet, elfogadtuk hogy nem volt egyenloseg hisz voltak gazdagok es szegenyek akkor most miert kell visszaternunk oda hogy de igen egyenloseg volt? a kamu amugy hazugot jelent hetkoznapi szohasznalatban, en is igy ertettem. tovabba jelzem hogy nem feltetlen az eszmere utaltam, ezert is tettem oda az idezetbol hianyzo volt idojelzo szocskat. a torekves pedig nem volt egyenlosegre mert a part vezetosege sosem allt sorba kocsiert, es sosem lakott panel lakasban. innentol kezdve az egyenlosegre torekves hiteltelen.

"pártvezetés, az értelmiség, a burzsoázia sosem tartozott a munkásosztályba." emlitettem mar hogy kadar janos cipeszinas volt? o miert nem tartozott a munkasosztalyba? es miutan partvezeto lett miert szunt meg egyenlonek lenni? ez a buktatoja ennek az egyenlosdinek.

"A nyaralás olyan dolog, hogy függött a politikától."

egyet ertunk. pont ezt kifogasolom, hiszen ha valami jo, akkor onnan nem vagynak el az emberek. ha valami rossz onnan igen. innen elvagytak tehat annyira nem volt jo. egy jo rendszerben nincs szukseg arra hogy megtiltsuk az elutazast az embereknek, mert maguktol is maradnak.

A csaladi hazakon latott mar beirva furcsa szamokat? 19-csel es 18-cal kezdodoket? nem panelbol vannak, hanem teglabol meg miegyebbol, az a furcsa szam az az evszam amikor a haz epult. a vakolaton es a cserepeken tul nem szorulnak felujitasra. 1900 ugy regebben volt mint 1970? a panelek tonkrementek, a hazak allnak. fejlodesnek nevezunk valamit ami folyamatosan gyengebb minoseget allit elo? ez a materializmus lenyege?

o-----------------------------------------------

nagyon messze van ez a focinap datum, meg nem tudom mi lesz, es mar jo regen voltam hasonlon. meg meggondolom.

udv
[előzmény (226)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 17:31:11 (230)
egy iro amint kozgazdassza avanzsal... nekem szemely szerint mint mindenhez ertonek az a velemenyem hogy a vilagur kutatasok csak mesefilmek, a marson kis sarga ufok laknak es a szonda reg meg kellett volna talalja oket, de nem talalta tehat nincs is ott. en nagyon reg ota ertek az urkutatashoz, mert regebben iro voltam. es a szakmai hozzaertesemhez nem ferhet ketseg. remelem ezzel megertetted a kerdest, amire olyan valasz johet hogy az mar reg volt, nem pedig hogy ne bosszants bazze
[előzmény (229)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 11:11:33 (229)
ne bosszantts már bazze...
a szerzők szakmai kompetenciája a fontos, nem a lap(ok) önnön, sok esetben meghaladott, vagy régen kibővített irányultsága.
[előzmény (225)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 19:33:29 (228)
na itt is aztán óriási szabadság van...

Szabadság van fűben, fában
Ömlik a csapból a boldogság
Az meg igazán nem vághat fejbe
Hogy nincs a vaságyon szalmazsák
[előzmény (216)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 16:02:12 (227)
gi_joe kolléga!
Ha esetleg eljönne a focinapra, csatlakoznék énmagam is, s így élőben tudnánk vitázni egy sör mellett.
Gondolja meg ajánlatomat; üdvözletem!

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 15:52:54 (226)
Dehát nem volt képzetlen a munkások nagyrésze. Ez így butaság. Hiszen a legtöbb ember szakmával bírt. Nem egyetem, nem főiskola DE szakma. Az alulképzetteket nagyon nem engedték munkához nyúli. Példa a MÁV. Tudom mert láttam milyen volt, milyen lett az oktatás. Nagyon kemény. Ki hinnié, hogy több mint hat hónapig tanul egy mozdonyvezető. És ha elvégzi, ha levizsgázik, akkor már nem alulképzett. Ellenkező esetben meg nem kerül vezérállásra!
Ez más gyárakban is így ment.

