Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Kommunista banda
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Rohadt büdös kommunista banda, mikor lesznek ezek fölakasztva

Elejére << Előző < ... 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 ... > Következő >> Végére

© literfaterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 12:47:11 (533)
no de a padlásletakarítások miatt éhenhalt emberek tömege is a cári család tagja vót?
[előzmény (531)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 11:42:56 (532)
Rácsapok a pöcsödre mingyá' egy fakockával ha nem dugod el, büdös kölök!
(óvóbácsi)

Amúgy, szokásszerint leninfiú elmondotta véleményemet, lévén ő akar lenni amatőr szócsövem.
Ez elég jól sikerül neki! : )

Ez a comma meg milyen?
Nekem kissé antipatikus...
Meglátjuk!
[előzmény (528)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 11:33:23 (531)
Például a cáratyuskáé...

Jaj szegény cárattyuska....:-)

[előzmény (530)]

© literfaterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 11:31:12 (530)
"leninfiú"...
micsoda szép név.
Tudod te egyáltalán, hogy hány ember meggyilkolása szárad a lelkén?
[előzmény (522)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 09:48:21 (529)
Tetszik a stilusod....:-)
[előzmény (528)]

© v.o.n.válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 21:31:20 (528)
pusztán azér' mer' ideszartál az előszoba kellős közepére, még nem jelölted meg az egész óvodát.
[előzmény (525)]

© Commandanteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 19:00:42 (527)
Leninfiú: grat, szép gondolatok, a család-dologban én sem értek Veled egyet, ez a dolog az ember megjelenése óta a földön nagyjából bevált, azt sztem nem kéne megbolygatni, a többi gondolat, bárkitől is idéztél, naon jó. Jól oda sztál a rocker-akárkinek :DD!! Menjetek át az aktuálpolitikába, írtam oda, olvassátok mán el légyszi, kössz!

© Commandanteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 19:00:21 (526)
Leninfiú: grat, szép gondolatok, a család-dologban én sem értek Veled egyet, ez a dolog az ember megjelenése óta a földön nagyjából bevált, azt sztem nem kéne megbolygatni, a többi gondolat, bárkitől is idéztél, naon jó. Jól oda sztál a rocker-akárkinek :DD!! Menjetek át az aktuálpolitikába, írtam oda, olvassátok mán el légyszi, kössz!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 14:49:44 (525)
Kedvae v.o.n. !
Ha nem tetszik akkor menj egy másik fórumra!

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 14:07:25 (524)
Én a hallgató nő helyébe jól bepereltem volna a tanárt szexuális zaklatásért!
Áh csak viccelek a tanárok mindig is a diákok természetes feljebbvalói voltak. Na de most komolyan leninfiú! Honna a fenéböl fog jutni minden nőnek (3mrd) perzsabunda? És ha be lesz tartva az alapelv hogy mindenki az igényei szerint fogyaszt mi lesz akkor ha egyetlenegy nő akit a JóIsten nem sok szégyenérzettel áldott meg bemegy a raktárba és elviszi az összes perzsabundát?
A hagyományos családmodellel szemben milyen alternativát tudsz nyújtani? Szerintem természetes hogy az embernek a vér szerinti rokonság a legközelebbi kapcsolata aztán az Isten szine elött megpecsételt házasság és után jön a barátság. Az összes birót és űgyvédet és minden szereplöjét le kéne lönni mint egy kutyát ennek a válásosdi-komédiának. Ma már semmi sem érték. Szép gondolat hogy a nö és a férfi egyenlö csak épp ez pont olyan mint a kommunizmus hogy jól hangzik de a gyakorlatban kivitelezhetetlen. Amikor Éva az édenkertben evett a tudásfájáról és a férjét is megkinálta az Isten kiűzette öket és mindkettöjüket megbüntette. A férfi büntetése az lett hogy keservesen, vérrel és izzadsággal kell megkeresnie kenyerét, a nő büntetése pedig a fájdalmas szülés lett és az hogy a férje mindörökké uralkodni fog rajta.
Nem kell mindent gazdasági v. politikai oldalról megközeliteni vannak eredendöen jó és rossz dolgok.
Az utolsókra csak annyit hogyha ez igy megvalósulna akkor rengeteg iró, festö, focista, énekes, müsorvezető stb lenne hirtelen (mármint ha mindenki azt csinálhatná amihez kedve van) és utcaseprö egy szál se lenne.
[előzmény (522)]

© v.o.n.válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 23:19:33 (523)
Ludd tábornok.

szerintem viszont az a helyzet, hogy már neked is tele van a pöcsöd a saját nyafogásoddal, szóval már ideje lenne egy kis fanatizmust ültetni az elbaszott siránkozások helyébe, mer' ezt sztem már te sem bírod sokáig hehe.. vagyél példát a másik 2 komcsi barátodról. nyilvánvaló, hogy magasról szarsz az etióp kiskölykökre, egyszerűen jól esik előadni vmi kis csöpögős sztorit a szegény elnyomott kisgyerekekről, hogy a többiek maj' jól elszégyeljék magukat, csak itt má' mindenki baszottul unja az ilyen szövegeket, sz'al ez a századszor ellökött "jajistenemmennyienéheznek" nyafizás ez nagyon gáz. te is nagyon gáz vagy... hehe
[előzmény (517)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 20:19:02 (522)
Sajnos a következő gondolatokat mástól kölcsönöztem de mivel teljesen magaménak vallom és úgy látom, hogy ti éppen itt ill. ennek a fel nem fogásán csúsztok el remélem ez a példa jól fogja nektek megmutatni mik a különbségek közöttünk(nem Gagarinra és Ludd tábornokra gondolok):


" 1948.-ban(!) egy szemináriumon kérdezte egy hallgató nő, mi van, ha neki perzsabunda kell. A tanár azt mondta, bemegy a raktárba, elviszi.
Következő kérdés: Mi van, ha neki kettő bunda kell?
A tanár kihívta a katedrára, és kérte, vetkőzzön le meztelenre.
A csaj nem akart, mert szégyelli magát.
A tanár mondta: Látja, azt is szégyelleni fogja, hogy második bundát is elvigyen.

Átmenetileg biztos lesznek gyűjtögetők. Benne van egyesek zsigereiben. Aztán, ha látják, hogy még mindig van elég, leszoknak róla."



Ennyi, ilyen egyszerű.
A szokás és a hagyomány nagyúr.



"Mi lenne ha a gyeremk nem örökölhetné apja vagyonát? Az család ami szent felborulna és miért dolgozna egy ember ha nem azért hogy a gyerekeinek jobb jövöt biztositson?"
(városi rocker 514-es szösszenete)

Talán azért, hogy éljen!
Az élet cél, nem pedig eszköz!
Ilyen baromságot, ma a rendszer elhiteti veled és rákényszerít a "szent család" címszava alatt a gályamelóra, hogy naphosszat álldogálj a szalag mellett szóval éppen a te általad szentnek hitt család intézményét használja fel saját életének meghosszabbítására. Vagyis éppen ezért le kell rombolni a polgári értelemben vett család intézményét ahogyan a polgári értelemben vett házasság is csak legitim prostitúció-mármint a nő számára. Persze főleg az elnyomott és kiszolgáltatott országokban ahol még nincsenek igazán emberi jogaik a nőknek. De a fejlettekben is megvan ez sőt.


"Csak tudnám mi a fene motiválná az embereket egy ilyen világba hogy a kisujjukat is megmozditsák?
Mert én nem bánom élnék ilyen világba de dolgozni nem járnék be az biztos és akkor mondanák na komám miért nem voltál? Hát nagyon álmos voltam, aludtam egész na, nem tehetek róla. "
(városi rocker 516-os beböffenése)

És te próbáltál már akár 1 hónapig is ágyban fetrengeni mcdonaldsos hambit zabálni és éjjel-nappal csak a csajoddal baszni???
Vagy elég hamar megunnád vagy egyszerűen nem bírná a tested.
Az ember egy másik fontos ösztöne a mozgásigénye ill. az alkotás igénye ami megkülönbözteti pl az állattól. Szóval igenis bemenne vhová és olyan dolgot csinálna amit szeret csinálni, amiben megtudja valósítani önmagát. És nem monoton állandóan ismétlődő, hanem változékony hiszen az ember éppen ösztönéből adódóan mindig kiváncsi az újra mindig megakarja tapasztalni az újat.
Pl akár még ma is elképzelhető a példa: egy jó péknek a személyisége a lénye tehát maga az ember benne van az általa készített kenyérben persze ez nem igaz hiszen nem az önmegvalósítás a cél hanem a profit ezért üres is a kenyér belseje de ezért pl ha lemész falura és ott Mari néni a saját kemencéjükben süt neked egy kenyeret akkor ott arra mindig emlékezni fogsz mert az Mari néni "receptje" alapján készült és Sári nénijé a szomszédban már biztosan más ízű. Remélem érthető voltam.

A kérdésedre pedig: mindenki a számára legmegfelelőbb tevékenységet folytatja (direkt nem munkát mondtam) mert ez is az egyik cél a bérmunka megszüntetése, majd pedig a munka intézményének olyanfajta átalakítása megváltoztatása ami képessé teszi, hogy becsület és dicsőség dolga legyen mármint a munka vagyis a tudatában nem úgy jelenik meg, hogy azért megy csak be akár napi 8 órát, hogy legyen mit adni a gyerekeknek ebédre hanem azért mert alkotni, maradandót teremteni akar.
Nem azért élünk, hogy dolgozhassunk, hanem azért dolgozunk, hogy éljünk.
A szabad munka az, amely emberré tette az embert, és a táplálékláncban a csúcsra helyezte az ösztönösen viselkedő állatok fölött.


Képzeld csak el mennyi az általad alacsony kvalifikáltságúnak nevezett társadalmi rétegből való ember teremtett maradandóbbat mint pl az aki akár az Oxfordon végzett gondolok itt azokra akik pl nyári 40 celsiusos hőségben a napon autópályát építettek s ha ezek nem adták volna el a munkaerejüket akár a szegény oxfordi jogász vagy orvos még mindig csak földúton közlekedne...na ennyit az alsóbb rétegek társadalmi hasznosságáról és a nem megfelelő megbecsültségükről és érdekképviseletükről valamint társadalmi függőségükről.

Ja és még valami nekem az 1984-ből a kapitalista rendszer kritikája ugyanúgy, sőt vagy még jobban kicseng mint a szovjet államkapitalistáé.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 15:36:02 (521)
Akkor szia!

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 15:29:57 (520)
Igaz, majd holnap vagy holnapután újra jövök a fórumra.
Addig azért gondolkozz el ezen mert lehet hogy többször mondtam de eddig te még egyszer se reagáltál rá érdemben.
"szabadság, egyenlöség, testvériség" szép és nagy szavak de beszéljünk inkább a kommunizmus gyakorlati oldaláról.
Most megyek.
[előzmény (519)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 15:24:00 (519)
Ezt mintha már mondtad volna...

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 15:18:01 (518)
Marx mondta hogyha a kommunizmus fö célját egyetlen mondtaban akarjuk megfogalmazni az a magántulajdon megszüntetése.
Vagyis akkor minden közös, az összes termelöeszköz és minden termékböl mindenki ugyananyit kap. Csak egy a baj, nem mindenki tud ugyanugy dolgozni, és aki lassabban, hanyagabbul tud csak dolgozni mégis annyit kap mint a többi a többiek irigységének tárgya lesz. Mindenki azt fogja mondani "nézd ez kevesebbet dolgozik mégis ugyanugy él akkor mától én is csak annyit melózok mint ö" igy minden gyárban, üzemben a legrosszabb melós munkamorálja lesz az etalon.
[előzmény (517)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 15:10:44 (517)
A kommunizmus az emberek anyagi és jogi egyenöségét jelenti.:

Szabadság, Egyenlőség, Testvériség!

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 15:07:07 (516)
Mondjuk a gazdagoktól elvesszük a vagyonukat, a jóképüeknek betröjük az orrát, aki jól fest annak eltörjük az ujjait.
Akárhogy filozófálok mindig az 501eshez jutok; ahhoz hogy egyenlöség legyen mindenkinek ugyanolyan tehetségesnek, szépnek, szorgalmasnak kell lennie. Mivel egy a szarba nem lehet szöget verni ezért nem a szegényt kell gazdaggá tenni, nem a tehetségtelent tehetségessé hanem forditva és akkor mindneki egynelö lesz. Csak tudnám mi a fene motiválná az embereket egy ilyen világba hogy a kisujjukat is megmozditsák?
Mert én nem bánom élnék ilyen világba de dolgozni nem járnék be az biztos és akkor mondanák na komám miért nem voltál? Hát nagyon álmos voltam, aludtam egész na, nem tehetek róla. Vagy talán az a bajod hogy az én alvásigényem különbözik a tiedtöl te fasiszta?
[előzmény (515)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 14:56:14 (515)
Perrsze ez természetes hogyha esteleg csúfabb akkor nem szeretik a lányok.De itt az anyagi versengésröl volt szó elsösorba mert ha ez a probléma megoldódik akkor lehet foglalkozni a többivel.
természetesen nincs minden problémára megoldás de sokra van.
És mondjuk annak a csunya ambernek már csak emiatt kéne szomorkodni akkor nem lenne az olyan rossz világ.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 14:42:28 (514)
De aki csúfnak születik az már alapból nem indulhat egyenlö esélyekkel a "ki a sikeresebb a csajok körében" versenyen vagy aki ne adj Isten tehetségtelenek születik az se indulhat egyenlö esélyekkel söt az valószinüleg soha semmilyen körülmények között nem fog maradandót alkotni semmiféle müvészetiágban.
Az a csoró cigánygyerek aki beleszületik a nyomorba irigykedik a jómodú középosztálybeli osztálytársaira mert születése révén hátrányból indul.
De ha én mondjuk nem tudok verset irni akkor én is irigykedhetek vmi nagy költöre és én is mondhatom azt hogy jó jó megdolgozott a sikerért de én is éjszakákon át próbáltam verseket irni mégse sikerült mindez azért mert ö tehetségesnek született.
Ahogy azt nem lehet (ma már talán de akkor sem érdemes) befolyásolni ki milyen tulajdonságokkal szülessen azt sem szabad befolyásolni ki milyen anyagi helyzetbe szülessen bele. Hisz akkor felborulna minden. Mi lenne ha a gyeremk nem örökölhetné apja vagyonát? Az család ami szent felborulna és miért dolgozna egy ember ha nem azért hogy a gyerekeinek jobb jövöt biztositson?
[előzmény (513)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 14:30:28 (513)
Jó étvágyat!

