Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Gyurcsány
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Jó lesz-e, vagy nem?

Elejére << Előző < ... 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 13:51:22 (2286)
"erősen markold az utcakövet, mindenre készen
Sújtson le kezed! Hisz te sem vagy ember a rendőr szemében"


© Snufflesválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 13:50:10 (2285)
vereség 2006. anyám szerint orbán uszította a népet a kossuth térre randalírozni.
[előzmény (2282)]

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 13:49:49 (2284)
Ez nagy eredmény. tényleg.
[előzmény (2148)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 13:41:44 (2283)
Mert a tied azok? Hüje szoci!
[előzmény (2281)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 13:28:01 (2282)
viktor kezd magára találni.
egyre többet vigyorog, és hülyének nézi a riportereket miközben mellébeszél.


© GregGválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 13:20:24 (2281)
Aranyos vagy, hogy ennyire eredeti, önálló, frappáns gondolataid vannak:)
[előzmény (2280)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 12:57:03 (2280)
Komcsi!
[előzmény (2279)]

© GregGválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 12:32:45 (2279)
Kimentem megnézni magamnak, mi megy a Kossuth téren: Antiszemita, revizionista komcsizó uszítás!Ez NEM békés tüntetés emberek. Ál56osok állnak a szinpadon, és buzditják a tömeget, hogy csináljaank új 56ot, mert ők a nép, és a kormány nem legitim..nade kérem...Azok meg skandálják, hogy vesszen trianon, nem nem soha, stb stb...ez nem békés.
ja, és ott még azt mondták, hogy az "ostromlók" hősök..most meg elzárkóznak.
ÉS miért volt kinn az ostrom előtt 2órával a MTVnél a Hir TV kocsija?
Viktor 2x vesztett demokratikusan, most igy próbálkozik. Mindenki csak a "hazudtunk" meg elkurtuk" részeket emeli ki. OLVASSÁTOK EL AZ EGÉSZET! valami egész másról, és elgondolkodtatóról szól...

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 12:26:48 (2278)
szerintem a kormány takarodjon az egy jó és konkrét cél. vesszen a status quo. aztán hogy valami jobb jöjjön utána, azért ugyanúgy küzdeni kell. sanyaaa vótam
[előzmény (2272)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 12:17:33 (2277)
igazából az egész politikai helyzet olyan mint a magyar foci. Néha van egy-egy bíztató jel, h talán lesz valami pozitív változás és az éppen aktuális szöv. kapitány megigéri, hogy na majd most, de persze magában mindenki tudja, hogy az egész úgy SZAR ahogy van...

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 12:12:57 (2276)
Jah mégegy észrevétel:

Tegnap egész éjjel utaztam (Gödöllő-Aszód-Hatvan-Eger-Miskolc-Nyíregyháza) És összesen 60 ember volt az utcán (Aszódon) akik magyar zászlóval és fáklyával az uttest egyik oldalán gyalogoltak ki tudja hová. A többi városban kb. összesen 1 db tüntetővel (forradalmárral) sem találkoztam este 21-04 között. Ezért mondhatom ez nem FORRADALOM! Észhez kéne már kapni, hogy azt együtt csinálja egy nép! Nem pedig országszerte összesen 20000 ember délután 18-24-ig! Ez maximum elégedetlenség kinyílvánítása! Ha FORRADALOM lenne akkor nagyobb tömeg mozdulna meg, elfoglalnának az ország szempontjából fontos épületeket lehetetlenné tennék a hatalom bármilyen megnyílvánulását. Addig természetesen nem mennének haza/dolgozni amíg nem történik meg a változás az az a hőn áhított cél!
Thaiföldön most volt pucs! Ott megcsinálták amit terveztek! Napokig az utcán voltak és elfoglalták illetve lefoglalták a miniszter elnők épületeit aki most nem is mer haza menni a külföldi útjáról!

1 biztos anak sem lenne jó vége ha a Gyurcsány eltünne a színről és a helyére az eddigi álszent és hazug politikusok közül kerülne valaki! Hiszen jelenleg akik a parlamenti képviselők már bebizonyították az elmúlt 16 év alatt, hogy csak hazudni és lopni tudnak!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 12:05:46 (2275)
reggel a TV2-n vigyorogva közölte Gergényi, hogy ha vasárnap bármi atrocitás lesz, akkor a fidesz a felelős, mert az ő rendezvényük :)

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 11:59:14 (2274)
Csak egy kérdés!

A jobb oldali pártok és szervezetek miért háborodtak fel azon, hogy Gyurcsány kimondta hazudtak? Hiszen ők 16 éve azt mondják, hogy az MSZP hazudik! Most nem esetleg azoknak kéne inkább felháborodni akik megszavazták ezt a faszt és most megtudták, hogy hazudott mint az összes többi politikus?

© fruzzssválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 11:11:16 (2273)
hát ez igaz :( én is csalódtam, különösképp az utóbbi napokban... vt h a hungarista ismerősöm vetette a szememre a közömbösségemet, h mikor kinn vt "pankok is vtak"... :S élvezik sokan h kiélhetik magukat sztem ennyi az egész, de akkoris eléggé szégyenletes :((((

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 11:05:57 (2272)
Má' bocs hogy beleszólok, de utcára menni teljesen fölösleges, amíg nem tudjuk, hogy mi jöjjön a leváltandó kormány után. Éppeszű ember a változtatást úgy kezdené, hogy megpróbáljon létrehozni egy olyan politikai erőt, mely képes lenne a változtatásra. Ennek viszont semmi realitásalapja nincs, mivel az emberek 90 %-a csak fekete-fehérben képes látni a dolgokat. Gyerünk az utcára, a kormány takarodjon oszt utána meg majd lesz valami. Orbán meg már dörzsöli a tenyerét.
Amikor naivan elkezdtem olvasni a punkportált, azt hittem hogy többségében a sehová tartozni nem akaró felvilágosult emberek véleményét olvashatom, ehelyett (tisztelet a kivételnek) a jobb és a bal póluson található szélsőségek minden formájával kellett találkoznom. Komcsizás, nácizás, antiszemitizmus, antibolsevizmus, rasszizmus, antiszemitizmus, xenofóbia, irredentizmus. Minden, amitől szar ez a világ.

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 11:04:02 (2271)
pontosan ugyanezt mondtam, leszarom a TV-t a tőzsdepalotát sajnálom. ( a beléptetőrendszert például megintcsak nem)

nem a forradalom mellett kell kiállni, hanem bármi mellett, de erről te úgyse tudsz semmit:)

Az alternatíva első lépése talán az lenne, hogy a nemzetközileg is lemondásra szólított miniszterelnökünk belássa végre, hogy nincs helye a miniszterelnöki székben. Jós nem vagyok.
[előzmény (2269)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 10:58:56 (2270)
mi/ki az alternativa? egyébként itthon vagyok, és nem mindegy mi történik, hiszen alig várom már hogy a karhatalom vérbe folytsa a forradalmat!
[előzmény (2268)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 10:57:27 (2269)
az hogy az épület az állami tv tulajdonában van az mellékszál, de mégis igy van. az az épület szerintem igenis értékes.

hát a 06'-os forradalmatok mellett nem is állok ki. sajnálom, de ezt még rossz viccnek sem tudom tartani. na elpályáztam bécsbe, mert nem birom tovább ezt a kurva országot! csá!
[előzmény (2265)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 10:56:12 (2268)
Mi az hogy nincs más alternatíva te szerencsétlen? Legfejebb nem hagyják érvényesülni. Téged tényleg ennyire nem zavar ami van? Tényleg ilyen simán beletörődsz? Nem mondom, hogy dobálózni kell, de bazmeg az ilyen hozzállás miatt tart ott ez a nép ahol.
[előzmény (2266)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 10:54:46 (2267)
Haggyad már, egy bankból internetezik, neki tökmind1 mi történik, csak tenni ne kelljen semmit. A gyávaságot meg ne is firtassuk...
[előzmény (2264)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 10:54:21 (2266)
bíráld csak a rendszert nyugodtan, de akkor mutass fel alternatívát. hőbörögni mindenki tud, az a legkönnyebb. na mesélj, milyen rendszert képzelsz el te?
Hypós Ferit miniszterelnöknek, kormányozzon az Újpest-Ftc koalíció, és hamár Fradista az elnök, a miniszteri posztokat megkapják az Ultra Viola Bulldogs tagjai?

senki nem mondta hogy ez jó ami van, de hát nincs alternatíva. tőlem kimehetsz az utcára törni zúzni, ez a te dolgod, de más emberek egészségét, értékeit veszélyeztetni a nagy forradalmatok miatt enyhén szólva is röhejes.
[előzmény (2264)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 10:53:30 (2265)
"De azért tetszett az egység, meg a bátorság, ugye?"

Igen.

"Hát te jól ekurvultál bazmeg. Ez punk? sajnálni az MTV(állami tv) épületét, és archivumát?"

Ez nagyon gyenge volt, értékekről beszélünk nem az állami TV-ről, fejezd be, egyre cikibb.

A lovakról ilyen megjegyzés nem volt. Nézd meg a többi videót is nyugodtan, ha már fogalmad sincs arról mi történik odakint.

Jah a lakcímem vidéki lett mintegy másfél évre. Így tovább, ugass le mindent, ne állj ki semmi mellett, így lehet igazán gerinctelen az ember, és lehet a legkevesebb támadási felületet nyújtani.
[előzmény (2263)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 10:44:50 (2264)
Nem akarok időt/energiát pazarolni arra, hogy egyenként válaszoljak a bekezdéseidre, úgyhogy igazából csak annyit írok, hogy te egy fasz vagy.
Egy embernek -legyen az bármilyen korú/nemű- aki változást akar, akinek nem felel meg az, ami van, aki bírálja a rendszert, annak ilyenkor az utcán a helye. A Kossuth téren. Vagy vidéken bárhol. És akkor azzal van a baj, hogy valaki utcára megy. Kapásból lebalkánoznak (nem konkrétan te, a hozzád hasonlók). Bassza meg, én ezt nem hiszem el! Azt hittem a punkportalon vagyok! Azt hittem, hogy itt elégedetlenség van! De csalódnom kell: itt elég az, ha van internet.
[előzmény (2263)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 10:14:03 (2263)
"jajj istenem. Balatonöszödön senki nem volt ott, de az utcára kimehettél volna csak megnézni mi van. De nem, inkább a monitor mögül való önajnárózó, ócsárló ugatás."

minek menjek ki? Toroczkay meg a Csurka hülyeségeit hallgatni? Önajnározó? mesélj légyszives.

