Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Kommunista banda
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Rohadt büdös kommunista banda, mikor lesznek ezek fölakasztva

Elejére << Előző < ... 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 ... > Következő >> Végére

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 22:12:30 (413)
De szivesen lettem volna ilyen gyarmatositószerüség is. Mondjuk a Kelet Indiai társaság valami magasabb rangú emberkéje.
Indiai szolgák lesnék minden óhajom mig én gognám a tekintélyes pocakom a röhögéstöl amit azok a maharadzsák váltanak ki belölem akik ellenzik azt hogy kizsákmányoljuk az országukat.
[előzmény (412)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 22:06:09 (412)
Szerintem Sziciliában lehetett jó annak idején na persze a patriciusoknak.
Tekintély, tisztelet, kézcsók Don Tommasino vagy akármi és egész nap üldögélni rózsapálinkát szopogatva.
[előzmény (411)]

Bucoválasz erre | e-mail - 2004-07-28 21:52:41 (411)
Ez teljességgel érhető igény. ("Ecce homo" - hogy a klasszikust idézzem. Ezért is nem működnek ez efféle idealista baromságok :)

Én mellesleg semmilyen munkát nem óhajtok végezni - megjegyzem, amúgy sem viszem túlzásba az ilyesmit - és rettentő sokat akarok fogyasztani.


Kedvenc korszakom a XVIII. sz. második fele. No, akkor szeretnék én élni. Az egy rettentő lassú korszak volt...
Ülnék egy régi, patinás udvarház verandályán, írnám az emlékirataimat, néha kivennék a pipatóriumból egy pélpát, vadászgatnék az ijú Behenczy-vel, 27 évig pereskednék a Homonnay báró fiával - már az apja is nagy gazember volt - a kaszáló miatt, néha kedélyesen megjegyezném: "No, az oláh jobbágy már megint nem dolgozik!", meg efféléket mondanék hümmögve, mint "Nofene!", "Emméndöfi", "Ránk jár a rúd!" stb. Álomszép...
[előzmény (409)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 21:49:56 (410)
Ejnye, no! Na de tisztelt uram, ez már kész összeesküvés-elmélet! Mindazonáltal kénytelen vagyok maximálisan egyetérteni. Arról nem is beszélve, hogy ez az egész izmusosdi (balról is, jobbról is) kapitális baromság. Hol maradnak az önálló gondolatok? Jelzem: kérdésem költői.
[előzmény (408)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 21:25:45 (409)
Ez igy van. Itt mindegyik komcsi azt bizonygatja hogy én milyen hülye vagyok és ha szidom a komcsikat én nem öket szidom mert én nem is tudom mi az a kommunizmus naná itt csak ök olvastak Marxot.
Tisztában vagyok vele mi az a kommunizmus. Mit mondott Marx a kommunizmus legföbb törekvése a magántulajdon megszüntetése ezáltal ugye a társ.-i osztályok is megszünnek. Ez igy van csakhogy én nem akarok egy olyan társadalomban élni ahol mindneki ugyanannyit dolgozzik és ugyananyit fogyaszt. Én kevesebbet akarok dolgozni és többet fogyasztani!

Bucoválasz erre | e-mail - 2004-07-28 21:09:40 (408)
A baloldal - vagyis a nemzetközi szabadkőművesség -, régi trükkje, hogy meseszépeket mond, aztán munkatáborokat nyit. Ez a fő külömbség a szélsőjobb és a szélsőbal közt. A szélsőjobb nyíltan megmondja, hogy mit akar - likvidálni, kiirtani, elfoglalni stb. - a szélsőbal ellenben álomszép utópia-légvárakkal hülyíti a csürhét. Épp ezért a szélsőjobb soha nem olyan veszélyes, könnyebb felismerni és hamarabb le lehet számolni vele.

Mert mit is mond a szabadkőműves (balliberális) agymosás?

No, nézzük:

A nacionalizmus csúnya dolog! - De csak a tiéd! Ő ugyanis sunyiban kökemény nacionalista
A tradíciók tisztelete elavult dolog. Le a hagyományokkal! - De csak a tiéddel, mert ő kőkeményen őrzi a sajátját! Mert nagyon is jól tudja, hogy egy nép csak így tud fennmaradni.
Le a valással! - De természetesen csakis a keresztény vallással.

Ugyanezért propagálják a homokosságot, a kábítószert, a fajok keveredését. Bomlasztás, gyengítés, gyökértelenítés.... 1789-óta egyre erősödő ütemben.

Ugyanis tisztelt hölgyeim ér uraim, a világban fajok harca van, évezredek óta, nem pedig osztályharc.

