Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Gyurcsány
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Jó lesz-e, vagy nem?

Elejére << Előző < ... 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 > Következő >> Végére

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-03 23:40:09 (245)
utálom a nácikat,és az egész politikát,de most kegyetlenség és szívtelenség nemmel szavazni

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-03 23:23:17 (244)
Mivel a fideszes droidok biztos ott fogank tolongani az első sorokban igy sajna biztos eredményes lesz... Sikeresen tönkre is bassza a környező országokkal kialakitott viszonylagos jó viszonyt. Azért még reménykedem, hogy nyer a nem, vagy nem lesz eredményes a dolog.
[előzmény (243)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-03 22:23:16 (243)
Egy biztos. Én igennel szavaznék.
Még egy biztos, a fiszesz elszúrta az igenkampányt egy dologgal, hogy rárakta a kiadványaira az emblémáit. Szerintem ezzel azokat a bal oldali embereket akik úgy gondolták, hogy ők igennel szavaznának a kettős állampolgárságra, el fogja tántorítani ez a szavazástól. Nem tudom, hogy ezt valaki leírta-e már (annyit nem olvastam vissza) de szerintem nem az a kérdés, hogy megszavazzák-e, hanem hogy el megy-e annyi ember szavazni, hogy érvényes legyen a szavazás.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-03 22:16:25 (242)
Ejhaj ccsupa ismerős legalábbis kettő.
Még írjatok valamit mert erre nemigazán tudok reagálni pedig érdekel a "vita".

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-03 22:10:07 (241)
Nekem azok a mondatai tetszettek a legjobban, amikor arról beszélt, hogy bizony ő is szokott leveleket kapni. És most is kapott egyet egy asszonytól, aki arról írt, hogy nekik nem lesz karácsonyfájuk és a kisfiával majd csak beleskelődnek mások ablakain és így fognak karácsonyfát látni. Nagyon meghatódtam és ezzel meg is győzött arról, hogy a kettős-állampolgárságról egy hatalmas nemmel szavazzak. Így is van elég szegénység itt, ez a szegény asszonyt is majd csak kizsigerlik az idetóduló románok, szlovákok meg jugók. Akik jönnek élősködni rajtunk. És szegénynek mégúgyse lesz karácsonyfája, mint ahogy eddig se.

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-03 22:01:55 (240)
Mi volt vele a gond?
[előzmény (239)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-03 21:28:39 (239)
ismét csodálatosan beszélt a kurcsány a tvben az előbb :)
ez még 100% hülyébb,mint a petru mediasi volt...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 20:16:25 (238)
orbán viktor az antikrisztus

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-25 21:50:41 (237)
Hát azt hittem, csúnyán beléd tudok majd kötni, de nem sikerült, mert nem mondtál rosszakat. Érvényesüljön hát a nép akarata :).
[előzmény (233)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-25 20:21:34 (236)
:-))))))))))))))))))
[előzmény (235)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-25 20:15:38 (235)
ne vitatkozz tudom a számod!:))))))))))
[előzmény (234)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-25 20:03:42 (234)
A nagymagyarország több mint kétharmad része nemzetiségi volt
[előzmény (226)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 22:57:23 (233)
Ezt nem nekem, hanem az mszp-nek kell elkepzelni. Tegyen le a 'jajdesokbavagytoknekunkmaradjatokapicsabatemegmegneszavazdmere lszegenyit' propagandarol es keresse meg az ellenzekkel a kozos pontokat, hogy majdan milyen torvenyt alkossanak errol. Mert ugye az a kurva nagy bajuk, hogy nem tudjak, hogy ez mivel fog jarni. Es pontosan ez az egyik ervuk az elutasitasra. De a nyavogas helyett pontosan a fenti indok miatt mar reg, honapokkal ezelott, amikor mar tudtak, hogy ebbol nepszavazas lesz, ossze kellett volna dugni a fejuket a nagy okos politikusainknak, kormanynak, ellenzeknek egyutt, hogy ha mar kenyszerpalyara kerultek az MVSZ elnok veluk bizonyara le nem egyeztetett, de tartalmaban nemes celu nepszvazasi kezdemenyezese miatt. Es erre a 'fejosszedugasra' termeszetesen meg kellett volna hivni az MVSZ es a kulhoni szervezetek kepviseloit
is, majd olyan allaspontot kialakitani, mellyel egyutt kiallhattak volna az igen mellett.

Nezd, ebben az orszagban az itteni allampolgarok is siman megdogolhetnek ettol a TB-ellatastol, nem hiszem, hogy majd a leendo honfitarsainkat valamifele eltero banasmodban reszesitik ezen a szinten. Szerintem sehogyse fogjak.

