Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Vörös Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.redhole.hu

Elejére << Előző < ... 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 ... > Következő >> Végére

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 21:38:36 (2802)
vicces-e vagy?
[előzmény (2800)]

© benceválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 21:38:04 (2801)
"Na haradudj öreg, rajtad kivül mincekiröl tudom, ebben a topikban hogy kicsoda, szerintem rólam is elég sokan, hogy én kivagyok! "
Azt látom, hogy 'kivagy', imbecilis.

"Amig egy arctalan kis nethuszár pöcs vagy, addig ezeket a beszolásokat tartsd meg madadnak! "
Ha lejjebb is olvasnál, láthatnád, hogy nem, meg talán magadat sem ismételnéd, te hajszagú portás!




[előzmény (2794)]

© benceválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 21:33:48 (2800)
"sajnos nekem sem sikerult idoben lemennem de allitolag a harmadik utas csoport ott volt akik minibart akarnak a fiuwcbe meg tobb jo not!:) "

Azok voltunk mi - Titusz haverom meg én. Meg etikai kódexet a kidobóknak. Ja meg volt ilyen, hogy "punkosabb arculat, olcsóbb sörárak". Öt pont volt.

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 20:35:09 (2799)
már csak magatokat és egymást ismétlitek

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 20:01:02 (2798)
Abszolúte egyetértek
[előzmény (2797)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 19:36:17 (2797)
Szerintem kezditek kicsit túlbonyolítani a dolgokat. Én személy szerint már jóval a ”hivatalos” bojkott előtt elhatároztam, hogy nem szeretnék lemenni a Lyukba szórakozni, játszani meg végképp nem. Mert úgy éreztem, hogy nekem ez a hely nem tetszik, szerintem nem korrekt. Egy csomóan meg most jutottak el odáig, hogy annyira nem tetszik nekik a hely, hogy már nem mennek oda. Aki úgy érzi, hogy neki még mindig bejön, az meg lejár továbbra is. Mit kell ezen ragozni? Egyszerűen annyi, hogy az emberek el is mondták a véleményüket. A sokat emlegetett névtelen petíciónak meg szerintem, az egyetlen célja és értelme, hogy akiknek ellenérzéseik vannak a hellyel szemben azok aláírták, így a nevüket adták hozzá. Ezután már nehezebb figyelmen kívül hagyni és azt mondani, hogy csak pár hülyegyerek hőzöng névtelenül az internet mögé bújva (és itt a csatlakozók aláírása a lényeg, nem pedig a meglehetősen demagóg bevezetés). Ezek után elég furcsa, hogy pont a honlap névtelenségét támadják a legtöbben, hiszen ott egy csomó név, akkor mitől névtelen? Én csak azt nem értem, hogy miért mástól várjátok, hogy irányítson titeket? Ez nem egy párt, mindenki el tudja dönteni, hogy mit akar. Aki távol akar maradni, az távol marad, aki meg úgy gondolta, hogy le akar menni ”tárgyalni” az miért nem ment le? Nem másokra kéne mutogatni, szabad pálya, nehogy már mindenhez fogni kelljen a kezeteket.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 18:27:39 (2796)
Kicsit elbasztad, hogy odairtad a vegere, hogy a Shitpump barati kor tagja vagy, mert igy latszik, hogy KiZso haverja/rajongoja vagy... Pedig egesz meggyozo volt, amit irtal. Na mind1.
Fosol, szarsz, hanysz? Hajra! Ha ilyen kell a VY-nak...
[előzmény (2795)]

© sanyeszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 18:05:50 (2795)
szevasztok.én elég gyakran járok a vy ba mulatni,de még nem igazán volt semmi incidensem senkivel .kivéve egyet még anno 3 éve,mikor a bnőmmel összebalhéztam és a vy ban dolgozó egyik kidobó nekem esett szó nélkül.szoltam a dezsőnek(sztem az egyik legjobb fej ember a vy ban). mikor legközelebb mentem a köcsög már nem dolgozott ott.
azóta is kurva jól érzem ott magam ha lemegyek ,pedig néha fosok ,szarok , hányok!!!!na mindegy ,ti tudjátok,de én nem nagyon látom értelmét ennek az egésznek... a bojkottnak vége!trógerek befelé!!!!!!!!!!!
fickó maradj már!szaftos picsanyalás helyénvaló! shitpumps not dead!

