Punk Portál >> Fórum >> Politika >> 'Vidék' VS Budapest
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Kicsiny hazank egyik legnagyobb faszsaga a sok kozul

Elejére << Előző < ... 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 > Következő >> Végére

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-21 21:30:32 (207)
Majdnem igazad van, de tudod sokan, akiknek a munkájára szükség van, kevés pénzt kapnak, és ezért lesznek szegények, a munkájuk nélkül nem lenne értelme a többi réteg munkájának sem. És míg az ő munkájuk fontos, más munkákat agyonfizetnek, pl. a jogászokat akik csak a szájukat tépik, meg keverik a szart lelkiismeretlenül. (Tisztelet a kivételnek.)

Egyébként megtudhatom neked mi a foglalkozásod?
[előzmény (206)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-21 17:11:42 (206)
Kit érdekel a szánalmas bakancsod amiért éheztél te szerencsétlen?
Ha fizetnének érte se vennék fel olyan igénytelen ortopéd szartaposót!
Még a legutolsó prolit is többre becsülöm nálad! Igaz az is éhezik meg nélkülöz de szükségböl!!! Te meg olyan igénytelen vagy mint azok a cigók akiken márkás ruha meg aranylánc feszül de két hétig hordanak egy boxer alsót, meg húszezer forintos parfümmel fújják magukat de csak havonta mosakszanak! Ha olyan csóringer öseid vannak hogy épp hogy enni tudnál (mert a bélpoklos belednek nem elég az amit az állam alamizsnaként eléd rak az én adómból) nem kéne harmicezres bakancsot venned csak mert az a divatos manapság! És te pofázol másoknak a divatról? A diszkós meg rapper akit te lenézel nem éhezne meg spórolna évekig egy szaros lábbeliért! Akkor milyen divatról beszélsz?
Nekem már tiz éve volt negyvenezres cipöm és egy napig se éheztem értem! Tudod miért nem? Mert igaz hogy ez egy kutya világ és én csak magammal foglalkozom! Nem a budaiakkal meg az újgazdagokkal! Mikor akkora kis szar voltam mint te most és szarba se vettek és megaláztak és eltapostak és átléptek rajtam én is tele voltam gyülölettel és irigységgel de ahelyett hogy azzal foglalkoztam volna hogy sajnáltatom magam a legjegesebb logikámat vettem elő és azon voltam hogy a lehető legtöbb mindent kaparintsak a kezeim közé bármi áron!
[előzmény (202)]

© halukaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 21:11:06 (205)
na ez okés! csak akkor ne játszad el a jajj de szegény falusi kölök vagyok, és te meg az újgazdak pesti úrigyerek vagy szitut, okés?! csak ez a bajom!
[előzmény (204)]

© Derrylválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 20:30:09 (204)
Nem azért írtam, hogy sajnálj, nincs szükségem sajnálatra, és ahogy a nagy igényekről te írtad:"küzdök, de megszerzem" Ugye-ugye? Én is azért tanulok, hogy aztán dolgozzak és semmiért ne kelljen úgy mint eddig küszködni, és ha esetleg lesz gyerekem, mindent megadhassak neki.
[előzmény (203)]

© halukaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 20:24:33 (203)
brühühühűűűű! nyiss egy adószámot, és akkor én arra küldöm el az adóm egy százalékát, oké?! lenézem az öszes ilyen önsajnálkozó kis. izé. na mindegy! nagyon dícséretes, hogy gyűjtöttél rá, és nem piákra basztad el, meg minden, de ha tényleg olyan pénzszűkében vagy(tok), akkor az igényeid is legyenek lejjebb! és örülj neki, hogy van hol aludnod! tudod hány millió gyerek cserélne veled, akiknek nem az a gondjuk, hogy shelly's vagy martens bakancsa legyen?! és tehetek én arról, hogy a szüleim, és azoknak a szülei ezer megpróbáltatás, és ezer viszály ellenére képesek voltak felállni? és ugyanezt csinálom én is! tanulok, és tudom mit fogok csinálni! és nem sírok! és kurva büszke vagyok rá! és arra is, hogy nem önsajnálattal töltöm hétköznapjaimat! és arra van igényem, amit megengedhetek magamnak! amit meg nem, azért küzdök, de megszerzem! de nem sírok akár közben, akár utólagosan! szóval most hadd ne sajnáljalak!
[előzmény (202)]

© Derrylválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 19:53:22 (202)
Ja és szerinted egy cipő annyiba kerül egy cipő, mint egy bakancs? És szerinted hány évig nem vettem magamnak új cipőt, meg új ruhát se sokat, csak azért, hogy összegyűjtsem a pénz egy bakancsra? Merthogy nekem nem anyuci-apuci vette, mint sok más kölöknek, igaz, tőlük kaptam a pénzt, kajára, hogy a koleszban legyen mit kajálnom, ha nem elég. És abból spóroltam meg. Úgyhogy nekem ne hányd fel, hogy mennyibe került a bakancsom, amíg nem neked kellett megspórolnod az árát.

© Derrylválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 19:48:45 (201)
Onnan tudom, drága haluka, hogy elég sok rokonom van pesten és 2évente egyszer tiszteletlátogatást kell náluk tennem. Pestlőrincen, a várnegyedben és Budakalászon úgyhogy igencsak tudom,hogy hol mi megy. Elhiheted, hogy fölöslegesen nem megyek oda.

© halukaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 16:12:20 (200)
nem általánosítok! ezt mondtam is, hogy én nem így gondolom! csak felvettem azt a hangnemet, amit egykét vidéki srác is megengedett magának! semmi bajom a vidékkel! balaton is vidék mondjuk, mégis tele van pestivel, meg még bunkóbb némettel stb, de ez most mindegy!
[előzmény (197)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 16:10:09 (199)
Ebben telhjesen egyetértek. Undorító csövesállatok próbálják képviselni ezt a nafyszerű elveken alapuló kultúrát? Ez hogy lehet? A másik oldalról pedig a divatosodás hatrap le cafatokat? Mindenki a másikat marja, hol van összetartás?
[előzmény (194)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 14:47:20 (198)
Beteg.
[előzmény (194)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 14:46:18 (197)
Te se általánosíts! Nem mindenki hülye. Én pl. vidéken lakok, mégis tetszik Budapest, az egyetlen nagyváros Mo-n.
[előzmény (192)]

© SKAtanicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 12:10:54 (196)
Most ez nem oltás,de Bp a FŐváros! :)
Ja 1ébként eddig az össz. (értsd :mindegyik) Bp-i ismerősőmnél jobban tudom,h melyik kerület hol van,és mi a neve. :))
Ezt most arra a buszos hozzászólásodra reagálva írtam,le nincs semmi bajom Bp-tel. ;)
[előzmény (192)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 11:47:32 (195)
Ki mondta hogy valaki is itt nem diszkriminál, liberális, befogadó, anarchista vagy antirasszista???
Szerintem senki!
Jobb ha tudod hogy mi punkok diszkrimináljuk a pestigeceket (a budaiakat nem, mert azért Buda mégis szebb, ottt szép kertes házak is vannak meg minden), utáljuk a liberálisokat és az anarchistákat na meg a cigókat és nigákat.
[előzmény (192)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 11:45:26 (194)
Én pont forditva vagyok vele! Én a szakadt punkokat szoktam felrúgdosni! Mi a kurva anyjukért nem tudnak normálisan felöltözni? Ha nincs pénzük menjenek dolgozni ha meg még gyerekek akkor a szüleik a hibások amiért szar prolik lettek csak!
Szerintem az ember nem lehet punk egy szint alatt! Ezek a munkásifjak meg szakadtak meg parasztok csak prolik nem punkok.
[előzmény (191)]

© halukaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 00:43:53 (193)
te hol is lax? honnan tudod hogy ez van pesten? csak nem feljársz, és tengődsz lengődsz ezen az undorító trágyadombon? mé jössz ide, ha gáz? egyébként gecire nincsen ez! ezt nem tudom honnan vetted! ja, és gyere rúgj fel! de akkor tuti hogy megeteti valaki veled egyszer a bakancsodat, ami sztem dupla annyiba kerül, mint az én cipőm!
[előzmény (191)]

© halukaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-20 00:38:11 (192)
a nagy pánkok mi?!?!?! ök nem diszkriminálnak, ők liberálisok, ők befogadnak mindenkit, ők anarchisták, ők antirasszisták!!! lófaszt bazdmeg! most nem általánosít az összes tanyasi? ismertek engem bassszátok ki? azt se tudjátok ki vagyok! mi a faszomból ítéltek, miért általánosítótok? hmmm? mitől bunkópesti a bunkó pesti? azt vágjátok, hogy pesten van a parlament, és gyönyörű környéke, a rakpart, a váci utca díszes szépes házai, stb? és hogy budán nem csak rózsadomb van, hanem budán van még pl. kelenföld a két milliárd főt befogadó kis rókalyuk méretű lakással rendelkező lakótelepei? stb nem elite környékei? a faszt tudjátok, mert azt sem tudjátok, hogy melyik busz hova visz, és hogy hogyan kell jelezni! ha meg tudjátok, akkor tök egyszerűen tanyasi tirpákok vagytok, akik brahiból irogatnak ide. nekem kurvára nem ez a véleményem, semmi bajom nincs veletek, azonkívül, hogy ócsároltok minket, budapestieket! tehetün mi róla, hogy ide születtünk? higgyétek el, hogy mi is laknánk inkább a tengerparton! de ez van. és ahogy elnézem a vidéki ellenszenves hangulatot, ha már Magyarország, akkor budapest! amellett meg mé csak Bp-t oltjátok, mint nagy várost? csak ezt ismeritek? nem!(remélem) hát akkor meg miért csak mi vagyunk a téma? azé me az a neve helynek, hogy budapest? nannnnneeeeee!!!

© Derrylválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-19 19:45:57 (191)
Hozzáfűzném az előző gondolataimhoz, hogy legszivesebben felrugdosnám azokat a pesti divatköcsögöket, akik a legdrágább cuccokban odajönnek a szakadt punkokhoz és nekiáll tarhálni, csak úgy hobbiból,mert ezzel azt akarja mutatni, hogy faszagyerek.

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-19 11:20:39 (190)
:D
[előzmény (187)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-19 09:18:28 (189)
Üdv a nagy faluba! Még egy akkora trágyadombot életemben nem láttam,. Bármelyik szutykos kisváros is kellemesebb benyomást kelt, mint a mi lepukkant fővárosunk.

© Derrylválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 20:10:47 (188)
Azt nem tudom,hogy mit keresnek itt budai újgazdag kölkök, milyen punk az, aki újgazdag? És mi ellen lázad? az ellen, hogy jaj drága szüleim ne vegyétek meg nekem a legdrágább cuccokat, meg ne pénzeljetek agyon.
Ha a vidék nem lenne a pestieknek mennyivel rosszabb lenne, ebbe gondoljatok bele okos pestiek.... Itt gazdasági okokra gondolok.

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 16:13:16 (187)
CCR rajtunk élősködin: kiszívja szellemi energiűinkat, és helyette megdonláctot épít a fejünkben...
[előzmény (186)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 19:54:48 (186)
Te kin élősködsz?
[előzmény (183)]

© gegeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 18:46:37 (185)
Biztos csak viccelt.... :)
[előzmény (184)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 17:12:20 (184)
Óh, te ostoba...
[előzmény (183)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 16:21:19 (183)
Budán élnek az újgazdagok mert tiszteletreméltó emberként nem illene nekik elzárkozniuk az ország legforgalmasabb helyétöl, Pesten meg a sok csóró proli aki a budaiakon akar élösködni, trágya népség.

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-16 21:05:52 (182)
"Lakhelye: lakás"
Hova rejtetted az értelmedet?
Csepel, budapest, de minden fővárosi kerület minden körzetének másak a szociális jellemzői.
Hola a butaság? ITT!

© spunkyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-16 15:46:43 (181)
Csepeli emberekről mi a véleményetek?:)
Szerintetek ők most közelebb állnak a vidékiekhez vagy a pöstiekhez?

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-16 15:44:07 (180)
a Szatyor salgótarjáni!:)
[előzmény (179)]

© gegeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-16 15:25:29 (179)
Ki a salgótarjáni?

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-16 10:44:32 (178)
Csudajó, ám!
Igazi tudományos alapokon fekvő, helytálló megállapítás. "Budai=újgazdag!"
Kérem, köszönöm!
[előzmény (176)]



Elejére << Előző < ... 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 > Következő >> Végére