Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Gyurcsány
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Jó lesz-e, vagy nem?

Elejére << Előző < ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 19:53:38 (2706)
Ezt ímélben kaptam.

"A feleség rajtakapja férjét, legjobb barátnőjével a hálószobájukban.
A férj megmagyarázza:

Hát igen. Megkúrtam. Nem kicsit. Nagyon! A legjobb barátnődet. Az utóbbi másfél évben folyamatosan, minden héten. Európában ilyen böszmeséget még férj nem csinált, mint amit én csináltam.

De!

Meg lehet magyarázni, nyilvánvalóan végigkúrtam a hátad mögött az utolsó másfél-két évet. Akit meg lehetett dugni az elmúlt egy hónapban, azt megdugtam. Akit az azt megelőző hónapokban titokban meg lehetett dugni úgy, hogy nehogy az utolsó hetekben előkerüljenek olyan nyomok, hogy mire készülök, azt megdugtam.

Teljesen világos volt, hogy amit mondok neked az ágyban, az nem igaz. Annyival vagyok túl a farkam lehetőségein, hogy azt, én azt nem tudtam korábban elképzelni, hogy ezt én és a kisöcsém valaha is megteszi. És közben egyébként nem csináltunk semmit négy évig. Semmit. Nem tudtok mondani olyan rendes figurát, amire büszkék lehetünk azon túl, hogy a szarból visszahúztam egyszer a végére, na az jó volt... Ha el kell számolni a haveroknak, hogy mit csináltunk négy év alatt, akkor mit mondok?

Veres Janinak igaza van. Lehet még egy picikét itt tesza-toszáskodni, de nem sokat. Gyorsan eljött az igazság pillanata. Az isteni gondviselés, a srácok falazása, meg trükkök százai, amiről nyilvánvalóan neked nem kell tudni, segítette, hogy ezt túléljük Micikével. Nincsen tovább. Nincsen.
Tudom, hogy nekem ezt könnyű mondani. Tudom, ne vágjad mindig a képembe! De csak ezért érdemes! Majdnem beledöglöttem, hogy másfél évig úgy kellett tenni, mintha jó lett volna a szex, ehelyett hazudtam reggel, éjjel, meg este. Nem akarom tovább csinálni! Vagy megcsináljuk a helikopterpózt, és van hozzá egy embered, vagy mással kell csinálni!
Döntsd el magadban, hogy 4-500 ezer forint zsebpénzért csinálod-e a dolgot, ami kurva fontos, különösen, ha az embernek már nincsen más szakmája, csak ez, tudom én. Hogy képes vagy-e az elmúlt 15 év összes félrekúrásán felülemelkedni. Én azt mondom, hogy vegyél egy nagy levegőt, igyál kurva sok bort, aludj egy-két éjszakát és döntsd el magadban.
Lesz majd hiszti, nem-mosogatok tüntetések, lesznek. Lehet tüntetni a focimeccs miatt, előbb-utóbb megunod, vagy hazamész anyádhoz.
De nem azért kell feleségnek lenni, mert ebből olyan kurva jól meg lehet élni, mert már elfelejtettük, hogy milyen táncoslánynak lenni! Hanem azért, mert meg akarjuk ezeket oldani.
K2P


"Nyugalom, elvtársak. Válság nincs, csak válságra utaló jelek vannak" - ezekkel a szavakkal csitította a nyolcvanas években Kádár János a pártelitet. A hallgatóságban ott ülhetett Simon Gábor, az MSZP országos választmányának elnöke, aki a reggeli Nap-keltében hasonló nyilatkozatot tett; szerinte nincs politikai válság, csak "a politikai válság jelei" mutatkoznak. Ja, hát akkor tényleg nem lehet nagy baj"

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 16:24:44 (2705)
A magyarok azonban a politikai változások után is "gondoskodó államra" számítottak.

ebben van a titok nyitja. itt valójában az összes hőzöngő paraszt szocializmust szeretne diktatúra nélkül. állami tulajdonú közintézményeket, teljes foglalkoztatást, állami juttatások növelését (és amúgy a fityisz is pont ezt a retorikát alkalmazza,meg mostanában válságkezelő programnak nevezi...). csak az a probléma hogy ez nem szocializmus. ez kapitalizmus (érdekes ezt senki nem mondja ki, mindenki piacgazdaságnak meg szociális piacnak meg a jóég tudja mi a szarnak becézi...). és most tessék, ezt akarták, tessék szeretni nem nyühögni...
[előzmény (2699)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 12:13:52 (2704)
ORDÍTS!!!

