Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Fingás, böfögés és egyéb fincsi dolgok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ssssszzzüüüüüüüüürcs

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-05 11:35:15 (1919)
1.: hir24 már megint kitett magáért!
2.: Azért itt is milyen geci már a média? -Kifizetjük, de akkor le is kamerázzuk meg fotózzuk meg mondja el milyen szar volt nagy herezacskóval, oké? -Nem! -Akkor dögöljön meg!
[előzmény (1917)]

© mandyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-05 10:06:35 (1918)
ez ide illik. haverom összejött egy csajjal, aki plázás ribi. tegnap haversrác kicsit részegen elmesélte, hogy a csaj amikor kettesben vannak egy gusztustalan állat és telefingja a szobát XD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-04 21:48:33 (1917)
Gecizős rovat:
http://www.hir24.hu/elet-stilus/2013/05/04/hatvankilos-herezacskot-mutottek/#sl_actbox

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-04 05:22:51 (1916)
ez kajak jó ez a topik baszdmik

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-01 11:16:29 (1915)
Titkos pú rovat.
Nem véletlen fogalmaztam így, ilyen lányosan, hogy pú. De ma ilyen titkos PÚZÁSOK, nem is fingok, mint máskor, ezek hagyják el a seggem. Ilyen kis PZZ - és ennyi! De viszont sok! És bűzős is.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-28 22:53:23 (1914)
Ma olyanokat fingottam/fingok, hogy csak na. Recseg is meg szaglik is, de budira azt persze nem kell menjek!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 17:38:58 (1913)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-07 21:14:14 (1912)
Na ilyet egyszer apám csinált mikor még gyermek voltam, nem is emlékszem rá, csak mindig fel fel jön 5 évente a téma. Éppen hazafelé tartott mamámtól, mikor félúton rájött a szarhatnék, de elmondása szerint irdatlanul. Bicajjal óvatosan hazatekert, bicajt a falnak támasztotta, le se zárta, óvatosan fel, hogy fusson is de ne is lépjen nagyot, kulcsot nagy szenvedések árán megtalálta, de ekkor már majdhogynem kandikált ki a cucc, benyitott és ekkor látta hogy valaki ül bent a budiba!
- VAN BENT VALAKI?
- Jah! (Szólt ki bátyám)
- HÚ DE BAROMIRA SIESSÉL!
- Most ültem be!
- ÓBAZMEG!
Ekkor be a fürődszobába, gatya le, kád ZZZZZZZZZSSSSSS. Lemosás, fürdés, megkönnyebbülés. :)
[előzmény (1909)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-07 21:10:10 (1911)
Hát, azért mert valaki plázacica még nem igényes. Lehet az is paraszt, de ez így tényleg kicsit sokkol engem is, pedig nem is láttam. :(

Nekem eddig olyan élményem volt, hogy házibulikban csajok ki a budira, majd olyan hugyálás hang, hogy a ház minden szegletében hallani, hogy SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, ugye ők pont a vizes részbe nyomják, de ezek elég zavarba ejtő dolgok. :)
[előzmény (1910)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-07 10:08:45 (1910)
Na ez ide való, de most nem hozzámköthető:
Tegnap egész jó csajokkal voltam, haverom hívta őket. Ilyen 17-19 évesek voltak, ismerősömmel velük felmentünk Gellérthegyre. Itt jött a lényegi rész: egyszercsak igy felálltak és elmentek SZARNI a bokorba :D
Nem az hogy pisilni, nem , SZARNI! És frankon, vettek zsebkendőt előtte, mert a rohadt Gellérthegyen tényleg köztudottan nincs egy retyó sem.

Sokkoló dolog, bár nyilvánvaló, emberek ők is, de mikor ilyen halál jó, igényes nők ilyeneket csinálnak, (persze már beittak amúgy előtte a boraimból) az mégis sokkoló tud lenni.
Kakálnak a lányok baze!

(És mondom, nem ilyen punk, meg tróger rocker kövér lányok voltak, hanem ilyen halál igényes New Yorker plaza ruhák, meg szép fej, nem ilyen krumpliorrú cigánycsajok, hanem totál átlag kinézetű magára adóak)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-05 10:03:52 (1909)
Kádba fosás - rovat:

Elég kellemetlen indult a ma reggel. Elkezdtem ismét a pár éve már egyszer megtett durva fogyókúrám. Alig evés, meg sport (egyenlőre ez kimerül itthon felülésekkel, tegnap este még futni is elmentem)
No így hétfő óta várható volt a hatás: Ma reggel iszonyatos foshatnékra keltem. Bizonyám, de mióta öcsém a nőjével azt tolja, hogy vagy itt 'laknak', vagy a csajnál, hát rendszeres, hogy foglalt a retyó is.
Mármost 3 retyó van nálunk: fent egy, lent egy, és még egy nagyanyám elszeparált részén lent.

