Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Fingás, böfögés és egyéb fincsi dolgok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ssssszzzüüüüüüüüürcs

Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-22 23:50:22 (1649)
Erről jut eszembe, apám az viszont kifejezetten ilyen kultúrális szféraként használja a budit.
Ha ő elmegy szarni akkor kész annak annyi - FÉL ÓRÁT ül bent. Van is egy rakás Magyar Nemzet, meg Heti Világ magazin a retyóinkban (alsó felső szinten is).

Fater az úgy szokta, így beül, és nála valami rituálé szerű szarás megy. Tényleg nincs olyan hogy 20 percnél előbb kijönne - de általánosságba véve fél óra. Közbe gondolom olvas, miegymás, elvégre mit lehet tenni egy wcn ugye.

Valami ilyesmit tán: (2:38-tól) :xDD
[előzmény (1646)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-22 12:09:35 (1648)
van songoku a klotyón! :D
[előzmény (1647)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-22 12:01:56 (1647)
ismerősöknél van sudoku gép a klotyón. nem tudom mennyi időt szoktak szarással tölteni, de egy alapszintű játék is van vagy 20-25 perc :)
[előzmény (1646)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-21 23:55:53 (1646)
WCn sosem végzem szellemi tevékenységet meg semmit! Nekem a budin szarás mindig is azt jelentette hogy beülök és kikapcsol az agyam. Ott bizony max a szarásra koncentrálok, meg talán a pisilésre. Átgondolom mi volt aznap, mi lesz még, jön-e még kakkanat, csurran-e pössenet. Csend. Szomszédból hangfoszlányok, koncentrálok, kulabá születik. Ha megszületett kicsit zsibbadok, majd elernyedés, és mélázás, megint agy kikapcs.

Komolyan mondom nektek én sosem szerettem az olyan vicceket mikor valakire rátörik a budit aztán baszogatják! Az legyen már magánszféra bassza meg!

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-21 18:36:47 (1645)
jaja, néha ha van időm (meg kedvem) össze szoktam otthon ütni ezt-azt. legtöbb esetben mondjuk más nem eszik belőle :P

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-19 23:16:35 (1644)
Hát te aztán tudsz kombókat. A fő-séf szakácsom kikergetnéd a világból ezzel a recepteddel..:xD

OFF: Fogyózok megint, méghozzá legalább olyan durván mint 3 éve csináltam. Napi 2 óra gyúrás, szinte semmi kaja, csak "ebéd" gyanánt egy tál light főzelék + kis hús.
Nade hogy a topik témánál legyünk: Észrevettétek hogy ilyenkor KURVA KEMÉNYEKET LEHET SZARNI!!! És szabályosan mintha seggbe kurnának kb olyan érzés (lehet gondolom, nem volt még szerencsém ilyenhez), de fáj is rendesen, és már már jó 15 percig is eltart egy ilyen nehéz szülés.
Aztán meg mint bombaként pottyan a vízbe BAÚÚÚÚ pluttyanós effektet adva a full kemény állagú szar.

Szerencsére 3-4 naponta szarok mostanság - oly keveset eszem - de a faszér ilyen keményeket... Rrrrr....
[előzmény (1643)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-18 18:33:15 (1643)
tegnap csináltam magamnak ilyen klassz curry-s zöldséges tésztát, tele minden jóval (répa, hagyma, ubi, brokkoli, meg persze durva mennyiségű káposzta), most meg szünet nélkül berreg a picsám tőle, áááá


© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-18 18:32:25 (1642)
azért megnézném, hogy mondjuk egy zongorát hogy cipel be valaki oda :DDD
[előzmény (1641)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-10 21:20:25 (1641)
Na hallod!!! Ez a kép csak laikusoknak vicces!!:xD
Öcsém barátnője szintén zenész, és csellózik, de Zeneakadémiai szinten, oda jár, komoly zene ugye - már most az elég nagy hangszer - és mesélte, hogy a suli ahová jár gyakorta nincs szabad terem, és lukas órákban a VÉCÉN SZOKOTT GYAKOROLNI!!!! :xDDD Nem csak ő, más ilyen zenészek is, pl mondta hogy van egy srác, az meg a nagybőgőjével megy be mindig a suliretyóba és ott tolják.

