Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Straight Edge mozgalom
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Miről is szól ez?

Elejére << Előző < ... 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 ... > Következő >> Végére

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-30 10:07:18 (675)
Én azért rajzolok X-et a kezemre,hogy mikor pofán váglak,lásd hogy egy sxe volt!:))
[előzmény (659)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-30 09:09:22 (674)
kurva jó :DD
[előzmény (633)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-30 07:11:25 (673)
akkor itthon, az aki straight edge-nek érzi magát, rakjon zp logot a kezére

© the Jokerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-30 01:03:30 (672)
"A Straight Edge nem csak ebből áll...több...amit itthon nagyon kevesen tartanak be...Az "egyenes út" nem csak az élet formát akarja szimbolizálni, ha nem a lelked egyenességét és az erkölcsét."

Ez fasza volt!Tényleg!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 22:18:17 (671)
Látszik a gyereken, hogy numetálos köcsög. Még egy épkézláb mondatot sem képes összerakni.
[előzmény (660)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 21:34:34 (670)
Hát jobb lett volna ha nem kezd bele. Roppant kínos.
[előzmény (660)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 21:20:52 (669)
Egy kicsit vicces vagy. te stigmatizálod azokat, akik x-eket rajzolnak a kezükre, miközben nem is ismered őket, és fogalmad sincsen, hogy milyen a felfogásuk (lásd: a t értékrended szerint: lenéznek-e bárkit vagy nem.)
Tehát az elemi logika szerint aki x-et rajzol a kezére az már militarista? Ismersz bárkit is közülük? Behatóan? Mert akkor van hitele a kritikádnak. Különben mellébeszélés.
[előzmény (650)]

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 20:48:28 (668)
"Szerintem az a gáz ha valaki hírdeti,hogy straight edge gyerek és X-eket rajzol mindenhova!"

Igaz ezentúl az összes zenekar csak instrumentális számokat írjon. Nem kellenek többé énekesek, minek is hirdetni azt amit te fontos és jó dolognak tartasz?
[előzmény (660)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 19:02:39 (667)
én alap hipi vagyok!!!!!!!!:-)
[előzmény (658)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 18:22:25 (666)
666.

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 18:10:03 (665)
Kurva anyját!
[előzmény (660)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 18:02:31 (664)
ráadásul subscribe majmolok, minden téren.
[előzmény (663)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 17:45:03 (663)
Nekem ez a kedvenc részem:
"Szoval ez a Straight Edge dolog egy teljesen más országból jön..."

Ez aztán komoly érv. Mégha mondjuk a Muzsikás írna ilyet, de pont egy hínárhajú numetal banda? Nemár.
[előzmény (660)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 16:07:40 (662)
Épp mostanában olvasom az All Ages-t, szóval annak tükrében kijelenthetem, hogy ez a gyerek megbaszhatja magát valami méteres dildoval. Nehogy már a numetálosok osszák itt az észt, szép is lenne.
[előzmény (660)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 16:00:01 (661)
Értelmeteln boncolgatása egy jelentéktelen témának.
[előzmény (660)]

© Dexterválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 15:54:55 (660)
Sziasztok! A Solutin zenekar basszusgitárosa az alábbi sorokat irta honlapuk forumán:


Szerintem a legtöbb embernek akinek azt mondod straight edge az jut eszébe,hogy ez egy olyan "ideológia", hogy az életet és a zenét, tisztán, drogok nélkül élvezed...(Alk, Cigi, Kábitószerek)...

És egyiknek sincs fogalma,hogy ez honnan jött, valójában mit takar...

Szerintem az a gáz ha valaki hírdeti,hogy straight edge gyerek és X-eket rajzol mindenhova!
Mert nem azzal van baj, hogy nem szed semmi szart, sőt ő csinálja jól,
de ha hirdeti az valamilyen szinten az ember saját maga fényezése és önsajnáltatása(lássátok mind, én nem iszom, nem drogozom mert erős vagyok)
és ezt a "szenvedést" meg könnyíti a híúság azaz az X-ek rajzolgatása, hogy én bezzeg...

Szoval ez a Straight Edge dolog egy teljesen más országból jön...
A szórakozó helyeken azokat a fiatalokat akik még nem töltötték be a megfelelő életkort ahoz,hogy alkkoholt ill. dohányárut vegyenek, megjelölték a kezüket egy jó nagy látható X-el ami még savval se jön le,hogy a pultos tudja,hogy az illetőt nem szolgálhatja ki szeszes itallal ill. dohányáruval...
Majd egy ember, kitalálta,hogy legyen ez egy életforma és rakjunk a kezünnkre X-eket így hirdetve az igét,hogy tisztán jó az élet...és így tovább...

