Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Abortusz
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
abortusz, avagy államilag támogatott népírtás

Elejére << Előző < ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 ... > Következő >> Végére

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-21 07:01:05 (1315)
eszeden vagy? 16 éves lánynak? hogy aztán 20 évesen (ha nem előbb) rájöjjön, hogy egész fiatal korában nem csinált semmit, csak a gyerekével foglalkozott és akkor egyszer csak eltűnik a kiscsaj. arról nem is beszélve, hogy nagyon érett módon tudhat nevelni egy tinicsaj. mindennek meg van a maga ideje. nincsenek olyan nézeteim mint neked, de akkor nézd meg az általad annyit emlegetett cigányokat, akik 13-14 évesen szülnek. nap mint nap látok ilyen tinianyukákat a bevásárlóközpontban, ahol dolgozom, 15 éves kiscsaj rángatja maga után a két éves kisfiát, rá se bagózik, legfeljebb hátraszól neki, hogy kussoljál má el. na ez nevelés... szóval ameddig egy lányt jobban érdekel a soppingolás, vagy akármi más, mint a gyereke, addig ne vállaljon gyereket. ha viszont már összehozta, akkor gondoskodjon róla felelősségteljesen. csak éppen ennyiidősen ez nem olyan valószínű. és éppen ezért kell a megelőzésre nagyobb hangsúlyt fektetni, bár szerntem egy ideális világban ez a szülők dolga lenne és nem az államé. és akkor nem ölnének meg annyi meg nem született gyereket. csak éppen nagyon sok szülő képtelen erről beszélni a gyerekével, mert vagy annyira tudatlan, vagy annyira prűd. itt tartunk a 21. században.
[előzmény (1314)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-21 03:57:26 (1314)
hagyjak a fenebe az embereket. Verjek le a szelsobalosokat, hogy ne terjeszthessek beteg, emberellenes ideologiajukat az emberek kozott.
Nem akarunk szinesek lenni, sen gengszterek, sen bunozok.
Nem akarunk szelsobalos elohalalt.

A fiatalokat hagyni kell a fenebe, csinaljanak, amit jol esik. Nem azzal kellene foglalkozni, hogy hany eves korban lehet szexelni, inni, cigizni, hanem hagyni, hogy csinaljanak, amit akarnak. Egy 16 eves lanynak mar szulnie kell. Ez az elet torvenye. Ha nem igy van, akkor kipusztulunk. A szinesek mar 13 eves korban szulnek. Nyakunkra szaporodnak.
Nem az erkolcsokkel kellene foglalkozni, hanem azzal, hogy ne legyen bunozes. A kiscsajok meg szexeljenek, hazasodjanak, szerelmeskedjenek. A feministakat pedig vascsovel kell foldigverni. Nem kerunk az undorukbol.
Halal a szelsobalra!
Normalis emberi eletre vagyunk!

Nem akarunk szelsobalos ciganypuirgyek lenni!
TGM-nek le kell szarni a fejet!
[előzmény (1313)]

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-20 12:51:41 (1313)
Mondjuk szerintem hatékonyabb lenne, ha több hangsúlyt fektetnének a nemkívánt terhességek megelőzésére. Pl. fiatalok NORMÁLIS tájékoztatása, olcsóbb fogamzásgátló készítmények, mindenki számára elérhető tanácsadás, stb. De leginkább jobb életkörülményeket kéne teremteni, hogy többen vállalhassanak gyereket (nem a tizennégyévesen egy diszkóbanterheslettem-kislányokra gondolok), mert amúgy is csökken a lakosság az országban (bár néhány emberkét talán nem kéne szaporítani :P).

© Vorangeeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-20 12:45:04 (1312)
tökéletesen egyetértek
[előzmény (1310)]

© Vorangeeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-20 12:43:51 (1311)
fuck the abortusz az majdnem gyiilkosság

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-21 03:12:09 (1310)
Hahaha...na, ez jo vot...:...:)))

Az embert neha ugye hajcsa aza franya indulat:..(((

Kulonben meg nem kell mindent nagyon melyre venni...hiszen neha csak viccelek
Bar az elfogultsagot nem birom, es keptelen vagyok elfogadni. Partatlanul, csak a tenyeket, es mast semmit. neha en is lelkendezek, es akkor persze leakadok egy ideologia, vagy elkepzeles melle, de magamat is leverem utana. Mert az igazsag az a tenyek igazsaga, es nem lehet partos.