"Természetesen a nyilvánosságra céloztam, ezt te is jól tudod. Nyilvánosan, közösségileg legalizálni a hazugságot."

Bazmeg, ez történik mióta világ a világ. Nem ismered azt a viccet(ami nem is annyira vicc) hogy honnan tudod hogy a politikus hazudik?! Onnan hogy mozog a szája.
Most komolyan ezen úgy megvagy lepődve? Elmehetnél budapesti nyugdíjasnak ilyen felfogásssal. Gondolom akkor Te azt sem vetted észre hogy Orbán azt nyilatkozta hogy: adó, és járulékcsökkentéssel fogjuk helyrehozni az államháztartási hiányt... Ehhez szerintem nem kell mégcsak közgázt sem tanulni, hogy erre rájöjjön az ember.

"Hozzátenném nem védtem senkit. "

De azért tetszett az egység, meg a bátorság, ugye?

"Amit sajnálok: az MTV-nél a nem szolgálati kocsik, az épület egyetlen része ahol komolyan sérült, és az archívum."

Hát te jól ekurvultál bazmeg. Ez punk? sajnálni az MTV(állami tv) épületét, és archivumát?

"Amit nem sajnálok: a rendörautók, az MTV-s autók, és maguk a rohadt geci rendőrök. (Érdemes nézni néha a videókat, 60 rendőr beránt maga közé valakit és addig verik amíg mozog, ha nő akkor is. A lovasok áttaposnak bárkin ha békésen áll akkor is.)"

Trágárabb vagy mint a Gyurcsány:(
Mellesleg érdemes megnézni a videókat, volt szerencsém egy olyat látni, ahol éppen a lovakat dobálták üvegekkel, aztán nagy meglepetésre el is kezdett vérezni néhány ló, pedig előtte megmondták hogy magyar lovakat nem bántanak.

"Soha nem voltam vidéki dagikám, te is tudod, ne süllyedj le idáig."

Akkor most csendben emlékezzünk:
© Charriere válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 20:23:42 (489)
(megjegyzés-edit dolgozik)

Ne add elő lécci ezt a "mi a keményen dolgozó vidéki jómunkásemberek vagyunk és ti éhen döglenétek nélkülünk" szöveget, mert egy baszott nagy faszság. Én is vidéki vagyok immáron 4 hónapja, attól még ugyanolyan hülyeségeket elmondhatok a vidékről, mint ti Bp.-ről!!!!!
(disznóól-hugyagyú pestiek pl.)
úh. nem kell itt pattogni a kisebbségi komplexusoddal
[előzmény (2262)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 09:35:03 (2262)
jajj istenem. Balatonöszödön senki nem volt ott, de az utcára kimehettél volna csak megnézni mi van. De nem, inkább a monitor mögül való önajnárózó, ócsárló ugatás. Echte magyar punkrocker vagy.

Természetesen a nyilvánosságra céloztam, ezt te is jól tudod. Nyilvánosan, közösségileg legalizálni a hazugságot.

Hozzátenném nem védtem senkit.

Amit sajnálok: az MTV-nél a nem szolgálati kocsik, az épület egyetlen része ahol komolyan sérült, és az archívum.

Amit nem sajnálok: a rendörautók, az MTV-s autók, és maguk a rohadt geci rendőrök. (Érdemes nézni néha a videókat, 60 rendőr beránt maga közé valakit és addig verik amíg mozog, ha nő akkor is. A lovasok áttaposnak bárkin ha békésen áll akkor is.)

Soha nem voltam vidéki dagikám, te is tudod, ne süllyedj le idáig.
[előzmény (2245)]

© fruzzssválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 09:05:23 (2261)
ha kijárási tilalom lenne legalább nem lenne gond ha egész éjjel kimaradok otthonról, majd ráfogom a rendőrökre h 7 után nem engettek hazamenni :P

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 08:09:02 (2260)
SS Benedek pápa miattunk aggódik...hát ez igazán rendes tőle, gondoltam írok is neki egy levelet, hogy biztosítsam, jól vagyok.

© szadiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 00:36:50 (2259)
;) valószínű. Na jó éjszakát, alvás lesz, valakinek dolgoznia is kell

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 00:35:07 (2258)
oh biztos mennek majd a kossuth térre!
[előzmény (2257)]

© szadiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-21 00:32:16 (2257)
mármint én az mszp-s ellentüntetőkre gondoltam, mert most nagyon nagy csönd van, vagy megfogyatkoztak, vagy félnek.



Elejére << Előző < ... 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 ... > Következő >> Végére