Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Kommunista banda
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Rohadt büdös kommunista banda, mikor lesznek ezek fölakasztva

Elejére << Előző < ... 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 ... > Következő >> Végére

apunkválasz erre | e-mail - 2004-08-11 19:23:04 (443)
"Hát ez így eléggé primitív volt.
Hiszen ez a "kisgyerek" vagy tízszer műveltebvb mint te, és egy olyan eszmét követ amelynek VAN jövője!"
Hát a fentiekből bizony pontosan ez a "tízszeres" műveltség világít. :-)
Ha pedig az a "műveltség", amit te gondolsz annak, akkor inkább maradok "primitív, bunkó állat" (-ok vagyunk - CPG).
[előzmény (429)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 15:23:57 (442)
oké akkor semmi
[előzmény (441)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 15:19:26 (441)
Volt egy parti nálunk ahol be vcoltam jelentkezve meg részeg is voltam...
de az esetekre ott az "e-mail" link és akkor nem offolódik szét a topiv...

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 15:16:52 (440)
nem akartam ezt mert nem nagyon érdekel csak kiváncsi voltam mi bajod van velem.
[előzmény (438)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 15:16:10 (439)
5547es hozzászolás aszoláncban
[előzmény (438)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 15:15:29 (438)
Már nem emlékjszem. Ezt akartad: bocsánat!

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 15:09:42 (437)
idézem szo szerint.:segg vagy uuuutállak.
[előzmény (436)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 15:04:46 (436)
Esetleg konkrétan?
[előzmény (434)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 14:43:17 (435)
NA MI VAN ECSI?

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 14:35:31 (434)
a multkor láttam a aszoláncban egy nekem cimzett beszolást töled.arra lennék kiváncsi
[előzmény (433)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 14:34:18 (433)
A kecsegezés talán nem erre utal.

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 14:31:39 (432)
tudod én nem olyan szinten vagyok mjint te és probálok kulturált maradni. neked mi a bajod velem.én ha jol emlékszem még soha nem szoltam hozzád
[előzmény (431)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 14:29:58 (431)
Egy kecsegezéssel megoldjuk?
Hát ennyi vagy?
[előzmény (430)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 14:28:09 (430)
mi van kecseg?
[előzmény (429)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 14:24:08 (429)
Hát ez így eléggé primitív volt.
Hiszen ez a "kisgyerek" vagy tízszer műveltebvb mint te, és egy olyan eszmét követ amelynek VAN jövője! Bár ezt nem minden ember képes megérteni!
KÖZÉJÜK?
Mit tudsz te a hazai kommunista szerveződésekről? SEMMIT!
Hát akkor meg?
[előzmény (426)]

© htlecsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 08:51:31 (428)
D-209 a fontos dolgokkal van elfoglalva:

http://index.hu/politika/belfold/napke0810k/

apunkválasz erre | e-mail - 2004-08-09 23:13:01 (427)
"ezekután én nem értem nekem itt milyen hangot kellene megütnöm amikor már a kezdetektől a kérdés az mikor leszünk felakasztva???"

Kisgyerek!
Rólad nincsen szó! Bárhogy is irkálsz ide minden baromságot, Te nem tartozol KÖZÉJÜK. Mégha szeretnéd is...
Ezt megúsztad :-). Téged nem akar senki sem bántani.
szija.
[előzmény (395)]

apunkválasz erre | e-mail - 2004-08-09 23:10:57 (426)
"ezekután én nem értem nekem itt milyen hangot kellene megütnöm amikor már a kezdetektől a kérdés az mikor leszünk felakasztva???"

Kisgyerek!
Rólad nincsen szó! Bárhogy is irkálsz ide minden baromságot, Te nem tartozol KÖZÉJÜK. Mégha szeretnéd is...
Ezt megúsztad :-). Téged nem akar senki sem bántani.
szija.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-30 21:06:41 (425)
Hát az nem érv, hogy lusta vagy meg, hogy az élet cáfolja. Melyik élet a tied? Az enyém? Apáinké? Esetleg majd gyerekeink élete? Vagy az ő gyerekeiké?....

A tekintélyelvet senki nem mondta, hogy nem létezik ma, csak azt mondom, hogy punk létetekre(itt elsősorban rád gondolok-bár nem tudom mennyire vallod magadat punknak?) autonóm egyénként ti a tekintélyelvűséghez ragaszkodtok ami a mai rendszer sajátja is ugyanúgy ahogyan a szovjet típusú szocializmusé is volt....de a valódi kommunizmus/anarchizmus éppen ezt a tekintélyelvűséget szűntetné meg amely leginkább az államban ölt "testet" például. De amit te mondtál azzal egyet tudok érteni teljesen.

