Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Gyurcsány
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Jó lesz-e, vagy nem?

Elejére << Előző < ... 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 ... > Következő >> Végére

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-09 21:22:26 (335)
Jó, de én a bor mellé teszem a voksom, a sörrel koccintsál te. :-)
[előzmény (334)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 20:56:23 (334)
ez azt jelenti, hogy ha van sör akkor szarni bele szól a zene!:)) váltsuk meg a világot? neeem:))) igyunk meg mulassssssuuunk!
[előzmény (332)]

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-09 20:54:13 (333)
"ha a ht magyarok kapnának magyar útlevelet, és emellett megkönnyebbítenénk a magyarországi letelepedésüket.
de itt nem volt definiálva", azért nem volt meghatározva, mert azt később a kétharnados törvény határozta volna meg.

Ez a népszavazás a határontúli magyarok befogadásáról vagy elutasításáról szólt. Az utóbbi győzött az mszp és szdsz jóvoltából. A kintiek nem a fideszben gondolkodnak. És soha meg nem tudják érteni, hogy ez mért történt, vagy, ha igen, csakis az ellenpropaganda jóvoltából - mszp-szdsz- te, Peti, én emiatt annyira radikalizálódtam, hogy képes lennék fegyvert fogni is ezek ellen a nemzetárulók ellen - huuuhhhh.

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-09 20:47:21 (332)
Ez mit jelent?
[előzmény (327)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 20:45:24 (331)
kedvezmény mi?:) te is vicces vagy. dolgozni kéne azt lenne pénzed

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-09 20:45:21 (330)
Meg is a Csányi, különben meg a 2 badcard is fasza, de azért nem estem annyira hanyatt, emlékszel arra a megadub cd-re, amit küldtem egyszer, azok a kis martinik-szigeti francia-nyelvű feketék is ilyesmi dubot nyomtak. :-)
[előzmény (321)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 20:44:49 (329)
én vagyok a... skála coopé! reklámom a ...... skála coopééé

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-09 20:41:12 (328)
Peti, arra nem reagáltál, hogy az mszp most meg miért akarja megkönnyíteni a bevándorlást. Mert eddig pontosan az volt a fő érvük, hogy idejönnek a "kinti" magyarok és eleszik az itteniek kenyerét. De ezt tudjuk, hogy nem erről szól a kettős állampolgárság. De a kedvezményes honosítás bizony erről.
[előzmény (315)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 20:40:11 (327)
kecske só?
[előzmény (316)]

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-09 20:38:09 (326)
Úgy, hogy igen.
[előzmény (311)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 20:25:20 (325)
:)))))) ez jó!:))) miért nem politizálunk sör mellett? akkor nem kell csúnya szavakat mondanunk csak vitatkoznunk. hm? meghívlak sörözni ha nincs pénzed. nos?
[előzmény (312)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 20:22:23 (324)
na, mesélj.
[előzmény (323)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 20:18:44 (323)
gurcsány lopta el a pokolbölényem!

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-09 20:17:01 (322)
Még mindig itt ragadok. Tudod mi jutott eszembe? Az Ötödik pecsét. Ott szólította édes fiamnak a nyilas takonypóc ,Nagy Gábor játszotta, a megkínzott Szabó Sándort. Sőt még a feleségét is leribancozta.
Ezzel nem fasisztázlak le, csak felhívom a figyelmedet Sántha Ferencre, aki ezzel a történetével azt mondja, hogy vannak sértegetési, lealázási technikák. Ő ezt a nyilasokra húzta. Te meg ezt most alkalmazod. Gondolom ösztönből, ha meg tudatosan az sem jobb....

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 20:12:57 (321)
Olyan fasza ez a spanyol bor, hogy felőlem a Csányi meg is dögölhet a villányi pincéjében....