Első reakcióban én is, apámék is kurva nagyot röhögtünk, de hát van ilyen.
[előzmény (1640)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-10 19:26:14 (1640)
ha el akarjátok ütni az időtöket a budin :)

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-10 19:25:45 (1639)
rám a tegnap jött irtózatos fing-folyam, a lehető legjobb kombóval: hangos és büdös :)))

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-03 18:19:07 (1638)
összekunkorodik a haja mint Tom bajsza a rajzfilmben! :D
[előzmény (1637)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-03 17:54:31 (1637)
odamész az aktuális soron következő nőhöz, akinek csinálják a haját:
- hölgyem, magának nem is kell dajer... - majd odadugod a segged és úgy lefingod, hogy azonnal beáll hullámokba haja XDDD
[előzmény (1636)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-03 10:02:17 (1636)
Hajaj ezúttal a fodrászt fogom kifingani nemsoká!
Iszonyatos fingroham van rajtam, sejtem is miért: 1,5 liter buborékos ásványvíz, úgy reggel 7-kor REGGELIRE rántott gomba meg francia saláta.

Remélem estére elmúlik mert akkor megint barátnő kifingás az ágyból lesz a sláger. :xD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-01 12:14:49 (1635)
Fészen is már jót röhögtem rajta, de igy még teljesebb a sztori! :xD

Én meg ma böffentős napot tartok épp, ilyen BAUUUUUU -k vannak. Az én púzókám most pihen épp.
[előzmény (1634)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-01 11:33:52 (1634)
Nah ma jó kis poén volt egy jó komámmal. Tegnap volt tejfakasztó buli egy havercsajnál, aztán olyan jól sikerült, hogy ott aludtunk haverral a kihúzható kanapén. Nem is ez a lényeg, hanem hogy reggel felkeltünk és rendetraktunk másnaposan, aztán mindkettőnkön rajta volt a kibaszottúl fingani kellés! :D Azért mégiscsak egy kurvafasza kis csajszinál vagyunk, csak ne fingjunk már az orra alá, hogy néz az ki. Összecűgöltünk, elindultunk tőle, aztán mivel 10 emeletes ház, liftel mentünk. Ahogy beszáltunk eldurrantottam egy kegyetlent! Cimbi rámnéz, aztán röhögve mondja, hogy - Mond hogy ezt a száddal csináltad! :D De nem telt bele 3mp, már nyomott ő is egy kis légkört abba a 2 négyzetméterbe! Ott állunk és terjeng a kibaszott áporodott büdös, másnapos fingszag. Egy emelettel lejjebb megált a lift és beszált egy anyuka! XD
Na én elkezdtem kegyetlenül röhögni, befordultam a fal felé, haver meg próbálta visszafogni magát mint a Brian életében a római katona a Fikusz Kukiszra! :D A végefelé már az anyuka is mosolygott, de azért rohanva menekültünk ki mind a hárman! :D

De most komolyan, képzeljétek el hogy két nem kis adag másnapos fing két négyzetméteren bezárva milyen lehet! :D Csak jelzem, hogy azóta 2x voltam szarni és még mindig kegyetlen büdös!

