Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Gyurcsány
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Jó lesz-e, vagy nem?

Elejére << Előző < ... 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 ... > Következő >> Végére

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 21:06:28 (425)
ehehehe Győzike a király! :)
[előzmény (424)]

apunkválasz erre | e-mail - 2005-02-14 21:02:55 (424)
Szégyellje biza, de nem ezért. Hanem pl. azért, mert ő egy olyan rohadt tolvaj, aki mióta miniszterelnök, megtagadja a bűntársait (előre a korrupció ellen!). Normális országokban agyonlövik az ilyen alakokat a régi haverok. Alig várom, csak ez nem normális ország, így ő marad örök miniszterelnök, az államfő meg Győzike lesz. Úgy kell nekünk... fasz magyaroknak.
[előzmény (406)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-10 19:39:36 (423)
ehehehe lőjék egymást halomra és Balha Vilmos legyen a kultúrminiszter Megyeri Ferenc miniszterelnök úr kinevezéséből! :)
[előzmény (406)]

apunkválasz erre | e-mail - 2005-02-09 17:59:55 (422)
Most ez punkfórum az interneten, vagy mi? Vagy utca a forrongó néppel? :-))
Inkább itt ebben a virtuális anarchiában "éljük ki gyilkos ösztöneinket", mint a valóságban nem? Mert ott nincsenek is ilyenek... Ilyen csúnya gondolataink, csak szépen dolgozgatunk, meg zabálunk, nem?
Különben meg az a faszság, amit te írsz! Én még kiszesként ezt énekeltem is... a burzsujokról, valami ilyesmi volt, hogy húzd meg, húzd meg, de meddig? míg meg nem döglik. Nekünk ilyen nótákat tanítottak a komcsik anno... :-)
[előzmény (421)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-09 11:52:13 (421)
apunk én úgy imádlak, hogy csak na, de amikor ekkor faszságot írsz, mindig megrendülök... :)
[előzmény (411)]

© htlecsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-09 11:42:24 (420)
Gyurcsány "nagy a jólét" Ferenc

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-09 02:33:28 (419)
+n

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-09 02:33:19 (418)
Gyurcsányt az elmegyógyintézetbe azért kezelték ,mert királynak képzelte magát.A kezelés sikertelen volt úgy néz ki.Pechünkre.

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 23:31:09 (417)
handot kultúrális miniszternek, de azonnal! A picsába, egy picivel elkéstünk. :(
[előzmény (416)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 23:28:01 (416)
Én miniszter lennék, betiltanám azt a rohadt öltönyt. Szóval mindenki bunkó lenne.
[előzmény (413)]

apunkválasz erre | e-mail - 2005-02-08 20:18:44 (415)
Nem való miniszterelnöknek, mert bűnöző. De szerintem az "imázsa" része ez a megkövető ember...., én nem vagyok ilyen, szerintem az ilyeneket agyon kellet volna lőni a Népstadionban 1989-ben. De ez a hajó már elment, mostmár lehet siránkozni. Na mindegy, éljen Moldova és Che, ja, meg ..... Orbán ( :-) ), ez csak vicc, de szerintem a vason lenne jó soknak, jó magason, a lámpavason....
[előzmény (414)]

© htlecsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 19:34:16 (414)
Kedden kétszer is bocsánatot kért Gyurcsány Ferenc. A miniszterelnök Orbán Viktor Fidesz-elnök után a szaúd-arábiai futballválogatottat is megkövette, amiért egyes tagjait terroristának nevezte....

... A miniszterelnök kedden reggel a Kossuth Rádiónak adott reggeli rádióinterjújában elnézést Orbán Viktortól is, amiért az MSZP nőtagozatának szombati ülésén a Fidesz elnökének címezve azt mondta: "fogja be a száját akkor, amikor a költségvetés világáról beszél". A miniszterelnök kijelentette, "túlságosan keménynek" és "szerencsétlennek" tartja saját megjegyzését.

"Hát, úgy látom, ez a szombat nem az én napom volt" - nyilatkozta Gyurcsány utalva arra, hogy nem ez volt az első bocsánatkérése szombati kijelentései miatt.
[előzmény (413)]

apunkválasz erre | e-mail - 2005-02-08 19:00:12 (413)
Inkább bunkó. Észrevettétek, hogy milyen gyakran áll a pulpituson és ugat -hivatalos helyeken is, mert nem a komcsi gyülekezésekre gondolok most- kigombolt zakóban. Mint miniszterelnöknek így nem illene. Mert komcsibérencként, rendben van úgy lép föl a bulijukon, ahogy akar. De ez, ezen a szinten nem lezserség, hanem bunkóság. Vagy nagyképűség?