"nagy egyenloseg a kommunizmusban kamu duma" - ez kicsit talán felelőtlen kijelentés volt. Mi az, hogy kamu? A munkásosztályon kívül természetesen volt magasabb osztály is. De ezek a társadalom olyan osztályai voltak melyeket rendszer nem írthat ki. Ez nem olyan egyszerű kérdés. Persze elvehetik a pénzét, meg minden vagyonát, de ezzel egy osztályt nehéz feladat tönkretenni. Így a kommunista egyenlőségi elveket nem lehet ítélni. A törekvés akkor meg volt, eléggé radikális is volt. Azonban a pártvezetés, az értelmiség, a burzsoázia sosem tartozott a munkásosztályba.

A panelházak azt hiszem a hetvenes években épültek. Megfelelően a kor AKKORI technológiájának. Nyilván ez ma már nem állja meg a helyét ilyen mértékű hanyagolása mellett a karbantartásnak. A felújítás, a karbantartás megoldana ma is mindent csak ez ma már - a kapitalizmusban - nagyon megdrágult. Így ninics egy lakóközösségnek ennyi sok-sok milliója.

A nyaralás olyan dolog, hogy függött a politikától. A Vasfüggöny nem volt csak úgy "átléphető"! Ez egy szerintem nagyon hasznos pajzs volt az aimperializmus ellen, amit ma sajnos semmi sem állít meg.
Ha nem látta be a kedves dolgozó, hogy ezek a lehetőségek, ezek az alternatívák, ezek közül lehet választani - akkor túl sokat akart. Színes volt a lista és sokmindent kimerített.

[előzmény (224)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 12:18:34 (225)
pontositom a kerdest, magam ugy gondolom egy irodalmi hetilap mint politikai/gazdasagi hivatkozasi alap ket szempontbol rossz
lehet hamis, ekkor a hivatkozas rossz, es lehet realis hivatkozas, akkor pedig az irodalmi hetilap, kerdesem arra vonatkozik hogy az es valodi hivatkozasi alap lehet gazdasagi szempontbol? mert akkor csalodtam a szerkeszto gardaban erosen... ugyanis regen ok irodalmarok, kritikusok, koltok stb voltak... ha meg igy is uhhhh akkor szerintem arrol mar nem en tehetek...
[előzmény (214)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 12:16:09 (224)
"Ez két kiragadott példa. "

marmint mi a ket kiragadott pelda? nem talalok peldalozast... ha az ugyved-munkas illetve a kader-nem kader kozti ellentetre utal akkor nyugodtan altalanosithatunk gazdag ertelmiseg (alias korabeli polgarsag) -kepzetlen munkasreteg (alias proletariatus) illetve kader-nem kader csoportositasra, az allitas igaz marad.


"Persze, hogy voltak gazdagabbak, szegényebbek." - innentol ertelmetlen az egyenlosegre valo minden tovabbi hivatkozas ugy hiszem. ezzel kiegyeztunk abban hogy a nagy egyenloseg a kommunizmusban kamu duma volt ugy ahogy van.

"Lakás: mindenki szídja de a panellakás építések nagyon jók voltak."

az epitesek lehet, de ma azoknak a panelhazaknak a sarkan kilatni, es ketevente masznak ra a hegymaszok es tomik be a falontamadt uj es lyukakat, es a futesszamlat is igy is alig gyozik fizetni... a gazdasagost en inkabb olcso es igenytelennek neveznem. tovabba valamiert ugy gondolom ket felnott ket gyerek viszonylataban keves a 30 negyzetmeter (ezt a lakas nekunk akartak kiutalni)

Nyaralás: Évente 250000 dolgozó üdült külföldön a szakszervezetek munkájából. És még azok akik maguk mentek ki saját pénzükből!!! MErt tellett rá. Olcsóbb volt a közlekedés, olcsóbb a szállás a szovjet tagállamokban.

"Aki meg nyugatra indult volnak az nézzen magára! "

ezek szerint ma is elitejuk a disszidenseket akik mast valasztanak mint amit mi adunk? csak mert akkor ezek utan nem ertem a velemenyszabadsag ertelmet sem... nemreg valaki azt mondta megverik az utcan ha megvallja a politikai velemenyet... mondjam azt hogy vessen magara?

"Mennyi tanfolyam volt, mennyi oktatás"

arra emlekszem hogy jelenleg sokkal tobben jarnak egyetemre, es meg ez is keves, hogy lehet akkor ennek toredeke nagyon sok?
[előzmény (215)]



Elejére << Előző < ... 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | 396 | 397 > Következő >> Végére