A II.vilaghaboruban nem a szovjetek pusztitottak, vagy gyilkoltak a legtobbet, hanem az angolok altal vezetett ameriaiak. Mint valami brutalis, allati csurhe, ami kiszabadult az afrikai oserdobol. Iszonyu dolgokat muveltek. Az atombomba sem veletlen volt. bar azt elismerik, igy szo szerint, hogy a naci U-251-es nelkul nem epithettek volna meg a bombat. Kulonosem amasodikat, a Nagasakist nem, mert az plutonium volt, amit pedig atomeromuben kell termelni.
Hol volt akkor az USA-nak atomeromuve?
Ezt elismerik, egy nemet-naci atomeromuben allitottak elo 1943-1944-ben, es azt hoztak ki nekik a tengeralattjaron, hogy megadjak magukat. Az ottani tiszt szerelte ossze a Fat Boy-t, meg a masikat, meg talan horogkereszt is volt rajta.

ez nagyon megdobbento, es ezek csakis a pucer tenyek.
hat, ugye, a gyoztesek lehazudtak a csillagokat az egrol.
Szerettek gyilkolni, csajokat halalra eroszakolni, lopni, rabolni, gyujtogatni es fosztogatni. Mindenkinek megvan a maga gyengeje. nekik ez volt.

kellemes karacsonyt:...))))
[előzmény (1309)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-20 10:39:35 (1309)
Túlnyomórészt egyet tudok érteni. Még a hangnem is normális. Vagy véletlenül kihagytad belőle a szokásos "dogojjon bele mindenki a sajat szaraba"-féle mondatot ? Dicséret érte! Merry Christmas!
[előzmény (1308)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-20 02:15:24 (1308)
Elso latasra igazad van. En is igy hittem...tevedtem.
vannak kovetoi, nem is kevesen.
Mint egy hitteriro, aki utan boszen hajbokol a magyar humanszakos ertelmiseg tobb, mint fele.

Mondom, elhiszem a naivitasod. En pontosan igy gondoltam, es meg is dobbentem, hogy nem igy van.
El sem hittem eleinte.

De nem TGM gondolataira haragszom. Mindenki azt vall, amit eppen szeret. Semmi baj.
Viszont o, aki mar mindent atelt, Romaniat es Ceaucescut (remelem igy kell irni) is, az azert elmondhatna az igazat is.

A kommunista eszme, a marxizmus es leninizmus mindenutt es mindig elkobzassal kezdi.
Masszoval szabadrablas.
Ez mindig eroszakkal jar egyutt.
Ez csak ilyen alaptezis.

ezt is mindig el kell mondani a kolykoknek, mert azt hiszik akkor, hogy huhh, de jo az egyenloseg, nincsenek kivetelek, egyutt, es szerelem, csokolj, ne haboruzz.

a valosagban pedig csattan a gumibot, szisszen a kespenge, es ha szerencsed van, mar az utcara is kerulsz, mindenesetre elsz. Meg kell becsulni.

Senki nem szereti a kapitalizmust...a fene egye meg.
De amig nem jon egy olyan ideologia, jobb hijan nevezem ennek, ami megteremti a dolgok kozott az egyensulyt, jobb, ha ulve maradunk, es sorozunk, meg video game-et jatszunk. Mert ha ujra elkezdjuk a fosztogatast, akkora verfurdo marad utanunk, hogy az meg a bibliaban sincs leirva sehol.

vagyis szocializmus, de magangazdasag is, mert az ember mar csak ilyen, szereti, ha valamije van.
De a keresztenyseg is bejon a kepbe, mert letezik, nem is gyengen, es a nemzet is.
szoval mas, mint a teljes egyensulyi politika, ugyse lesz megvalosithato.

Hosszu voltam, sorry...:(((
[előzmény (1306)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-18 10:24:10 (1307)
valóban nem kommunizmus volt, viszont abban tényleg nálad a pont hogy a marxizmus programja (proletárdiktatúra, "elnyomók elnyomása", munkások felfegyverzése, és majd ők igazgatják a "közt", stb.) igenis tartalmazza a kötelező erőszakot. úgyhogy a ráhúzott hippimaszlag nem több, mint ködösítés. a marxizmus tana erőszakos...
[előzmény (1305)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-18 10:22:36 (1306)
tgm-nek nincsenek hívei, nem orbán viktorról beszélünk...
[előzmény (1304)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-18 01:30:27 (1305)
Megertem a kritikat, de...
Nezd, aki a marxizmusert harcol, teszi ezt akkor, mikor atelte a marxizmust, azt nem tudom komolyan venni.
Itt megy a szajtepes, omlik a hulyeseg, eljenek a vorosok, meg veszen a fasizmus...fokeppen ez.
Bovli es marhasag, primitiv sablon.

