Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Abortusz
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
abortusz, avagy államilag támogatott népírtás

Elejére << Előző < ... 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 > Következő >> Végére

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 14:05:13 (265)
hmm, ha most nem ezen a fórumon lennénk, még azt hinném, h ez "felhívás táncra":)

[előzmény (264)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 14:01:08 (264)
nézd

ha én nem akarom, de a férfi, aki teherbe ejtett akarja...

és ematt meg kell tartanom...

szal érted.. :-)
[előzmény (262)]

© katicaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 14:00:50 (263)
Van mesterséges is, ha a faszi nem megfelelö (nem mintha bármelyik is az lenne):D
[előzmény (262)]

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 13:59:45 (262)
a véleményem mit sem változott:) hát a nő tán önmegtermékenyítő teremtés????:)
[előzmény (261)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 13:58:26 (261)
"a véleményem mit sem változott, a nő saját döntése legyen az abortusz, ugyanakkor a felelősségteljes nemi életet tanítani kéne" (id: #250)

:-)
[előzmény (253)]

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 13:58:17 (260)
hogy is van ez? hogy döntik akkor el, h erőszak volt-e vagy szabad akarat, ha abortuszra kerül a sor?

© katicaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 13:57:05 (259)
Az eröszak az más! Arról ö nem tehet!!! Én arról beszéltem, hogy ha saját hibájából esik vki teherbe!!
[előzmény (255)]

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 13:56:54 (258)
matt: bocs, egy másodperc alatt sikerült félreértenem a hozzászólást.
257 hsz törölve.

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 13:56:03 (257)
matthew neked uez, mint katicának, csak képzeld a bnőd helyébe magad

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 13:55:25 (256)
katica, tegyük fel, h terhes vagy. elkapsz vmi vírust. ha megszületik a gyereked, örök életére visszamaradott lesz. akkor is ezt fogod mondani:


"Én azt mondom, hogy az abortusz egy undorító dolog, tök mindegy, hogy minek hívjuk. Akinek nincs akkora felelöség tudata, hogy védekezzen, vagy felnevelje, az ne dugjon!!!!"

vagy a gyereked és asaját magad érdekében inkább választod az abortuszt?

jó, tudom, persze ilyen veled nem történik meg (nem is kívánom senkinek!)

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 13:54:11 (255)
akinel meg a fogamzas gatlas ellenere besikerul egy gyerek, netalan megeroszakoljak, az viselje a kovetkezmenyeket es neveljen fel szar korulmenyek kozt egy kis kolkot ebben a szar vilagban, ezt is tedd hozza.
amugy undorito dolog a vakbelmutet is.

© katicaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 13:49:39 (254)
Én azt mondom, hogy az abortusz egy undorító dolog, tök mindegy, hogy minek hívjuk. Akinek nincs akkora felelöség tudata, hogy védekezzen, vagy felnevelje, az ne dugjon!!!!

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 13:09:36 (253)
igaz, de itt most nem is a "szúrjuk le kötőtűvel a magzatot" előző századeleji abortusz módszerre céloztam.
igenis hagyni kell ezt, ha vki nem akarja megtartani a gyerekét, hát ne tartsa meg, amíg a "nőben" van, addig rendelkezzék ő felette .
de ebbe ne csak a nő szóljon azért bele. a férfi gyereke is (és ez nem hímsovinizmus!).

[előzmény (250)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 12:28:11 (252)
nekünk sem volt, és a szüleim sem mondték soha, hogy kislányom, nem szabad összefeküdni minden jöttmentel és így és úgy kell védekezni, valahogy magamtól tudtam ezt

jó a fogamzásgátlást nem magamtól tudtam, gondolom olvastam vagy hallottam róla

a lényeg, hogy értetlenül állok azok előtt, akiknek ez nem teljesen normális dolog
[előzmény (251)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 12:21:02 (251)
van ahol tanitjak, az en gimimben Felkeszites a csaladi eletre cimszo alatt futott. sajna nekem nem volt, az egyel alattunk jaro osztalynal kezdtek el bevezetni. pedig mokas dolog volt az alapjan amit meseltek rola.
[előzmény (250)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 12:18:32 (250)
nem, de ha saját magának vágja le láncfűrésszel a karját, minimum bezárják egy elmegyógyintézetbe :-)

a véleményem mit sem változott, a nő saját döntése legyen az abortusz, ugyanakkor a felelősségteljes nemi életet tanítani kéne
[előzmény (249)]

