Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Kommunista banda
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Rohadt büdös kommunista banda, mikor lesznek ezek fölakasztva

Elejére << Előző < ... 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 ... > Következő >> Végére

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 19:05:36 (563)
senki nem fog még egy autót venni ha nincs rá szüksége
[előzmény (561)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 19:05:04 (562)
bazmeg te hüyle vagy. kicsit el vagy buttva fiam. tanulj egy kis közgazdaságtant, megéri
[előzmény (561)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 19:00:23 (561)
Ők határozzák meg hogy mire legyen "igény".
[előzmény (560)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 18:39:03 (560)
Te tényleg buta vagy. Csak azt gyárt amire igény van hiszen csak azt tudja eladni.
[előzmény (559)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 18:37:47 (559)
Épp ez az! Miaz hogy azér rúgják ki mer nincs rájuk szügség?
Amit most leirtál abban tökéletesen látszik hogy a gyáros nem azér gyárt autókat (vagy akármit) mert arra szügség van hanem mer abbol neki haszna van.
És ez a folytonos a kpitalizmus egyik legnagyobb szarása ami után shoa nem töröl segget!
A verseny jellemzi az egészet : Nem az a lényeg hogy miböl mennyire van sügség hane az hogy a különbözö dolgokból hogyan lehene minél többet el adni!

[előzmény (558)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 18:30:48 (558)
szerinted a gyáros csak úgy viccből kirugdossa az embereit? valószínű azért alaklmazza mert szüksége van rájuk. és ismét elmondom hogy a gyáros is dolgozik. neked csak az a munka amit kézzel megfogsz. tegyük fel van egy asztalos. az új cégnek ami a városban nyílt, tegyük fel autójavítással foglalkoznak nagyüzemben. vagy legyen inkább autógyártás. na már megvan minden műanyag burkolattal gyártják, közepes mennyiségű autót, eközben a gyáros azon van hogy eladhassa az autóit hogy profitja legyen. elhatározza hogy mivel elég sok haszna lett ebben az évben fa belső burkolattal gyártja az autókat, ezért felvesz 50 asztalost, és hogy több autót gyáthasson jobb gépeket vezs amivel könnyíti a munkások helyzetét. az hogy a vállalkozásába fordítja a pénzét neki is megéri hoszen nem kell utána adóznia. na tegyük fel így megy ez 5 évig de betör egy új vállalat a piacra, ennek 2 következménye lehet, arra készteti a gyárat hog mé többet fejlesszen, vagy elnyomja és és ennek következtében elbocsájtások történnek. na akiket kirúgnak azokat azért rúgták ki mert nincs rájuk szükség és nem azért mert gonosz a gyáros és ezt élvezi. hanem mert egyszerűen nics rájuk szükség. erről senki nem tehet. a versenyhelyzet hozta így
[előzmény (549)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 17:26:39 (557)
Én is valami ilyesmit mondtam nemrégiben ClashCityRockernek.
Amikor kifpgy a naggyábol ésszerü indokokbol akkor csak mocskolódik.

[előzmény (556)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 16:10:07 (556)
"szemét, mocskos, büdös, aljas, irtanivaló, gazember proli (munkakerülö, alkalmi munkás"

Nem is te lettél volna, ha nem írsz már végre vmi ilyesmit.

Különben remélem ezek a fent említett alkalmi munkások fogják szétb@szni a fejedet és felhúznak egy villanyoszlopra majd a proletárdiktatúra idején.

Nem is tudom miért "vitázunk" mert mindig, amikor elfogynak az érveid eldemagógoskodod.
[előzmény (552)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 14:37:52 (555)
Kit érdekel mit mondanak azok a hosszúhajú suhancok?
Baloldaliak azok is!
[előzmény (553)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 14:37:27 (554)
Most megyek.
5 körul visszanézek.

Sziasztok

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 14:36:51 (553)
Megjegyzés:



Mellesleg kedves ClashCityRocker még a nem baloldali érzelmü Tankcsapda énakase is megmondta hogy rendörökkel nem lehet fenntearani a rendet.

"Hiába vannak rendörök, itt rend attól még nem lesz."


© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 14:36:05 (552)
A proletár az proletár igaz, lényegtelen milyen munkát végez épp ezért a prolik között is van sima proli (öltönyös menedzser), büdös proli (vmilyen szakmunkás), mocskos, büdös proli (segédmunkás) és rohadék, szemét, mocskos, büdös, aljas, irtanivaló, gazember proli (munkakerülö, alkalmi munkás).
Ez a gestapos módszer meg nevetségesen demagóg beszólás, te szerinted a gestapo volt a világ elsö hatékony rendöri osztaga?
[előzmény (549)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 14:34:07 (551)
A senkit az tulzás mert tisztelem itt például Gagarint és leninfiut (meg különbenis még néhány személyt haladó irányu eszméik miatt csak az most itt mocskolodás tárgya lenne és halottakrój jót vagy semmit)


Tisztelem az általam követett szméket és szemelött tartom mások ét is még ha nem is értek vele egyet.
[előzmény (548)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 14:32:26 (550)
igen, _lenne_. tudom.
[előzmény (549)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 14:30:18 (549)
Kettöre válaszolok egyszerre:
1. Jampo99: A gyáros alatt nem azt a személyt értem aki megyszervezi, irányitja a munkát mert az egy hasznos dolog és feltéttlenül szügséges, tehét hülyeség lenne ha szidnám. Én azt magyarázom hogy a gyárost aztán kurvára nem érdekli hogy mi a helyzet a gyárban csak minél több legyen a nyeresége! És nem azért bocsát el embereket mert az feltétlenül szügséges hanem mert ugy kevesebb dolgozonak kell kifizetni a bérét tehát több marad a prpfit amit zsebre tehet.
2. ClashCityRocker: Az hogy valaki proletár az teljesen független attól hogy milyen munkát végez. Igy is ugyis el kell mennie nep mint nap dolgozni, eledni a munkaerejét. Lehet az olajos köpenyü gyári vasöntő munkás vagy öltönyös menedzser egy nagyvállalatnál. Mindenképpen seját magának kell elöteremtenie a betevö falatját és nem mások dolgoznak helyette. Viszont ez hogy gépfegyveres katonákkal akrod fenntartani a "rendet" Gestapo-s modszer, ha tetszik ha nem.
És az 544 es hozzászolásomban elmondtam hogy kik és miért végeznék el a piszkos munkát. (olvasd el figyelmesebben). Azér mert elhivatottságuknak éreznék, nem akarnának mocsokban élni. Ezér is takaritanák ki a nyilvánios WCket.Ami ingyen lenne.És nem lenne olyan undorito munka mert az emberek nem kennének viccból a falra szart mert azér használják azt a helyet mert éppen akkor jön rájuk a szükség és nem azér hogy bemenjenek szórakozni és döglött macskát tgyenek a WCkagylóba.





Ja! És kedves Whave egy jobb világban mindenki egyaránt jól iskolázott lenne!


© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 14:14:51 (548)
Áh ez a Ludd gyerek nem tisztel senkit és semmit!
[előzmény (545)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 14:14:04 (547)
baratom, egyenloseg max akkor lehetne, ha mindenki egyarant agyoniskolazott lesz, pont a Jampo altal felhozott pelda miatt.
[előzmény (544)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 14:13:50 (546)
Semmi közöm az SShez meg a Gestapohoz és az semi igaz hogy most elöször szólok be a komcsiknak (258as hozzászólás például) nézz be a hajléktalan topikba!
Én mindig tisztelettel beszéltem veled nem tudom miért akarsz igy megsérteni hogy engem a büdös, koszos prolik osztályába akarsz besoroloni?
Félre kéne tenni a személyeskedést és a témáról beszélni!
Ezt az utcaseprös felvetést nagyon félreérteted, itt nem az utcaseprökröl meg a tisztaságról van szó. Hanem arról hogy vannak szar melók és jobbak, ki fogja megcsinélni a szart? Azok akik eddig a tehetségtelen balfácánok? Akkor rögtön nincs egyenlöség!
[előzmény (544)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 14:11:23 (545)
szerinted a gyáros megveszi a gyárat és az magától működik? az elég szomorú ha ezt így gondolod. tudod ő a főnök neki kell megszervezni dolgokat. mondjuk egy kisebb vállalatnál tegyük azt szállytmányozási, van a főnök pár értelimiségi alkalmazott meg a "kamionsofőrök". ha nem lenne a főnök aki mondjuk szállítmányozási szakember szegény kamionsofőr azt se tudná merre menjen meg hogy meg mivel. de szerencsére van főnök és így kölcsönösen összedolgoznak mivel a főnök nem tudna elvezetni egy kamiont. és a főnök még az alkalmazottai jövőéért életéért is felelős. arról nem tehet ha néha el kell bocsájtani valakit, te mndjuk ha jól megy neki felvesz még két sorőrt akik eddig mondjuk csövesek voltak de a szemét gyáros segített rajtuk
[előzmény (543)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 12:00:06 (544)
Lenne utcaseprö, mert az emberek ugy többet teljesitenek ha nem kényszer nyomására kell dolgozniuk.Amellett elhivatottságuknak is éreznék hogy tisztaság legyen körölöttük.
De várjál, tobvább megyek. Nem is lenne szükség utcaseprökre mert az emberek nem szemetelnének hanem a hulladékgyüjtökbe dobnák a szemetet.És a természetböl keletkezö hulladákot (száraz levelk, madárörülék) a lkosság eltakaritaná mert adna magára.