Ja, mondjak neveket? :-)
De ez a vigyor illetlen volt, mert sajnos tudok. :-(
[előzmény (232)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 22:11:11 (232)
Örülök, hogy felfedezted a különbséget az egész népességek és az egyes egyedek között is; sajnos ezen a fórumon erre kevesen képesek.
Igen, azt tudom, hogy a határokon kívül nem alantasítják pártpolitikává a kérdést, és többé-kevésbé (inkább többé) egységesen támogatják. Egy dolgot nem értek: te hogy képzeled el az 'igen' melletti kompromisszumot?
[előzmény (231)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 22:01:28 (231)
Tudok neveket is. Kezdem a Gyurcsannyal, aztan johet az osszes privatizor, mindegy, hogy fideszes vagy komcsi.

Ennek a szavazasnak nem koltsegvetesi, hanem az erkolcsi sulya az oriasi. Nem tagadhatjuk meg a hatarainkon kivul elo magukat magyarnak tarto embereket. Legyenek akar ciganyok, akar zsidok.

Ha nem lesz az eredmeny, az keptelen vagyok a nep, hanem muszaj a ket kormanyzo part szamlajara irnom, mert a nep nem mondhat nemet.

Ha igen, azt pedig a nep fogja mondani es nem a fidesz. De felo, hogy ebbol a fidesz politikai toket fog kovacsolni. De csak a fidesz iranti ellenszenv miatt nem tagadhatjuk meg a magyarokat.

Viszont a két kormanyzo part nagy politikai hibat kovet el a nem allaspontjanak propagandajaval. Mert meghasonlasba kergeti a nepet. Inkabb probaljon ebbol nem politikai kerdest csinalni es az igen mellett ertelmes kompromisszumot talalni. Ne ilyen baromsagokat, hogy nemzetpolgarsag.
Egyebkent az mszp is megosztott ebben a kerdesben.

Ja es igaz, nem ciganysag es zsidosag, hanem ciganyok es zsidok. Valoban nagy kulonbseg. hogy visszaolvastam..

A nepszavazast nem a fidesz inditotta.
Szerintem minden magyar politikai partnak melle kellene allnia, ha mar igy alakult. Mert oveke a felelosseg, nem csak a 'megfozott' nenié, bacsie, melose, professzore. Bar ugy latom az ertelmiseg az igen mellett van.

A vita nem felesleges.
Egyebkent a 'baloldalhoz huzo' kinti magyar szervezetek is a kettos-allampolgarsag mellett vannak. Tudod, hogy a legnagyobb kinti szervezet az RMDSZ (amelyrol koztudott, hogy inkabb mszp kozeli) is emellett van.
[előzmény (230)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 21:39:08 (230)
Na, örömmel veszem tudomásul, hogy tágult a köröd adózás szempontból, mert először kicsit félreérthető volt. Nézd, nem fogom elmondani itt a nevet, mert én sem örülnék, ha a nevemmel dobálóznának, de hidd el, nem fricskából írtam. Hogy Kádárista duma-e, az nem érdekel; végül is nem mindegy, milyen? Mellesleg meg most épp elég rossz nekik; az egy más kérdés, hogy a sok emlegetés miatt-e, mert erre nem tudom a valós választ, de szerintem senki, aki ebben az országban él. Bár én is hozzászóltam, de ettől függetlenül totál feleslegesnek tartom az erről való vitát; majd a szavazás után lehet bírálni a döntést így vagy úgy.
[előzmény (229)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 21:31:06 (229)
Kadarista duma. Akkor mondtak, hogy jajj ne szolaljunk meg az erdekukben, mert ettol lesz nekik rossz. Mondjad a neveket, kik szivjak meg odakint ez miatt?