Az X rajzolgatása Magyarországon = az a gáz! mert,hogy semmi közünk ehez az egészhez...
Nem leszel te még attól igazi Straight Edge gyerek mert nem iszol, meg nem cigizel és nem halsználsz kábitószert, meg mert HC-t hallgatsz...
A Straight Edge nem csak ebből áll...több...amit itthon nagyon kevesen tartanak be...Az "egyenes út" nem csak az élet formát akarja szimbolizálni, ha nem a lelked egyenességét és az erkölcsét...de ezt sajnos szinte senkisem tudja...

Na akkor az Anti Straight Edge...
Ez az irrónia...mert vannak akik rajzolgatják pl.: kitűző harcos straight edge bajnok arcok az X-eket, és ők nem azért mert ők igy gondolják hanem mert a HC divat megköveteli a straight edge dolgot...ami abból a szempontból jó,hogy kevesebb fiatal gyerek roncsolja magát, viszont egy vicc mert ahogy kimegy a divatból a HC és jön be valami új a srácok már is feladják a straight edge-t...
REMÉLEM OLVASOD A SORAIMAT...mert van nekem egy cimborám aki egy szinvonalas zenekarban gitározik és ő nem rég adta fel..eddig birta...ezért látszik,hogy nem egy elkötelezett ember volt...ezért én nagyon csalodtam benne, pedig tiszteltem...

Én azért rajzoltam ezt a kört a kezemre mert hallottam,hogy hollandiában van egy zenekar akik ezt csinálták, és egész jó mondani valója van ennek...az más kérdés,hogy a subscribe-on keresztül...Szoval nem azért mert én gizda vagyok mert minden szart szedek és igy jó az élet, mert ez nem igaz...
én számomra a mondani valója az volt,hogy az összes olyan hülye gyerek aki ezt a straight edge dolgot divatból csinálja egy kurva nagy vicc...és ezzel röhögöm ki, hogy azt hiszi,hogy ettől lesz ő a menő gyerek és közben lófaszt se tud az egészről...legutóbb a moszkva téren megkérdeztem egy ismerősömet aki nagy straight edge a 16 éves korára, ami szerintem természetes lenne,hogy nem csinál semmit...és ő csak ennyit mondott,hogy no cigi, pia, drog...ja...bocs...

Ezúton szeretnék bocsánatot kérni attól a ritka embertől aki komolyan gondolja ezt a straight edge életformát, mert azt tisztelem...és gondolom az nem is fog beírni a fórumba,hogy a kurva anyám, mert ő tudja mit akartam mondani...
Üdv.: mindenkinek és lelhet rólunk szállni...



Vélemény??

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 15:38:33 (659)
unirty.... szar.....:)
[előzmény (658)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 11:54:35 (658)
Te is valami nyomorult hippiegeci lehetsz ezzel a hozzáállással! Csak vigyázz, hogy a nagy semmi pofán ne basszon te kis tinédzser csicska!
[előzmény (653)]

© Brassknuckleválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 10:25:33 (657)
hát nemtom én még nem láttam olyat hogy valaki meg akart volna győzni egy másik embert arról hogy neked így jo lesz ha nem iszol meg nem dohányzol. többször hallottam azt hogy "ha nem iszol nem is vagy férfi" és hasonlokat, a "direkt a pofádba fujom a cigifüstöt" dologról nem is beszélve.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 09:45:51 (656)
ja de bocs többet nem irhatok neked ameddig nem tudom kivagy mert lehet,hogy te is a semmihez tartozol akkor viszont én nem is levelezek csak a semmivel!!!!!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 09:29:27 (655)
és a füllentés?:-)
[előzmény (654)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 09:27:05 (654)
megoldjuk:)
hazudni nem szép dolog söt... a kisdobos eskü....
[előzmény (653)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-29 09:01:32 (653)
szerintem az összes sxe fasz ,nagyképü,lenézö ,kötekedö !
szerintem másról sem szól az életük mint ,hogyan verjük meg aki iszik mert józanul erösnek érzik magukat szegény részeggel szemben .
némelyik vegetariánus vagy vegan. a hülyék !hogy birják ezt a kényszert ?!
szerintem tutti,hogy csak a koncerteken ilyenek otthon meg ugysem látja senki és minden mehet!vagy valami vallás lehet!vagy szekta! lehet ,hogy közük van a kkk-hoz?vagy sátánista?most már biztos! én a múltkor a 21-es buszon láttam egy ilyet kardal hadonászot és valami Mortinernek hivták! mi a faszért nem huzznak fel maguknak egy templomot és költöznének oda mint a krisnások!és ne is lássuk őket csak ha majd jönnek ingyen kaját osztani!
felhivás!!
legyünk kirekesztöek a vallási fanatikusokkal szemben(sxe)!
csináljunk ugy mintha nem is létezne hisz ugyebár van nekünk ezer más dolgunk is mint ilyen semmivel foglalkozni!
ne is irkáljunk nekik ne beszéljünk róluk hisz nincsenek!
ne mi tartsuk életbe öket!

szeretném ha csatlakoznátok!!!

