Punk Portál - 2019. augusztus 19.





 

Sziget 2006 - napi bontás


Írta: xzoleex
Feltöltötte: xzoleex
Ekkor: 2006. aug. 8. kedd - 23:00

Időrendbe van szedve minden koncert, amit szerintünk érdemes a megtekintésre. Használjátok egészséggel!

2006. augusztus 9., szerda
16.30 / Glen Matlock (UK) – Nagyszínpad
16.00 / Liberal Youth – Zúzda Színpad
17.00 / Human Error – Zúzda Színpad
17.00 / Fekete Sereg – HammerWorld Színpad
18.00 / Therapy? (IRL) – Nagyszínpad
18.00 / Last Minute - PORT.hu Talentum Színpad
18.00 / POT - Zúzda Színpad
19.00 / eSKAbbe - PORT.hu Talentum Színpad
19.00 / The Ministers - Zúzda Színpad
19.30 / Alvin és a Mókusok - Wan2 Színpad
19.45 / Quimby – Nagyszínpad
19.45 / Boban Markovic Orkestra (D) - Pannon Világzenei Nagyszínpad
20.00 / Penalty Kick – Zúzda Színpad
20.00 / Kettő Kettő - PORT.hu Talentum Színpad
21.00 / Ladánybene 27 - Wan2 Színpad
21.30 / Blood is Fire - Zúzda Színpad
21.30 / Cradle Of Filth (UK) - HammerWorld Színpad
21.30 / Franz Ferdinand (UK) – Nagyszínpad
21.30 / Robert Plant (USA) - Pannon Világzenei Nagyszínpad
23.30 / Kalapács - HammerWorld Színpad
01.00 / Dying Wish - HammerWorld Színpad

2006. augusztus 10., csütörtök
16.00 / Skambulance – Zúzda Színpad
16.00 / Cadaveres - HammerWorld Színpad
16.00 / Choose Your Path - PORT.hu Talentum Színpad
16.30 / Green Lizard (NL) – Nagyszínpad
17.00 / Bridge to Solace - HammerWorld Színpad
17.00 / Testi Egyenleg Ska Kollektíva - Zúzda Színpad
17.00 / Angeldust - PORT.hu Talentum Színpad
18.00 / Skafunders - Zúzda Színpad
18.00 / Ministry (USA) – Nagyszínpad
18.00 / Subscribe - HammerWorld Színpad
18.00 / Yellow Spots - Pesti Est Színpad
18.30 / Julia (A) – Wan2 Színpad
19.00 / Tizenhét - Zúzda Színpad
19.00 / Blind Myself- HammerWorld Színpad
19.00 / Lights Go Out - PORT.hu Talentum Színpad
19.00 / The Buttholes - Bahia Színpad
20.00 / Sammy Sosa Band - Bahia Színpad
20.00 / Boogie Mamma - Zúzda Színpad
20.00 / Death by Stereo (USA) - HammerWorld Színpad
20.00 / Nuke - PORT.hu Talentum Színpad
21.30 / Sick Of It All (USA) - HammerWorld Színpad
21.30 / Honeyball - Zúzda Színpad
23.30 / Superbutt - HammerWorld Színpad
00.30 / Insane - HammerWorld Színpad
00.50 / Rémember - Wan2 Színpad
01.30 / Sunworkshop - HammerWorld Színpad
02.30 / Fürgerókalábak - HammerWorld Színpad

2006. augusztus 11., péntek
16.00 / Óriás (ex-Annabarbi) - Pesti Est Színpad
17.00 / PASO - Pannon Világzenei Nagyszínpad
17.00 / Supersonic - Pesti Est Színpad
17.00 / Hippikiller - Zúzda Színpad
18.00 / The Tousers - Pesti Est Színpad
19.00 / Embers - Zúzda Színpad
19.00 / Moog - Pesti Est Színpad
19.00 / Malacka és a Tahó - Bahia Színpad
20.00 / Social Free Face - Zúzda Színpad
20.00 / Amber Smith - Pesti Est Színpad
20.00 / Demonlord - HammerWorld Színpad
21.00 / Yonderboi – Wan2 Színpad
21.00 / 30Y - Pesti Est Színpad
21.30 / The Dethroners - Zúzda Színpad
21.30 / Scissor Sisters (USA) – Nagyszínpad
21.30 / Gamma Ray (D) - HammerWorld Színpad
22.00 / Brains - Bahia Színpad
23.00 / Coldcut (UK) – Wan2 Színpad
23.00 / Balaton - Bahia Színpad
00.50 / Másfél - Wan2 Színpad
02.30 / Rómeó Vérzik (SK) - HammerWorld Színpad

