Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Abortusz
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
abortusz, avagy államilag támogatott népírtás

Elejére << Előző < ... 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 > Következő >> Végére

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 16:55:57 (85)
válasz erre: Hunor ma 16:27:50 (81)
[előzmény (83)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 16:55:47 (84)
abortusz? pfff
hasbarugás? na az már igen!

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 16:55:26 (83)
"Sok esetben az az indok, hogy esetleg nem tud minden nyáron elutazni külföldre, meg amúgyis minek a gyerek, csak azért, hogy állandóan visítson"

aki így gondolkodik, ,az télleg ne legyen anya sztem, nem?

amúgy vannak dolgok, amiben igazad van

én sem az abortuszt pártolom, az lenne a jó, ha felnőtt lakosság védekezne és így a nem kívánt terhesség elkerülhető lenne és nem kéne az utólagos abortusz

de a te egyik fő problámád így sem oldódna meg, az a 6 millió csecsemő így sem születne meg, de mondjuk meg sem foganna és én inkább ezt szeretném

a nem kívánt gyerek az egy nem kívánt gyerek, ezen nincs mit vitatkozni, ahogy azon sem, hogy az abortusz egy szörnyű dolog

© sanyaaaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 16:47:38 (82)
szerinted ki dontse el?
[előzmény (75)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 16:27:50 (81)
"gyereket folyton verik, kínozzák, kihasználják, intézetbe rakják, nem adnak neki enni" - Ez is nagy baj. De ennek mi köze ahhoz amiről beszéltünk?? Ezeket a gyerekeket is ki kellett volna írtani még magzatkorukban?? nem hiszem, hogy ez a megoldás.

Az ilyen "verik, kínozzák, kihasználják, intézetbe rakják, nem adnak neki enni" pedig leginkább az egyik nagy számban hazánkban tartózkodó kissebbségre jellemző. Most ezt minden gyűlölködés, és kirekesztés nélkül mondom

a népesség magas lenne? (még pár hozzászólással lentebb írta valaki) Magyarországon fogy a népesség. Egyre magasabb az eltartottak száma, és egyre alacsonyabb az aktív keresőké. Ezért volt marhaság azt mondani, hogy magas a népesség. A rendszerváltás óta 6millió legyilkolt magzat több mint fél Magyarország! És ne mondja senki, hogy ezek mind olyan családok ahol annyira szegények, vagy még 14 éves volt a csaj!! Sok esetben az az indok, hogy esetleg nem tud minden nyáron elutazni külföldre, meg amúgyis minek a gyerek, csak azért, hogy állandóan visítson

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 16:15:45 (80)
Az is szélsőség, hogy a gyereket folyton verik, kínozzák, kihasználják, intézetbe rakják, nem adnak neki enni, stb?
Mert ez mind nagyon gyakori.

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 16:11:14 (79)
"Barátom nem tudom hány sexuális élményed lehetett hogy ennyire esküszöl a gumira.. de az bizony el is tud szakadni.. egyszer probáld ki és meglátod.." - Nem mondtam, hogy esküszöm a gumira... csak azt írtam, hogy a keresztény egyház nem tiltja a gumi használatát. Ha valaki fél, hogy elszakad, akkor szedjen tablettát.

"Valószínűleg akit pl. egy 14 éves szintén gyerek nevel fel, az szenvedni fog. Igen." - Megint kiválasztotok egy szélsőséges esetet. Te is tudod, hogy most nem elsősorban a 14 évesekről van szó. A 14 évesen abortuszt végzők száma lényegesen eltörpül a többi mellett. Már írtam, hogy az ilyen esetről az egyházon belül is vannak viták. Sőt azt is írtam, hogy az anya érdekei előbbre valók, mint a magzaté, tehát ha a szülőre veszélyes a terhesség, akkor megszakítható. És ha valaki 14 évesen szül, akkor kb 13 évesen esett teherbe, és 13 évesen nem biztos, hogy ki tudja hordani, és megszülni a gyereket maradandó károsodások nélkül, sőt könnyen elképzelhető, hogy egy 14 éves lány belehal, és a gyermek sem biztos, hogy egészséges lesz testileg és szellemileg is.

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 16:00:21 (78)
ABORTUSZMENTES KERTESZTÉNY MAGYARORSZÁGOT!
[előzmény (76)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 15:56:51 (77)
Valószínűleg akit pl. egy 14 éves szintén gyerek nevel fel, az szenvedni fog. Igen.
[előzmény (76)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 15:51:10 (76)
Szerinted attól, ha egy gyereknek az anyja nem tud megfelelő feltételeket teremteni, biztos, hogy egész életén át szenvedni fog??
[előzmény (75)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 15:48:18 (75)
Szerinted mi jobb: szenvedni pár percet és meghalni, vagy szenvedni egy életen át?
[előzmény (73)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 15:33:33 (74)
Jo...
Na figyelj..
Az abortusz nem jo dolog...
De amikor a világban tulnépesedés van.. És a pillanatnyilag élöknek sincs elég élelmiszer.. addig teljesen fölöslegesek még gyerekek..
Egy anyának joga van eldönteni hogy mit is akar.. Ha teljesen fölösleges hogy egy csecsemöt világra hozzon akkor igazat adok neki.. Ajánlom figyelmedbe a Hátsó Szándék Angyal cimü számát.. valszeg az se jobb megoldás..

Barátom nem tudom hány sexuális élményed lehetett hogy ennyire esküszöl a gumira.. de az bizony el is tud szakadni.. egyszer probáld ki és meglátod..