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 15:55:51 (2794)
Na haradudj öreg, rajtad kivül mincekiröl tudom, ebben a topikban hogy kicsoda, szerintem rólam is elég sokan, hogy én kivagyok!

Amig egy arctalan kis nethuszár pöcs vagy, addig ezeket a beszolásokat tartsd meg madadnak!

Köszönettel "Débil"
[előzmény (2793)]

© benceválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 13:02:09 (2793)
Débil.
[előzmény (2780)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 12:09:57 (2792)
Korrekt.
[előzmény (2791)]

© x-artválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 12:04:12 (2791)
Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek, aki segített a hétvégi mini turnék leszervezésében, lebonyolításában. A külföldi zenekarokat (Klinika (Pl), New Horizon (Vajdaság)) tájékoztattuk a kialakult helyzetről, és ígéretet kaptunk a Klinikától, hogy ősszel ismét ellátogatnak hozzánk. A New Horizon-t várhatóan május, június környékén jön ismét.

A történelmi hűség kedvéért:
- Néhány érdeklődőn kívül, a vitafórumon csak a Vörös Yuk képviseltette magát.
- A kevés néző ellenére a korábban megbeszélt pénzt megkaptuk, így a Klinika, a New Horizon és a bajai Vigyázz lépcső! útiköltsége nullára került (külön köszönöm a budapesti zenekaroknak, hogy ingyen vállalták a koncertet: Semmi Komoly, KA, tHE sNOBS).
- A lengyelek kaptak a helytől egy-egy dobozos sör.
- A Nikt Nic Nie Wie (www.nnnw.pl) distro külön asztalt kapott az árusításhoz.
- A Klinika felszerelését másnapig ott hagyhattuk.
- Ha jól tudom a személyzet maradt a régi.

Az időjárási viszonyok miatt a New Horizon interjú elmaradt (korábban el kellett indulniuk, hogy időben haza érjenek), emiatt megértéseteket kérem.

Akikkel ilyen, vagy olyan okok miatt nem találkoztunk, remélem, ősszel bepótoljuk!

Jelenleg a női énekekkel felálló punkhardcore alapba becsempészet ska elemeket játszó ANTIDOTUM meghívásán fáradozunk. Addig is találkozunk a DIEHARDXCOLLECTIVE matinéken és a szintér egyéb bulijaiban!

Még egyszer köszönöm mindenki segítségét!

Aggi
x-art projekt

Megjelent!

x-art projekt
New Horizon: ...being exploited
tHE sNOBS: aTTITUDE

DIEHARDXCOLLECTIVE
STRENGTH INSIDE: FORESIGHT

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 11:24:50 (2790)
azt hiszem nem erezheto az utolso irasombol de mar en is kezdem értelmet latni csak ez maradjon is igy! mert csak akkor lesz igazan ertelme es ha igy marad szerintem velem egyutt meg sok emberrel gyarapodni fog az oda nem jarok tarsasaga
[előzmény (2789)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 11:15:08 (2789)
Szia!

Ugy érzem tényleg megmozdult valami, ha tényleg ennyi arc megmozdult (a tarajostol kezdve, a kamionos sapis hcbandán keresztül, a metálosokig) akkor rá kell jönnöm hogy ebben tényleg lehet valami, az meg hogy nem mentünk le semmi más, csak büszkeség, a vörös yuk tudja hogy miben kell megváltozni, ezerszer el lett mondva a Bernáthy-nak is szerintem!
Ilyet mondjunk egy vitafórumon, hogy fizesse ki korrekten a szervezöket meg a zenekarokat!
Milyen választ vársz erre?
"OK, kifizetem, cserkészbecsszó"
Ne verjék a közönséget!
"Ok, nem verjük holnaptól, igérem"

