Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Vörös Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.redhole.hu

Elejére << Előző < ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 ... > Következő >> Végére

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 11:47:08 (2862)
egyszerű, ki sittpámpot, és pofont akar, az lemegy, aki nem, az nem....

© benceválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 11:24:28 (2861)
A büszkeség valóban fontos lehet bizonyos helyzetekben, viszont a legnagyobb konfliktus mindig abból adódik, ha nincs kommunikáció, ha a dolgok nincsenek megbeszélve. Akkor marad minden úgy ahogy van, illetve a saját zsírunkban való perzselődés.
[előzmény (2856)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 10:38:53 (2860)
És miért fontos? Mit érsz el vele?
[előzmény (2859)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 10:27:42 (2859)
egyetértek
[előzmény (2856)]

© tonyoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 09:44:10 (2858)
a büszkéktől szokták mekérdezni hogy mire vered faszfej.
tehát, büszkének lenni --------> verni valamire.
Dan! te mire vered?

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 09:24:36 (2857)
A büszkeség arra jó, hogy magad előtt jobb arcnak tűnj, miközben nem teszel meg valami olyat, amitől esetleg jobb is lehetne neked, tehát épphogy magadnak ártasz.
[előzmény (2856)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 09:19:56 (2856)
A buszkeseg szvsz egy nagyon fontos dolog.
[előzmény (2855)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 09:13:33 (2855)
Szerintem a büszkeség a legnagyobb baromság a világon. És ezt most nem csak a bojkottra értem, hanem általában az életben is. Amikor valakinek felajánlanak valamit és büszkeségből nem fogadja el, akkor saját magával szúr ki, legfeljebb az önbizalomhiányát kompenzálhatja vele, hogy fasza gyereknek érzi magát tőle. Pont ez az oka annak, hogy lehúzattam a nevem az aláírok listájáról. Azt gondoltam, hogy a petíció célja a hely jobbátétele, nem az ész nélküli elzárkózás.
Egyetlen oka van annak, hogy nem mentem le, az hogy hetekkel korábban elígérkeztem egy egész hétvégére a barátom családjához, akikkel ez volt az első találkozás, ezért nem tudtam és nem is akartam lemondani.
Ettől függetlenül szerintem a Yuk pontosan tisztában van azzal, hogy min kellene változtatni ahhoz, hogy az emberek újra odajárjanak, ha nagyon akarnák, vitafórum nélkül is megtehetnék amit kell.
Ezek után már csak önmagamat ismételném, még annyi, hogy amíg nem hallom valaki olyantól, hogy változás történt, akinek adok a szavára, addig valószínűleg nem fogok lemenni.

© tonyoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 09:11:22 (2854)
de ez a bojkott jó mert legalább az önfeláldozó, aktivista jellegű pánkok
végre eltünnek.

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 07:25:08 (2853)
nos... velem igazán nincs mit megbeszélniük. én nem írtam alá a petíciót ( ezért ha megkérhetlek ne vegyél egy kalap alá a bojkottosokkal ), nem sorakoztam fel senki mögé. én szervezek 4 másik helyre folyamatosan ahol rendesen kifizetnek, korrektek, szavahihetőek.
jól megvagyok a vörös lyuk nélkül. eddig egy bulim sem maradt el mert nem találtam volna helyszínt amióta nem dolgozom velük.
én azért írtam ide a topicba, mert van sok tapasztalatom a helyel kapcsolatban. sok jó, és sok rossz aminek beírásával szeretnék tisztább képet mutatni azoknak akik nem tudják hogy aláírjanak-e. a másik hogy olyan emberek okoskodnak akik életükben semmi mást nem csináltak a helyen mint hogy bebaszva fetrengtek. olyan ember ne fejtsen meg dolgokat akit nem hoztak olyan kellemetlen ill. megalázó helyzetbe mint pl engem illetve sok olyan embert aki aláírt, vagy nem vertek szájba, ill. fenyítettek le a kidobók...
shitpumpékat megértem hogy védik a helyet. beírásaik alapján normálisabb helyre még látogatóként sem engednék le őket:DDDDDD