Fajok harca létezik csak nem az emberi~, hanem az állatvilágban.

Szabó Dezsőnek meg hadd válaszoljak József Attilával:

" Dagassz gázlángnál kenyeret,
vagy égess lukas, vörös téglát,
törje kapa a tenyered,
áruld magad, míg leng a szoknyád,
feküdj hanyatt és deszkázz aknát,
cipelj zsákot a piacon,
tanulj vagy ne tanulj ki szakmát,
a tőkéseké a haszon...
...
tudod, hogy nem élsz lazacon,-
amíg tőkések adnak munkát,
a tőkéseké a haszon."

( A tőkések hasznáról)
[előzmény (424)]

Bucoválasz erre | e-mail - 2004-07-29 19:09:51 (424)
Kedves Leninfiú!

Azt mindjárt gondoltam, hogy a Francia forradalom - eme ős-bolsevik rémálom - az elsőszámú kedvenced... Mellesleg annyi zöldséget irkáltál, s olyan hosszan, hogy lusta vagyok mind cáfolgatni. Cáfolgatja azt maga az élet...

A tekintélyelv mellesleg ma is létezik, csak míg régen az ősök dicsősége, a hősi-vitézi hírnév, a tehetség, a műveltség stb. képezte tárgyát, ma - hála a haladó szellemiségnek, mely eltörölte az ilyen reakciós maradi csökevényeket - az alpáriság (lásd médiasztárok), a közönségesség (valóságsók hősei), a popcsillagok, meg a puszta anyagi bőség (újgazdagok, vállalkozók, bankárok stb.) osztályrésze.


Énnekem tudod mi ugrik be erről az egész balos világmegváltásról amit ti itten propagáltok?


Szabó Dezsőnek egyik regényében (Megered az eső) van egy remek jelenet, melyben egy "Lenin-fiú" agitálja a frontról hazatérő fáradt katonákat - 1918-at írunk -, meg az összesereglett tömeget.
"Le az uralkodóval...". Le a hájas püspökökkel, akik így meg úgy". "Le a földesurakkal akik híznak a ti...", "Le a politikusokkal, akik, ati munkátok gyümölcséből... stb. A siker óriási. A likvidálandó személyek listályán rendre feltűnik a képviselő, a szolgabíró, az arisztokrata, a katonatiszt, a vármegyei akármi, a pap, a jegyző stb. Ugye a magyar társadalom gerince.
Mire valaki egyszercsak odakiáltja: - És le a hadseregszállítókkal!
Mire a karvaly-arc odarándul, a horgas orr kitágul, s az elnyomás önzetlen ellensége szinte fuldokolva hörgi az egyszerű parasztnak:
- Miért???! Mi baja van magának a hadseregszállítókkal??!

Lenin-fiú?: Nincsen fajok harca? Ugyan, ugyan... A módszerek viszont valóban eltérőek...

Ja, az tényleg per (/) jel volt, nem zárójel. A zárójel az így kérem néz ki: ( )
[előzmény (419)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-29 14:07:40 (423)
Nem értem mi a bajod van a tekintélyelűséggel hiszen ennek hiányáról még Marx is sajnálkozva irt; "a burzsuázia ahol hatalomra jutott szétrombolt minden hübéri, patriarchális, idillikus viszonyt. Könyörtelenül széttépte a tarkabarka hübéri kötelékeket melyek az embert TERMÉSZETES FELJEBBVALÓjához fűzték s nem hagyott meg más köteléket ember és ember között mint a meztelen érdeket az érzés nélküli kézpénzfizetést....
A burzsuázia egfosztotta dicsfényüktöl az összes eleddig tisztelt és jámbot félelemmel szemlélt tevékenységet. Fizetett bérmunkássá változtatta az orvost, a jogászt, a papot, a költöt." A tekintélyelvüség minden épkézláb ideológiában megtalálható. Részletkérdés hogy e tekintélyt a születési előjoga vagy az ember életében felhalmozott tőke biztositja.
Ősi megszerzett jog? Az ősi megszerzett jog nem a te munkád takarják hanem egy ősöd vagy őseid munkáját. De gondolom szerinted örökölni is hülyeség mert maga a magántulajdon is hülyeség. Ahogy ma vki örököl tőkét úgy örökölt régen ilyen olyan cimeket.
Amúgy meg arról nem hallottál rasszok harca, kultúrák harca, vallások harca? Na ezen belül lehet hogy voltak osztályharcok, de egy adott kultúrához tartozó elnyomott és elnyomó még mindig közelebb áll egymáshoz mint bárki az idegen kultúrából. Értem ezt úgy hogy itt is vannak csorók meg gazdagok de egy itteni csoró még mindig jobban ragaszkodik egy itteni gazdaghoz mint egy külföldi csoróhoz. Na ezt jó hülyén fogalmaztam meg de a lényeg az hogy az embereket nem az anyagi helyzetük tertja össze hanem a nemzeti, vallási, kultúrális identitásuk.
Szerintem Bucó (hangsúlyozom szerintem) a liberálist nem zárójelbe tett a kommunista után hanem a per jelt vesszőnek használta ilyenformán; kommunista, liberális, anarchista hülyeségáradat.
Döbrögi Dánielröl; és mi van akkor ha a szolgái kinyalták a seggét? Az Isteni gondviselésnek hála Döbrögi született úrnak a csicskásai meg szolgának. Különben meg magának meg az őseinek köszönhettet mindent hiszen vmikor kialakult hogy ki lett az úr és ki a szolga ezt az apjának az apja dolgot nem lehet a végtelenségig sorolni.

