Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Bácsfi Diána, a Magyar jövő csoport vezére
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ide kéretik beérni a véleményeket Bácsfi Diánáról

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ... > Következő >> Végére

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-14 15:30:59 (1581)
A pénzről beszélsz.
Az elvek tökéletes ürügyet szolgáltathatnak a pénzszerzésre.
[előzmény (1579)]

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-14 11:55:37 (1580)
Attól még, hogy valakinek vannak bizonyos elvei, nem kell feltétlenül gyűlölnie azokat, akiknek másféle elvei vannak. Persze mindenki meg van győződve róla, hogy az ő elvei a helyesek, hiszen ha nem lenne meggyőződve róla, akkor nem azok lennének az elvei. És azért az elveket meg a vallást nem venném egy kalap alá. Bizonyos elveknek szerves része a vallás, másoknak meg nem, de a vallás szerintem mindenkinek a magánügye, amit szerintem nem különösebben fontos hangoztatni, mert nem hiszem, hogy ettől valaki mások szemében jobb vagy rosszabb lesz, az elveit viszont mindenki nyugodtan kinyilváníthatja, mert elsősorban ezek határozzák meg a cselekedeteit. Ismerek jónéhány vallásos embert, akinek kb annyit jelent a vallása, hogy néha elmegy misére, de amúgy magasról szarik az egészre, szóval nem mondhatnám, hogy a vallás úgy lenne meghatározó tényező, mint az elvek.
[előzmény (1579)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-11 05:00:30 (1579)
Van persze valamennyi jelentosege az elveknek, gondolkodunk, okosak vagyunk, de elobb-utobb a dolog gyulolkodesbe csap at.
Miert?
mert ez onmagat kinalja.
Elvek, vallasok, szinte ugyanaz.
Kommunizmus a fasizmus ellen, mar amikro eppen egyams ellen vannak...lasd Molotov-Ribbentrop paktum.
Reformatusok a katolikusok ellen, stb.
Materialistak az idealistak ellen...

Az elvek kemeny megvallasa mindig verfurdoben kot ki.
vagy megsem?

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-09 14:55:09 (1578)
"egy" helyett "ez":)
[előzmény (1577)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-09 14:53:54 (1577)
Attól hogy nincs rá lehetőség, a szándék ott van. És a szándékot is díjazni kell.... Amúgy vannak elvek/célok, amiknek igenis van létjogosultsága a világban: elég ha csak az arab világra gondolunk. Nincs baj önmagában ez elvekkel szerintem. Csak vannak amikkel képtelen vagyok azonosulni. És ha nem azonosulok vele, akkor nem kezdem el játszani a toleránst, ha egyszer nem vagyok az. Ha valami nem tetszik, megmondom. Nem gyűlöletről beszéltem, az egy komolyabb fogalom az én értelmezésemben. Utálat, ennyi.

Alapvetően szeretem, ha valaki ragaszkodik az elveihez, nemcsak politika témában. Méghozzá azért szeretem, mert ebben a világban pontosan egyre kevesebb a jelentőségük. Ez egy elvtelen világ, ha valaki köti ez ebet a karóhoz, az azt jelenti számomra, hogy hű önmagához. És egy talán a legfontosabb dolog mostanában...
[előzmény (1575)]

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-09 11:15:39 (1576)
Nem kell senkit gyűlölni azért mert máshogy gondolkodik, de igenis lehet ez alapján bizonyos véleményt formálni az emberekről. Árnyalatnyi különbség, de mégsem egészen ugyanaz.

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-09 00:37:13 (1575)
Az elveknek minimalis a jelentoseguk. Ha nem igy lenne, akkor visszaterne ismet a kommunizmus, ahol aztan vagy vallottad a helyes elvet, vagy kaptal a pofadra. Az elvei alapjan senkit nem celszeru besorolni. Ugyan mar. Az elv is csak divat. Senki nem szuletik elvhunek, csak embernek. Aztan a gyulolkodes megteszi a hatasat. Gyulolom, mert mashogy gondolkodik.