- Fent persze foglalt. Durván foglalt, jó 10 percig, nekem meg durván kell fosnom.
- Lemegyek, hát lent meg apám trónol. Na ő a család szaró-mágusa, ő aztán ilyen fél órákat is eltöltöget bent, nemvéletlen az alsó szinten ott teli is van újsággal a retyó rész. Ráadásúl olyan bűzt csinál, hogy utána nem ajánlott bemenni gázmaszk nélkül, valamint utálom azt, ha fél óra trónolás után úgy kell leülnöm a wc deszkára hogy az még MELEG a seggétől.
- Nos oké, nagyanyám része felé indulok, de már messziről hallom, hogy épp pénteki nyugger-klubot csinált, vagy 4 öregasszony barátnője van nála, ráadásul nála nem hangszigetelt a wc, és a konyhájával szembe van, szóval elég cink lenne ott mindenki előtt bemenni, hogy "jónapot, csókolóóóóm mindenkineeek" - utána meg 2 méterrel tőlük ilyen PSSSSSS TRRRRÁTTTY, PZZZZZZZZ FLLLSSSSS hangokkal szórakoztatni őket.

Hát jólvan, nincs mese, alsó fürdőszoba, nagy kád, felé hajolás és oda fosás. PSSSSSS TRRRRÁTTTY, PZZZZZZZZ FLLLSSSSS.
Bloaaa plussz majdnem okádtam is, mikor aztán zuhannyal mostam le a fost a kádba. Főleg hogy a kád dugója közbe faszán belement a lefolyóba, szóval gumikesztyűbe nyúlhattam a szaros vízbe hogy kiszedjem és letudjon menni a híg fos.

Seggtörlés csapnál - pontosabban seggmosás volt.

Jellemző, hogy amint befejeztem, hallottam hogy fater húzza le a retyót (az a mellette levő részen van).
Hát enyhe szarszagot kreálltam most a fürdőszobába, de elnyomtam némi légfrissitő szpréjjel, meg szellőztetek lent.
Egészségemre...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-04 16:29:21 (1908)
:) Simán elnézzük!
[előzmény (1907)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 21:48:15 (1907)
Ez egy férfinál olyan mint a nőknél a puncifing. De ha mi elnézzük, nektek is illik. :)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 21:47:20 (1906)
Ilyenekből van sok! :)
[előzmény (1905)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 21:08:31 (1905)
Nekem valahogy mindig olyan faszit sikerült összeszednem aki elég sűrűn, hangosan és iszonyat bűzöseket pukkant:D Bár én ezeken mindig jókat vigyorogtam. Jobb kint, több a hely!:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 16:25:11 (1904)
Azt gondolom ecsetelnem se kell, kádba, fürdőszobába de jó akkusztikája van a fingnak.
Ilyen jó öblös 'DAAÚÚÚÚÚÚÚ' félék.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 07:37:26 (1903)
Nálunk Csilla már kifejezetten örül a pukkanatoknak. Persze alapból jobban örülne ha nem lennének, de mikor sikerül dallamosat létrehozni vagy ördögien büdöset, akkor mindig nevetgélünk rajta! Másodjára akkor, mikor megérezzük a szagát.
[előzmény (1901)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-02 23:08:14 (1902)
Jeje:

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 22:11:17 (1901)
http://wohoo.hu/post/7463

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-31 19:18:42 (1900)
Ejjj de csatornaszagúakat pukkantok. Hangja nincs, hatás annál inkább.

Húsvéti nagy zaba after a beleknek.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-04 09:54:46 (1899)
Valamiért a fingós sztorik is a pöcébe kerültek. :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-03 01:00:13 (1898)
Nahátmár, idén még nem is írt ide senki.

Ennek örömére:

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-12-13 13:52:20 (1897)
rákenni a macskára! XD
[előzmény (1896)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-12-12 03:57:36 (1896)
Próbálok halkan púzni de nem megy. Hajnali őrjárat ugye ismét - Rea mellettem alszik nem messze. Estére mexikói chilis babot csinált anyám kukoricával nekünk. El lehet képzelni. Már közös fürdésnél rámjött a púzhatnék este - amit jól elnyomott a pezsgető fürdőnk BLAU-BLAU-BLUTTY-BLÁTTY-BLAU hangja oke. Szagot meg rákentem a macskánkra.

De most... Ideosontam géphez, ülő pózba kellemes a fing ugye. Hiába próbálom széthúzni a seggeim, hogy ilyen FFFFFFFFF hangja legyen, csakazért is ilyen kibaszott hatalmas beszarás hangok jönnek hogy PRRRRRRRR TZZZSSSSS!!!!! Képzelem mit gondolhat rólam, bár alszik, de szerintem már félálomba van a hangoktól.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-12-04 08:36:24 (1895)
Nekem is egy ideje fingás sorozat megy, de mint a Barátok Közt, már a 6000. résznél tart! :) És ami a legérdekesebb, hogy Csillánál ez az inger felerősödik. Mondjuk már ott tartunk, hogy kacarászik rajta, mert vicces hangja van sokszor, de hát utána jön a nem olyan vicces szaga is.

