Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Gyurcsány
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Jó lesz-e, vagy nem?

Elejére << Előző < ... 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 ... > Következő >> Végére

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 22:54:32 (2406)
(bocs a sok elírásért a kormánytól nem fér el a billentyűzet és az ölemben még nem tanultam meg írni)
[előzmény (2405)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 22:53:21 (2405)
erngem tudod mi "nyugtat meg"?
leht, hogy ők most egy hét alatt csináltak párszázzmilliós kárt, amit majd rajtunk vasalnak be, de a kormány meg csinált párszázmilliárdos euró kárt, amit ugyancsak rajtunk vasalnak majd be.
meg meg milliárdokról van szó, akkor meg plusz 1-2 milla már mit számít? :(
[előzmény (2403)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 21:37:28 (2404)
az is más kérdés persze hogy láttam a "véleménynyilvánítást" is, ahol eladott istenekről, abortált magzatokról, meg tudja faszom milyen baromságokról beszélnek. persze ez ártalmatlan idiotizmus, és valójában nem tesz kárt semmiben és senkiben. max ha az ember komolyan veszi akkor kezdődhet el egy temporális szellemi leépülés.
[előzmény (2392)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 21:33:49 (2403)
tudod az a baj, hogy aki napi anyagi gondokkal küzd - mondjuk mostanában mi igen - annak igenis szar azt bekalkulálni hogy majd rajtunk fogják bevasalni a többszázmilliós kárt amit ezek a kretének szétkúrtak. persze addig, amíg engem is anyu tartott el, én is viccesnek találtam hogy szétrúgnak kirakatokat. minden addig vicces, amíg nem neked kell fizetned érte.
mellesleg sajnálom hogy belekerültél a szórásba, sokan vannak így, és a rendőrgyűlöletem most sem szűnt meg, viszont kénytelen voltam kivételt tenni ebben az esetben, ha már választani kellett a zsaruk és a faszszopó szalonnáci b-közép között.
[előzmény (2386)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 21:24:53 (2402)
ez a cikk tényleg kurvajó:)
[előzmény (2401)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 21:10:28 (2401)
http://index.hu/velemeny/jegyzet/flet060921/

Nagyon ellentmondásás, de nagyon jó cikk. Hiszen valóban ellentmondásokkal teli ez a helyzet. Nem lehet megmondani az okét. UP sem tudja igazán. Ez van.
"Elkúrtad"

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 20:10:56 (2400)
szar vagy
[előzmény (2398)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 19:40:48 (2399)
Így igaz.
De Gyurcsánynak sincs, hisz bevallotta. Először is négy évig sem volt (ne feledjük Medgyessy tanácsadója is volt). És most sincs, hisz bevallja, csak az első két lépést tudja és fogalma sincs arról, hogyan tovább. És ezek a lépések nem szólnak másról, mint a nép és főleg a középosztály kizsebeléséről. Ehhez nem kell sok ész.
Így igaz. Mégsem. Leírtam, be kéne tartatni a törvényeket! És megbüntetni azokat akik vétenek ellene. Legyen akár multi, kapitalista nagyvállalkozó, vagy akár fekete-munkást foglalkoztató.
Így igaz. Mégsem. Mondjad Peti, találunk konstruktív megoldást bizonyosan bármire, de a kérdésfeltevés így nagyon általános, hogy mit kéne tenni? Biztosan van olyan téma, amire magunk is tudjuk a válasz és bizonyára van amitől persze fogalmunk sincsen...

Igen én nagyon jól emlékszem még a kádári megnyilatkozásokra és a gyurcsányiak kísértetiesen hasonlítanak ezekre.
[előzmény (2333)]

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 19:07:56 (2398)
Itt egy kis poén, mert nekem már tele a nem létező nagybőgőm a helyzettel:
Egy psychobilly számhoz hasonlítottam az MTV ostromát:

