Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Aktuálpolitika
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Aktuálpolitika

Elejére << Előző < ... 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-12 13:25:25 (403)
ellen-örmény:


"a "ne menjetek el szavazni" propagandák rettentő setétéséget vetítenek elő, világ giganagy faszságainek egyike és a legmagyarabb magyar hozzáállás azok sorában, hogy pl "ennél úgyse lesz jobb" meg "akármit csinálok,úgyis eldöntik helyettem"...persze ne menjetek el, ha nem akartok, de akkor kötelező jelleggel nézzétek"...

a nyögdécslő Megyo baromságait, Kovács riogatásait a 25 millió románnal,a SZaDeSZ faszságait a piac (liberális eszme) mindenhatóságáról, s olvasgassátok a plakátot amely azt hirdeti
--> "mindenki csak beszél"-rajtuk kívül, hiszen mi televagyunk beszédhibásokkal...
[előzmény (400)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-12 13:19:42 (402)
ha ez tényleg igaz akkor már biztos hogy a fidesz jogtalanul használja az állampolgárok adatait.
[előzmény (401)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-12 11:13:38 (401)
Tegnap kaptam meg a köszönö levelet amiért aláirtam a nemzeti peticiót aki ezt nem tette meg az szégyelje el magát.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-12 07:28:45 (400)
a "ne menjetek el szavazni" propagandák rettentő setétéséget vetítenek elő, világ giganagy faszságainek egyike és a legmagyarabb magyar hozzáállás azok sorában, hogy pl "ennél úgyse lesz jobb" meg "akármit csinálok,úgyis eldöntik helyettem"...persze ne menjetek el, ha nem akartok, de akkor kötelező jelleggel nézzétek répa és rogán televíziós megnyilatkozásait és ovit, amint épp szájára veszi azt a bokroscsomagot, ami nélkül a saját vizeletébe fulladt volna ez az ország, pekkkk......ádert is nézhettek folyamatosan és olvassatok fidelitas oldalakat a neten +tárjátok szélesre a postaládáitokat minden szenny előtt, ami csak érkezik.....

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-11 17:44:21 (399)
jah, kapsz ilyen kis oklevelet asszem
[előzmény (397)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-11 17:40:39 (398)
én valszeg elmegyek szavazni, de hogy kire, azt még nem tudom, lehet, hogy valami kis pártra

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-11 10:33:20 (397)
Akkor mi értelme van az állampolgárságnak???
Én még mindig nem tudom, hogy el fogok e menni szavazni!
Lehet, hogy elmegyek, mert most vagyok első szavazó aztán meg beikszelek mindenkit. Remélem első szavazóként fogok ajándékot kapni!!!
:DDDD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-10 21:06:02 (396)
de, nagyon

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-10 20:51:32 (395)
Nem tetszik? :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-10 20:27:57 (394)
ezt a propaganda szöveget...
[előzmény (393)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-10 15:44:35 (393)
Ne menjetek el szavazni!

Ne legitimáljatok egy olyan rendszert, mely demokratikus mázban ugyan, de vezetőket rendel fölétek, ne legitimáljátok a kapitalizmust, mert az tönkre tesz benneteket is. Mi sem fogunk szavazni, inkább a barátainkkal töltjük azt a vasárnapot. Maradjatok inkább ti is a barátaitokkal, fordítsátok inkább azt a vasárnapot henyélésre vagy éppen alkotásra, próbáljatok meg élni!

Gondolkozzatok el azon, hogy vannak-e a kapitalizmusnak alternatívái! Próbáljatok meg minnél szabadabban élni: kerüljétek el az ellenőröket, kerüljtek el mindazokat, akik erőszakosan akarnak az életetekbe belepiszkálni, dolgozzatok minnél kevesebbet, és próbáljátok meg irányítani a saját életeteket. Lépjétek át a határokat, fordítsatok hátat a kapitalizmusnak, szerveződjetek, olvassatok, vitatkozzatok!