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-29 18:54:29 (1633)
majd kiveri neked újra Attila :)
[előzmény (1632)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-29 07:51:48 (1632)
Hogy én miért vagyok ilyen faszarc, hogy már korán reggel 2-szer is kiverem unalmamba, mikor kurvajól tudom hogy ma jön át hozzám Athina... :xD
És aztán itt sopánkodok hogy 'nem állt fel jajj', naná nem ha ellövöm az összes töltényet... :xD

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-27 20:12:15 (1631)
csak gratulálni tudok :)
[előzmény (1630)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-27 19:14:08 (1630)
Á de pont hogy nem:) Ilyen apró zabálásokkor én határozottan fogyok! Pl most jó 7 kilót leadtam az elmúlt 1 hónapba. (Végig ittam az egészet amúgy). Gyakorta semmit nem ettem, csak ilyen majszolgatások voltak, bele bele nyaltam ebbe abba - pl már a rendelős kajánkat az Interfoodtól, azt se eszem meg - öcsém nemgyőzi megenni mindig amiket a hűtőben hagyok.
Ráálltam erre az összefüggéstelen majszolgatásra, de ilyen kurva gusztustalan mód: egy kiskanál nutella, mellé párizsi, amellé egy szelet paradicsom, rá beletunkolok ilyen nagyanyámnak a barack lekvárjába, iszom rá egy korty tejet, arra még kiveszek egy kis kólát - és megvolt a vacsora... :xDD

Igazából nem is nagyon csodálom, hogy ennyi ilyen FOS sztorim van, hogy mekkorákat szarok, meg múltkoris a tervezett Normafai túránknál is akkora hígfos volt rajtam mint a szar (szó szerint) :xD
De lehet így fogyni.

Az a baj, nekem már nincs erőm arra, hogy mégegyszer végigcsináljam amit 2008-ba hogy kibbbaszott brutál és bevállalósan, napi 5 óra sporttal lefogyjak 2 hónap alatt 23 kilót (!!). Se energiám nincs, se kedvem, és most még pénzem se nagyon rá. Szóval inkább majszolgatok a konyhába. :xD
Aztán meg csodálkozok hogy ilyen DAAUUUUUUUUUU fing effekteket meg ilyen FLLLSSSSSSSSS híg fosba jön ki minden belőlem. :xD
[előzmény (1629)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-26 14:26:52 (1629)
akkor már az is megvan mitől leszel megint triplatokájú! :D
[előzmény (1628)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-26 09:37:10 (1628)
Jó bűzös pofaszag - rovat.

Nemtudom ti voltatok már e így, itt alszik a kedvesetek, és szeksz után így kiosontok hajnal kellős közepén így majszolgatni a hűtőszekrényből így mindenfélét. Ez nálam olyasmi szertartás mint a sex utáni cigi kb. De mindenből csak ilyen kicsikét, és így összefüggéstelenűl, pl tegnap (azaz hát már ma) kimentem, ettem ilyen kolbász csücsköt, mellé belekanalaztam anyámnak ilyen francia salátájába, egy kis gerezd hagyma, egy kifliből így törtem egy kicsit és rányomtam egy kis ketchupot, meg még egy szelet párizsit is megmajszoltam.
NADE. Utána ugye állít vissza az ember a barátnőjéhez az ágyba - mert hajnal közepén ki a szar fog már fogat mosni - és így BHAAAAÚÚÚÚÚÚHHHHH jóóóól pofánlehelli ilyen hagymaszagos meg kolbászlehellettel... :xDDDD
Tia is ércelődött ezen ma hajnalba, ugye itt aludt (ez a beceneve amúgy így kell hívni, mostmár egyre jobb össze áll a kép erről a csajról. De neki még csak most a hülye szokásaimról)

Ja és hajnalba megvolt a beavatási szertartás is: Így félkómán egy akkorát fingtam mellette az ágyba, hogy az csak na... :xDD

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-25 11:31:57 (1627)
Reggelente teát szoktam inni vagy KV-t, ami aztán mivel jó meleg beindítja a kakálómat egy 10 perc elteltével. Ma reggel ez úgy történt, hogy megreggeliztem(10-kor), aztán csinltam egy KV-t. Egy korty és BBBRRRRRRR szarnikellés! :D Picit begyorsult most a folyamat! :)

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-24 17:54:38 (1626)
én meg a héten olyant kullantottam, hogy az baszkikáim partól-partig ért. néhány napos dús termés volt az biza :) le is akartam fotózni (mert ugye perverz vagyok ám) de inkább hagytam a faszba, mert kurvabüdös volt :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-24 17:24:12 (1625)
Basszus, hogy lehet ekkorákat SZARNI - rovat.