üdv:fukkesxe

[előzmény (652)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-28 17:29:22 (652)
nem volt részeg. teljesen minden rendben volt. csak gondolom poén a 2K vagy mi. elhatározta.. de szerencsére ugyanolyan hülye maradt mint régen.Bár volt pár emlékezetes mozdulata top részegen is:)

gratuláok hogy végigolvastad, bár ez az elején volt:)
[előzmény (651)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-28 17:20:32 (651)
"van pár ismerösöm akik közül az egyik 99 szilvesztere után döntött úgy hogy nem fog több alkoholt inni"

nem semmi buli lehetett!!!!
[előzmény (650)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-28 16:45:35 (650)
Látom bassza az agyatokat..:)

"nem egy haverom él ilyen életformát és nem is ezért mert sXe de mégis sokkal erösebben tolják ezt a dolgot mint azok akik koncerten X-eket rajzolnak meg felveszik az XXX-es polót"
van pár ismerösöm akik közül az egyik 99 szilvesztere után döntött úgy hogy nem fog több alkoholt inni, elötte se volt cigi se semmi. Minden megvan nála amire lehetne azt mondani hogy sXe. De ö ezt nagy ivben leszarja. nem azért csinálja hogy magáról elmondhassa hogy sXe(mert jópár embernél ez érzödik, ha most ö sXe, hu ude jó arc). Egyszerüen tetszik neki ez az életforma. Senkinek se mondja hogy hej sXe. Senkit sem oltogat hogy ugyan legyél már Te is ilyen mint én (mint egyesek a "nagy pesti hc mozgalomból".(mielött kérdöre lennék vonva, nem fogok neveket mondani. )
Aztán van olyan is aki szintén se alkohol(soha életében 1 kortyot sem ivott!!) se semmi, tehát szintén azt a formát követi amit sXe alatt érthetünk. Mégse foglalkozik hogy X-ek legyen a polóján, meg nem vesz a boltba alkoholos filcet hogy na majd koncerten odarajzolja azt a kurva X-et. mert azt úgy láttuk az amerikai videokon.(ezt csak cinizmus volt mielött szó érné a ház táját)

Összefoglalva ök nem dicsekednek ezzel hogy igy élnek, nekik ez természetes + az is ha valaki nem igy gondolkodik. Érdekes az ahogy ök csinálják nem zavar, de az ami itt folyik az irritáló kissé. Ismét megjegyzem tisztelet a kivételnek.

Amit irtam, gondolom kötekedés lesz a vége, mert mint tudjuk mindenbe bele lehet kötni. Akkor most én is kiváncsi vagyok miért KELL X-et rajzolni egy koncert erejéig a kézre?

+ kaptam egy leirást kép formátumban "Mi is az a Straight Edge?!" cimmel. Ez mind szép és jó, de had idézzek: "nem fogyasztunk kábitószert ami egy skinheadnél alap dolog, nem úgy az alkholol és a cigaretta"

Mi a faszt keres egy sXe mint életforma leirásban a Skinhead szó?! Miért kell kiélezni és kisarkitani a mondandót célirányosan a Skinheadekre? Félreértés ne essék, messze áll tölem az a felfogás, ugyanúgy zavarna ha pl cigány lenne a helyén.

És mielött itt mindeki azt hinné hogy nekem a sXe mint életfelfogással van gond, tévedés.Csak.. szerintem páran értik mi is pontosan...
[előzmény (648)]

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-28 15:58:32 (649)
Te se válaszoltál még a 625 -ös kérdésemre.
[előzmény (646)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-28 15:08:36 (648)
"nem egy haverom él ilyen életformát és nem is ezért mert sXe de mégis sokkal erösebben tolják ezt a dolgot mint azok akik koncerten X-eket rajzolnak meg felveszik az XXX-es polót."

Ameddig nem adsz erre választ, addig mindenki baszni fog rád(mit ahogy ezt eddig is tették).
Ja és nem vagyok sXe, nekem $ van a nickemben...
[előzmény (646)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-28 13:43:09 (647)
még a végén megsajnálom szegény sXe felfogású embereket hogy öket mindenki baszogatja...
[előzmény (643)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2005-05-28 13:33:44 (646)
még mindig nem kaptam választ arra, hogy miért "kell" rajzolni koncerten az ember kezére!? Attól még a helyzet keleten változatlan:)



Elejére << Előző < ... 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 ... > Következő >> Végére