Mi vagyunk az Autonóm Fiatalok Közössége. Írjatok nekünk, és legyetek a barátaink! a.f.k.@freemail.hu

Van kedvetek olvasgatni a neten? indymedia.hu www.socialdisease.tk

A fenti szöveg teljes változata a

http://www.indymedia.hu oldalon található

a személyes névmás megváltoztatását én eszközöltem
üdv mindenkinek
[előzmény (390)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-10 15:36:32 (392)
két szép cikk burzsoá kormányunk ténykedéséből:

http://www.nol.hu/Default.asp?DocCollID=178582&DocID=151572#151572

http://www.nol.hu/Default.asp?DocCollID=178533&DocID=151523#151523

ahogyan József Atti mondaná:

"egyre többet, egyre jobban, írtsd a burzsujt megfontoltan"

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-10 14:17:29 (391)
nem,azért akartuk leszedni,mert le akarom szarni és rontja a várso imázsát.
amúgy aznap este megyünk ki,és már letépte valaki :))))
megelőztek
[előzmény (386)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-10 11:17:52 (390)
vasárnap szavazás, mentek ? és kire voksoltok ?

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-09 09:10:39 (389)
ez egy regi "szep" hagyomany tulajdonkeppen:)
ha tisztessegtelen erveket akarnek hozni azt mondanam hogy megyoek hagytak rank az egesz helyzetet es csak most visszakaptak ahogy itt hagytak 90ben (mert ugye akkor o volt a miniszterelnokhelyettes).
de valojaban a horn kormany volt olyan jo, hogy elsokent vallalt kotelezettsegeket a kovetok terhere, amit a fidesz vissza is mondogatott (lasd pl negyes metro epitesere vallalt par milliardos tetelek), amibol jo nagy botrany lett, csak azota elfeledte majd mindenki.
ez ugyanaz a mubalhe mint a lefejezesek sztorija hogy hannyal tobb koztisztviselot rug ki kormanyra kerulesekor.

most ujabb tema kovetkezik, ez a ki hazudik jobban cimu musor amit mar a tv-ben is lehet nezni nagy erdeklodessel. mondjuk bennem szanalmat ebreszt, de hat ez en vagyok.

a vereseghez valo viszonyulas? hat nem tudom emberileg milyen erzes, meg nem probaltam. tenyleg nem lehet konnyu ekkora fizut elbukni:))
amugy megjegyzem mikor orbant avattak az mszp frakcio ulve maradt az ulesteremben jelezve hogy ok nem hajlandok megadni a felallas tiszteletet az akkori kormanynak. szal mindenki ugy baszik ki a masikkal meg kopi le ahol tudja. en nem tudom ezek utan erdemes-e erkolcsrol meg ilyenekrol beszelni a politikai szinteren. vagyis de igen, erdemes, mert ki kellene alakitani, hisz 47 elott meg volt olyan nalunk is... csak 47 nagyon regen volt ugy tunik...
[előzmény (383)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-07 13:05:14 (388)
Lol
:DDDDDD
Azt a kurva!!!
Hahahahahahahahaha
[előzmény (387)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-05 08:53:28 (387)
Mint annó a régi szép időkben.
Mindenütt jó, de legjobb a pártközpontban! : )

Amúgy az eddigi legjobb reklámfirka még a 2002-es választások idejn volt:
Munkáspát plakát, rajta szöveg:
"Kádár idején jobb volt!"

Alatta a firka:
"Külföldön!"
: )

Egyébként meg csak nézőpont kérdése.
[előzmény (386)]

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-04 19:42:16 (386)
Khm, nem ertettem pontosan, azert szeretned leszedni a szalagot, hogy otthon kiragasszad? Szerintem azert nem kell leszedned, besetalsz partkozpontba, sztem adnak ingyen is. :)
[előzmény (384)]

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-04 19:40:40 (385)
Semmit, mit lehetne? M is rairtuk alkoholos filccel fideszes Schmidt Pal plakatra, hogy Shit Pal meg hogy konzervativ koponyegforgato patkany. Ja meg lekopkodtuk, mig vartunk az ejszakai buszra.
[előzmény (384)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-04 18:53:48 (384)
képzeljétek!
nálunk abban a kis porfészekben,kitettek a főúton pár kb 3*1 méter széles "szalagot",amin ez áll: Szavazzon újra az MSZP...
Na szóval ezzel kacspolatban,ha ezt leszedjük (:)) pl holnap éjjel,azért mit lehet kapni?