Az osztályharc a szabdkőműves agymosás egy remek trükkje. Mert hogyan lehet egy nép életerejét elvenni? Úgy, hogy a saját alsóbb néposztályait az elit ellen uszítjuk, s elhitetjük szegény marha prolival, hogy neki ugyanannyi jár, mint annak, akinek tudása, képessége ősi megszerzett jogai vannak. Ráadásul munka nélkül.

Az összes balos baromság ezt a célt szolgálja. Kommunizmus, feminizmus, anarchizmus, liberalizmus. Egyazon dolog más-más megjelenési formái, eltérő "fogyasztók" számára.

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 19:15:44 (407)
Papíron minden más, de ezt már mondtam. Te überintellectuall.
[előzmény (406)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 18:56:56 (406)
Hát látszik nem sok mindent olvastál akkor tőle.
Sőt.
[előzmény (404)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 18:56:11 (405)
:)
[előzmény (403)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 18:05:38 (404)
"S mint köztudott megrögzött ateista volt."
Vagy csak annak mondta magát.
[előzmény (402)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 18:02:00 (403)
Ne haragudj de veled nem lehet vitatkozni te menthetetlenül fasiszta vagy
[előzmény (402)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 17:54:01 (402)
Ez hülyeség.

Nem tehetett róla, hogy zsidó származású, ráadásul elég sok megnyilvánulása alapján meglehetne bélyegezni antiszemitizmussal is.
S mint köztudott megrögzött ateista volt.
[előzmény (400)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 17:49:28 (401)
Marx nem. Csak Engels.
Marxnak a felesége volt arisztokrata, de a családra nem volt jellemző a jólét.
[előzmény (397)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 17:49:03 (400)
Mellesleg Marx tőkés apó az irományaival szerintem csak maga mellé kívánta állítani a proli rétegeket, ezzel is (nem vagyok antszemita, de a tény az tény) a zsidók kezére játszva tőkeipart. Merthát köztudott Marx Károly bácsi származása.
[előzmény (396)]

Bucoválasz erre | e-mail - 2004-07-28 17:32:09 (399)
Magyarul marhaság, s amegvalósítására tett erőfeszítés több kárt okoz, mintha hagynák az egészet a fenébe.
[előzmény (398)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 17:28:16 (398)
"A kommunizmus fő baja nem elméleti tartalma – ennek nem lehet nagyobb hibája, mint hogy utópista jellegű –, hanem fanatikus magabiztossága, messiási heve és az, hogy nem tűri az ellenvéleményt. Nem az a baja, hogy megjósolja a boldog, öntudatos “dolgozók” világának eljövetelét – ez a látomás jó szándékú és üdvös, sőt kimondottan csábító is –, hanem az, hogy mértéktelenül túlzó követelményeket támaszt az emberi természettel szemben, s türelmetlenül viszonyul az emberek gyengéihez: nem hajlandó elfogadni az embert olyannak, amilyen, s amilyen mindig is volt."
[előzmény (396)]

Bucoválasz erre | e-mail - 2004-07-28 17:11:31 (397)
Kár, hogy Marx nagytőkés volt...
[előzmény (396)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 20:34:21 (396)
Különben ez az végre észrevettem hol hibázik a logikád nemcsak ebben az országban hanem az egész világon...egy ember csakis annak köszönheti a meggazdagodását, hogy a mások által megtermelt hasznot lefölözi vagyis profitál. Ajánlom Marx Tőkéjét áttanulmányozásra vagy bármely alap közgáz tankönyvet...

"termeled az árut
nem tiéd a haszon
aki ezt nem érti
kapja be a faszom"
[előzmény (346)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 20:27:41 (395)
Két dolgot szeretnék hozzáfűzni a tőled eddig talán (énáltalam) olvasott hozzászólásaid közül a legnormálisabbhoz.

Egy Szamuely nem 849 ben hanem 1919-ben tevékenykedett.

"Az elsö fejezetre inkább nem is reagálok. Hiszen itt akkora de akkora médiaegyensúly van hogy véletlenül a médiumok 80 százalékát a baloldal tartja a kezében. Az agymosásról ennyit."

Na erről van szó, számomra az a "baloldal" nem baloldal és ugyanúgy a Dunába lövetném őket, mint a neonácikat.


Különben sajnálom, hogy ez az egész elfajult anyázássá de ha visszakeressük akkor egyértelműen Ócsiig vezet az út amikor kiakatt a GULAG-ra.

Szóval szerintem most, hogy jól elküldött mindenki mindenkit és elmondott mindennek visszatérhetnénk az érvekre vagy akár a topictémára is.