Meg össze-vissza beszél egy ideje. Vagy mindig?
Modjuk beszélni sem tud, mert a logopédus megtanította volna vele, hogy lassabban beszéljen, de ezt csak úgy tudja elérni, hogy a hadarásai között hosszú (hatás?)szüneteket tart.
De legalább nem selypít, mint a szegény "rumcájsz-hangú" kollegája, Hitler István.
[előzmény (412)]

© htlecsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 18:42:46 (412)
Gyurcsány elnézést kért a leterroristázott araboktól. Kommunikációs megaisten.

apunkválasz erre | e-mail - 2005-02-08 18:18:42 (411)
Azt bírom most, ahogy a Fő-Tolvaj akar leszámolni a korrupcióval a törvények kikerülőivel. Normális országokban lelövik az ilyent a volt bűntársai.

© htlecsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 17:53:27 (410)
Dehogy, Mike Dirnt, még ezt sem tudod :)
[előzmény (409)]

© SellMeAMinuteválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 17:18:39 (409)
Neked meg Billie Joe!
[előzmény (408)]

© htlecsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 17:17:53 (408)
Nem tudom mennyire jól kommunikál, az öregecskedő nők lecserélésére bíztat, Orbán fogja be a száját, az arab fociválogatottat terroristának nevezi, a holokauszt megemlékezésen is bakot lő, a kettős állampolgárságot támogatókat bitangnak nevezi,. De mindegy ő megteheti. Hisz ő a vezéretek.

© htlecsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 16:27:14 (407)
Gyurcsány keménytökü,, nem fél kimondani a frankót.
[előzmény (406)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 12:10:12 (406)
Nagyon csúnya dolog ilyet mondani minden igaz magyar örökös miniszterelnökéről Dr. Orbán Viktor Úrról!

Szégyellje magát Gyurcsány Ferenc!
[előzmény (401)]

© bakis_csajválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-07 15:22:32 (405)
ja,emberibben megfogalmazva:)
[előzmény (403)]

© kobaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-07 15:18:07 (404)
Nos úgy tűnik sikerül konszenzusra jutnunk. Amit Gyurcsányon számonkérek, az az a lebutított közgazdasági szakszerűség, amivel egy átlagember nem tud mit kezdeni, és ezért egyetlen helyes megoldásként van feltüntetve. A közgazdaságtanban ugyanis nincsenek 100%-os biztonságú állítások, csupán egymással versengő teoriák. Gyurcsány ezek közül a neoliberálisat követi, ám tegye, de ha ilyen gazdaságpolitkára vágyom, akkor inkább az szdszre szavazok, hiszen ők hitelesen hirdhetik ezen elveket, lévén liberális párt, és egyéb kérdésekben (kisebbségek védelme, jogegyenlőség, stb...) jóval baloldalibb, mint az mszp. Gyurcsány egész egszerűen hiteltelen, és az, hogy nincs magyarországon baloldali (nem forradalmi csupán szocdem.) párt, sőt jobboldaliból is csak valami ódivatú és néha popoulista valami, tönkreteszi még ezt a legkisebb rosszat is, amit demokráciának hívunk.
[előzmény (400)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-07 15:13:51 (403)
kicsit bunkó
[előzmény (402)]

© bakis_csajválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-07 14:48:33 (402)
pfff...
ez nem normális:)

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-07 14:47:20 (401)
"Orbán fogja be a száját!"-üzeni Gyurcsány
Ez a szalagcím a mai újságokban......

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-07 12:22:52 (400)
Thatcher és Reagan gazdaságpolitikájának igenis voltak neoliberális ELEMEI, ebben neked tökéletesen igazad van!
De a gazdaságpolkitikájuk egészében (az általad is melített okok miatt) nem volt az.

A MOL egyetlen versenytársa az ÖMV Magyarországon. Ok, ez nem teljesen monopol szitu, de nem is szabadverseny (távolról sem az)
És bizony ilyen körülmények között nem nehéz extra profitra szert tenni, vagy tévednék? Ezzel csak arra akartam rámutatni, hogy jelen esetben nem az állami szerepvállalás az, ami a jelentős bevételeket generálja, hanem az adott cég piaci szerepe/helyzete.

Gyurcsánnyal kapcsolatban tulajdonképpen egyet is értek veled, én csak azzal a korábbi véleményeddel vititkozom, ami számonkéri a mindenkori miniszterelnök esetében a gazdaság egészéről alkotott véleményében a nóvumokat és a szakszerűséget.
Egy ilyen kommunikáció Magyarországon egyenlő a teljes csőddel és totál buktához vezet, tegyük gyorsan hozzá: SAJNOS!
Hornék is elpereceltek Bokros miatt, nota bene, a fidesz (megtetézve egy általános világpiaci konjunkturával) igen szépen learatta eme neoliberális gazdaságpolitika gyümölcseit, hogy aztán 2001 telétől ráálljanak a jól bevált magyar ("a pénzemet én máma mind elmulatom") gazdasági megközelítésre. Medgyessiék erre rá is fejeltek, melynek eredményeképpen egekig szökött a népszerűségük, megint csak: SAJNOS!
Amíg Magyarországon a rövidtávú politikai sikerekért feláldozzák a gazdasági stabilitást és ez jól láthatóan, többszörösen bizonyítottan működik, addig ne is várj politikustól szak és tényszerű kijelentéseket.
Mert itt a hatalomról van szó, és az kell, méghozzá mindenáron.


© kobaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 20:14:10 (399)
A racionális közgazdászokat én is nagyon szeretem, a kedvencem Gary S. Becker, aki szerint az emberi viselkedés matematikailag modellezhető olyan helyzetekben is, mint a párválasztás vagy az öngyilkosság. Ha nem neoliberális Thatcher meg Reagen, akkor mi? (Az angolszász világban a liberális az európai szociáldemokrata jelzőhöz áll a legközelebb, ezért szokták ezen vezetőket neokonzervatívnak hívni.) Persze a Matáv monopolhelyzetben van, de a mol? Egyébként ez már tényleg szőrszálhasogatás, de oligopol-piacon nem járnál jobban, amire te gondolsz az a szabadverseny. Mi lehet a megoldás a közszolgáltatások privatizációja helyett? Miután kirugtuk a köztisztviselőket, amiben mindketten egyetértünk, jelentős források szabadulnak fel, ami elegendő arra, hogy ne csupán konzerváció történjen. Ja és Gyurcsány témában egyetlen forradalmi mondatot sem írtam a vita kezdete óta, egyszerűen azért, mert a forradalom szükségessége nem függ attól, hogy éppen ki van hatalmon. Amit ebben a témában írtam az teljesen reformista és egyáltalán nem megy túl egy szociáldemokrata kritikán.
[előzmény (396)]

© htlecsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-31 18:03:22 (398)
néha-néha kifullad az anarchista balos noamcsomszkis szamizdatokban foglalt forradalmi hevület, kurvára nem tudsz semmi értékelhetőt mondani...

Ilyenek honnan jönnek ? :) Megint lehoztad a könnyeim :)
[előzmény (396)]

apunkválasz erre | e-mail - 2005-01-29 20:43:02 (397)
Ma reggel volt a Moldova a Napkeltében és jókat mondott megint. A Verebes alig tudta "csitítgatni", nem is tudta. Mondott egy szép közszolgálati kurvaanyázást (mert mikor Verebes figyelmeztette, hogy ez közszolgálati tévé, mondta, hogy ez meg közszolgálati káromkodás),aztán beszélt arról, hogy sem a Gyurcsánynak meg sem a Hillernek semmi köze a baloldalhoz, sőt Hillernek, történészprofesszor létére a történelemhez sem, és idézett két nagy "bakiját". Erre a Verebes mentegette, hogy ez tévedés, mire Moldova, akkor meg legyen Hitler István. A kérdésre, hogy ki a baloldal azt mondta: az ország. Mész az utcán és látod az embereket...
Ja, így van.

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-29 16:17:39 (396)
ez inkább egy racionális közgazdász megközelítés, de ha ez az szdsz állápontja is, ám legyen...

bocs én is inkább a köztisztségviselőkre utaltam, (bár nem azt írtam)értsd akkor így.

. Egyébként pedig az állam leépítésének neoliberális ideológiája szép, ám a valóságban sem Reagen, sem Thatcher alatt nem csökkent az állami szerepvállalás aránya.

na most egy kicsit elbizonytalanodtam: vajon mindketten ugyanarról beszélünk?
azt már csak halkan teszem, hozzá (ha mát felhoztad) hogy sem thatcher, sem pedig reagan rezsim nem volt nevezhető még a legnagyobb túlzással sem neoliberálisnak...

Ja és mondjuk a félig-meddig állami tulajdonú mol vagy matáv több profitot termel, mint bármelyik piaci vállalat. Egyébként meg nem ezen vállalatok privatizációjával van gond, hiszen az állam tényleg rosz tulajdonos.

khm, ismét csak egészen halkan; vajon nem a mol, vagy a matáv (ez persze már egyre kevéssé) monopol helyzetének eredménye- e az átlagon felüli hozam? hát persze, hogy DE.
egy oligopol piacon, mind a mol mind pedig a matáv bevételei radikálisan (értsd nagyságrenddel) csökkennének.

Azonban az egészségügy és a közszolgáltatások privatizációja nem célszerű

ezt a dél-afrikai "vízprivatizációra" :) utaló, analógiának csak nagyon nagy erölködéssel nevezhető sztorin jót mosolyogtam, kár, hogy semmi köze ahhoz, amiről beszéltünk.
de várom az ötletet, hogy szerinted mi lehet a megoldás, mert a jelenlegi helyzet konzerválása gyakorlatilag a totális csőd felé vezet.

ja és nem a népszabadságból tájékozódom, de látom, ha nálad néha-néha kifullad az anarchista balos noamcsomszkis szamizdatokban foglalt forradalmi hevület, kurvára nem tudsz semmi értékelhetőt mondani...


[előzmény (395)]



Elejére << Előző < ... 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 ... > Következő >> Végére