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 14:31:59 (383)
Lehet, hogy igazad van azzal, hogy a Bokros csomag felesleges volt, de a mai állami pénzkrízisnek viszont voltak előzményei. Nem tudom tudsz e arról, hogy mielőtt átadta Fidesz a kormányzást szépen kiröppentette a milliókat a különböző minisztériumok kasszájából. Széchényi terv ide egy kis pénz oda stb. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak kizárólagosan ők tehetnek erről a helyzetről, sőt az Mszp tehet róla. Viszont én nagy gerinctelenségnek tartom azt a dolgot, hogy ha már nem győztünk, akkor basszunk ki velük így vagy úgy a magunk módján. Ezt viszont szerintem nem tudod megzáfolni, mert direkt néztem több hiradót is annak idéjén, hogy a Fidesz hogy viszonyul a vereséghez. Szerintem ez egy undorító dolog volt a Fidesz részéről!
[előzmény (382)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 14:31:22 (382)
az altalanos szegenysegre ugy gontoltam hogy reagaltam, de akkor elarulom, hogy nemetorszagban a magyar berek otszoroset keresik atlagban, ugyhogy ezen nincs mit vitazni. nalunk a felso szazezer is csak felso tizezer, ami szerintem onmagaban jelent valamit. a jelen helyzetet szereny velemenyem szerint a bokroscsomag okozta, ami a csehek es a lenygelek peldajan lathato modon feleslegesen terhelte meg az allampolgarokat a megszoritasokkal, azonban maig hato berlemaradast okozott. a baj, hogy a politikusok jol keresnek es igy raernek filozofiak alapjan kezelni a berkerdest. en siman a minamalber ketszereset adnam nekik, es szerintem hamar megoldodona a helyzet. mas orszagokban nagyjabol igy is all a helyzet, a kepviselo masfelszereset keresi kb az atlagnak.
most abbahagyom hogy a kovetkezo kifolyik a szemem beszolast megsporoljam:))
[előzmény (381)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-27 14:29:31 (381)
Köszni az infókat, máris okosabb lettem. Nos arról viszont mi a véleményed, amit írtam pl.:általános szegénység stb.
Igaz, azzal egyet értek, hogy itt nincs olyan, hogy kire szavazol csak olyan, hogy ki ellen (sajnos).
Egyébként te már eldöntötted hogy fogsz e most szavazni vagy nem (és ha igen akkor kire??? nem kell megmondanod csak kiváncsi vagyok)
Én eldöntöttem, hogy nem szavazaok, de ha netalántán mégis akkor kispártra fogok, ami szerintam az Szdsz lesz.
És eszembe jutott, hogy mit akartam még írni. Azt, hogy a Fidesznek kurva jó a szociális politikája ezen belül is családtámogatási politikája.
Most nem írok sokat, mert marha fárasztó végigolvasni egy hosszabb hozzászólást. Kifolyik a szemem bazzeg! ?
:))))
[előzmény (379)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 17:28:54 (380)
"kommunizmus volt, ez teny"