a topic törlését azért javasoltam, mert unalmas hogy megy a fanatikus törzsvendégek vs. hajthatatlan bojkottálók gyerekes vitatkozása.
[előzmény (2852)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 06:39:45 (2852)
Elég nagy tévedésben vagy. Meg akarták veletek beszélni a dolgot, ti pedig fene nagy büszkeségetekben basztatok lemenni. Ezután nem hinném, hogy egyáltalán foglalkoznak veletek csupán csak azt értétek el, hogy kevesebb lesz az olyan jellegű koncert, amire eddig lejártatok. Ez a bojkottos társaság a fővárosi "undergroundnak" csupán elenyésző része, ahogy a fórumra írkáló közösség sem egyenlő a magyar punkkkal, meg hácéval. Ti nem változtatást akartatok elérni a klub részéről, hanem "jól megmutatni nekik".
Miért kéne törölni a topic-ot? Nehogy valaki "külsős" elolvassa, hogy nem annyira egyoldalúak a vélemények? :-)
[előzmény (2844)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 06:21:32 (2851)
Ez már kissé unalmas... :-)
[előzmény (2848)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 05:57:22 (2850)
attól még hogy valak punk, lehet egy retardált segg... senki nem fog a másikkal azért barátkozni mert punk. de bemásolok egy idevágó manowar klasszikust, amit godfather brada' írt be valamelyik topic-ba a napokban.

" got to make it louder
all men play on ten
if you're not into metal
you are not my friend "
[előzmény (2848)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 05:53:16 (2849)
"Ja és azt elfelejtetted írni, hogy nálunk legalább lehet a szinpadon ugrálni,meg a mikrofonba énekelni, mert annyi eszünk még van, hogy mi ezt lezsírozzuk a szervezőkkel meg a rendezőkkel "

dedikálni meg rajongókkal fotózkodni koncert előtt vagy után szoktatok? sajtótájékoztató mikor lesz legközelebb? az előzőre nem sikerült bejutnom, mert tele volt rá a kongresszusi központ...

[előzmény (2846)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-16 03:21:44 (2848)
fejezzétek már be vazeg, minek kell egymást basztatni, inkább üljetek le egy sör mellé barátkozni. faszomat hogy két punkot szerető egymásnak esik, minek kell ez? inkább erre koncentráljatok:

"Csütörtök (feb 17) este 6-10 h Postás művközpont, BP. VI. ker. Benczúr
u. 27 - a pincében (udvar felől)

A megyintót Izsák és Bucó urak tartják + jönnek régi arcok.
Talpalávaló: az alkalomhoz illő zene. Fénykép, beszélgetés, múltidézés,
miegymás..."

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 23:52:33 (2847)
A tagok nevenek ismerete nelkul, 1 koncert alapjan is meg tudtam allapitani hogy kalap szart sem er a zenekarod.

A 100-as klubban nem volt a tarajosok seggebe dugva a fejem, vagy nem tudom, ez alatt mit ertesz. Nem sokan alltak szoba velem, mivel nem sok embert ismertem. Es akkor mi van? A koncerteket igy is elveztem.
[előzmény (2846)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 23:45:56 (2846)
Ja és azt elfelejtetted írni, hogy nálunk legalább lehet a szinpadon ugrálni,meg a mikrofonba énekelni, mert annyi eszünk még van, hogy mi ezt lezsírozzuk a szervezőkkel meg a rendezőkkel és akkor nekünk nem kell csatlakozni a bojkottosokhoz! :))
A Csók és Könnyet, meg a Schleki többi zenekarát se hagyd ki a felsorolásból, mert Ők is szívesen játszanak szerintem továbbra is a VY-ban... :) Meg még egy rakás új banda, akik úgy érzik, hogy egy jó lehetőség az elindulásra a klub.

Dan Te tudatlan paraszt! Itt fikázod orrba-szájba a pumpát ???Te barom állat, hát még azt sem tudod, hogy a Sanyec nevü úriember a dobosunk...Akkor ezek szerint baromi jól ismersz minket és iszonyatosan nagy tudással rendelkezel a zenekarunkról,hogy csak így nyomatod... De Te tudod.
Nekem mindenesetre az a véleményem, hogy úgy kellett volna maradnod,mint a 100-as klubban, mint amikor a tarajosok seggébe volt dugva a fejed, hogy egyáltalán szóba álljon veled valaki!
[előzmény (2844)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 21:59:28 (2845)
Hoppá !

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 19:55:45 (2844)
vicces hogy most kifizetnek végre egy zenekart a klub története során, meg gyorsan összehívnak egy vitafórumot hogy jóarcként tüntethessék fel magukat, meg kompromisszumképesnek. srácok... 3 év alatt nem tudták felfogni miről szól ez az egész amit punk hardcore-nak hívunk amikor ebből élnek a nyitóbuli óta, illetve 3 év alatt nem tudták felfogni hogy egy zenekarnak is vannak költségei. nem kell lemenni se játszani, se mulatni. aztán majd kapcsolnak amikor minden hétvégén a shitpump fog játszani, és 3 haverjuk fog kultúráltan szórakozni úgy hogy bernáthy elégedett legyen a látogatók szellemi szinvonalával.
topicot meg mostmár tényleg töröljétek a gecibe...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 18:42:22 (2843)
Ne felejtse senki!

© benceválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 15:46:45 (2842)
Oké, erre voltam kiváncsi. Vagyis, hogy miért volt végülis az értesülésem/sünk, elvárásunk fals szombaton. Ennyi.
[előzmény (2839)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 13:09:26 (2841)
Én már meg se probálok neki válaszolni.. szerintem autista :D
[előzmény (2839)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 13:04:38 (2840)
Ja és nem tudom érzed a válaszleírások közötti apró tartalmi illetve annál komolyabb modorbeli különbséget...
[előzmény (2839)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 13:03:56 (2839)
Szerinted milyen egyéb választ kaphatsz? Azt hiszem aki akarta leírta, hogy
1. lement volna, de más elfoglaltsága akadt (sajnos megesik az ilyen tudod)
2. miért ugorjon első szóra? hadd érezze a vy szerinte, hogy milyen jelentést is takar a bojkott szó
Valamint megjegyzendő, hogy szervezni nem szervezett ITT senki semmit, a VY mint olyan szeretett volna egy nyílt fórumot, ami így (mint láthatod) kudarcba fulladt. Itt simán arról van szó, hogy érdekkülönbségek vannak, a VY-nek az lett volna a jó, ha lemennek megbeszélni a dolgokat, hiszen akkor a bojkott azelőtt véget ért volna, mielőtt elkezdődik. A szervezőknek (illetve inkább az aláíróknak, hiszen individumokról van szó) pedig most úgy tűnik az volt az érdekük, hogy ne menjenek le. Az okok fentebb.
[előzmény (2837)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 12:38:11 (2838)
Kerdezd meg a szervezoket.
[előzmény (2837)]

© benceválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 12:29:36 (2837)
Még1x föltenném a kérdést, némi lejjebbolvasás után: mi lett itt szervezve és meghirdetve szombaton hat órára????
Én kivácsiságból mentem le, de kidobó és sör ügyben hozzászóltam volna.
Ha válaszoltok, kérlek titeket, hogy a 'lementem volna, de inkább a makkom simogattam', meg a 'miért ugráljak ezeknek' tipusú ismételgetéseket most hanyagoljuk.

ui. Nem a helyesírásba kötöttem bele, azt én leszarom, nekem sem hibátlan - az magas labda volt.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 09:12:53 (2836)
Grrr :)
Most mérges vagyok.Miki hívott a kib. ShitPump-ra vly-be.Meg aznap lesznek Abberálték is..grrrrr
Majd bevárom őket Borgödörben... :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-15 01:50:00 (2835)
most nem akarom magamat fényezni, de amikor anno a fekete lyukban játszottam, kis 16 évesként egy nagyon szar zenekarban , akkor is mindig kaptunk pénzt a nagy gyulától, szal nem volt olyan hogy ingyen fellépés. ha jól emlékszem még volt vmi inygyen fogyasztás is, nem ilyen szemkiszúrás hogy 1 doboz sör. kidobó nem volt, hanem csak beengedő, persze volt személyzet is, de akkor bukkant elő ha nagy balhé volt, nem volt ilyen hogy járőröznek. igaz sok volt a bunyó, de legalább tudtad hogy legalább a személyzettől nem kell félni....

érdekes akkoriban ez a színpadra felmegyek és beugrom meg énekelek mikrofonba akkoriban nem volt divat, de változnak az idők. manapság sok helyen úgy oldják meg hogy ott ül a színpadon pár kopasz (vagy nem kopasz) és aki felmegy azt hagyják egy ideig pogózni a színpadon aztán belökik. semmi agresszió csak visszalökik, olyan mint amikor a pogózók szélén állsz és ha neked jön a felhevült fiatal, löksz rajta egyet.

itt a hozzáállás a lényeg , lenézed a közönséget mint szervező vagy elfogadod. a vy kis köcsög szemeteknek tart titeket, akiket meg kell nevelni, persze ettől még lehet szórakozni ott, lehet lázadó pankot játszani

[előzmény (2791)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 23:32:48 (2834)
ez a hippi valami uj szleng? mert itt ha valakinek valami nem tetszik az azonnal hippi
félre ne értsd qrvara nem vagyok hippi!!!!!
[előzmény (2830)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-14 23:32:10 (2833)
persze, hogy utálnak. de az a legvicesebb, hogyha az én nevem ott van valahol, akkor én vagyok a főkonspirátor. csak tudnám miért van ez így?
[előzmény (2819)]



Elejére << Előző < ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 ... > Következő >> Végére