Komolytalan az egesz.
[előzmény (1573)]

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-08 10:22:58 (1574)
Mondjuk van, amikor nem baszogatok valakit az elvei miatt, de akkor már ismerem. Ha valakinek olyan elvei vannak, ami negatív hatást vált ki, és hangoztatja is, akkor nyilvánvaló h baszogatják érte. Ez ugyanúgy igaz bárkire, mindegy milyen elveid vannak, valaki úgyis lesz, akinek nem tetszik és az baszogatni fog érte.
Ha viszont valakit már emberileg is ismerek és nem csak az éppen szimpatikus/unszimpatikus elveit, akkor már egészében lehet értékelni az illető személyiségét. Persze az értékelés is mindig szubjektív, de pont ebből adódik az, h két ember meg tudja-e érteni egymást, vagy sem. Ha két különböző álláspontú ember ismeri egymást, akkor lehetnek jóban, kedvelhetik egymást, de ha valakinek csak az elveit ismerem, amik amúgy teljesen ellentétesek a sajátjaimmal, akkor valószínű, hogy nem lesz jó véleményem az illetőről.

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-08 08:48:46 (1573)
Szerintem az embert két dolog miatt lehet baszogatni: Az elvei miatt, és a tettei miatt. Attól, hogy nem váltja tettre az elveit, szerintem semmit sem enyhült a helyzete. Az csak annyit jelent, hogy nincs meg rá a lehetősége. Ha tehetné tettre válaná, és ha elfogadjuk az elveit, azzal elősegítjük azt, hogy megvalósuljanak!!!!!!

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-08 02:10:25 (1572)
Ha valakinek a leghulyebb ideologiai allaspontja is van, az nem jelent abszolute semmit.
A tettek es eszmek megvallasa nagyon kulonbozo dolog.
Ha valaki azt mondja, hogy megollek, te allat, akkor fel kell kotni, mert olni akart?
Ugyan mar!
Csak a szaja jar, mert elvezi.
Egy kicsit megbotrankoztatunk, most ilyen elveket vallunk, oszt kesz.

ha valaki kommunista, akkor sem kell agyonverni, mert azok valaha tenyleg elveztek a gyilkolast!@
Huhhh!...ok aztan tudtak!
Ha valaki gyilkol, nem azert kell bantani, mert valami miatt gyilkolt. Csupan azert, mert gyilkolt. Ha katona az illeto, vagy torveny embere, akkor ki kell tuntetni, hat nem?...ha amator, akkor ki kell vegezni. Gondolom igy van.
De nem azert, mert fasiszta vagy kommunista, anarchista, vagy megrogzott nyilas, netan feminista allat, hanem mert gyilkos.
Az eszmet meg hagyjuk man meg a feledesnek. Komolytalan dolog.
[előzmény (1568)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-08 02:04:12 (1571)
E teccett...jo vot...:)))
[előzmény (1570)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-07 19:07:14 (1570)
én meg azt nem értem,hogy miért kell szélsőséges nézeteket követni??!!
érdekes módon,ha valaki gyűlöli a kommunistákat(ilyen-olyan érintettség okán,vagy anélkül) akkor szimpatizál a náci vagy fasiszta elvekkel,míg aki öntudatos antifasiszta(antináci),attól pedig nem állnak távol a komcsi ideológiák.
miért kell oldalakra állni,amikor mind a két ideológiai és rendszer egy köpnivaló szemét,és az lenne az egészséges,ha mindenki mindkettőt elítélné és ha polgárt pukkasztani támadna kedve,akkor ne ezekhez nyúlna vissza mint a provokációja eszköze...
a nácik gyűlöletből öltek,a kommunisták pedig paranoiából...nem hiszem,hogy egyik jobb lenne mint a másik,és bármelyikkel is lehetne rokonszenvezni.
[előzmény (1567)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-07 18:53:20 (1569)
Van konkrét álláspontja, te is olvashattad, akár napi 4-5 is!
[előzmény (1568)]