"Rohadt büdös kommunista banda, mikor lesznek ezek fölakasztva"

Ami ez a kellemes mindent eláruló cím is megvilágít
ezekután én nem értem nekem itt milyen hangot kellene megütnöm amikor már a kezdetektől a kérdés az mikor leszünk felakasztva???
Ráadásul mint gondolom itt most szeretett kormányunkról és régi prominens "kommunistáikról" van szó.

Akkor mit szóljak ehhez én aki ugyanúgy felakasztaná őket mint ti csak ugye más okból.
a gyengébbek kedvéért hozok egy példát:
Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, hogy a nácik is öltek embereket...de a háború befejeztével az üldözőkből üldözöttek lettek és a MOSZAD volt az aki vadászott és likvidált néhány főbűnöst.
Vagyis én igenis különbséget teszek gyilkolás és gyilkolás között mert az egyik az emberiségért történik bármilyen embertelen dolog is DE ahogy egyszer valahol valakitől olvastam "az ember mekkora bűnt nem követne el, hogy megszűntesse a bűnt magát"??????
[előzmény (390)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 19:02:25 (394)
Húú, rég olvastam ebbe bele. Rendkívül jó! Ennyi baromságot már rég láttam! Kerestem agyam posványában valami olyan kifejezést, ami legpontosabban megfogalmazza ezt az itt folyó szellemi (????) önkielégítést. Talán az, hogy "önigazolás-halmaz" (magam természetesen elébebiggyesztettem azt is, hogy szánalmas), az jó. De nem a hétköznapi értelmében, hanem ahogy az ember pszichiátriai jegyzőkönyveken olvassa.
'10 éves kisgyerek' - mondja Walter a pederaszta, fegyverrel hadonászó, seggbedugott pisztolyokból kitárazással fenyegetőző Jesusnak a bowlingteremben (nagylebowski). Hát ennyi ez nagyjából.

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 18:30:58 (393)
egy fasz vagy. hol van ebben az anyázás öregapó?
ezt most is így gondolom

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 17:43:38 (392)
Hogy ki?
"Roly válasz erre | adatok | e-mail - tegnap 18:16:31 (377)

mér mit fűzzek hozzá?
azrt h egy fasz vagy? vagy mégis mit kéne?"
[előzmény (387)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 16:02:02 (391)
Nem a 366os hanem a 352. Bocsánat.
[előzmény (390)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 15:56:06 (390)
Azt nem tudom hogy mondandód végét miért pont a qss kézigránátjával zártad? Mindegy is egyébként. Amig senkit sem érdekel a "nagyjobbolodalikonzervativ" Bucó állandóan Orwellre hivatkozik ezzel gyak. kisajátitva azt a jobboldalnak addig te is attól idézgetsz akitöl csak akarsz. Az más kérdés hogy Orwellt a baloldalra semmiképpen nem lehet állitani max. független de ez akkor sem ellentmondás csak sarkitás. Az viszont paradoxon hogy te egy antikomcsi zenekartól idézel, ennyi erövel a úgyis befejezhetted volna a mondandódat hogy Sieg Heil.

Az elsö fejezetre inkább nem is reagálok. Hiszen itt akkora de akkora médiaegyensúly van hogy véletlenül a médiumok 80 százalékát a baloldal tartja a kezében. Az agymosásról ennyit.
Ja jobboldali+liberális=burzsuá? Furcsa egy burzsuázia van hazánkban ha az emberek többsége burzsuá.
Tessék most mégis reagáltam.

Nem képzeled egyébként komolyan hogy én elfogom olvasni ennek a Krausznak a hazugságait? Gondolom te se Szálasikkal és a Mein Kampfal kelsz, fekszel.