>> KÉREM KIKÖTNI: CSAK FORMÁLISAN!
[előzmény (374)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 16:13:12 (379)
az en meglatasom a kovetkezo: az mdf azert nyerte meg az elso valasztasokat mert antall jozsef kepes volt egy egyseges forumot (eleinte nem is part volt az mdf!) kovacsolni a mervado ellenzekiekbol. hogy ez mennyire csak az o szemelye volt azt a boros vezette mdf hetek alatt valo darabokra hullasa tamasztja ala legjobban. az mdf ugyanis sose volt egyseges. az mszp azert nyert a kovetkezo valasztason, mert a sok ember rajott, hogy ez bizony nem kanaan. es az szdsz nem volt kepes hiteles ellenzeki partkent mint ellenpolus nyerni. ugyanis azt hogy az elso kormany bukni fog mindenki tudta elore. az mszp rajatszott erre azzal a fura kampannyal hogy be lehetett telefonalni es elmondani ki mit szeretne es abbol lett a partprogram (ezt nyulta a centrum legutobb sikertelenul vagy sikerrel nezopont kerdese), csak utana a horn gyula azt mondta hogy a partprogram es a kormanyprogram abban az esetben sem osszetartozo fogalmak ha egyazon part irta mindkettot ergo a valasztasi igereteket o szarja le legjobban. erre jott a bokros csomag, megint mindenkinek marha szar lett, ezert valasztottak valaki ujat. na ez az uj tudott lenni a fidesz, orbannal az elen. o is bevezetett csomo jo meg csomo szar dolgot de az emberek egy reszenek megint kurva szar maradt/lett. ezert az emberek megint kerestek valami ujat, ez tudott lenni a partsemleges meg idezojel szakertokbol allo megyo fele jelen kormany akik a kormany arcaival nyertek leginkabb es nem a partprogrammal. amugy nem is tetszik a mostani kormany annyira az mszp-nek. szal ha eu bukas lesz akkor megyo megy. legalabbis egyelore igy nez ki.
kovetkeztetes: meg eddig a tobbseg nem szavazott partra nalunk. mindig valaki ellen szavazott. es amig a magyar atlagber tizede az uniosnak ez sose fog megvaltozni.
a kis partok mar valahol beszeltuk, valoban orbitalis palyara alltak a nagy partok kore. tulkeppen nem ez volt tervben. mert az szdsznek kene nagy partnak lenni, de az a 94es huzas ugyes volt az mszptol es egesz kelet kozep europaban elsokent birt az utodpart szalonkepes lenni nalunk. igy a toresvonal eltolodott.
amugy david ibolya szerint szocdem lett a fidesz, ezt par oraja olvastam az indexen:) o igy probal nem szatellit part maradni. nem tudom fog-e sikerulni.
amugy az ujfajta politikusokat en sem szeretem, de ez egy masik kerdes