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 11:16:48 (249)
ja, abortuszt nem szabad eltörölni. ha véletlenül "becsúszik" és vmilyen okból lehetetlen teszem azt egáészséges gyereket szülni, akkor el kell vetetni.

az meg, h egy gyereknek az anyja méhében már emberi jogai lennének, sztem badarság. ugyanúgy része, mint pl. a karja vagy a lába. ha azt levágja egy láncfűrész, elítélik a nőt? nem.

© amikronválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-20 09:40:52 (248)
Kedves ClashCityRocker!

Nem tudom no vagye vagy ferfi ezert leirok neked ket tortenetet ket megvilagitasbol. Tegyuk fel hogy no vagy: 1. Mesz haza berant 3 vigany es megeroszakol. Korhazba kerulsz, es terhes leszel. A ferjednek megmondod hogy meg akarod tartani ?
2. 17 eves csaj vagy elmesz bulizni berugatnak reggel felkelsz valahol az udvaron. Egy honap mulva veszed eszre magadon hogy terhes vagy.

De abortusz nem letezik, mert betiltottak.

Tegyuk fel hogy ferfi vagy: 1. A telefonod csorog. A helyi korhaz ugyeletes portasa az. A felesegedet megeroszakoltak.
2. Egyik huzos buli utan sok sok hettel felkeres egy csaj hogy toled var gyereket, ekkor ugrik be a kodos emlekezetedbe hogy nemvolt nalad gumi.

Ja es vegezetul mielott meg gyorsan belekotnel hogy esemeny utani tabletta, tegyuk fel hogy a tortenet noi "foszereplojebol" az esemeny utani tablettak allergias rohamokat valtanak ki ezert nem elhet vele. Te buntetned azzal hogy gyereket kelljen szulnie ?

Ez meg tok szelsoseges eset, de ojan csajt is ismerek aki nem merte beismerni idejeben hogy terhes es ugytett mintha nem lenne az, majd mikor mar nem tudta magat mivel hitegetni kenytelen volt beismerni es az abortusz jo megoldasnak bizonyult. Te buntetned azzal hogy kelljen gyereket szulnie es felnevelni pusztan azert mert fiatal volt es meggondolatlan? Mond ember vagy te egyaltalan ? Az emberi kulturakban tobb ezer eve kezelik a nem kivant terhesseget a leg brutalisabb modszerekkel mint citrom levet onteni mehbe (hogy a csecsemo megoleset mar meg se emlitsem). Ez ellen nem tudsz harcolni (hoborogni meg vegkepp nincs ertelme) mer amig ember van es felrelep addig lesz nem kivant terhesseg es abortusz is.

Szereny velemenyem az hogy amig at nem eled azt hogy szukseged legyen abortuszra addig nem tudod felmerni mekkora erteke tud lenni. Amikor legkozelebbi ismerosod sir napokig mert ez meg ez tortent es gyakorlatilag nem tudsz neki mt mondani csak vele lenni mert az legalabb megnyugtatja. Te pedig meg akarod pecsetelni a sorsat mind neki mind a kicsinek, vagy inkabb felneveled ? Felnevelned mindet amelyik "nem kivant" ? Menjenek intezetbe ? Te voltal mar intezetbe ?


Udvozlettel: amikron

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-17 22:26:07 (247)
azért tiltakozi, mert ha lett volna akkor abortusz, akkor most ő sem lenne...

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-17 22:06:07 (246)
nagyon okos vagy....gondolom te hímnemü egyed vagy...szoval semmi közöd a témához,mert te csak megcsinálod a gyereket....ugyhogy pssszt...szerintem jó dolog hogy van abortusz..nemugy mint rendszerváltás elött,mikor nyomorék gyereket jöttel világra...és stb..
[előzmény (216)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-15 12:33:01 (245)
Mi az? Hasbalőnek egy terhes c***nyasszonyt... Hm? Bűnmegelőzés!