De aki atelte, es tudja mit elt at, vagyis nem hulye, az hogy eltetheti a marxizmust?
Kibaszott rohadt vilag vot, oszt bassza meg.
Ne mondja senki azt a blodseget, hogy az nem kommunizmus volt, csak annak csufoltak, meg az nem marxizmus volt csak annak csufoltak. Az igazit majd most valositjuk meg.
Ugyan ma!!!

Ugyanezt mondhassa barmelyik nazi es olasz fasiszta is.
Oszt jol pofanvagjak a felvilagosultek.
Mert valojaban dehogy mas ez a mai fasizmus, mint a regi, ami megvalosult.
Ugyanaz.
Azaz ez a kommunista szotepes is csak ugyanaz, ugyanaz a veres korbacs a haton es rendorcsizma kopogos sarka a fogszilankok kozott, mint ami egykoron vot.
Csak most megmagyarazzuk, hogy ahh, dehogy, ez egy masik kommunizmus. Ez a regi teljes ellentete. Mi nem verjuk agyon az embereket, ha hatalomra kerulunk, ugyan man! Mi beoltjuk szepen AIDS-szel. Ugye mennyire humanusak vagyunk?
Mert a kommunizmusban, es a marxizmusban azzal kezdik a jatekot, hogy totalis elkobzas. Akitol elveszik, az nem akarja adni, ezert agyonverik, fobelovik, internaljak.

A tobbit gondoljuk utana.

Sorry, nekem a maszlag tobbe nem kell:(((

De nem kenyszeritem senkire magam, az ellenkezo elveket valloval is joban tudok lenni, mit banom en.
Csak TGM-en csodalkozom.
Ezekszerint valamikor hazudott.

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-07 00:16:21 (1304)
CTG! A hívei nem minősítik az embert. TGM nem ilyen....
[előzmény (1303)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-07 00:14:24 (1303)
Partial Birth Abortion.
Ki tudja mi ez?
Megmondjam?

A kiscsavot kb. 7 honapos koraban kikapjak anyuci pinajabol, Rendesen el, szuletokepes, csak meg kicsit.
Sir, kalimpal, rugkapal.
Doktor bacsi fogja a nagy, vastag fecskendot, felszivja bele a ciant, vagy mas brutalis merget, odanyomja a tu veget a kiscsavo szive fole,
es zsupsz, belevagja tovig.
bele a szivebe.
Aztan belefecskendezi az egesz merget,
majd kidobja a szemetkosarba az emberket.

Ennyi, kesz, vege!

Ezt hozta nekunk TGM...:)))

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 22:24:27 (1302)
Na jó, akkor elárulok egy titkot. A világ legjobb mobil csengőhangja (ilyenek vagytok úgyis), tudjátok mi? A Sex Pistols Pretty Vacant-ja. De komolyan.
[előzmény (1301)]

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-05 21:30:14 (1301)
Méghozzá az egyik legjobb számuk..bár melyik nem zseniális alkotás arról a bizonyos LP-ről:)
[előzmény (1300)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-20 20:50:08 (1300)
Ez király! Imádom, ti ezt még isméritek? Mostan pirospontot írt a PPortal, hogy van aki még itten ismeri a Sex Pistols-t.
[előzmény (1299)]

© Bakiszakiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-20 16:47:27 (1299)
Sex Pistols - Bodies

She was a girl from Birmingham
She just had an abortion
She was case of insanity
Her name was Pauline, she lived in a tree

She was a no one who killed her baby
She sent her letters from the country
She was an animal
She was a bloody disgrace

Body! I'm not an animal
Body! I'm not an animal

Dragged on a table in factory
Illegitimate place to be
In a packet in a lavatory
Die little baby screaming
Body screaming fucking bloody mess
Not an animal
It's an abortion

Body! I'm not animal
Mommy! I'm not an abortion

[Spoken]
Throbbing squirm,
gurgling bloody mess
I'm not a discharge
I'm not a loss in protein
I'm not a throbbing squirm

Fuck this and fuck that
Fuck it all and fuck a fucking brat
She don't wanna baby that looks like that
I don't wanna baby that looks like that
Body, I'm not an animal
Body, an abortion

Body! I'm not an animal
Body! I'm not an animal
An animal
I'm not an animal.....
I'm not an abortion.....

Mommy! UGH!

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-13 04:12:51 (1298)
Kezitcsokolom!!!
csak aztat szerettem vona mondani, hogy ne old mar meg azt a kis veres mocskot, a gyerekedet!
hagyd man legalabb begyonni ebbe a kibaszott vilagba!
Ha man a gyereked, te allat!!
Oszt majd megoli valaki, ha akarja.
De csak ugy kitepetni elevenen, darabokraszaggattni, mert olyanod van?
Mer nem doglesz meg te?
Erted ugyse lenne kar:))))))))))))))))))))))))

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-10 00:35:04 (1297)
Ez tetszik.