Jajj, most hogy volt a céges buli, másnap ugye egymás mellett keltünk, aztán sikerült telefinganom a szobát nah. Csillám egy nagy szellőztetéssel kezdett! :D pedig eskü nem direkt csinálom, de nem tudom kivinni és kint eregetni.
[előzmény (1894)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-12-04 03:11:29 (1894)
Hajjaj, megint jön a pú nap... Méghozzá a HATALMAS falrengető fing nap... Persze ezt is mikor, ugye Rea holnap itt alszik. Jó mostmár nem iszom oké - de most folytassam az eget-rengető ocsmány randikat azzal hogy most irdatlan kifingom az ágyból?
Mert eddig oké, ugye minden ami kellett, szinte fel se sorolom, gruppen, hányás mellette, dülöngélés, éjjel rugkapálózva kirugdosás, kukába túrházás hangosan félálomba.

Most jön az, hogy holnap ittalszik, és ilyen RRRRRRRRITTTY - nap, ez lesz kérem. Kurvaélet, kell egy Espumizan amit a tvbe hirdetnek. De szerintem az is csak ilyen kuruzsló szar, növényi kivonat X ezer ftért, és lófasz fingást nem gátol meg.
Ide kérem parafadugó kell a segglikba, az lesz.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-12-02 02:41:25 (1893)
Egyszer ugye mikor most januárba "sikeresen" első (és utolsó) alkalommal bejutottam dr.Zacher klinikájára pia-mérgezéssel, na ott mászkáltak ilyen fazonok: PELENKÁVAL basszameg. Még tőlem is mikor az adataim felvették, kérdezték hogy vannak e ilyen gondjaim, igénylek e ilyet, ott értetlenkedtem, hogy miiii mi a fasz van??? De ezek meg ott szét szarták magukat, meg ott mászkálgattak ilyen 30-40 évesen szétszart seggel...:xD
A kedvencem a velem szembe fekvő csöves bácsi volt aki azzal szórakozozott, hogy LESZARTA az ápolók gumikesztyűs kezét, mikor épp a katéterét vették ki. Ott üvöltöztek rá (és ez amúgy azóta átvett dumám, amikkel másokat oltok, hogy): NE SZARJON MÁR!!!!! :xDDD

Hát nemtom, de őszinténszólva, nem az italtól van, a fasztudja mitől. VOlt pár éve 2008-ban az a drasztikus fogyókúrám (napi 6 óra edzés + egyetlen tunningként Guttalax hashajtóval fosattam ki azt is ami megmaradt bennem). Azt még megérteném, de mi a pöcsöm ez a segglé már???

És én még fesztiválokra se járok hej, Mörfi úr :S
Nemtudom mi ez. Ma reggel is mielőtt Tózsa Gyuriékkal taliztunk Reámmal, olyan barna foltos volt a boxerem Rea mellett mint a FOS - szó szerint. Nem is győztem elsőként "vécézésnek álcázva" kimenni a fürdőbe átcserélni a cuccokat.

Nem akarok ilyen lenni, basszameg...:S
[előzmény (1892)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-12-01 11:59:06 (1892)
hivatalosan ezt úgy híjják fesztiválozók, hogy "seggsör" vagy "sörfos" - szerintem erről régebben már beszámoltam. lényege, hogy sokat iszik az ember, kajálni meg ugye elfelejt (ezért főleg fesztiváltünet), akár több napon keresztül, aztán amikor menni akar retyóra, ilyen gusztustalan híg barnás cuccot szarik, aminek köze nincs a szarhoz... pfui!
[előzmény (1890)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-11-30 11:22:13 (1891)
sokat fingasz, az szarpermetet juttat a lukad környékére, reggelre belekened a gatyába. Hogy ha még aktív híg lé, nem pedig beleszáradt, akkor nem tudom. Mossad a picsád, meg egyél valami tartalmasabbat, pl. banánt vagy meszet! :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-11-30 06:02:18 (1890)
Lötty a seggből - rovat.

Na kérem, ilyen még SOSEM volt. Ezt mondjátok el nekem ez mi? Nem szimpla beszarásról van szó, hanem hogy reggelre ilyen segglés - kb barnás löttyös, de ugyanakkor nem szar ez - ilyen lesz az alsógatyám. Ez mi a retkes fasz? Tán nem kéne ismét a drasztikusan brutál fogyókúrám tolni?

Baszott egy kellemetlen dolog, főleg ha Reámmal alszom - aki amúgy szeret teljesen meztelen aludni, ami iszonyat édes egy dolog, és úgy bújik hozzám, hogy ilyen már rég volt. Én viszont már le sem merem venni az alsógatyám mikor vele alszom, mert kurvajó lenne ám, reggelre ilyen barna segglé ott virítana a lepedőn mellette.
Mégegyszer mondom, ez nem a "beszartam" effekt. Híg segglé csak. Ez mi a fasztól van e? Pár hete jött elő, természetesen a legjobbkor...



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére