Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Liberalizmus. Kell ez nekünk?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A Szadesz ámokfutása kishazánkban

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 ... > Következő >> Végére

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-07 00:24:20 (1213)
Nem így van. Az az ellentmondásos helyzet alakult ki pl. az őszi kormányellenes tüntetések idején, hogy a végülis politikai ellenfeleik érdekében a valódi liberálisok léptek föl. TGM és pl. Kőszegh Ferenc mélységesen megbélyegezte a rendőr-terrort, sőt utóbbi a Helsinki Bizottság magyarországi képviselőjeként eljárt e letartóztatottak érdekében. Mert ők tisztességes liberálisok, nem demszkik.
[előzmény (1209)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-07 00:23:42 (1212)
hát, ez már másfajta "érveléstechnika", amire 2 reakció létezik:
a.) megfenyegetlek téged és a családodat + "a kurva anyád"
b.) kiröhöglek

b - mert megerősítettél abban a hitemben, hogy a cinikus "zsidó" sokkal bosszantóbb, mint a felbőszült rinocérosz ;---)
[előzmény (1210)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-07 00:14:51 (1211)
Nyavajába. TGM mindig szociális volt.
[előzmény (1209)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-07 00:13:15 (1210)
Oké, te geciállat zs_t, arra sem méltatnálak, hogy kinyald a szaros seggem? Renben vagyunk, mi?
[előzmény (1207)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-07 00:03:06 (1209)
TGM ugyanugy tette az eszet, mint mondjuk Demszki.
Jatszottak a gyerekek, kommunista vezetok kiemelt palantai, ekkor konkretan demokratasdit.
Izgi volt szamukra, aztan unalmas.
Uj dolog kellett.
Kinek mi.
TGM-nek konkretan az osi gyoker: Marx karoly.

Felolem!
Szeretem is a kritikait.
De a megallapitasaitol mindig kitor nalam a rohoges.
Egy hulye.
Ilyen tipikus humanszakos, szakallas vakarcs, akinek nem verik ki elvezettel a faszat soha sem a csinos nok.
Ez van.

Attol fuggetlenul uj kor elott allunk, ami nagyon elnyeli majd a TGM-eket.
xkolax meg mehet veluk a godorbe, ragcsalni TGM farkan a teoretikus bort...:)))

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-07 00:02:54 (1208)
OK - mármint ha igaz, akkor is csak bátorkodom megjegyezni, hogy pl. a magyar "politikai elit" (mindkét oldal, főleg Orbánék) már igencsak sokat tett hogy mások, többnyire az ellenfeleik őseit mocskolja vélt vagy akár valós érvekkel, ezzel az aktuális ember ellen felszólalva. Eddig azt hittem, csak a politikusok süllyednek olyan szintre, hogy egy embert az ősei alapján határoznak meg.
Megkérdezném: TGM a saját maga anyja?
[előzmény (1181)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 23:59:55 (1207)
a "kisbogár" szót szerintem simán a szemébe mondja az ember a másiknak.
a "köpet"-es rész pedig szintén metaforikus jelleggel bír. ez azt jelenti, hogy Kóla nem azt akarta kifejteni, hogy valami fizikai akadálya lenne annak, hogy ctg lenyalja a köpetet TGM cipőjéről. a mondatrész helyett azt is írhatta volna: "feleannyira sem vagy menő/fasza/okos/intelligens/éleseszű/eq-bajnok stb. csávó/fickó/jampec/muki/jani/figura stb., mint TGM" hát ha ez valakinek sértő, az pityeregjen csak. a dekódolásod már ott csődöt mondott, hogy a "köpetet" ctg személyével helyettesítetted, holott a "köpet" csak része volt (hogy szakszerű legyek: TÁRGYA és nem ALANYA) a metaforikus cselekménysorozatnak. akarsz még erről beszélni?
[előzmény (1205)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 23:52:39 (1206)
Ez komoly?
Honnan tudod?
Akkor ez is atveres?...atyaisten!
[előzmény (1181)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 22:53:14 (1205)
Hogy ilyen szövegek. Emberi méltóságot sértő, kort nem tisztelő hülye dumák. Rendben van, nem tudod ki ctg, devegyük úgy, hogy "csak egy ember". Ilyent akkor sem szabad írni akármekkora "punkok" vagyunk, hogy: "te kisbogár tgm cipőjéről a köpetet nem nyalhatnád le".
Mert nem beszélünk itten így. Főleg nem úgy, hogy esetleg még talán meg sem születtünk akkor, amikor az ember, akire ezt a szidalmakat küldjük, már a fórum címében jelző műfajt énekelte egy a rendszer által üldöztetett zenekarban, hogy ez az ember már ezt tette, és TGM még lehet hogy akkortájt ki tudja milyen politikai tevékenységet (jó esetben semmilyet) fejtett ki Romániában. Érted, kisfiam? TGM még lehet, hogy az RKP-ban voltakozott, miközben CTG meg itt köpet (legyen szálka - ha érted, bár magyarul van) volt a kommunista banda szemében........