nah kiterhetunk a tamogatokra is.
az mdf mogott kozepretegbeli tanarok, ertelmisegiek allnak zommel, az szdsz mogott a karvalytöke:) vagyis vallakozok, ezert az szdsznek jo lenne egy liberalis program vegre kulonben kihatralnak mogule. a miep mogott ertelmiseg all, es az a tomegbazis aki hiszteriara legjobban hajlamos. az mszp mogott azok a kozepkoru/oreg allampolgarok akik annak idejenek nyertek az allamositassal vagy megszoktak az mszp-t vagy kellett nekik a 19 ezer forintnyi nyugdij. itt jegyezm meg hogy szegyen hogy idaig sullyedtunk hogy 19 ezer forint komoly osszeg a fizetesekhez kepest mikozben egy kurva magnot pont lehet rajta venni.a fidesz mogott a feltorekvo kozepreteg /-hez tartozni vagyok meg a fiatalaok allnak zommel. atfedesek persze vannak, tehat ha van valakinek mszp -s 21 eves ismerose az nem cafolat erre. fentiekbol azonban hianyzik az az ero amelyik a valasztasokat eldonti. az orok elegedtelenek. ok vannak legtobben, ok mindig a kormanypart ellen szavaznak, es ezaltal mindig a tuloldalt ultetik a miniszteri szekekbe. ezekrol kb ennyit tudok. ez tobbek kozott annak koszonheto hogy pragmatikus partok urajlak a politikai szinpadot, es nem ertekrendi partok. szvsz nem arrol szol a vita hogy en akarok abortuszt te meg nem, hanem arrol hogy most eppen melyik allasponttal lehet megnyerni a valasztasokat mert akkor en inkabb akarok ha azzal de nem akarok ha azzal, ez a szavazok osszevissza x-elgeteset jelentosen erositi.
huhh de hosszu lett:))
[előzmény (378)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 15:10:14 (378)
Nekem amúgy marhára olyan érzésem van, hogy Mo.-on nagyon durván polarizálódott a politika. Nekem az a véleményem, hogy a rendszerváltás után csak azért nyerte meg az MDF (mint jobboldali párt) a választásokat, mert mindenki örült annak, hogy van lehetőség megválasztani a kommunistákon kívül mást is. Nincs is ezzel semmi baj.
De akkor most jöjjön egy kérdkés. Hogy lehet az, hogy 94-ben mégis az MSZP nyerte meg a választásokat ráadásul elég nagy többséggel.
Még valami igaz ez nem idevág, de már nagyon régóta fúrja az oldalamat: meg szeretném nézni egy-egy pártnak a tömegbázisát. Kik szavaztak olyan sokan 94-ben az Szdsz-re és hogy 98-ban ezek az emberek kire szavaztak. Egyébként a tömegbázison belül nagyon érdekelne a vagyoni helyzet is, illetve mi a foglalkozásuk az egyes embereknek.
Szóval, nem tudom miért van olyan érzésem, de valahogy a környezetemben élő Fidesz szimpatizánsok mind zsír gazdagok. Szó szerint: egyiknek fuvarozó cége van kamion meg amit akarsz, a másiknak az Európa elég sok repülőterén övé a csomagszolgálat és még sorolhatnám. ( azt még hozzáteszem, hogy a Dunántúl az sokkal 'gazdagabb' mint kelet ez tény)
Mindezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy szerintem Magyarországon egyelőre jóval több a 'szegény' ember és szerintem az ő érdekképviseletükhöz még mindig közelebb áll az Mszp programja mint a Fdeszé. Ne érts félre, mert én nem vagyok egyiknek sem a szimpatizánsa csak szimplán ez a véleményem.
Kicsit konkrétabban csak hogy lásd nem a levegőbe beszélek:
Adózás: 98-02 között: röviden és tömören: aki szegény és minimálbérből él az csak nyugodtan adózzon aki meg gazdag az meg minél kevesebbet. Könnyű azt mondani, hogy felemleltem a minimálbért, de ha megadóztatták akkor annak még annyi se maradt az értéke mint amennyi 94-98 között volt.
A hangnem durvulásról csak annyit, hogy sajnos igazad van. Én viszont nem vagyok hajlandó szavazni nagy pártra sőt még azt is meggondolom, hogy kicsire fogok e (nyugi a miépet kilőheted :DDDD)! Ami meg engem illet én nem szeretem az ilyen új fajta politikusokat sőt maradjunk annyiban, hogy a régieket sem.
Mindenkinek csak annyi szűrődik le az egészből (értem ezt magyar emberre aki nem néz utána a dolgoknak), hogy a kis pártok a nagy pártok csatlósaivá váltak. Egyébként valamilyen szinten ezzel én is egyetértek, de szeretném hangsúlyozni, hogy nem teljesen.