Hát én nem hiszem el. Jó, épp nekem is hasmenésem van, és én is óránkért járok wcre, nade.... 1 órája kb hogy kintvoltam, akkor még szinte tele volt a papír rész. Most kimegyek és SEMMI, ott kolbászol a guriga. Én nemtudom öcsém mekkorákat fosik, vagy netán igy viccből kihajitotta a teraszról a retyós papírt, de most igy semmi papír nem volt bent... Tölthettem is újra, ami külön élvezet, szaros seggel (mert naná szarás után konstatáltam hogy nincs papír - ki gondolt volna erre ugye), és akkor igy felállni, megfordulni, kivenni a felső polcról....

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-16 16:54:38 (1624)
Ajjaj, nagy a baj!
Ma ismét purcantós nap van, de méghozzá rettenetesen. És ma alszik itt elsőre Felicia, az új barátnőm. Kurva mámoros éjjel lesz, már előre látom, ilyen PRRRRRRIIITTTY éjjel. Sőt nem is, mert mivel rettentő hard fokozaton van a seggem, inkább ilyen DAAAAAAAÚÚÚÚÚÚÚ - fokozat.
Kurvajó lesz ez így indításnak - pedig ezt a csajt spec még tisztelem is. (Attól független, hogy szerintem semmi komoly se lesz belőle, mert (szokásomhoz jóhíven) vidéki (Zalaegerszeg), sőt még hát KHM.... tini is.

Egyszer már volt itt - sőt 2-odik randin le is szopott - de nem aludt itt. Ma igen. Viszont ma púzós nap van, szóval, kurvajó kis kezdet lesz, azt garantálom.

Majd aztán megint elterjed rólam, hogy a "fingszagú Hoze", meg a "bűzbáró", stb - pedig én nem tehetek róla, hogy a csajok richtig akkor jönnek, mikor épp ilyen fing nap van.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-14 01:30:03 (1623)
Értem én mire célzol teszemétládosz, hogy "ja van egy haverom aki ezt csinálta" - közbe én voltam.
De én ilyet azért nem tettem. Púzni púzogattam, sőt - de ezt azért nem... :xDD
[előzmény (1622)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-13 17:12:06 (1622)
jöwőre meg majd te fox ezzel dicsekedni mint saját sztorival, hehe :P
[előzmény (1621)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-12 03:29:57 (1621)
Hm by the way, eszembe jutott egy sztori - bár ez is ilyen urban legend szerű.
Somogyi Józsi 'Jódli' (régi Junkies dobos) barátom mesélte - hát persze azt nehéz eldönteni, tényleg megtörtént e, vagy milyen formába: hogy SZEX KÖZBE RÁSZART A BARÁTNŐJE MELLÉRE.... :xDDD

Ugye a tipikus, nagy terpeszes póz után felé hajolás, Jódli úr meg úgy elpurcantotta magát állítólag, hogy ilyen robbanós szar effekttel szétfosta a csaja mellét tök véletlen... :xD

Mondjuk lehet nekem akarrt csak nagyzolni a sztorival, tudván hogy imádom az ilyen fing sztorikat, de hát ha ez megtörtént, azért... Hehe.


Fingtam én már le nem egy nőmet, sőt - de azért na - leszarni azt mégsem illendő, ennyire azért konzervatív vagyok én is. :xD

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-09-11 23:16:41 (1620)
mármint a szagtól



Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 ... > Következő >> Végére