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 22:45:09 (1204)
Mielőtt a nagy "verekedésben" elfelejtenénk, az a baj, hogy ilyenek irkálódnak ide:

© xkolax válasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-04 11:09:11 (1182)

hát ezt jól megaszondtad. tekintsük most el attól hogy te kisbogár tgm cipőjéről a köpetet nem nyalhatnád le, ez most mellékes... de

1.tgm-et valóban megruházták jópárszor, aki ezt nemigen szokta hangoztatni, ellentétben mondjuk orbánfaktorral, aki néha megjegyzi hogy őt verték - a nagy lófaszt, kis jánost baszták szájba helyette, mert megvédte (így utólag... kár volt...)
2. tgm hitt a rendszerváltásban, csak mint sokan mások, ő is csalódott benne elég keményen. mi ezzel a baj? ennél azért nagyobb fordulatokat is láttunk már...

jut eszembe te nem azt írtad hogy kommunista voltál csak elvették az uzsipénzedet az ávósok és azért nem maradtál az? interessant.


© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 22:38:09 (1203)
Helyesen : Legyen ez, egy moderációs elved.

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 22:36:47 (1202)
Ez így van, könnyű itt "öklötrázni", a valóságban tedd. Az próbálj lenni ebben a virtuális mesében is, mint a való életben. Én "fenyegettelek"?, mert a sértegetést te indítottad és én nem látom a határt, mit szabad itt és mit ott. Úgy gondolom a sértés az az. Tudom, nem engem sértettél meg, hanem egy barátomat, aki bizonyára nagyon leszarja, én meg nem. Ez van. Úgyhogy szerintem csak azt írd ide, amit mondjuk az asztal másik oldalán ülő embernei is a szemébe mondanál. És ne csodálkozz azon, ha aljas módon sértegeted, akkor pofánvág. Legyen ez egy moderációs elvek. Tudod, irkálunk ide ilyen hülye, "konzervatív barmok" is, akik úgy gondolják, hogy a szavak jelentenek dolgokat, amit leírunk, kimondunk, az azért van, mert így gondoljuk és azért mert ki is akarjuk mondani, le is akarjuk írni...
[előzmény (1194)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 22:29:45 (1201)
Mire gondolsz? Hozzászóltam alant ezeregyszer......... De a kis hülyéket helyre kell igazítani nem? Amúgy is megy itten a nagy kiigazítás.
[előzmény (1197)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 22:13:41 (1200)
És még egy dolgot megjegyeznék: az ilyen emberek miatt, mint te válhatnak egyszerű magyar emberek is antiszemitává (akik vállalva zsidó identitásukat mégis ilyen enyhén szólva (most igazán fékezem magam a jelzőkkel) hülye nagyképű viselkedést produkálnak az életben - kurva szar mondat - mc.
De én természetesen nem. Én egy nagyszerű népnek tartom a zsidó népet.
[előzmény (1195)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 22:07:52 (1199)
Értettem természetesen, Te nem tudsz olvasni, esetleg csak héberül, sajnos nem áll szándékomban megtanulni ezt a nyelvet.
De ez csak szőrszálhasogatás, ha érted ezt a Magyar mondást.
[előzmény (1195)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 22:05:06 (1198)
Olvasván fentebbi két okosságodat tényleg pofánvágnálak, én csak idézőjelek közt mondom, mint te komolyan, hogy :" a te kurvaanyád". Egyébként légyszíves a véleményem miatt ne sértegessél itten az internet anarchiájában, hanem gyere és mond a szemembe a való világban, ha mered. De ehhez gyáva vagy gondolom.
Én viszont azt mondom, hogy nem csak ebben a virtuális szarban vállalom a véleményemet, hanem a való világban is, szemtől szemben bárkivel. Tehát légyszíves moderáld ki innen magad ezzel a moslék dumával. Előre is köszönöm...
[előzmény (1193)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 15:24:00 (1197)
remek. akkor most miután jól felháborodtál és picit tereltél, ideje lenne hozzászólni a témával kapcsolatban is.
[előzmény (1186)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 15:19:33 (1196)
TGM anyjáról folyik a vita? jó nő volt?
[előzmény (1181)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 11:34:19 (1195)
a köpet nem a kérdéses egyén személyére vonatkozott. olvasd el rendesen. tudod, egyik betű a másik után.
[előzmény (1186)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 11:32:16 (1194)
ökölrázás? te fenyegettél az imént veréssel... ez mindig megmutatja azokat a bizonyos "elfojtott érzelmeket". okos kölyök vagy. verj meg. és akkor más lesz a véleményem.
[előzmény (1192)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-06 11:30:56 (1193)
nem vagyok a híve te fasz. én csak a kettejük közötti mélységes intellektuális szakadékra céloztam. attól mert mondjuk nem értek egyet tgm-el, el kell ismernem mekkora tudás birtokában van.