De már tudom is a választ: "Hülyevagy ludd tábornok, az emberek nem ilyenek ez lehetetlen, utópia, nemis a Földön élsz."
[előzmény (524)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 11:45:59 (543)
És Te, kedves ClashCityRocker?Te talán nem vagy "proli"? Vagy az apád nev volt "proli"? Nemkellett minden munkanapon elmennie dolgozni, kenyeretkeresni, eladni a munkaerejét?
Vagy gyárotok, estleg üzemetek van ahol Nektek/Neked dolgoznak "prolik"?
És Nektek/Neked a kisujjotokat sem kell mozditani?
Mer ha nem akkor "prolik" vagytok!


Viszont ha meg gyártulajdonosok kkor még valahogy fel tudom fogni hogy mér beszélsz igy, de akkor sem helyes!


© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 11:39:40 (542)
Nekem valahogy a "prolik" tiszteletre méltóbbak mint a nép nyakán élösködő hájbafolladő hercegek és grófok. És szerintam az helyes hogyha az éhezö napszámos paraszt magunja az elnyomást és rágyujtja a "tiszteletre métló" foldesurra a palotáját...
[előzmény (539)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-18 11:33:12 (541)
Kedves ClashCityRocker! Elöször azt hittem hogy "csak" egy sima hamburgelkultúrába beleolvadt sötét ember vagy de ezt nemgondoltam volna. Olyanokat irsz mint egy náci SS-tiszt vagy egy Gestapo-vezér.
Egyszerüen nem is értem hogy hogyan mondhatsz ilyeneket...
Tehát szerinted az éhező hajléktalant aki betör egy kiló kenyérért le kéne mészárolni?
Képfegyverekkel felszerelni a rendörséget? A fasiszta Németországban voltak ilyen módszerek...

A proletárdiktatúrában azt javasolnám, hogy állitsunk falhoz téged vagy kössünk föl...
Most hápoghatsz mindenfélét de tudod vannak dolgok amik belölem is ilyen megnyilvánulásokat válanak ki.
Elöször csak nyaggyából szinvonalasan vitatkoztuk a jelenlevökkel de mivel elfogytak a még ésszerünek mondható érveid , kitaláltad hogy valami jó zúzósat bemondasz és akkor Te leszel majd a faszagyerek aki "jó odavág enneka komcsi söpredéknek!"





© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 16:36:48 (540)
"Egyre demagógabbak vagytok gyerekek"
"bárókra és grófokra is rátámadtak akik tiszteletreméltó emberek voltak "

Talán ne ítélj, hogy ne ítéltess!