A helyzet az, hogy már itt én kifejtettem az én kis maradi hozzáállásomat a témáról, csak annyit fűzök hozzá, hogy egy barátom végérvényesen megszilárdította azt.
Tudniillik a srác egy zsiguli hátsó ülésén fogant. Az apja 28 volt, az anyja 17. Fater le is lécelt rögtön, muter meg beadta nagyiékhoz, hogy csináljanak vele amit akarnak. Nagyszerű gyerekkora volt a srácnak... Aztán most az anyjával úgy ahogy tartja a kapcsolatot. A faterral nem rég vették fel a kapcsolatot újra. Nem rossz ember egyik se. De a szüleinek nem tarja egyiket sem.
Viszont ez a srác egy nagyszerű ember. Nagyon jó verseket ír, jól rajzol, szociológus hallgató. Teljesen a saját lábára állt 18 évesen, és komolyan úgy érzem amikor dumálunk (legyen az bármiről), hogy nélküle szegényebb lenne a világ. Na akkor elgondolkoztam. Elvenni a lehetőségét annak, hogy egy ilyen ember szülessen?! Micsoda abszurd gondolat... Pedig egyszerűbb lett volna minden, ha az anyja egyszerűen csak elveteti.
Egy embert útóbb is meg lehet ölni, ha kiderül, hogy szemét.
[előzmény (1292)]

© Koriválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-09 06:24:16 (1296)
Egy kibaszott szabadságéltető fasz vagyok. Rohajak meg a szabadsággal együüt..Megéri? Tanító néni?

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-09 02:40:17 (1295)
Olni gyonyoru!!
Ott lelegzik a kis elo mocsok a vederben, meg el, kuzd, aztan ratapos az orvos, feje szetfroccsen, es elhallgat.
megdoglott.

Eljen az anya joga a szabadsaghoz!
Mekkora allat is tud lenni az emeber!!!!

© zoepitválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-08 17:22:41 (1294)
Én mindég gyógyszert szedtem,nem kell gyerek.
Meg lehet előzni,nem kell abortálni.
Persze ha MÉGIS terhes lennék,elvetetném.Nekem nem kell gyerek...

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-20 18:55:46 (1293)
HellRider-t nem is akarták. Talán ezért nem hozza így lázba a téma. Lehet, hogy téged megpróbáltak? Vagy nem fogadtak elég szeretettel?
[előzmény (1292)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-14 02:03:01 (1292)
Az abortusz persze jo dolog lenne, ha mindig azt abortalnak el, aki szemet, es mindig azt hagynak kibujni a pinabol, aki klassz.
Meg szerencse, hogy engem nem abortalt el senki, mert en klassz vagyok.
HellRidert viszont elabortalhattak volna, a vilag most orulne, mert o szemet.

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 22:28:01 (1291)
Nem kell más, megírja ő is, ha akarja.
[előzmény (1290)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-24 07:44:19 (1290)
Hátha megjön tőle az ihlet. Kár lenne egy ilyen jó ötletet kihagyni. Még a végén megírja valami nagymenő forgatőkönyvíró.
[előzmény (1289)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-23 00:41:01 (1289)
Buzi vagy...ennyi.
Most nem nyomom a szadba...cigizni megyek...sorry:(((
[előzmény (1288)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-20 09:47:54 (1288)
Folytatnod kéne az előző horrorsztoridat. Hátha megveszi valamelyik nagy stúdió. Főszerepben Julia Roberts és Brad Pitt, a síron túlról visszajött magzat szerepében Arnie Scwarzenegger. Rendezte Wes Craven.
[előzmény (1286)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-19 17:19:28 (1287)
Köszi az ötletet, majd megfontoljuk...
[előzmény (1286)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-19 01:44:27 (1286)
Hell, te nem szolnal a barataidnak, hogy ne gusztustalankodjanak mar...te sem!
Ugy keltitek a hanyingert, hogy csunya szot sem ejtetek, csak az ember teker a kertbe, es megontozi friss gyomornedvevel az almafat.

Miert nem veritek ki a faszotokat?
Komolyan.
Ugy higyjetek el, nagyon meg tudtok nyugodni.
Korba alltok, egyikotok vezenyel, es egymas ajkat megcelozva nagyot spricceltek. Szerintem Dalma meg le is videozna, sot nektek is adna egy egy peldanyt belole. A tobbit eladna, a penzt elkuldene, en meg az egyik kaszinoban megduplaznam, es minosegi, Las vegasi muanyag pinat kuldenek a fiuknak.
Abba verjetek.
Az simogat, olyan, mint a no.
Utana sorozesre jo pohar helyett!



Elejére << Előző < ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 ... > Következő >> Végére