és most komolyan arra vered hogy ctg-t vagy téged anyád előbb szart a világra mint engem?

szedd már össze magad.
[előzmény (1186)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-05 01:57:09 (1192)
Itt? Kultúra? Azt azért ne. Vita? Az lehetne, de ez itt anyázás a javából. Elfojtott érzelmek itt szabadulhatnak ki, nem máshol. Itt a virtuális "kocsmában". Könnyű itt mindent megtenni, lekurvaanyázni, sértegetni a másikat, visszaordibálni, öklötrázni. Ez már csak egy ilyen hely. A való világ kicsit jobb. (Jobb?) Most ez az őszinte? Vagy a való világban meg csak alakoskodnánk egymással?
Nincs válasz. Most ilyenek a dolgok.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-05 01:29:17 (1191)
Nem hiszek a szememnek. Vitakultúra? Egy ilyen hsz-ben ez a szó leírva maga az ellentmondás.

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-05 00:19:40 (1190)
Tudod az a baj, hogy a kiskölök dumája nagyon méltatlan TGM-hez. Végülis, nem mintha számítana ez a hülye internet-irkálósdi, de valahol őt is égeti, hogy ilyen "hívei" vannak.
[előzmény (1188)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-05 00:17:05 (1189)
Rendben, persze, hogy nem "ordítok", csak kissé duvábban fejezem ki magam, ami távol áll valódi énemtől, de erre a szemtelen magatartásra kénytelen voltam így reagálni, az általad említett többsejtű lény nemi élete meg hidegen hagy.
[előzmény (1188)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-05 00:01:46 (1188)
Ha ezt hellrider látná, elélvezne nyomban.
[előzmény (1186)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-04 23:42:47 (1187)
Tréfás.
[előzmény (1183)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-04 23:03:09 (1186)
Kis hülye faszkalap, nekem ne válaszolj, mit "kisbogarazod, meg "köpetezed" itt ctg-t, ha ennyi a vitakultúrád takarodj a hozzádvaló barom csetekre és ne sértegessed itten az öreg punkokat szarjankó senkise, azért is ordítok az ilyen senki kishülyékkel, mint te vagy. Mert leszarom, hogy barom vagy, de legalább ne sértegesd az embereket, engem is azért kényszerítesz erre az undorító szövegre, mert rohadék egy hülyegyerek vagy, nem tudok mást tenni, kis hülye taknyos "komonista-palánta" (CTG - igen nagybetűvel), remélem, nem találkozunk személyesen, (vagy te reménykedj benne), mert biztos kapnál tőlem egy-két apui pofont, most hánnyál le engem is, de kérlek ne válaszolj, te kis hülyegyerek. (Elnézést kérek a Fórum olvasóitól, hogy elragadtattam magam de ez,a sem múltat sem kort, sem embert nem tisztelő seggfej magatartás, (jól van ne tisztelje, de válogassa meg a szavait, tudja kivel beszél, ) mélységesen felháborított.

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-04 22:53:27 (1185)
Mi az, hogy kisbogár?, te senkise takonypóc. Hogy beszélsz? Jártál iskolába? Nem szégyelled magad?
[előzmény (1182)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-12-04 22:51:49 (1184)
Ennyire paraszt neml ehetsz, ezzel a cipőnyalással!!!!!!!!!!
Ez tényleg nem punk, hanem bunk......., leszarom nem írom le, portál.
[előzmény (1182)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 ... > Következő >> Végére