:)))))))))
[előzmény (316)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 20:11:37 (320)
:)))))))

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-09 20:09:35 (319)
Kár, hogy válaszpltam, nullának kéne hpgy nézzelek ezután.
[előzmény (318)]

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-09 20:08:33 (318)
A többi rendben van, de az elejéért kurvára haragszom....., te .............én nem írom ide.
[előzmény (310)]

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-09 20:06:24 (317)
Az édes fiamat lécci szívd már vissza.....................nem szólok mást, Hanyas is vagy?
[előzmény (310)]

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-09 20:04:20 (316)
Egy, mi az, hogy TPeti komcsi?!. Kettő, miféle határrevízióról beszélsz te a huszadik század nyolcvanas éveinek végén?! Amikor a Grósz kiment Aradra és behódolt a kommunista diktátornak? Ez volna, hogy visszakéri Erdélyt? Miről beszélsz? Én már éltem akkor és nem a szakálkámba büfiztem a tejbegrízt. Bocs.
Annak örülök, hogy szarásig teli vagy pénzzel és támogatod a kintieket.
Én meg nem, és a "bentieket" sem támogatom már, ha szavazni se tudnak. Olyan fasza ez a spanyol bor, hogy felőlem a Csányi meg is dögölhet a villányi pincéjében....
[előzmény (309)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 19:27:22 (315)
Tehát ha jól értelemzem, ők is is kényszerből válalták fel a nemet.

egy ún demokratikus párttól egy polgári demokráciában furcsán hatna, ha a szavazástól való távolmaradásra szólítana fel.

pedig szvsz itt ez volt az egyetlen megoldás. nézd, nekem azzal semmi bajom nem lenne, ha a ht magyarok kapnának magyar útlevelet, és emellett megkönnyebbítenénk a magyarországi letelepedésüket.
de itt nem volt definiálva, hogy azok, akik ezt a népszavazást kierőszakolták, pontosan mit is akartak.

egy érvényes igen esetén gyakorlatilag a teljes jogú állampolgárságtól, egy szimpla útlevélig minden elkélpzelhető lehetett volna.
kérdés, miért nem volt fontos az igenpártiaknak a pontos cél definiálása?
miért nem lehetett kiállni, hogy kérem szépen mi ezt és ezt akarjuk, így és így, pont?
még azt is hozzátenném, hogy a fidesz stratégái pontosan tudták, hogy érvényes igen esetén sem lenne ebből a dologból semmi, hisz amíg egy törvénybeterjesztésig eljutna az országgyűlés már nyakukon a választás, aztán ott van még az a fránya kétharmados akadály is, szóval ment volna minden a süllyesztőbe.

az mszp szokása szerint, megint improvizálva, kapkodava próbált reflektálni, és a szokásos csakazért is nemmel jöttek elő, ebben igazad van.
én a helyükben nem foglaltam volna állást és minden fronton hangot adtam volna azon véleményemnek, hogy gyakorlatilag nem is tudjuk, hogy miről szavazunk. ehelyett orbánék demagógiájára fasza kis gazdasági demagógiával válaszoltak, ami azért volt undorító, mert ők sem tudhatták, hogy valóban milyen következménye lenne egy ilyen kezdeményezésnek.
A másik, amit szeretném ha nem vennél személyes támadásnak: szerintem az SZDSZ-nek van a legkevesebb morális alapja ezt állítani fő kampánytémává, hogy komcsikkal áll össze a fidesz. Még ha így is lenne, ők legalább az egyenesebb fajtával állnának össze, nem pedig az oppurtunista brigáddal.

hát tudod, még igazad is lenne, ha nem a fidesz lenne az a párt, aki minden spejzban vörösszemű komcsikat lát..
most otthon is körbenézhetnek.. :))
persze, hogy nincs szó összeborulástól, de egy olyan párt, amely mindig is kínosan ügyelt az antikommunista kirakatra (maga bolt elemzése megérne egy misét, de ez itt most mellékszál) legalább egy picit gondolkodna el azon, hogy ki és mi mellé áll.
a privatizáció befagyasztása véresen bolsi dolog.
erre azért figyelni kellene.
na, hirtelen ennyi.
[előzmény (302)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 19:00:16 (314)
hát bazz, nem lepődtem meg...

figyelj, ugye nem baj, ha én inkább abdul, apunk, csabeeka, bigblack és szaffi bácsival folytatnám a beszélgetést?

semmi gondom veled, de tudod, olyan unalmas vagy, hogy a veled folytatott dialógus helyett inkább elolvasom a demokratát, vagy a szittyakürtöt, ott legalább profi elmebetegek publikálnak.