Mi az? Terhes nők gurlnak lefelé a lépcsőn... Vetélkedő.

Miért jó a terhes nőnek? Mert nem csapja orrba a lengőajtó...

Bocsi, hogy komolytalankodom, de nem hagyhattam ki...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-15 12:31:02 (244)
Ez baromi jó volt! :D
[előzmény (234)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-14 19:24:06 (243)
Javaslom, hogy tegyük kötelezővé az abortuszt.
"Anya, ne szülj csecsemőt"-program.

© htlecsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-14 15:10:28 (242)
Miért vitálzol lúzerekkel ?

© Orsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-16 11:03:37 (241)
Az a gond a pesti nődokival, hogy a munkahelyen nem nézik túl jó szemmel ha állandóan orvoshoz mászkálsz, és jelenleg is 30 km-re van a dokim, hát még ha 250-re lenne... :( Márpedig mint korábban írtam, meglehetően gyakran kellene járkálnom hozzá... :(

Az ige-nemet meg azért írtam, mert fölösleges dolog olyasvalakivel "vitatkozni" aki ennyire ilyen. A vita lényege ugye az lenne, hogy érvelni, alátámasztania véleményt. Na most az, hogy "márpedig ez kék bazzeg" az nem egy alátámasztott vélemény, még akkor se, ha az adott dolog fehér. Ha ő aszongya kék, akkor megszakadhatsz, akkor se tudsz vele vitázni. Így hát fölöslegesnek tartom az efféle hozzászólásokra a győzködést :) Ő ezt gondolja, egészségére. Kívánom hogy élje át... :(

© crowgirlválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-15 20:40:21 (240)
az igen- nem jellegű vitáknak semmi értelmük, ClashCityRocker véleménye se fog megváltozni míg ő vagy a barátnője nem kerül hasonszörű szituba.

"Ha valaki megfogan akkor az igenis szülessen meg hogy utána mi lesz vele az mindegy "

Ez szerintem a legnagyobb felelőtlenség a világon, utána mind1 h kirakja az utcára vagy intézetbe adja? Intézetbe adással 1bként az agáz,h nagyon sokan nem mondanak le a gyerekükről, kvázi esélyük nincs arra,h családban nőjenek fel. Másik meg,h fel is kellene tudni nevelni a gyereket, igen ez baromira anyagiasan hangzik, de ha nem tudja eltartani akkor meg megint ott vagyunk,h intézetbe kerül a szerencsétlen. Ott meg nem igazán úgy foglalkoznak velük,ahogy kellene, nekem van ismerősöm,aki ott nőtt fel.

© crowgirlválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-15 20:39:13 (239)
Hm és ha pestiek az miért baj? Őket nem lehet megkérni,tudom Győr az azért elég messze van Pesttől,de barátosnéni az barátosnéni bárhol is van,nem?
Részemről igyexem nem menni nődokihoz,ha nem feltétlen muszáj.
Egyeb ötletem nincs:/
[előzmény (236)]

© Orsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-15 15:20:05 (238)
Persze persze. AKkor most kezdjünk vitába :)

"Akkor is be kéne tiltani az abortuszt."
"Szerintem nem."
"De igen."
"De nem."
"De igen."
"De nem."
"De igen."
"De nem."
"De igen."
"De nem."

ugyanmár! hahahahahahahahahahaha :D
[előzmény (237)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-15 09:49:30 (237)
Akkor is be kéne tiltani az abortuszt.

© Orsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-15 08:09:57 (236)
CrowGirl, hát, az igazat megvallva, nincsenek barátosnéim, akik másik nődokikhoz járnak. Vannak, csak Pesten... :(

Cickány, hagyd, hiszen csak szívat ClashCityRocker. Csak fel akarja húzni azt, aki bedől neki.

Mindenesetre ajánlom elolvasásra elölről a topicot, mert szóval... ezen a ponton már túljutott, persze nem baj ha leírjátok a véleményetek meg minden, csak nincs benne új :) De az se baj. csak hátha okosabbak lesztek :)

Béke :)



Elejére << Előző < ... 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 > Következő >> Végére