Ezekkel mit kezdesz egy vitafórumon???
Ha majd változás lesz akkor lejárunk, addig meg csak vitázzatok, és állitsatok fel magatoknak hülye kis szabályrendszereket, de nem hiszem hogy az underground kultura valaha is irott szabályokat akarna felállitani, pont abból nem kértünk sohase.. Szerintem!
[előzmény (2787)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 11:07:46 (2788)
atya a csok es konny koncert meg lesz tartva?
[előzmény (2786)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 11:06:06 (2787)
igazábol megertem a promblematokat pedig nekem meg sosem volt bajom a hellyjel mashonnan mar engem is vagtak innen meg nem! szoval lehet hogy most en vagyok a fasz mert lementem es reméltem hogy a vitaforumon lesz valami tortenes ha mas nem legalabb annyi hogy lemegy sok ember es elkuldi oket a gecibe vagy megmondjatok hogy kossz nem kerunk beloletek tobbet pá!
vagy tudomisen mire szamitottam de ez mar mindegy! azert remélem ha mar ilyen jol osszeallt egy csomo ember az a kesobbiekben is kitart az allaspontja mellett es nem lesz lent ket het mulva megint mindenki
[előzmény (2783)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 09:12:14 (2786)
Ez nem egy "petíció". Annak építő jellege van.
[előzmény (2783)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 08:35:31 (2785)
Néhány vélemény:

Nem ment le senki? Ez így egy megsértődött durcás kisgyerek benyomását kelti.
Az meg mondjuk már a másik fele, hogy miért angol nevet kellett adni az egésznek...Külföldiek szervték az egészet? Vagy a www.mondj-nemet-a-vorosre.xy nem hangzik jól?

Visszakanyarodva arra, hogy nem kell félni a közönségtől a színpadon azt tudom mondani, hogy öcsémék egyik koncertjén a Homoskapiens-es (RIP) Ákossal ketten tartottunk egy hangfalat, hogy ne döljön fel. Nem a kidobók zúzták meg...sőt, a multieffekt pedált sem ők taposták össze...

Tehát abba gondoljatok bele, hogy biztos jó érzés felmászni a színpadra meg onnan üvöltözni, de ha egy koncerten 20-30-40x másznak fel a színpadra mindenféle kontroll nélkül akkor elég nagy a valószínűsége annak, hogy legalább egy gyerkőc okoz valami kárt (nem szándékosan persze).

Pl. SOIA bulin sem lehetett rohangálni a színpadon az emberek a színpadon, viszont mindenki kedvére ugrándozhatott. Az teljesen korrekt volt ahogyan én azt a közönség soraiból láttam. Zoli erről nyílván többet tudna mesélni. Tehát az lenne a legjobb megoldás ha a biztonságiak tisztában lennének azzal, hogy még mit szabad és mit nem. Ezt "külsős" emberkékkel sztem lehetetlen megcsinálni.

Ha itt változást akarunk mindkét félnek engedni kell valamennyit!

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 07:27:40 (2784)
A Klinika valoban kurva jo zenekar, es nagyon szivesen megneztem volna. Nem tudom hallottal-e mar rola, de neha vannak az embernek ELVEI. Ha most tort ki a balhe, akkor most csatlakozok hozza, nem varom meg amig lejatssza az altalam kedvelt zenekar a koncertjet.
[előzmény (2781)]

© -Peti-válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 06:32:54 (2783)
Itt néhányan nem értenek egy fontos dolgot, ami pedig a lényege az egésznek.

Nem az a lényeg, hogy utálnánk a VY-t, és ezért csináljuk ezt az egészet. Ha nem szeretnénk, hogy változás történjen, akkor nem csatlakozott volna 100-150 ember a petícióhoz, hanem fogta volna, és senki nem megy le.

KiZso - Akik aláírták, azon emberek nagy részének köszönhet valamit a VY, és ne hidd azt, hogy aki ingyen megy le neadjisten, az nem csinál semmit ezért. A VYnek joban megéri X darab sajtójegy, mint adott esetben X-tizezer forint reklámköltség.
"Megbeszélés helyett szájhősködés, megjelenés helyett internet mögé bújás! Droidok...!" - Egy - A VYnek nem feltétlenül kell az, hogy mi ott legyünk, ahoz, hogy változtasson dolgokon. Kettő - Nem bújok az internet mögé, a VY is tudja ki vagyok, bármikor el tudnak érni, ha kellek. Három - Droid - Ha belegondolok, hogy most háynan hörrennek fel, hogy "Az anyád" azok közül, akit kollektíve ledroidoztál :)

rike - pont tőled azt vártam volna, hogy megértsd az egészet. és örülök, hogy valamiért össze tudott valamennyire fongi ez a kis közösség. Mágha nem is mindenki.