de hogy ne legyél olyan magányos, ajánlom, hogy vedd fel a kapcsolatot johnnymegahülyegyerekkel, goyoval és más hivatásos kettosallampolgarsag.hu belinkelőkkel.
garantált akolfíling, kell-e ennél több a magadfajtának?
[előzmény (309)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 18:41:15 (313)
ok, te viszont menj a jó büdös kurva anyádba pöcsfej.
[előzmény (307)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 14:33:37 (312)
"ér gondolkodni és nem butaságokat beszélni"

Akkor miért nem kussolsz?! Most a gondolkodás ideje van.
[előzmény (308)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 14:32:16 (311)
" Meg volt a lehetőségünk, hogy felülemelkedjünk pártokon, határokon túli szervezeteken és csak a magyarokra gondoljunk. "

És ezt hogyan gondolod? Valahogy eltitkoltuk volna a politikusok saját ötletét a politikusok elől, aztán utólag szóltunk volna, hogy volt egy népszavazás és döntöttünk.
[előzmény (300)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 14:20:42 (310)
Édes fiam, Apunk! Nem tudom, hányszor kell még elmondanom, sajnos az nem én vagyok, aki pofázik a világba a tényeket figyelmen kívül hagyva, és rózsaszínű felhőkbe burkolódzva osztja az észt anélkül, hogy a valósággal köszönőviszonyban lenne. Olvastam a kérdést, hidd el nekem, mind a kettőt. Láttam már rossz határozati javaslatokat önkormányzati, kormányzati szinten egyaránt. Magam is jártam már úgy, hogy meg kellett változtatnom határozati javaslatot, mert nem volt jó nyelvtanilag, tartalmilag, neadjisten szakmailag. Van ez így. De én olyankor módosítok, és ha én nem teszem meg, akkor megteszi más (jogi, pénzügyi, mindenféle szakmai koordinációt találtak ki erre a célra), mert a testület előtt már csak 2 lehetőség van. Vagy elfogadják vagy nem. Ez most nem ment át. Nem kell nemzethalált játszani, mert egy rossz előterjesztés megbukott. Az élet megy tovább, és megoldja a megoldandó kérdéseket. Szedd össze magad. Fejet fel, mellet ki, hasat be, és nézz előre, ne hátra.
[előzmény (294)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 12:34:22 (309)
kedves Tpeti! örülök neki, hogy van véleményed, sőt az se baj, hogy komcsi vagy, de ne feledjük el miért is utálják a magyarok és a románok egymást. 1987-88-ban az akkori kormány (gyk: nem jobboldali volt) visszaszerette volna csatolni a magyarokkal együtt Erdélyt. nos ez a politika akkor nyílván nem tetszett a románoknak és innentől utáljuk egymást. attól még a az 1920 június 4-én lecsatolt területeken bizony még magyarok élnek. és nem jönnek át! eszük ágában sincs, főleg nem a románok. miért? egyrészt aki akart az már ugye itt van. és ha esetleg utazik még pár száz kilómétert akko 20X-os életszínvonal várja, mint kishazánkban. szerintem. de így is van. erről nem kellett volna népszavazást tartani, ezt meg kellett volna adni a magyaroknak. tudod Peti szarásig vagyok pénzzel, de amíg lesz nekem addig adni is fogok nekik ha tudok mindig. akkor is magyarok még ha az ilyen emberek, mint te ( persze azt csinálsz amit akarsz és tiszteletben is tartjuk a döntésedet ) valószínűleg nemmel szavaztatok. semmi baj. kisebbségben élnek saját földjükön. üdvözlet
[előzmény (304)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 12:17:09 (308)
ér gondolkodni és nem butaságokat beszélni

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 12:09:43 (307)
így van és semmi közöd hozzá, hogy mi a véleményem szerintem, de te ha nemmel szavaztál akkor menj a vajdaságba lakni baby.
[előzmény (304)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-09 12:00:12 (306)
ráér, én mg megyek melóból suliba
[előzmény (305)]



Elejére << Előző < ... 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 ... > Következő >> Végére