Feudalizmus és Kapitalizmus közötti különbség; elözöben a jogok a származástól váltak függövé, utóbbinál nem számitott a származás csakis a tőke amely egyébként szintén apáról fiúra száll. Utóbbi ellen nem tudom milyen kifogásod lehet te neked is megvan minden lehetöséged arra hogy feltörj. szabadpiac mindenki vállalkozhat mindenkinek megvan a lehetösége mindenre. Sajnos ez a világ olyan igazságtalan hogy valaki úgy születik hogy van tehetsége, kitartása stb a sikerhez vkinek nincs, mint az állatoknál ott is valamelyik életképes és vmelyik nem. A kommunizmus egyik fő hibája: nem tesz különbséget emberek között, vki irányitó, vki tehetséges, vki hülye, vki hasznavehetetlen és mindez embereket akik nem tehetnek semmiröl úgy születtek ahogy egy társ.-i osztályba akarja kategórizálni.
[előzmény (419)]

© Nietzscheválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-29 10:10:15 (422)
Eszméjét. Felvilágosult...
[előzmény (421)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-29 09:56:05 (421)
Leninfiú ismét megvédte a kommunizmus eszmélyét, ígyhát nekem más dolgom nem is akadt most, minthogy megköszönjem barátomnak, hogy legalább mo9st nem nekem kellett beszélnem, és felébresztenem az álomban ringatózó földesurakat, és úrnőket.
[előzmény (419)]

© Nietzscheválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-29 09:36:22 (420)
T.S. Eliot: A kultúra meghatározása
Ortega y Gassaet: A tömegek lázadása
Bírkózz meg velük, talán nem maradsz ennyire hülye.
[előzmény (419)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-29 09:20:48 (419)
Hát óriási! Már itt is vagyok, hogy izzé-porrá zúzzam a ti idilli felvilágosult abszolutizmusotokat. Mellesleg nekem is vannak kedvenc éveim a XVIII. sz-ból s ez nem más mint a Francia Forradalom 1789 :)

Egy pillanatra valóban a XVIII. század konzervatív-nép-nemzeti és a főúri kiváltságok korszakában éreztem magam köszönhetően a ti hű "elbeszéléseiteknek" de a sok utalás egyértelműen azt bizonyítja számomra, hogy ti a tekintélyelvűség mint eszmerendszer fogságába estetek.

"Mert hogyan lehet egy nép életerejét elvenni? Úgy, hogy a saját alsóbb néposztályait az elit ellen uszítjuk, s elhitetjük szegény marha prolival, hogy neki ugyanannyi jár, mint annak, akinek tudása, képessége ősi megszerzett jogai vannak."

Ilyen hülyeséget. Már, hogy lennének ősi megszerzett jogai bárkinek is?
Különben ezután azt írod "munka nélkül". Kérdem én az ősi megszerzett jogok milyen munkát takarnak?
Sőt az, hogy valaki beleszületik vmi kutyabőrös családba az milyen munkát takar(?) egyszerű véletlen, ahogyan az is, hogy ki milyen nemzetiségű lesz.
Ezért nincs is értelme a nacionalista törekvéseknek.