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-07 18:21:12 (1568)
"Soha nem fogom megerteni, miért kell Bacsfi Dianat bantani? Hogy mas elveket vall?"
"Diana szenvedelyes, hisz benne, szerintem nagyon aranyos."
Más elveket vall egy tömeggyilkos is, mégsem kell tiszteletben tartanom.
Vagy mondjuk más erkölcsi normái vannak egy pedofilnak, de asszem vele sem kell elnézőnek lenni.
Mi ez a liberális maszlag? Érdekes hogy pont én kérdezem ezt, de még érdekesebb, h pont tőled, amikor általánosságban elég konzervatív hozzászólásokat olvashattem tőled eddig. De ezek szerint minden témának a megközelítése attól függ, hogy neked szimpatikus-e vagy sem. Ha legalább lenne egy konkrét álláspontod, ami alapján véleményt mondasz, még komolyan is tudnám venni a hozzászólásaidat. Eddig nem volt szokásom reagálni rá, de ez két mondat eléggé megtette a hatását.
[előzmény (1567)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-06 01:56:39 (1567)
Soha nem fogom megerteni, miert kell Bacsfi Dianat bantani?
Hogy mas elveket vall?
Es?
En is masokat vallok, es mindig. Naponta sokszor 4-et, sot 5-ot is. Marha izgalmasak.
Diana szenvedelyes, hisz benne, szerintem nagyon aranyos.

Szalasit eppen most olvastam. Az istennek nem sikerul ertenem, de probalom. Szerintem volt a fejeben valami utes, mert nagyokat tudott valtani idonkent. Ahhoz is hatalmas raerzeskellet,, hogy a haboru vegen, amikor mar egett Budapest, mert amerikai testvereink megszortak felszabadito bombaikkal, a nagy gondolkodo atvette a hatalmat.
Miert?
mert o ugy elemezte ki, hogy a gyozelem mostmar teljesen biztos, es a magyar nyilasok belepese megvaltoztatja a haboru menetet. Hiszen ok nem ellensegei a kommunizmusnak, semminek, ezert mindenki osszeul, es targyalni fog, szeressuk egymast.

Kivegeztek.
Az ott jelenlevok elveztek, mikor reccsent a nyakcsigolyaja. ez se semmi.
Nem volt normalis, mindegy.
Kerdes, hogy a gyoztesek normalisak voltak-e?
Igen, akkor miert elvetek el a ver szagatol?
Mi volt az, amiert orokke a polgari nepet kellett halomra oldokolniuk?
Lattam amerikai katonat, aki elvezettel, lathato izgalommal beszelte el a drezdai bombazast. Hogy fiatal nok ugy ultek tovabb a padon a buszmegalloban, mintha eltek volna. A rajuk bocsatott szenmonoxid megolte oket, elaludtak - orokre. A csavoka szemmellathatoan elelvezett, furdott sajat feher leveben.

Szoval miert jobb egyik, mint a masik?
tenyleg, ezt elmagyarazna nekem valaki?
De ha lehet, nem ideologiai alapon, mert az nem erdekel.
Koszi...:))

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-02 00:06:16 (1566)
Lehányia, fasza név.
[előzmény (1565)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-30 22:36:21 (1565)
nő ő is,csak nem Bácsfi D. egy kicsit már unalmasak az ilyen hírek... http://index.hu/politika/kulhirek/?main:2006.11.30&290420

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-28 00:26:46 (1564)
http://vakera.hu/item/view/index.php?cod=5967168

Szeretettel Diánának!

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-22 02:22:59 (1563)
Ugyaan...azt hittem hogy ezen már túltettük magunkat. Én legalábbis igen; ez remélem kiderül az "anarchizmus" topikból. Peace.
[előzmény (1562)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-21 20:03:03 (1562)
NoFarewell...
te, figyelj mar...en nem szemelyeskedem.
Nem akarok veled semmit...szolasszabadsag van
oszt baszd meg!
Aki nem a te labtorlodrol nyalja a taknyodat, az mar fobelovendo?
Nem szivesen reagalok rad, de most kivetelt tettem.
te szerintem nem vagy teljesen normalis.

Ezentul letakarlak.