Hú baszki elfelejtettem, hogy mit akartam még írni, de majd csak eszembe jut. Szóval egyelőre ennyi. Megpróbálta diplomatikusan fogalmazni, mert nem szeretném, hogy elmérgesedjen köztünk a hangnem, mert úgy érzem, hogy végre találtam egy értelmes embert, akivel gondolatok illetve véleményeket lehet cserélni anyázás nélkül.
:)))
[előzmény (377)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:50:27 (377)
hm. nincs koztunk akkora ellentet mint hittem.
azonban: nem vektorka kezdett kommunistazni, hanem a pisti. vagy inkabb abba se hagyta egesz pontosan. fidesznaciknak a fidelitast nevezte a bit a kossuth teri naggyuli utan. aztan a kovacs a pokorninal mar arra celozgatott hogy a fidesz valojaban kommunista part, es ha jelenleg megnezed, a teljes tamogatoi kor atvette azota ezt a sztajlt hogy a fidesz nem is naci hanem kommunista. attol tartottam erre hegyezel te is. mas teren sepregetes meg ilyesmik valoban van mit tenni, de szerintem mindegyiknek. es amugy pont emiatt nem maradt abba a kommunistazas, csak celozgatasok szintjere sullyedt. eppen erre volt jo mecs imre ugykodese is, es ot ezert futyultek ki. ugyanis azt vettek zokon, hogy azzal az emberrel emlekezik egyutt, aki annak idejen a barikad tuloldalan volt. ezek valahol megertheto erzelmek (ezzel nem mondtam hogy egyet ertek veluk)
mindazonaltal abban igazad van hogy fent emlitett tevekenyseg kimutatta, bizony bizony 89ben lemaradtunk a kommunistaktol valo megszabadulastol, es igy ez most mar nem behozhato hatrany. en szerintem kellett volna egy nunberghez hasonlo persorozat a tiszta kozelethez kis hazankban, de most mar keso. vagy legalabbis ebben formajaban keso, igy beszelni sem erdemes rola.
amugy nem polgarhaborut akar, hanem az egyik elso peldanya az ujkori politikusnak ezert meg szokatlan: meg akarja nyerni a valasztasokat. mert ebbol el. es a masik oldal is ebbol el. es mint tudjuk a koncert a kutyak is olre mennek. szvsz ez csak hiszti, amit a tuloldal masfajta eszkozok hol jobban hol rosszabbul probal kivedeni es igy tovabb. a problema ott gyokerezik amikor mar a parbeszed temaja helyett a parbeszed formajara kerul a hangsuly. jelenleg ez zajlik nalunk. durvul a hangnem. majd megszokjuk. az usaban ha az ellenfel gyerekkoraban meggyujtott egy gyufat akkor lepiroman vadbarmozzak egybol (ez csak pelda), vagyis varhato a hangnem tovabbi durvulasa jol.
most jon a kerdes hogy ez jo-e. nos nem jo. mit lehet tenni? uj partokat kell alakitani akik mas hangnemet fognak hasznalni. lesz eselyuk ezeknek az uj partoknak? nem. nem lesz. sajnalom. valo vilag rulez.
[előzmény (375)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:29:45 (376)
Nme szabad elfelejteni a múltat, de tanulni kell belőle és tovább kell lépni. Az a lényeg, hogy nem szabad, hogy még egyszer megtörténjen.
Egyébként most mit akarsz? Akasszák fel Hornt vagy mi? A gyűlölet csak gyűlöletet szül.
Az meg micsoda dolog, hogy Mécs Imrét kifütyülik?
Ezen el kellene gondolkodni!

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 11:52:29 (375)
Ne hozzuk már be itt kenyér témát meg ilyenek. Nem erre értettem.
Szerinted miért maradt abba a komunistázás. Azért, mert Vektorkáék rá jöttek, hogy ha tovább áskálódlának akkor lehet, hogy előkerülne jó pár szardarbka az ő portájukon is. Ne értsd félre, mert nem szeretem a kommunistákat csak gyűlölöm az olyan embereket, akik úgy politizálnak, hogy te kommunista voltál te meg nem. Azt meg ne modja nekem senki, hogy aki nem lépett be a pártba az nem tudott megélni. Ez nem igaz, mert nekem van rokonom aki nem lépett be és úgy is tökéletesen megélt. Most mindenkinek jár a szája, hogy ez volt párttag meg az, de előbb nézzen mindenki magába. Egyébként én nem arról ítélek meg egy pártot hogy ki volt kommunista és ki nem. Érdekes módon amíg Vektorka nem hozta fel ezt a témát addig a kutyát sem érdekelte. Ez is csak arra volt jó hogy felszítsa a gyűlöletet az országban. Mit akar ez polgárháborút? Az aláírom, hogy a kommunisták köpönyegforgatók. Egyébként meg én nem mondtam sosem a Fideszre hogy náci párt!
[előzmény (374)]

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 10:39:02 (374)
ugye nem azt akarod mondani hogy a fidesz egy ujabb koponyegforditassal nacipartbol hirtelen kommunista part lett?:)

amugy ha jol emlekszem vannak tenyek. horn benne volt 56 levereseben. most unnepli amit akkor levert. vagy csak almodom?:)

kommunizmus volt, ez teny. az mszp az mszmp jogutodja. ez is tortenelem. ezt mar a birosag is kimondta egy iteleteben mikor horn panaszkodott hogy lekommunistazzak. az unalmas jelzore roviden megjegyeznem hogy en is unom hogy 120 forint a kenyer legyen mar 10 forint. most akkor holnaptol 10 lesz mert a 120 unalmas?
[előzmény (373)]



Elejére << Előző < ... 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 ... > Következő >> Végére