Szamuely Tibor is hülye volt. Ugyan miért állna a burzsuáziának (egyébként ez a szókifejezés már elavult nem 849ben vagyunk) elpusztitani a proletariátust? Nonszensz. Mikor a proleteráiátust a burzsuázia hozta létre. Na persze a Marx bácsi is megirta hogy a fegyvereket amiket a burzsuázia kovácsolt a feudalizmus ellen majd a modern munkások a proletárok fogják forgatni, létezésükkel kezdödik el a harc a burzsuáziával szembe. Ezek a jóslatok mindettöl függetlenül nem következtek be a kommunizmus (vagyis a magántulajdon megszüntetése) nem jött össze. A munkás is csak termelöeszköz, bére annyi amennyiazon létfenntartási eszközök összege melyek szükségesek ahhoz hogy a munkást életben tartsák.
Tudod mint Leninfiú a 366os mondandómban gyak. leirtam egy fikciót hogy mi lenne konkrétan veled ha globális szinten megvalósulna a kommunizmus tehát megszünne a magántulajdon. Erre a hozzászólásomra ugyan reagáltál de a lényeget kikerülted azt hogy ugyan miért állna neked érdekedben az hogy negyed ennyiböl élj csak azért hogy ne éhezenek afrikában stb.. stb.. egyébként Gagarin válaszára is kiváncsi lennék.
[előzmény (388)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 15:00:30 (389)
az utlosó bekezdés meghazudtolja az egészet,amit előtte leírtál.
kb mindtah most azt írnám szeressük egymást! mért nem élhet komcsi,náci és "semleges" békében,és aztán azzal fejezném be,hogy dögöljenek meg...
[előzmény (388)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 14:33:25 (388)
Az mindenesetre, hogy valaki a komcsikat egy kalap alá veszi a nácikkal már önmagában mindent elárul és menthetetlen, begyepesedett burzsoá maszlag, melyet a jobboldali és olykor a liberális médiumok(ezért mondom összefoglalóan hogy burzsoá) nyomatnak az olyanoknak, akik a történelemórán azzal ütötték el az időt, hogy megtárgyalják a Shongoku elmúlt részét.

Az pedig, hogy ki mennyi embert ölt meg "tök mind1" mert nem lehet különbséget tenni ember és ember között szóval úgyanúgy bűn 4 ÁRTATLAN embert megölni mint 122-t. DE
nem véletlen, hogy bemásoltam ide Krausz tanulmányát ha vettétek volna a fáradságot és legalább csak beleolvastatok volna akkor talán értenétek egynéhány dolgot és nem állítanátok párhuzamba a GULAG-ot a koncentrációs táborokkal.

és csak az Ócsik kedvéért meg persze a képmutató Aberráltakéért egy kis
"antikommunista pukkasztás": egy valódi Szamuely Tibor idézet:

"Pusztítsátok ki az ellenforradalmi burzsoáziát, mert különben titeket pusztít el. Ha nem akarjátok hogy csak a ti véretek pusztuljon, ontsátok vérét az ellenforradalmi banditáknak."


Igen-igen és akinek ez nem tetszik az elmehet a sunyiba, ebből a topicból örüljetek, hogy csak itt irogatunk nem pedig ezen az egész "konzervatív,burzsoá, liberális,állázadó, polgárpukkasztgató" honlapon. Ha pedig annyira a tolerancia hívei vagytok meg a demokráciáé akkor tűrjetek, mert mi ahogy az a fenti idézetben is van- nem fogunk.

"Kézigránát kell ide
elhajítani
belevágni mindenkibeeee..."
[előzmény (386)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 12:22:05 (387)
kit anyáztam öregapó?
te kezdted ócsit köcsögözni,szal te tanulj meg emberként viselkedni
[előzmény (385)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 11:44:31 (386)
Ócsi mondta hogy az ö értékrendje szerint a komcsik a nácikkal vannak egyszinten. Gondolom itt arra célzott hogy legalább annyi (egyébként több) embert kiirtottak. Nem hiába nevezte Alföldi Pál egyik könyvében a kommunizmust a rosszabbik fasizmusnak. Te erre annyit reagáltál hogy köcsög senki háttértudás nélkül de érvelni te se érveltél. Különben sem lehetnek érveitek a történelem minket igazol.
[előzmény (385)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 11:34:34 (385)
Éppen ez a baj. Hogy így gondolod. Ez itt nem propagandálás., hanem egy letett kesztyű ami csak vitára kér fel. Vagy felveszed, vagy nem. De az már nemigazán van rendben, hogy csakúgy idejönnek ilyen roland féle kis porbafingók, és anyáznak. Nincsenek gondolataik, csak okádják a torzó, érveken nem alapuló, lekicsinylő anyázást. Erre sem itt, sem máshol nincs szükség elvégre gondolkozó emberek vagyunk (majdnem mind...). Képesek vagyunk elméleti vitákat folytatni.
Akkor ezt miért kell így elrontani?
Miért kell itt a vizet zavarni?
Miért nem lehet ember módjára viselkedni?

...

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 11:24:36 (384)
Igazad van Leninfiú nem az a baj hogy hisztek a kommunizmusban (v. tudományos szocializmusban v. mittomén) hanem hogy propagálni akarjátok egy olyan fórumon ahol a többség konzervativ, jobboldali és keresztény.
[előzmény (379)]



Elejére << Előző < ... 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 ... > Következő >> Végére