Az olyan versengés nem "igazságos" ahol a versenyzök nem egyenlö esélyekkel indulnak.Tehát pl egy putriban felnövö cigány gyereket nem lehet egy "sulycsoportba" rakni egy ujgazdag urfival mert nem gyözhet /az esetek 99.4567%-ba kb. Persze vannak kivéteklek/
Az ilyen versenyek tul egyoldaluak.Persze van esélyegyenlöség.Mint ahogy arra is van esélyed hogy kijuss egy olyan acél szobábol amin nincs nyilás hogyha be vagy oda zárva mesztelenül. Elég valoszinütlen, nem?

egy olyan világban ahol az embereknek az anyagi javuk egyellö (ez olyan világ is lehet ahol mindenki villéban lakik és 2 kocsija van. de ez felesleges márnint a villa és a 2 kocsi) tehát egy olyan világban azzal lehet versenyzni pl hogy ki sikeresebb a csajok körében. kinek van több barátja, ki segit többet az uton áthaladó idös néninek, ki nem szemetel, ki alkot maradandót (müvészet, irodalom)


Most ennyi jut eszembe

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 14:18:28 (512)
Persze hisz a fasizmus nagyon sok dolgot a római birodalomtól vett át de azért ne felejtsük el hogy spárta mennyivel korábban élte fénykorát, nameg az hogy néhány dolgoban közösek nem jelenti hogy a kettö ugyanaz. Különben meg minden érgi birodalmat fasisztának lehetne titulálni, hiszen mindehol tüzzel-vassal irtották az idegen népeket.
Miért kell megtiltani az emberek között azt a versengési formát hogy kinek van nagyobb aranylánca? Ezt fejtsd már ki légyszives(Én addig megebédelek)
[előzmény (511)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 14:09:58 (511)
A fsizmus egy millitarista világnézet és a Spártai is az volt, ebben közösek. Azé irtam.
Az embereknek nemkell megtiltani a versengést ezt senki sem mondta!
De Ha azt is "versengésnek " vesszük ahol az számit hogy kinek van arany nyaklánca nagyobb háza több autója akkor szerintem azt meg kell szüntetni.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 14:02:33 (510)
Jaj Ludd miért provokálsz? Miért dobálozol ilyen szavakkal hogy fasizmus?
Annyira kényelmes rámodnani vmire amivel nem szimpatizálsz hogy ez fasizmus. Ugyan mi köze van a fasizmusnak ahhoz hogy kiteszünk vkit a Taügetoszra?
[előzmény (508)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 14:00:52 (509)
Haggyjuk az állatokat. Ez egy emberi ösztön is és az ember csak ideig-óráig tud úrrá lenni az ösztönein. Megtiltani az embereknek a versengést pont olyan lenne mintha a szexet tiltanád meg nekik. Az embernek felelöséget kell gyakorolnia a saját életén, ezért hülyeség ez a sok segély meg a szociális védöháló. Minden ember felelös önmagáért és a családjáért.
[előzmény (507)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 13:57:45 (508)
Kölönbensem mindig az az igazság amit többen (vagy az erösebbek, életrevalóbbak) állitanak.
Én sem szeretem a gyengeakaratú , nyápic embereket (ahogy Jampo99nek is mondtam) de ez nem ok arra hogy kitegyük öket a Taügetoszra.Ez fasizmus lenne...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 13:54:02 (507)
Te is az állatokkal páldálózól mint Jampo99.
De az ember nem állt tehát nem érvényesül rajta az állatökra vonatkozó 'erösebb elnyomja a gyengábbet' elv.
ha itt tartunk akkor nemsokat fejlödtünk az elmúlt néhány millió évben.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 13:49:06 (506)
Ugyanmár Ludd ez nem az ember agyába égett bele ez nem az emberi történelem hozadéka ez ösztön, ami minden állatfajnál megtalálható.
Természetes szelekció=a gyengék elhullanak, az erösek szaporodnak igy generációról generációra javul a génkészlet.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 13:44:52 (505)
Már annyira beleégett az agyukba hogy egy másik világot el se tudnak képzelni.

természetellenesnek tartják ha vki nem magára gondol

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-15 13:43:34 (504)
Azér mer az eddigi világrendekben megtanulták hogy csak ugy lehet életben maradni ha csak magukra gondolnak.



Elejére << Előző < ... 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 ... > Következő >> Végére