Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Bácsfi Diána, a Magyar jövő csoport vezére
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ide kéretik beérni a véleményeket Bácsfi Diánáról

Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 ... > Következő >> Végére

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-15 15:22:24 (1311)
Az igazság az, hogy azok a punkok, akik becseszve ordibálják az anarchiát, nem sokat tudnak róla, akik meg komolyan gondolják, azoknak jó része nem vallja magát punknak. Magyaroszágon ritka az olyan, hogy egy személyben találkozik az érett anarchizmus és a punk. Rosszul fogalmaztam a kannás borosokkal, de a lényeg, hogy itthon ma mindenki velük köti össze. Én magam is anarchista-szimpatizáns vagyok és punk-szimpatizáns. Egyik sem teljesen, de valamennyire mindekettő.
[előzmény (1308)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-15 14:16:17 (1310)
Szerintem nem azokkal a bandákkal van gond, akik toleranciáról énekelnek. Ez önmagában nem baj, ha pl. "faji" kérdésekről van szó. Erre a "hippiskedés" - jelzőt rásütni balgaság. A hippiskedés inkább a valódi felszín "megváltjuk a világot, de előbb még jól betépünk/bebaszunk" alatti abszolút hiányról és morális ürességről szól. Az MTV, a Good Charlotte meg az ilyen Aljas Kúszóbab - féle szcientológus és stb. vakvágány ezerszer nagyobb gáz, mint egy toleráns hozzáállás.
[előzmény (1307)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-15 14:11:48 (1309)
Angliában is ugyanolyan rétegelt a "punk", mint itthon. Ennek a kérdésnek nincsen értelme. Ha a klasszikus punkokra gondolsz kint, azoknak a nagy része inkább nihilista önpusztító volt, mint hogy magának mondjon bármilyen politikai eszmét.
[előzmény (1306)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-15 14:08:26 (1308)
"és itt most nem anarchiáról beszélek. Az a kannás borosok punkja. Annál sokkal több." Na azért ez nem teljesen így van. Itthon és külföldön is vannak olyan körök, akik nem úgy állnak ehhez hozzá, mint a tarha - punkok, akik üveges szemmel az arcodba mondják hogy "uralom nélküli rend", azután megdőlnek a metiltől. Azért ennek van irodalma és eszmeisége is ne felejtsd el; és igenis az anarchia jó sok intelligens punk/hc ember "punkja" is. Az más kérdés, hogy ami itthon megy, az valami gyalázatos. Én mondjuk nem vagyok anarchista, de ez azért tévbedés, hogy ez kizárólag a kannás borosok ügye lenne.
[előzmény (1305)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-15 12:44:02 (1307)
de ne szóljon a toleranciáról! utálom az olyan zkarokat! mit kell hippiskedni?jah,gondolom arra van igény...

A tény az,hogy a punk ELKORCSOSULT!
[előzmény (1303)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-15 12:39:16 (1306)
,,itt most nem anarchiáról beszélek. Az a kannás borosok punkja"

?

És például Angliában kiké?
[előzmény (1305)]

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-15 10:43:57 (1305)
Szerintem pedig több, mint zene. Lehet, hogy nem mindenkinek ugyanazt jelenti, de azért valami hasonlót kell, hogy jelentsen. Mindig volt ideológiai része is, és itt most nem anarchiáról beszélek. Az a kannás borosok punkja. Annál sokkal több.
[előzmény (1304)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-15 01:16:15 (1304)
A punk ma nem szól semmiről. Ha szól az ugyanaz, mint a többi zenei irányzat. Szóvak csak zenei. Mert ezen kívül semmi. Csak egy zenei ízlés és a hozzá tartozó külsőségek (vannak akik elég "bátrak" és tarajt hordanak). Semmi egyéb. Egy szubkulturális közösség, ami bejegyezte magát a többi zenei irányzat közé.
Nagyon jól fogalmaztak a portál indítói, szerkesztői: szórakoztató kulturális magazin. Erről van szó, ez így van, és nincs is ezzel semmi baj. A 21. századra mi is válhatott volna belőle?
Azért jó elhallgatni a fiatal kis zenekarokat, hogy továbbviszik, ha mást nem, a nagy elődök zenéjét.
[előzmény (1303)]

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 20:58:29 (1303)
Kicsit visszakanyarodva, a punk ma bizonyos szinten igenis a toleranciáról is szól, de azért annyira nem, hogy mindenkit elviseljünk, aki a közelünkbe kerül. Más dolog kiállni valakiért, aki hátrányt szenved adottság vagy származás miatt, és más dolog az is, hogy aki hülyeséget beszél, azzal tudatjuk a nem túl pozitív véleményünket.
Egyébként fogalmam sincs, hogy a NoFarewell név kit takar, egyszerűen egyezik a véleményünk. Itt nem arról van szó, hogy néhány ember összefog, létrehoz egy fórumot és a másképp gondolkodókat kirekesztik. Egyszerűen arról, hogy (ahogy a név is mutatja), ez a fórum a punkról, a punkoknak szól. Veled sem lenne semmi baj, ha a véleményedet emberibb hangnemben közölnéd. Vitatkozni lehet, az jó. A veszekedés, meg az anyázás már kevésbé.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 11:07:30 (1302)
Én leszxrom hogy ki mit írogat ide. Reagálok, ha nem tetszik lehet visszareagálni. ctg kifejezetten mulattat.
Mi punk? Mi nem punk? Kit érdekel? Definiálhatatlan fogalom. Egy irányzat a sok közűl. Néha felkapottabb, néha kevésbé. Mindenki tartozni akar valahová, és ugyanakkor különbözni is akar.
[előzmény (1300)]

© skyriderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 09:47:49 (1301)
sry...elnéztem 1el
[előzmény (1294)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 09:33:25 (1300)
Na erről is beszélek. Többes számban írsz; de itt a legtöbben nem ismerjük egymást; nyugodtan felejtsd el az "összeszokott gang" - et. Nem csinálta senki magának, sem csoportok egymásnak vagy önmaguknak; magától alakult, mint bármelyik fórum. A lerohasztás lehet hogy megy, de maximum azért, mert egyesek nem beszélnek őszintén és sok álnick - et használnak, valamint direkt húznak fel másokat. Amit te csináltál eddig, az egy nagy katyvasz, amibe néha (jófejkedésből? őszintén?) beleszőttél némi baromságokat más népekről, szokásokról. Senki nem akadályozta meg, de ne haragudj, azért fórum, mert lehet rá reagálni. Mindenre az a reakció, amit az egyes ember megítél rá; nem lehet hogy neked kéne kicsit elgondolkodnod, hogy egymástól térben és időben is elválasztott emberek (a fórum szintjén) zöme kritizál? A kérdéseimet rendre nem veszed észre, mégegyszer megkérdezném akkor, hogy mi lenne itt szerinted a "punk" ?? !! Mert nem hiszem, hogy egy kaotikus maszlag, amibe a saját nemi szokásaidat vonod párhuzamba más népcsoportokkal, a szokásaikkal, meg úgy mindennel, ami az eszedbe jut. Ha persze ez csak ilyen szabad asszociációs gondolatfosás, az önmagában nem baj; de már sokszor bebizonyosodott, hogy az ilyeneknek csak félreértés és konfliktus a vége.
[előzmény (1299)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 04:59:35 (1299)
Mar annyiszor le lett irva, hogy szannivalo vagyok, hogy szerintem sokszorositsuk.
Nem az agond.
A baj ott gyulemlik agyunk fole, hogy ezt az egesz forumot magatoknak csinaltatok. Csak persze sokan azt hiszik, hogy punk, es szabad, tobb, mint anarchia, es jol pofaraesnek. Elmennek, mert elzavarjatok oket. Az emberek altalaban kapasbol rosszul lesznek ekkora lerohasztastol, ami itt megy.
Latom, nem erolkodom tobbe...minek.
Itt szabadsag abszolute nincs.
Raaltok egy-egy kipecezett fazonra, es addig rohasztjatok nehanyan, az osszeszokott gang, amig akkorat hany, hogy kifordul innen gyomraval egyutt.
De felolem...mit banom en.
Le vagytok szarva.
Eppen meg nem lettem kirugva...ez is szep dolog!

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 03:41:53 (1298)
1. Te szajkózod ezt állandóan, nem más. 2. Ha a sértegetést és mások lefikázását, amit te csinálsz szabad gondolatnak nevezed (az idióta agymenéseiddel egyetemben, bár abba nem kötök amúgy bele, mert legalább önmagukban nem ártanak) - akkor tényleg szánni való vagy. Mi akkor szerinted a punk? Annak a szerintem semmitmondó hülye irányvonalnak a követése, aminek a káoszába belefér a filippínók cseszegetése, aztán a következő pillanatban már egy teljesen másik témakörről alakított groteszk és ultra cinikus kép? Vagy te mit neveznél annak?
[előzmény (1297)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 03:35:22 (1297)
Ja!
Ez a forum egyszeruen ellehetetlenitett valami.
Egyszeruen nem ertettem.
Ma mar igen, teljesen vilagos.
Csak rohogok...bazzeg!...ez ma a punk?
Ugyan mar!...Dehogy ez!
Ez ma a punkforum...ennyi.
Mindenkinek pofa be, kuss, es pucolas!
Itt nem lesznek dumak, szabad gondolatok, lazasag!
Itt bazzeg demokracia van...amerikai modra...
magyarul: KUSS!