2006. augusztus 12., szombat
16.00 / Sons and Daughters (UK) – Nagyszínpad
16.00 / 6Test - HammerWorld Színpad
16.00 / Kérdőjel- Zúzda Színpad
17.00 / Csermanek Lakótelep - Zúzda Színpad
17.00 / Neck Sprain - HammerWorld Színpad
17.30 / dEUS (B) – Nagyszínpad
18.00 / Büdösök - Zúzda Színpad
18.00 / Road - HammerWorld Színpad
19.00 / Replika - HammerWorld Színpad
19.00 / CAFB - Zúzda Színpad
19.15 / HS7 – Nagyszínpad
19.30 / Hollywoodoo – Wan2 Színpad
20.00 / Gregor Samsa (CZ) - Bahia Színpad
20.00 / Gecizők - Zúzda Színpad
21.00 / Radiohead (UK) – Nagyszínpad
21.00 / Csókolom- Bahia Színpad
21.30 / Fear Factory (USA) - HammerWorld Színpad
21.30 / CPg - Zúzda Színpad
23.00 / Tudósok - Bahia Színpad
23.30 / Black Out - HammerWorld Színpad
01.00 / Mantra - HammerWorld Színpad
02.00 / Korog - Bahia Színpad
02.30 / Mangod Inc. - HammerWorld Színpad

2006. augusztus 13., vasárnap
17.00 / Stereochrist - HammerWorld Színpad
17.00 / Derkovbois - Zúzda Színpad
17.30 / Copy Con - Wan2 Színpad
18.00 / Moby Dick - HammerWorld Színpad
18.00 / The Snobs - Zúzda Színpad
18.30 / Irie Maffia - Wan2 Színpad
19.00 / Böiler - Zúzda Színpad
19.00 / Wall of Sleep - HammerWorld Színpad
19.00 / Sushi Train - Bahia Színpad
19.45 / Tankcsapda – Nagyszínpad
20.00 / Semmi Komoly - Zúzda Színpad
20.00 / Evergrey (S) - HammerWorld Színpad
20.00 / Üllői Úti Fuck - Pesti Est Színpad
21.00 / Fish! - Pesti Est Színpad
21.30 / Tirpunk - Zúzda Színpad
21.30 / The Rasmus (FIN) – Nagyszínpad
21.30 / Cathedral (UK) - HammerWorld Színpad
23.00 / Mouss et Hakim (F) - Wan2 Színpad
00.50 / Neo - Wan2 Színpad

2006. augusztus 14., hétfő
16.00 / Solution - Zúzda Színpad
16.30 / Beatsteaks (D) – Nagyszínpad
17.00 / Zorall - HammerWorld Színpad
17.00 / Mind the Gap - Zúzda Színpad
17.00 / AB/CD - Pesti Est Színpad
17.30 / Leukémia - Wan2 Színpad
18.00 / VL45 - Zúzda Színpad
18.00 / The Gathering (NL) – Nagyszínpad
18.30 / AMD - Wan2 Színpad
19.00 / Graveyard at Maximum - Bahia Színpad
19.00 / Isten Háta Mögött - Pesti Est Színpad
19.00 / Beatrice - HammerWorld Színpad
19.30 / The Puzzle - Wan2 Színpad
20.00 / Housebound (F) - Zúzda Színpad
20.00 / Soupshop (A) - Bahia Színpad
20.00 / Faith No More Tribute - Pesti Est Színpad
20.00 / PICSA - HammerWorld Színpad
21.00 / RATM Tribute - Pesti Est Színpad
21.00 / Zagar - Wan2 Színpad
21.30 / Wackor - Zúzda Színpad
21.30 / Sex Action - HammerWorld Színpad
21.30 / Placebo (UK) – Nagyszínpad
23.00 / The Orb (UK) – Wan2 Színpad
23.30 / The Exploited (UK) - HammerWorld Színpad
00.50 / Colorstar - Wan2 Színpad
02.30 / Macskanadrág - HammerWorld Színpad

2006. augusztus 15., kedd
16.00 / Nesze - Zúzda Színpad
16.00 / Casket Garden - HammerWorld Színpad
16.00 / Insipid - Pesti Est Színpad
16.30 / Living Colour (USA) – Nagyszínpad
17.00 / Mz/X - Zúzda Színpad
18.00 / Fallenintoashes - Zúzda Színpad
18.00 / Iggy & The Stooges (USA) – Nagyszínpad
18.00 / Sear Bliss - HammerWorld Színpad
18.30 / Ska Hecc - Wan2 Színpad
19.00 / Shell Beach - Zúzda Színpad
19.45 / Anima Sound System – Nagyszínpad
20.00 / Lopunk - Bahia Színpad
20.00 / Chief Rebel Angel - Zúzda Színpad
21.30 / The Idoru - Zúzda Színpad
21.30 / The Prodigy (UK) – Nagyszínpad
21.30 / Morbid Angel (USA)- HammerWorld Színpad
23.00 / Gogol Bordello (USA) - Wan2 Színpad
00.50 / Korai Öröm - Wan2 Színpad
01.00 / Akela - HammerWorld Színpad