Ha majd egyszer lesz barátnöd és saját gondolataid.. kiváncsi vagyok hogy ne gondolkodsz el te is az abortusz mellett.. nem minden helyzetben és pillanatban áldás egy gyerek...

Élj csak az álomvilágodban... minket meg hagyj ki ebböl

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 15:26:39 (73)
Orvosok mondták:

„Az első alkalommal úgy éreztem magam, mint egy gyilkos, mégis újra meg újra megtettem… és most, 20 év multán be kell látnom, mivé váltam mint orvos, mint ember. Természetesen megkeményedtem. Persze a pénz volt fontos, és miután az első lépést megtettem, olyan könnyen ment minden.”

„Sok érzelmi problémát jelent számomra a kései magzatelhajtás és a fájdalom, amely mindaddig fennáll, amíg a gyerek mozog. Szükségem volt rá, hogy tisztán lássak, és egy napon bementem abba a helyiségbe, ahol a foetusokat tartják elégetés előtt. Kis kartonvödrökben feküdtek a kukák közelében. Belenéztem az egyikbe, amely éppen előttem volt. Véres folyadékban kis, meztelen személy úszott. Tele volt kék foltokkal, eltorzult arcán fájdalmas feszültség látszott.”



„Ahogy befecskendeztük a folyadékot, azonnal érezni lehetett, hogy az uterusban erős mozgások indulnak meg. Ezek nem a folyadék áramlásai. Egészen nyilvánvalóan a magzat az, aki haláltusájában hevesen védekezik a lenyelt vegyszer ellen, amely megtámadja szervezetét.

Vagy szembenézünk ezzel a ténnyel, vagy ennek hátat fordítva azt mondjuk, hogy a méh összehúzódásairól van szó. Ez azonban tudatos öncsalás lenne, hiszen orvosok lévén pontosan tudjuk, hogy nem erről van szó.”

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 14:13:13 (72)
te teljesen hulye vagy...
ha ugy kerdezned, hogy a "a zsidok is elegetik akkor a sajat vallasuk jelkepet" erre a valasz az, hogy igen
nem a miert-rol beszelunk hanem a cselekedetrol... hulye
[előzmény (69)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 14:08:01 (71)
Szerintem azt kell hogy a gyereknél ultrahangal elöre megállapitják a vallását, zenei izlését, politikai hozzátartozását... és ha nem megfelelö akkor az anyját mágján elégetik...

Természetesen az erre a célra elöre felszentelt máglyán az erre a célra felszentelt fából..

Majd égetés után pénzt gyüjtünk misebortol ittasan az egyháznak.. hogy legyen elég a következö 10 perc mulva esedékes égetésre..

IGAZSÁGOT MAGYARORSZÁGNAK!

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 14:05:09 (70)
BE KELL TILTANI ŐKET IS!

[előzmény (69)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 14:02:10 (69)
akkor mivel magyarázod azt, hogy a vallásos zsidók is égetnek el dávid csillagos cionista zászlókat?? ők is biztos antiszemiták, meg utálják saját magukat.

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 12:44:53 (68)
Basszus... nehogy már egy olyannal vitázzatok akinek egy egyház monja meg hogy éljen :)
Zombikkal nem érdemes...

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 12:43:27 (67)
persze hogy hulyek lennenek ezen kiakadni, de a tenyen semmit nem valtoztat.. ott van a katolikus kereszt a logoban, es te elegeted...
[előzmény (66)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 12:39:35 (66)
ez igaz, viszont elég hülyének nézném a katolikus egyházat, ha ezen kiakadna :-)
[előzmény (65)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 12:30:59 (65)
azon ott van a david csillag az a zsido vallas jelkepe...
ezzel minek vitatkozol, csak megnagyobb hulyet csinalsz magadbol...
ha elegetsz egy bad religion polot, akkor szinten elegetsz egy vallasos jelkepet, hiszen azon ott van a kereszt... lehet hogy te a punk zene iranti nem tetszesedet fejezed ki, de attol fuggetlenul elegetted a katolikus egyhaz jelkepet.. hiaba magyarazod...
[előzmény (63)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 12:15:49 (64)
:) Okos... cukorka...

[előzmény (63)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 12:15:22 (63)
"TENY hogy ELEGETTEK EGY VALLASOS JELKEPET __PUNKTUM__ " - Nem vallásos jelképet, hanem egy elnyomó ország zászlaját égették el, amelyet a vallásos zsidók is számtalanszor elégetnek, kifejezve nemtetszésüket a cionista izraellel szemben.
[előzmény (53)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 12:07:28 (62)
ment neked is
[előzmény (61)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 11:56:09 (61)
Oxy!
Mail ment.
[előzmény (56)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 11:44:59 (60)
"aki bunben fogant, bunben is vesz el" vagy mi a tokom :)
[előzmény (56)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 11:44:38 (59)
te hulye vagy... teljesen.. egy 1 eves gyerek kepes onalloan eletben maradni ha arrol van szo... de tok mindegy.. nem erted, hogy az elet egy komplex osszetett dolog, es nehez meghuzni pontosan a hatarat, hogy mi szamit eletnek es mi nem.. de egy dolog biztos, te ezt a hatart nem tudod meghuzni, mert tul egyugyu vagy ebben a temaban, es tajekozatlan...
[előzmény (54)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 11:44:32 (58)
hehe...:)
[előzmény (56)]

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 11:43:32 (57)
mondom, hogy jól nyomod! tényleg!!!
[előzmény (44)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 11:43:17 (56)
azt nem tudhatod, szerinted hany szepseges kiskolyok foggant meg barackca meg ht koncert alatt a nemartban a padok alatt? :)
[előzmény (52)]



Elejére << Előző < ... 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 > Következő >> Végére