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 16:29:34 (539)
Mert ha ezek a leninfiúk csak prolikat öltek volna meg (azt se helyeselném) de igy hogy bárókra és grófokra is rátámadtak akik tiszteletreméltó emberek voltak bizonyára csakugyan szégyen rád nézve hogy ezt a nevet viseled.
[előzmény (536)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 16:29:28 (538)
és szerinted ha valaki megöl 14 embert én meg megölök 8-at akkor én sokkal jobb vagyok meg nem is csináltam semmit?
[előzmény (534)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 16:23:30 (537)
A szemét csesznyák hogy mertek a saját feljebbvalóik ellen harcolni?
[előzmény (536)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 15:45:16 (536)
Eloszlatnám a félreértéseket-mert látom vannak.
A leninfiú célzás az 1919-es Tanácsköztársaság idején működő "Lenin-fiúk" csoportra akik bárókat, grófokat és burzsoákat voltak hivatottak likvidálni.
[előzmény (530)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 14:02:52 (535)
Egyre demagógabbak vagytok gyerekek, eddig lehetett veletek értelmesen beszélni mostmár semmire se válaszoltok csak hajtjátok a hülyeségeteket.
Ez még nem is lenne baj az már annál inkább hogy elferdititek a tényeket. A cári oroszországban ennyien meg annyian haltak éhen. Pont. Ez igy önmagában egy tény. Csak illett volna hozzátenni hogy utána is ugyanannyian haltak éhen. Az meg hogy a földön hányan halnak most éhen egy hülye téma. ök nem a kapitalizmus áldozatai akik a sivatgban meg a dzsungelben éheznek nekik nincsen semmihez semmi közük. Ök akkor is éhen halnának ha mi szarul élnénk és igy is éhen halnak hogy mi jól élünk. Állatok enivéj. Az hogy etiópiában éheznek az nem az amerikai vagy angol kormány hibája, az meg hogy a fejlettek elveszik a fejletlen országtól a szenet, olajat stb teljesen jogos. Azoknak eddig se kellet azt se tudták mi az, éheztek eddig éhezzenek ezek után is. Ne a mi tudásunkból akarjanak feljebb jutni. Pusztuljanak! Egy cent segélyt nem érdemelnek. Vannak amerikai rokonaim, jó republikánosok és mélyen hivök, protesténsok ök is mindig azt mondták nekem hogy minek afrikába a segély amikor amerikába is van egy csomó homeless. Erre én azt mondtam igazatok van, az amerikai homelesseket is át kéne hajigálnotok afrikába akkor ott együtt éhezhetnének a niggerekkel nektek meg nyugtotok lenne. De hát ez kivitelezhetetlen, ez legalább olyan naiv mint a ti utópiátok. Most az amerikaiak amúgy is bajban vannak, senki nem tesz semmit ez ellen a szemétláda Kerry ellen. Na de nekünk a saját házunk portáján kell rendet tartani és a helyzet itt sem rózsás. sok a munka/környezetvédelmi megkötés és igy nem tud fejlödni a gazdaság, a kormány meg osztogat.
Félre ne értsetek nem az osztogatással van a bajom mert az kell, igy lehet csak a munkanélkülieket féken tartani de ez már túlzás. Csak sajnos a rendörség meg gyenge, nem tudja fékezni ezekt a gátlástalan parazitákat, muszály morzsákat dobálni nekik mert a végén az lenn mint Szlovákiában volt egy fél éve. Én ennek ellenére azt mondom hogy nem kéne több segélyt meg családi pótlékot folyósitani senkinek, a rendörséget pedig rendesen fel kéne fegyverezni, gépfegyverekkel. Ha a csóringerek ki akarnának fosztani egy boltot csak oda irányitanának egy kommandos osztagot akik kérdések nélkül lönnék halomra az összes lázadózot.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 13:25:34 (534)
Annak a rendszernek is voltak hibái, de legalább nem a hibáira épült.
Legnehezebb dolog 0-ról indulva felépiteni egy rendszert (hátmég minuszból indulva!). De mivel még nem volt rendesen kiépitve a rendszer az ilyen esetekben nem történtek rendes vizsgálatok és ártatlanok is áldozatul estek. De ez semmi ahhoz képest amit az elönyei jelentettek. Mellesleg a cári Oroszországban annyi ember halt éhen hogy nem is értem hogy vethetsz fel egy ilyen dolgot ami ahhoz képest apróság. Tudom nem szabad igy beszélni emberéletekröl de azért megnézhetnéd a dolgokat mielött irsz vaklamit.....
Szerited a padlásletakeritások miatt éhenhalt emberek hányszorosa hal éhen egy nap a Földön a mostani rendszer miatt?

A kpitalizmus meghaladása a kommunizmus máskülönben elpusztul az emberiség.
[előzmény (533)]



Elejére << Előző < ... 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 ... > Következő >> Végére