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-20 08:53:23 (1561)
én sem tudom miért van ennek a provokátornak még mindig topikja... ráadásul ez a provokáció meglehetősen gyengére sikeredett...
[előzmény (1555)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-18 17:43:05 (1560)
jogos, írtam.
[előzmény (1559)]

© LZxxxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-17 23:23:34 (1559)
bocs már hogy ideírok,de millió ímélt küldtem már neked...nem kaptad meg vagy baszol válaszolni?talán itt hamarabb észreveszed hogy szólok...
[előzmény (1558)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-17 21:27:11 (1558)
Ez az menjél is, már megint pofázol mondanivaló nélkül.
Hey, you're a fuckface.
[előzmény (1557)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-17 19:25:45 (1557)
ja, rohamom.
Ez az elvakultsag borit ki, ez a vakorulet.
Ilyet meg nem lattam, talan Pol-Pot-nal, vagy ilyenek.
Esetleg mao...a nagy!
De punkok?
Es zsinorban megy a marhasag.
Mondja a gyerek a zoldseget, es aztan nehany sorral arrebb meg el is hiszi!
Megyek, kifordulok a gyomrommal egyutt.

[előzmény (1556)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-16 18:24:25 (1556)
Áruld már el, ilyenkor mi a fenén akadsz ki? Nézem az előzményeket, de semmi. Valami rohamod van?
[előzmény (1554)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-16 05:42:43 (1555)
na most árultad el magad végképp. csak az pofázik ilyenkor a gulágokról, aki annyira gyenge, hogy nem képes felfogni: attól még hogy volt egy rémtett, egy másik is megtörtént. De mivel gondolom ha a gulágokat szidalmaznánk (amire ugyanúgy megvan az ok természetesen) - akkor ugyanezt nyomatnád pepitában, a te "punk"od mindennek az ellenkezőjét vallani ezek szerint. De itt intelligens emberek is vannak. Minden okozatnak oka is van. Mondj itt egyetlen embert ezen a portálon, aki valaha is tagadta a gulágokat, itt, ide linkeld be nekem, és ne félj úgy baszom le a faszkalapot, hogy elszégyelli magát. csak tessék. De ami ezen a portálon megy, az Szálasi tisztára mosása pl. a részedről. Magyarázd már meg, milyen összefüggést látsz a gulágok nem említésével és Szálasi rémtetteinek tagadásával? Nem egy barátom családjának tetemes része pusztult el miatta. Én a magam részéről örülök is hogy a gulágok nem téma, mert ez azt jelenti (remélem), hogy senki nem tagadja a létezésüket és nem kell hogy vita tárgya legyen több millió (köztük nekem is pár családtagom) halála ill. szenvedése. De gondolom ez téged nem érdekel, csak a napi pukkasztás - adagodat megadd. A téma feltételezem mindegy. Sajnálattal közlöm, hogy ez nem más mint gyengeség. Se nem punk. És a legkevésbé politika. Erről a migrénes kurváról meg már tényleg nem értem miért kell annyit beszélni, főleg topikot fenntartani neki. 2006. novemberében..."elmebeteg provokátor." ahogy tanult kollégám is megmondta.
Sorry :((((((((
[előzmény (1554)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-16 04:46:03 (1554)
Hihetetlen A BUTASAG, ISMERETHIANY ES GYULOLET, AMI ITT MEGY.
mEGDOBBENTO, HOGY A TENYEK NEM TENYEK, A FANTAZMAGORIAK TENYEK, ES LE A FASIZMUSSAL.

mAR 60 EVE NINCS SEHOL FASIZMUS.
mIT AKARTOK?
uJRA GULAGOKAT?
vAGY MIT?
kOMOLYAN?
gYULOLOM, MERT GYULOLNI JO.
GYULOLET A GYULOLET ELLEN?
eZ MA A PUNK?
sZEGYELLEM, HOGY VALAHA ODATARTOZTAM.
A PUNK MARA MAR POLGARJOGI GUSZRUSTALANSAGGA VALT
CIGANYOK MAGYARIRTO ROFFENETEVE.
IDAIG SULLYEDTETEK?

MINT AZ ALLATOK

NEKTEK FRISS, MELEG MOSLEK JAR
EGYETEK PATKANYSZART BP BUDOS UTCAIN
VAGASSATOK LE A FASZOTOKROL A BORT
HAGY ROHOGJEK MAR EGYET

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-11 14:49:07 (1553)
ja, valamit még elfelejtettem.

+ igyál meg kurva sok bort.

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-11 14:48:50 (1552)
háhháááááááááá néztem, isten:)
[előzmény (1550)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ... > Következő >> Végére