**Éhes Értelmiségi Élvaciláló** üzenete:
Nekromantix: Trick Or Treat száma illik a Tv ostromára
**Éhes Értelmiségi Élvaciláló** üzenete:
el is mondom
**Éhes Értelmiségi Élvaciláló** üzenete:
pill
**Éhes Értelmiségi Élvaciláló** üzenete:
;>
**Éhes Értelmiségi Élvaciláló** üzenete:
"Trick,trick,trick or treat" - mondták a tüntetők a tévének, amikor át akarták adni a pontokat
**Éhes Értelmiségi Élvaciláló** üzenete:
"Open up your doors and give me what i need" - próbáltak betörni a Tv-be
**Éhes Értelmiségi Élvaciláló** üzenete:
"Thrill kill Halloween" - felgyújtottak mindent és kocsikat borítottak, (gáz)álarcot vettek fel
**Éhes Értelmiségi Élvaciláló** üzenete:
" I'll show you something that you've never seen" - leszedték a komcsi emléműről a cuccot és szétszedték a lajtoskocsit, valamint elfoglalták az MTV-t
**Éhes Értelmiségi Élvaciláló** üzenete:
;>>

Az angol szöveg kb. ezt jelenti:
"Csokit,csokit,csokit vagy csalunk
Nyisd ki az ajtóidat és add oda amit akarunk
Izgalom,emberölés,Halloween
Mutatok valamit, ami soha sem láttál"

Véleményem a politikai helyzetről:ÍrBarátot királynak!

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 19:05:51 (2397)
azt csak szeretetből csináltam :$ :D
[előzmény (2396)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 18:45:38 (2396)
mixike mindig is disztroj arc volt. regi kempet sose felejtem el, amikor a békés szunyálót ütötte, rúgta, sörrel öntözte, csak mert nem teccett neki, hogy alszik.

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 18:11:58 (2395)
nem lopták el kacsa volt.
[előzmény (2368)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 18:08:51 (2394)
ez igaz
[előzmény (2391)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 18:06:12 (2393)
na szerintem pont az előzőben erre is válaszoltam, én csak azt pöcsmadarazom le aki lecsőcselékez engem, egálba hozom a dolgokat... :)
[előzmény (2391)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 18:04:50 (2392)
ezt a vágyadat majd a rendőröknek kéne tolmácsolni, mert pont ők csinálták ezt amikor én kintvoltam... konkrétan hazamenni próbáló embereket is szarrá vertek, fiút-lányt gyereket, kurvamindegy volt, mindenki a társadalom esküdt ellensége aki véletlenül épp a "tüntetők" közelében jár... :P tegnap egy ismerősömet (csaj) bevitték a yardra, mert kapucniban sétált át a Blahán, röhej... :D
Enforcer: áh, belőlem a büdös életben nem lesz tisztességes fiatal, legfeljebb diplomás tróger, a magyar poltikáról meg annyit, hogy szerintem se lehet komolyan venni, de lehet, hogy épp ez nem tetszik az embereknek nem? :)
zs_t: ez mind oké, én sem azt basztatom, aki nem kíváncsi az egészre, el akarja kerülni és szépen otthonmarad a seggén, jól teszi, csak akkor ez a réteg se basztassa azt, aki kimegy és igenis véleményt nyilvánít (és véleménynyilvánítás alatt nyilván nem a gyújtogatásokat meg épületek szétbaszását értem), ennyi.

na, én itt be is fejeztem szerintem, csak gondoltam legyen itt más vélemény is, mint a huligánokon való sápítozás meg megbotránkozás a csúnya gonosz rossz erőszakon. :)
[előzmény (2389)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:54:23 (2391)
Mixi bazmeg kapj már magadhoz, akinek nem életcélja rendőröket dobálni, és történetesen nincs kedve ahhoz sem, hogy véletlenül fejbedobja egy bekoffeinezett rendőrbácsi egy könnygázgránáttal, az beszűkült, csőlátású remegő pöcsmadár? Ez ugyanolyan baromság mint lecsőcselékezni kollektíven az összes tüntetőt.