ÉS amire gondolok még - teljesen le van szarva, ki indította el a petíciót. A lényege pont ez, hogy nem egy ember, vagy zenekar vagy bárki maitt írták alá az emberek, hanem azért mert többé-kevésbé egyetértenek vele.

Na, most ennyi lenne, üdv.
[előzmény (2781)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 01:03:35 (2782)
kösz az infot, büszke is vagyok hehe
[előzmény (2781)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 00:32:51 (2781)
sajnos nekem sem sikerult idoben lemennem de allitolag a harmadik utas csoport ott volt akik minibart akarnak a fiuwcbe meg tobb jo not!:)
szoval jo volt! és qrva kevesen voltak ott a koncerten is!és ha ez a bojkottnak köszönheto akkor legyetek boldogok hogy egy kurvajonak igerkezo bulit sikerult igy elbaszni! igazan varhattatok volna ezzel mostanaig!(klinika koncert utanig) engem egy kicsit azert meglepett hogy a nagynak igerkezo buli csaladiasnak is alig mondhato hangulatu lett es a resztvevok java resze a semmi komolyra ment es a klinikarol max a fekete erdoben leforgatott nagysikeru sorozat jutott eszukbe! pedig kibaszott jok voltak! aki nem volt sajnalhatja mikozben buszken veregeti a mellét hogy o most bojkottal...............

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-13 23:48:15 (2780)
Miért menjünk a vy elsö szavára? Hadd legyen már bennünk is egy kis büszkeség, és tartás!
Ha ettöl vagyunk gerinctelenek, hát rajta..
[előzmény (2779)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-13 23:34:08 (2779)
ha már gerinctelennek lettem kikiáltva mert aláírtam és ne mentem le, hozzáteszem és itt sokszor szóltam, hogy menjünk együtt sokan. erre mindenki kussolt. nem láttam értelmét hogy egyedül lemegyek és a ruhatárról beszélek, meg hogy "láttam amikor másokat basztatnak". ha az lett volna, hogy itt többen jelzik hogy mennek, felvetettem volna hogy találkozzunk 8 kor vy előtt és közösen menjünk le, megbeszélve milyen álláspontot képviselünk, és mi az amit nem mondunk, mi az amit igen. na mindegy

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-13 19:28:17 (2778)
csalódtam-bocs!

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-13 19:27:51 (2777)
Nem támadlak titeket,csak calódtam bennetek.
[előzmény (2776)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-13 19:01:49 (2776)
Részünkröl senki nem akart vitaforumot! Olvastad valahol?
Ha te ennyire a helyhez ragaszkodsz, és nem hozzánk csak interneten keménykedö egy koncertre se járó punkhuszárokhoz, ahoz szived joga, én nem is akarlak arról meggyözni hogy a vörösyuk rossz, de nem hiszem hogy értelme lenne minket támadni azért mert mi igy gondoljuk..
[előzmény (2774)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-13 18:43:59 (2775)
A vitaforumot nem mi sajtoltuk ki, a VY ajanlotta fel, mielott meg igazan megkezdodott volna a bojkott.
Senki nem akadalyoz meg teged abban, hogy lemenj ha le akarsz.

En amugy gondoltam ra h lemegyek de asszem annak se sok ertelme lett volna.
[előzmény (2774)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-13 18:39:15 (2774)
Igen én zenéltem valamikor a D.I.Y.-ban. A punk számomra még mindig mond valamit,fog is mondani! De nem ilyen dolgokat,mint amiket műveltek,követelőzök kisajtolok magamnak egy vitafórumot aztán meg el sem megyek...
Áááh hagyjuk is ezt a témát! Csak azt nem értem, hogy miért csináltok ekkora balhét az egészből... Felesleges baszakodás az egész, amit úgy is leszarok és ez után is le fogok járni a helyre sok más emberrel együtt.
[előzmény (2773)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-13 16:31:25 (2773)
Kizso te zenéltél valamikor a DIY-ban?

Mondd neked valamit az hogy Punk?

Én ezt egyre kevésbé gondolom..
[előzmény (2767)]



Elejére << Előző < ... 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 ... > Következő >> Végére