En nem tudok neveket mondani, de ugyanugy vannak zsidok, romak, meg magyarok is, akik bizony eloskodoi az ado na k Magyro-n. Es azert nem tudok neveket mondani, mert nem tudom, hogy ki zsidö, mert magyar. Lehet, hogy en is zsido vagyok. De magyar. Es lehet, hogy cigany is vagyok.
[előzmény (228)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 21:19:45 (228)
Az adódon élősködő zsidóság? Hol élsz te? És miről beszélsz? Tudsz mondani neveket? Az én adómon a szuahéli nemesek élősködnek. Nincs vita. Ja, amúgy én is ismerek egy pár felvidéki és vajdasági magyart; elegük van abból, hogy az itthoni idióta határosdi-túlkapósdi miatt ők szívják meg kint, a helyett, hogy békén hagynák már őket ezel végre.
[előzmény (227)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 19:45:35 (227)
Hat a te gondolataid alapjan akkor minek tartom el az adombol az itt elo mas nepeket, koztuk az igen nagy szamban elo ciganysagot. Vagy a rajtam es az adomon 'eloskodo' zsidosagot. Eloszor is nem tartom el oket, masodszor is, ha igen, akkor azert, mert ok is magyarok. Pontosan ez a velemenyem, hogy nem kell nekunk eltartani a hatarainkon kivul elo magyarsagot sem egy igen eseten. Mert a lakohely megvalasztasa nem allampolgarsag kerdese. Sok fiatal ismerosom az unios csatlakozas utan Angliaban vallalt munkat. Az angolok nem ugy fogadtak oket, hogy na ezeket is el kell tartanunk. El tartjak ok magukat. Vagy gondolj az Eurobaban dolgozo rengeteg szinesre vagy balkani nepre. Hollandia, Parizs, London, sorolni lehetne a nyitott orszagokat. Akkor a magyarorszagi magyarok zarjak le Magyarorszag hatarat a magyarok elott mindenfele legbolkapott, ala nem tamasztott politikai inditekok miatt. Se a 22 mil roman nem jott az orszagba a statustorveny utan es ezutan sem lesz tomeges betelepules. Sot, lehet, hogy semmilyen. Egy nem eredmenyu szavazas viszont azt jelentene, hogy sikerult kiolni a magyarokbol a magyarsagot. Legalabbis a Magyarorszagon elo nemmel szavazokbol. Ez a kommunistaknak egy fasza dolog, bombolhetik utana az internacionalet.
En ugy tudom, hogy a jelenlegi hatarokon belul levo kishazabol szarmazom, de sok ismerosom van, aki vajdasagi, erdelyi vagy Partium-beli. Hat egy utobbi eppen panaszkodott, hogy vele mennyit geciztek Magyarorszagon, pedig o nem itt tanult meg magyarul, hanem a dedapja is igy beszelt, es tud olyanrol, hogy mennyien megkaptak a kettos-allampolgarsagot, akik sokkal kesobb jottak, mint o es nem is magyarok. Mert modjuk o egy egyszeru komuves es o meg mindig roman. A Gyurcsanyt nem igazan kedveli, enyhen szolva.
[előzmény (224)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 18:08:30 (226)
trianon? akkor még magyar volt mindenki? ma már nem?
[előzmény (224)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 16:01:40 (225)
mert a honfitársaid te büdös gyökér.
[előzmény (224)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 15:24:50 (224)
Ez az ország még magát se tuggya eltartani akkormeg minek kellene beleszolni és buzgolkodni egy másik országban élökért.
[előzmény (223)]

© mr. Koxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 10:03:55 (223)
én nem is érte, hogy miért kell erről szavazni. ez tök egyértelmű, hogy IGEN! aki nem magyar az fog nemmel szavazni.
[előzmény (222)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-19 14:01:21 (222)
http://www.kettosallampolgarsag.hu/videospotok/Sipos_Igen_DIVX_0.6Mb.avi
http://www.kettosallampolgarsag.hu/videospotok/Sipos_Igen_DIVX_1.5Mb.avi
http://www.kettosallampolgarsag.hu/videospotok/SIPOS_igen_MPEG1_20sec_3.6Mb.mpg

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-16 17:06:27 (221)
24-én treforton gyurcsány...

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-15 20:45:29 (220)
ez is egy idióta legenda...
az antenna hungaria felmérése szerint a jobboldali publicisták által "balodali nézettséggel" bíró valáságsók a vidéki kisvárosokban és a falvakban a legnépszerűbbek.

tudod, ott, ahol a ŐJELSÉGE szerint a becsületes magyar választópolgárok élnek.
a valóságsókat legkevésbé "panel& lumpenprolis," fővárosban nézik az emberek...
ja és hazánk legJOBB humoristája, fábry sanyi is az "őskádárista RTL-en" osztja az észt kéthetente.

hihetetlen, annyira egyszerűek vagytok, mint egy tányér rántottleves..
[előzmény (209)]

© GFSválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-15 20:44:12 (219)
Én is így vagyok az infó szerzéssel. Mondjuk ha meg tv-ben nézi meg az ember, akkor érdemes több adó híradóját megnézni, vicces szokott lenni :) viszont le lehet szűrni a valóságot.
[előzmény (207)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-15 20:36:58 (218)
aki hívő az csak egyházi iskolában tanulhat?
[előzmény (213)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-15 07:24:56 (217)
na,volt tegnap vmi beszéd,bálint úr nem bírt kinyögni egy mondatot,de az kiderült,hogy nem nagyon meri ezt megcsinálni...

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 14:37:51 (216)
Szerinted hogy lesz egy 6 éves gyerekből hivő?
Attól hogy elviszik templomba még korántsem hivő.
[előzmény (213)]



Elejére << Előző < ... 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 > Következő >> Végére