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 03:06:50 (1296)
Amit csinálsz, az szókiforgatás és direkt dolgok máshogy értése. Persze egy ilyen fórumon könnyű ezt tenni, könnyebb mint a valós életben, mert akinek igazán esze van, az nem veszi fel a kesztyűt. Sajnos nekem nincsen ezek szerint, mert pl. most is válaszoltam neked, de ez mit sem változtat ezeken a tényeken.
[előzmény (1285)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 03:02:27 (1295)
Tudod mi ezzel a gond? Az, hogy nevetséges és szánalmas egy olyan valaki, aki azt hiszi hogy nincsen a sorban miközben fárasztó és ezerszer lemásolt, valamint az eredetiséget a legkevésbé sem tartalmazó hülyeségeket ír be. Ez itt a kis probléma. Nem egy hasonszőrű fazon volt már a fórumon, aztán hirtelen eltűnt; amikor már távolról sem voltak vevők a hülyeségeire. De páran ezt sem várták meg. Jobban is tették. Ha szerinted ez eredeti, hát anyukám, akkor veled tényleg nagy problémák vannak.
[előzmény (1288)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 01:57:47 (1294)
Nem. De ha figyelmesen visszaolvasol, rájössz.
[előzmény (1293)]

© skyriderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 01:01:54 (1293)
1 kérdés?
[előzmény (1290)]

© skyriderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 00:59:47 (1292)
mi a baromság?
[előzmény (1290)]

© skyriderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 00:58:55 (1291)
és szerintem nem kéne lesüllyedned erre a szinre hogy ilyen embereket elismerésre méltónak titulálj!
[előzmény (1288)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 00:53:11 (1290)
Tényleg elismerésre méltó lehet baromságokat irogatni...
[előzmény (1288)]

© skyriderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-14 00:47:02 (1289)
Miért kik állnak itt és milyen sorba?
[előzmény (1288)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-13 23:37:42 (1288)
,,rájöttek, hogy a "nagymagyarkodást" meg a "fekabuzizást" itt mindenki leszarja és abbahagyták. Lehet, hogy neked is ezt kéne." Miért kellene azt csinálnia,mint a többieknek?hmm? Soha nem állt és nem fog beállni a sorba,és ez elismerésre méltó!!!
[előzmény (1287)]

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-13 21:18:37 (1287)
Pontosan mit is akartál mondani ezzel szittya barátom? Hogy nem tetszik a punkportal, mert túl magas a toleranciaszint? Ezt ennyivel el lehetett volna mondani, anélkül, hogy írsz egy kisebb regényt, ami mellesleg igen nehezen értelmezhető, alpári és teljesen fölösleges. Voltak már itt előtted éppen elegen, akik jól megmondták, csak rájöttek, hogy a "nagymagyarkodást" meg a "fekabuzizást" itt mindenki leszarja és abbahagyták. Lehet, hogy neked is ezt kéne.
[előzmény (1285)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-13 07:44:36 (1286)
"Most is ez van. Az egy párt meg az egy jelszó."

Ha jól tudom, most egy a tábor, egy a zászló van helyette. Mindegy, a lényeg ugyanaz.
[előzmény (1283)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-13 05:32:51 (1285)
Csak azt nem ertem, hogy hogy lehet valaki ilyen problematikus lelkiseggel rendelkezo valaki, mondjuk ember, ha jobb nem jut eszunkbe, hogy olyanokat ir, amitol folyik a taccs a levegoban.
Eleven hanyinger.
Ilyenekkel meg nem is nagyon talalkoztam.
Az egesz punkportal ettol hangos...ettol a hanytato dumatol.
Persze divat az egesz, meg leveszem a meno seggbebaszasi modot a tevebol, de huhh!
Ez a gyerek, nem tudom kicsoda o, hanytat...ez van.
Most hogy fogok enni ma?...Mi?...Ezt mondd meg, ha olyan okos vagy?

Ilyen hulyesegekrol ir, hogy valami magno, meg egypartrendszer, marhasagok.
Es azt hiszi, hogy most valami eredetit hozott ossze.
Ez is a tevebol van, gondolom, meg az utca szarabol.
Ilyen most ez megy, es riszalom popsimat, fuj fasizmus, meg fuj kommunizmus, de aztan eljen a kommunizmus, na nem, megis fuj kommunizmus.
Meg most az izi, a base ball sapka oldalra csapva, bar punkoknak, nem, de akkor is eljenek a szinesek, es a magyar az olyan paraszt...ahhh...inkabb roma tanchazba jaro fekete punkhaju betoro.

Ez egy buzi portal...ilyen bekeharcos, felfekete baszas.
Ilyenkor szegyellem azt is, hogy en ezek koze tartoztam valamikor.
Punkok?
Hahah...ja, punkok...
Meg en korszerutlen vagyok...magyarnak szulettem!...huhh!

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-13 05:24:41 (1284)
HellRider gratula...elmagyaraztad, mostmar igazan ertem

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-13 01:31:30 (1283)
Most is ez van. Az egy párt meg az egy jelszó. Tények dzsungele sincs. A média csak a szegény Magyarországról szól, aki túlköltekezett és mostmár itt az idő megszorítani az eddig dőzsölő polgárait.
Te nagyon hülye vagy, vagy csak játszod?
[előzmény (1281)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-13 01:28:51 (1282)
Küzdjön a fxszom a semmivel.
A magnó nincs már meg, de a kazetták igen. Nem nosztalgia ez, hanem zenehallgatás. mert ma nincsen ilyen...
[előzmény (1280)]



Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 ... > Következő >> Végére