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:45:24 (2390)
nem mondtam, hogy így definiáltad volna, de tettél rá egy kis ironikus utalást
"örülök, hogy mindenki aki este 8 után utcára menni se mer ilyen kurvaokos otthonról a TV elől, gratulálok nagy pankok"

"és mindenki más aki kiteszi az utcára a lábát és csinál valamit, az csakis náci focihuligán vagy valami ostoba kis pöcs lehet, sok beszűkült látókörű fasz"
- lentebb azt hiszem világosan vázoltam, mik a különbségek. amúgy simán kimegyek este a városba, csupán igyekszem elkerülni a balhét, mert az a "valami", amit ott egyesek csinálnak az nem nevezhető kreatív és építő jellegű tevékenységnek.
és ez nem "mintaállampolgár", csupán gondolkodás kérdése.
[előzmény (2386)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:44:34 (2389)
én szeretlek, csak ilyen dedósan mutatom ki, hogy a hajad huzigálom.

különben nekem csak annyi lenne a vágyam, hogy jővőhéten csütörtökön, amikor majd a blahán várom az éjszakai buszom, senki ne dobáljon meg kővel, vagy fujjon le sprével. kösziköszi
[előzmény (2387)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:44:08 (2388)
Nem baszogatom őket, hidd el, hiszen tisztában vagyok vele, hogy 2-3 év múlva tisztességes fiatalok válnak belőlük.
Mivel láthatóan roppan kevés élettapasztalattal rendelkezel, megsúgok neked valamit: aki komolyan veszi a magyar politikát, és ezért képes az utcára vonulni, az egy szánalmas paraszt, de egy-két év, és erre te is rájössz majd.
[előzmény (2386)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:39:44 (2387)
jaj már megint úgy leoltottál, megyek telesírom a kispárnámat, istenem, mennyi megaláztatást kell még elviselnem tőled? igazán olyan szomorú vagyok, hogy nem szeretsz... :(
[előzmény (2384)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:37:19 (2386)
aki ezen a szaros kis tüntetésen itt remeg azt kiküldeném a faszba Hannoverbe a Chaos Festre... :D

zs_t: kurvára nem mondtam, hogy szerintem a punk erről szól és nem is így gondolom, de tökmindegy, hogy mit írok, mert olyan szinten csőlátása van itt mindenkinek, hogy úgyis kiforgatja a szavaimat és kitalálja, hogy én kannással a kezemben kirakatokat rúgtam szét meg kocsikat gyújtogattam miközben Alvin és a mókusokat énekeltem és jaj de nagyon tüntettem, meg biztos Árpádsávos zászlót is lengettem mert azzal a társasággal is összebarátkoztam, sőt, jövő héten magamra varratok egy horogkersztet. na, ugye mindenki valami ilyen történetet képzel el magában? ez a probléma, hogy itt mindenki előadja, hogy ő a nagy mintaállampolgár, és mindenki más aki kiteszi az utcára a lábát és csinál valamit, az csakis náci focihuligán vagy valami ostoba kis pöcs lehet, sok beszűkült látókörű fasz... a sok prűd pöcsmadár okoskodása már kezd jobban idegesíteni, mint a politikai helyzet. aggódjatok csak nyugodtan a mittudoménmilyen kirakatokért meg buszmegállói kukákért, amihez kurvára semmi közötök nincsen, jólvan csináljátok kurva menők vagytok. :) Enforcer, te meg baszogasd csak a 15 éves "punk" kislányokat meg kisfiúkat ha az elégít ki, kurva elégedett lehetsz magaddal... :D

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:34:52 (2385)
viszont készült sok myspace-re és iwiw-re szánt fotó.
ez itt Józsi meg én, Baló György kigyulladt autója mellett.
[előzmény (2383)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:23:53 (2384)
hű, a te életed kajak olyan lehet, mint a sham 69 diszkográfia!
[előzmény (2378)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:19:04 (2383)
Én csodálkozom, hogy Keksz még nem tett ki fotókat az oldalára tüntető "punk" csajok picsájáról.
[előzmény (2381)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:17:44 (2382)
Nézd, én ugyan nem vagyok rendőr, de bármikor ha meglátok egy 15 éves "punk" párocskát az utcán borozni és "punk" dalokat énekelni, egyből az jut eszembe, hogy milyen király lenne megcipőzni ezeket. Szóval abszolút nem hibáztatom a rendőröket.
És ha már itt tartunk. Kukákat borogatni és kirakatokat beverni a legnagyobb köcsögségek egyike. Egyszer pár éve Keszthelyen mentem a Balcsi parton, és láttam hogy előttem úgy ötven méterrel pár 15 éves magát punk-nak gondoloó hülye gyerek éppen egy kukát borogat ki. Odamentem hozzájuk és azt mondtam nekik, hogyha nem takarítják el a szemetet, amit csináltak, akkor két percen belül lepofozom őket. Mint a kisangyalok összeszedték a szemetet, majd távoztak. Amellett, hogy jóleső érzés volt, hogy nincs már kiborítva egy szemeteskuka szeretett városom egyik frekventált helyén, még az is boldogsággal töltött el, hogy megalázó helyzetbe hozhattam pár álrészeg "punkot".
[előzmény (2378)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:11:59 (2381)
szerintem olvasd el, amit írtam neked és gondolkodj el rajta.
igen, az embernek szuverén joga kimenni az utcára és elmondani a véleményét, de nem szétbaszni egy teret. ha azt hiszed, hogy a punk erről szól, akkor szerintem nagyot tévedsz, de ezt majd elmagyarázza neked olyasvalaki aki annak is vallja magát (már ha lesz hozzá kedve).
[előzmény (2378)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:07:27 (2380)
lófaszt, olvasd el amit írtam, abban benne van, hogy nem.
[előzmény (2377)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:07:06 (2379)
Kompakt fájdalomsugár
Ha nem maradna elég pénz a büdzsében, az eszköz helyettesíthető egy mikrósütővel, meg egy szünetmentes táppal. Ha valaki hangoskodik, annak a rendőr bedugja a sütőbe a fejét. Aki csak kicsit volt hangos, az megússza egy olvasztóprogrammal, aki viszont kiabált, annak 900 watt lesz a büntetése. Egy ilyen szerkezet nem kerülhet többe 40 ezer forintnál.

:DDDDDDDDDDDD
http://index.hu/tech/hardver/rndtc060922/

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:06:47 (2378)
szánalmas, hogy pont EZEN a fórumon ekkora divat ez a nyomorék csőcselékezés... mintha a sznob kispolgár picsagazdag segghülye volt osztálytársnőmet hallanám, aki minden este a teáscsészéjét fogva eltartott kisujjal ejt pár könnycseppet szegény kedves rendőrökért a mittudoménhánymilliós palotájukban, és szajkózza apu meg anyu után a TV előtt, hogy "istenem ezt a botrányt, rettenetes micsoda csőcselék, szörnyű, huligánok, jaj mi lesz most?" és azt sem értem miért rinyál mindenki, mint egy fürdőskurva, hogy úristen szétverik az egész várost, amikor az MTV-n kívül szerintem semmi súlyos nem volt. nem láttatok még olyat, hogy pár részeg berúg egy kirakatot vagy szétrúg egy kukát a buszmegállóban? vagy a rendőrautókat siratjátok? :D gecire nem értem mi olyan nagy szám ezen, és szerintem ha a helyzet megköveteli, igenis mindenkinek a szuverén joga hogy kimenjen az utcára és hangot adjon annak, hogy kurvára nem tetszik neki ami van. (még mielőtt valaki félreértené én nem vallom magam tüntetőnek, inkább a részeges rendőrgyűlölő katasztrófaturista kategóriába tartozom) én meg nyilván nem hobbiból futkostam üveggel a kezemben a rendőrök elől, hanem mert többszázan indultak meg felém gumibotot lóbálva és futva, amikor én csak a kurva üveg boromat akartam kinyitni békésen álldogálva és pank nótákat énekelve pár társammal... :) mindegy, nem vitatkozom itt és ezen tovább, örülök, hogy mindenki aki este 8 után utcára menni se mer ilyen kurvaokos otthonról a TV elől, gratulálok nagy pankok. :)))

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-22 17:05:20 (2377)
és te most ilyen forradalmárnak képzeled magad, hogy ott piáltál a suttyókkal?
[előzmény (2364)]



Elejére << Előző < ... 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 ... > Következő >> Végére