"Ugyanis tisztelt hölgyeim ér uraim, a világban fajok harca van, évezredek óta, nem pedig osztályharc. "

Hát ez is csak égbe kiáltott szó. A biológia tudománya s a történelemé bizony ezt cáfolja.
Az ember egy faj, és maximum a rasszok különbözőek de nincs bizonyítva egyetlen képességbeli különbség csak azért mert valaki a mongolid vagy az ausztralid vagy negrid rasszba tartozik... máskülönben mi a helyzet
a rabszolga és szabad
plebejus és patrícius
földesúr és jobbágy
valamint a tőkés (tulajdonos) és munkás közötti a történelmet végigkísérő egymás ellen folyó harcával ezt figyelmen kívül hagyni és "pipatórázni" bizony elég nagy pazarlás ami nem más mint a jobbány ill. szolga kontójára történt amíg ezek a kiváltságosok élték lapos, kisstílű unalmas életüket.


"kommunista / liberális / anarchista hülyeségáradat."

A kommunista után rakni zárójelben a liberálist elég nagyfokú tájékozatlanságra vall.
Szóval azt szeretném kérni ha valaki a mai "kommunistákra" gondol akkor az ne a kommunista szót használja megjelölésükre hanem maradjunk a jól bevált szoclib. megjelölésnél a félreértések elkerülése végett.

"Akárki akármit mond, Döbrögi Dánielnek arany élete volt"

De nem magának köszönhette hanem a szolgáinak akik "kinyalták" a seggét mert talán már a szüleik is kinyalták valakinek a seggét és ez így öröklődött apáról fiúra anyáról lányra... és ekkor jöttek a szemét komcsik (ill. akkor még nem ők s lerombolták a kiváltságok és babonák társadalmát melyet a tudomány-józan ész és az egyenlőség és testvériség eszméje hatott át) szóval ti ma is egy ilyen kasztrendszerű társadalomban képzelnétek el a jövőtöket...bravó a lehetőség adott menjetek Indiába csak nehogy eltévesszétek a kasztot és a páriákhoz csatlakozzatok mert még egalitáriánusok lesztek.

Összefoglalva a ti visszasírt tekintéyelvű úr-szolga viszonyú társadalmatokat haladta meg a kapitalizmus amely a lovagiasság és szentimentalizmus valamint a felebaráti szeretet helyébe a pénz rakta az értékek középpontjába ezzel megteremtve a számítás, spekulálás, érdek és kizsákmányolás társadalmát... vagyis a főurak helyébe a profit lépett kiváltságnak és aki ezt birtokolta az vált mindenhatóvá.

A kommunizmus/anarchizmus pedig mint amely elvet mindennemű tekintélyt és hatalmat ezt hivatott meghaladni...az eszközök persze a különböző frakciókban másak...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 22:44:22 (418)
Kérem szépen, a politikát és a szexet kezeljük külön. A politikával nincs mit tenni. Az úgy mocskos, ahogy van. Utóbbi viszont úgy jó, ha minél ...hm... mocskosabb. Ez esetben elnéző vagyok.
[előzmény (416)]

Bucoválasz erre | e-mail - 2004-07-28 22:39:54 (417)
Akárki akármit mond, Döbrögi Dánielnek arany élete volt...
[előzmény (413)]

Bucoválasz erre | e-mail - 2004-07-28 22:35:33 (416)
Hogy modern legyek meg haladó, engedtessék meg nekem, hogy az alábbi kitételt alkalmazzam: "Naná, majd nem!".
Bár, hogy őszinte legyek, az elegáns úrikisasszonyok megrontása sokkal izgalmasabb feladat. Mondjuk a bájos kis Luoise contesse-t zongoraóra közben megujjazni miközben a nevelőnő... No, de hagyjuk...

Röstellem, hogy elragadtattam magam. Ismételten kérem magácska elnézését. Többet nem fog előfordulni.
[előzmény (414)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 22:32:59 (415)
Nem tudom, hogy vannak ezzel a tisztelt hölgyek / urak, de így, hogy magunk között vagyunk, nem is olyan izgalmas. Félreértés ne essék, szívesen elkedélyeskedek, de valahogy hiányzik a kommunista / liberális / anarchista hülyeségáradat.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 22:18:48 (414)
És a parasztlányokat meghempergetné-e a szénakazalban az uraság? Csalódnék, ha nem.
[előzmény (411)]



Elejére << Előző < ... 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 ... > Következő >> Végére