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 12:02:23 (2703)
KINNT JÁRTAM A KOSSUTH-TÉREN. KÖRÜLNÉZTEM. BÁR JÓ IDŐ VOLT,MÉGIS ELGONDOLKODTAM: FEL KÉNE VENNEM A PUFAJKÁT!

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-08 10:28:57 (2702)
Hát szerintem vicces volt, ahogy néha már-már sikítozásba fordult a beszéde. Amúgy nem volt radikális tényleg, de most már véglegesen meggyőzött, hogy meg van kattanva szegény.
[előzmény (2683)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 23:24:28 (2701)
elkúrtuk,mejek az utcára azt eztfogom kiabálni,megtehetem,ha a nagyhatalmú megteheti,akkor én kisember is :D jájjj de jó lesz

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 23:09:57 (2700)
Igaz. Még mindíg savanyú a szőlő, nem akarja kivárni 2010-et.
[előzmény (2698)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 23:02:46 (2699)
"az utóbbi hetek szomorú fejleményei azt mutatták: a kommunizmus még csak most ért véget Magyarországon. Emlékeztetett arra, hogy sikerült békés tárgyalásokkal biztosítani a létező szocializmusból a demokráciába való átmenetet, gyorsan és sikeresen tért át az ország a tervgazdálkodásról a piacgazdaságra. A magyarok azonban a politikai változások után is "gondoskodó államra" számítottak."
[előzmény (2698)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 23:01:14 (2698)
http://index.hu/politika/belfold/olgym061007/

"A konzervatív újság szombati számában Új instabilitás Európa közepén című cikkében - amelyben a lengyelországi, a csehországi, a szlovákiai, az ukrajnai és a magyar fejleményeket elemezte - egyebek között felhívta a figyelmet arra, hogy Magyarországon nem csak a Gyurcsány Ferenc miniszterelnök és Orbán Viktor ellenzéki vezető közötti gyűlöletről van szó, hanem a bal- és jobboldali tábor közöttiről. Burkhard Bischof elemzése szerint Orbán viselkedése arra enged következtetni, hogy a baloldali-liberális kormány elleni harc személyes bosszúhadjárat a számára a 2002-ben és 2006-ban elveszített választásokért - az ország javára való tekintet nélkül. Orbán csökönyösségének azonban az a következménye, hogy a baloldali-liberális tábor még jobban összezárja sorait az erőteljes támadás alatt álló miniszterelnök mögött, és az új választások sem jelentenének kiutat. "

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 21:16:29 (2697)
sztem meg akaszd fel magad
[előzmény (2693)]

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 17:19:03 (2696)
A Királyi Kommunista Tévé ma este bemutatja a nagy sikerű "Narancsnok és Szegführer" bábjáték sokadik részét.

Mert az ellentmondások gyönyörködtetnek, de leginkább összeroppannak az elfogult agyak a súlyuktól.

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 15:20:03 (2695)
Ismeretlen feladójú távirat került ki múlt héten a magyar postáról:
"Fiam STOP A bányát eladtam STOP Óragyárat vettem STOP Nem tudom eladni STOP Kérlek segíts STOP"

© BrokenHeartválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 14:05:18 (2694)
mindenkettőre helyes mindkét állítás
[előzmény (2693)]

© BrokenHeartválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 14:04:32 (2693)
mármint jézus a szarrászívott félhülye hippi és bob marley azőrült aki megölette valami faszságért??(mindekettő helyes mindkét állítás azzal a kivétellel,hogy tudomásom szerint jézus nem szívott-de én sem tudhatok mindent :) )
amúgy meg egy keresztény,polgári,jobboldali beállítottságú egyén inkább szeresse jézust mint orbánt,és egy balliberális meg imádja inkább bob marley-t mint gyurcsányt.ők azért többet tettek le az asztalra,még mítosz szintjén is,mint az a két félkegyelmű.a két bruce-ról,lee-ről és wayne-ről nem is beszélve..:))
[előzmény (2692)]

© kidpompeiiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 13:59:22 (2692)
bruce lee oké, természetesen, én is gyújtok neki minden évben egy mécsest, de egy szarrászívott félhülye hippi, egy kosztümös ex-ninja arisztokrata és egy őrült, aki megölette magát valami faszságért, háát.
[előzmény (2691)]

© BrokenHeartválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 13:56:51 (2691)
hehe
de nincs igazam? :)
[előzmény (2690)]

© kidpompeiiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 13:54:19 (2690)
fú bazmeg, ez azért kemény volt: "tudok én jobb bálványokat is,pl.bruce lee,jézus,batman,bob marley" haha
[előzmény (2689)]

© BrokenHeartválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 12:52:08 (2689)
az hagyján,hogy ellent mond önmagának,ráadásul ez a "politikai-vallási hovatartozás nélkül,elfogadunk mindenkit" roppant nevetséges...
majd elhiszem,ha az összes nyíltan fideszes ismerősöm,iskolatársam,szomszédom száját nem hagyja el ötpercenként a büdös zsidó és tetves komcsi kifejezés!!!
amúgy meg hol van ott demokrácia,ahol a szakértői kormány tagjait politikai pártok jelölik és szavazzák meg???akkor jóformán választásokra és országgyűlésre sincs szükség,mivel úgysem mondanak ellent egy általuk választott díszpinty brigádnak!
szerintem leállhatna minden nagy párt és a sok hülye befejezhetné a vezetőik bálványozását!tudok én jobb bálványokat is,pl.bruce lee,jézus,batman,bob marley stb.
[előzmény (2686)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 12:41:25 (2688)
asszem a galíciai jöttmentekkel kéne kezdeni... azok úgyis csak önös "nemzetközi" érdekeiket képviselik...

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 12:40:54 (2687)
:D:D:D:D:D:D jól szitutált konzekvens ipse a mi viktorunk...
[előzmény (2686)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 11:25:54 (2686)
1. Igent mondunk minden magyar emberre, politikai, vallási hovatartozás nélkül, igent a nemzet egységére. Ez azt jelenti, hogy minden politikusnak kötelessége mindenkit képviselni. Igent mondunk az állami vagyon védelmére.

3.Igent mondunk a demokráciára, a köztársasági elnöki méltóságra és a betartott esküre. Akik ezeket nem tartja tiszteletben, azokat kiközösítjük

Ilyen gyorsan már rég mondott ellent magának:)))

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-07 02:43:01 (2685)
Aberralt:)))))
Bazmeg imadlak...
Vegre valaki magyar nyelven is ir itten....................

[előzmény (2684)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-06 20:33:38 (2684)
Nem az Orbány hülye szövege kell ide, hanem macskakő és "csőcselék". Lámpavas, gijotin, egyebek. Volt ávós nagypapát kirángati a fürdőkádból és kitépkedni a körmeit. Az szép. Médiasztárokat elgázosítani. Az nemes cselekedet. Győzikék, dópmenek, gesztik likas fejjel az aszfalton. Na az már valami. Hajrá.

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-06 20:10:57 (2683)
Orbán nem sokat beszélt de tényleg nem volt radikális (bár sokan ezt biztos hiányolták)!
[előzmény (2680)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-06 18:59:17 (2682)
Ezzel egyetértek. Az MSZP-t egyenesen szélsőjobboldalinak tartom (uszítás a szlovákok ellen, valamint koncepciós események), és persze a nagytőke képviselői. Egyenesen nevetséges, hogy szerencsétlen csóró maroknyi nemzeti jelszavakat ordibáló zászlólengetőket tartják itten "szélsőjobbnak" (még ha jobboldalinak is nevezik magukat).
Egyébként én magamat teljesen baloldalinak tartom, de ez nem jelenti azt, hogy megtagadom nemzeti örökségünket.
[előzmény (2665)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-06 18:49:09 (2681)
jó játékot kívánok!:D http://index.hu/politika/belfold/2006/valasztas/pturul/flashfleto/#6

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-06 18:18:20 (2680)
Nagyon jól beszélt Orbán, és ami nagyon tetszett, egyáltalán nem volt hisztérikus.

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-06 16:25:33 (2679)
a ficsurékét nem? feminista vagy?:)
[előzmény (2677)]

© Dyerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-06 16:16:58 (2678)
te ki vagy?
[előzmény (2677)]

© PunkLillaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-06 15:55:36 (2677)
majd én képviselem az iskolába járo punklányok haját



Elejére << Előző < ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 ... > Következő >> Végére