Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Fingás, böfögés és egyéb fincsi dolgok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ssssszzzüüüüüüüüürcs

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 ... > Következő >> Végére

© Karfiolválasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-25 15:00:53 (1829)
Minek neked síkosító? Túl száraz a kezed?
[előzmény (1828)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-25 14:26:20 (1828)
Á a rohadt életbe basszameg....
Az történt hát itten másnaposan rámjött a kangörcs. Jó oke, Emily 2-vel ugye vége, Melindára meg várhatok péntekig, hát akkor verjünk fasztot.... Na de igenám de mivel, én barom... Ilyen MENTOLOS hajsampon mint síkosítóval. (Egyébként most nem a gépházra vertem kivételesen).
DE A ROHAT ÉLET, most úgy csíp a faszom mint az állat... Már vagy 3-szor is megmonstam de ez az ilyen hideg + viszkető szar érzés.... Áhh... Nem ezt kellett volna használom, a picsa egye mög...

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-18 15:17:06 (1827)
hátulról annyira jó segge van hogy nem hiszem hogy ez a lány ilyet tenne :)
[előzmény (1826)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-16 23:20:50 (1826)
Zuzuéknál egy kép a hétvége után:

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-16 23:11:45 (1825)
"suttyom púk" :DDD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-16 00:43:43 (1824)
Pú rovat

Nos az elmúlt pár napban nagyon nincs is mit kiemelni, ismét Zuzunál voltam. Most ilyen takaró alatti suttyom púkba merült ki a történet. Szar idő is volt, tehát nagyon sehová sem mentünk, ellenben a jó bor meg a kukorica, mint ebéd, meghozta a csárdás fing hatást.
Ez történt. Pont.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-14 11:26:28 (1823)
el kell nézni a lányoknak, mert nagy nevetések közepedte finghatnak! De mivel mi a semmitől is fingunk, így ne érje őket kritika! :)
[előzmény (1822)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-09 14:31:54 (1822)
Rég jártam erre, tehát kakimaci téma dukál:
Zuzuéknál említettem hogy szerényesen élnek - és hát ő is, bár azért saját kéró is neki tehát elég jó azért. ÁMBÁR: olyan a wc ajtó ott mint egy pottyantós wc ajtaja: értsd: riglis!!! Vagyis ilyen hajthatós, se nem záras meg semmi, egy egyszerű lengőajtó rajta egy kallantyúval.
Mármost ez élvezetes jó ízes szarásoknál (sőt inkáb púval egybekötött fosásoknál), különösképp, mint említettem, irdatlan sok bort termeltem be véle.
És hát mi mással is indulhatna a nap másnap, mint ilyen PRRRSSSZZTTTY FLLLSS PZZZZZZZZTRRRITTY FLLSFLLLSPRRRRMMMTTY.
Nos oké, akkusztika remeeek... Lehúztam, kitöröltem, kimentem. Zuzu meg:
- Ugye le is sikáltad?
Na mondom..:
- LE.

JA ÉS hamár itt tartunk, kontra basszameg van. Ugyanis le lettem fingva részéről! :xD Ráadásul előbb tette ezt mint én vele. Annyi volt, még első napon valamivel hihetetlen megröhögtettem. Már nem emlékszem mivel de tényleg így zötykölődött a nevetéstől az ágyon. Egyszer csak érzem azt a jó masszív fingszagot. (Hangja az nem volt). Na mindegy, nem szóltam - de vissza fogja még ezt kapni e!;)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-09 11:45:14 (1821)
Montam ugye a pöcegödörben, hogy meghúztam a hátam. Hát ez a baj kiterjed a szarásra is basszus! Kimentem az előbb, nyomtam egyet, aztán majd meghaltam! :( Még jó hogy nem egy jókora barnamedve jött, mert most ott feküdnék a padlón üvöltve valami kitekert pózban! :)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-08-30 07:07:51 (1820)
Haverom megkért hétfőn, hogy most ma estig ki fognak menni egy másik haver tavára horgászni, addig etessem már a két tengeri malacukat. Ok, ide adta a kulcsát. Megyek hozzájuk tegnap reggel, ahogy a lépcsőház ajtóhoz érek érzem, hogy szarni kell! Hajjajj, felérek liftel, közben véletlen megnyomom a 3. emelet gombját, jó megáll 10mp-re, a kurva annyát! Futni nem tudtam már akkor! :D
Felértem, ajtó kivág, táska le, majd be a budiba. Szerencsére pont annyi papírt hagytak, hogy kitöröltem szépre. De jókorát szartam kérem, nem volt semmi! Jó vastag lett.
Megyek ma reggel is, megint ahogy felértem szarni kellés. Igen ám, de nincs papír. Gyors elkezdtem keresni, hogy vajon hova tehették a maradékot, de sehol nem leltem. Húbazmeg mindjárt beszarok. Kimentem a konyhába, lévén zsepi is jó lesz, tudom hogy ott tárolják. nem volt persze, viszont Reni gyűjt ilyen szép szalvétákat (sose értettem mi ebben a jó), aztán belemarkoltam a készletbe amiből volt vagy 5 egyforma, és bementem szarni! XDDD Nem volt a legpuhább, de nem volt más. Majd meg is mondom neki, hogy legközelebb puha szalvétát gyűjtsön, mert az előző is kikezdte a seggem! :D
Paraszt vagyok-e?

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-08-30 06:57:32 (1819)
Ki az a barom cukrász aki ezt le is gyártja? :D
[előzmény (1818)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-08-29 20:16:42 (1818)
Finomságos torták - rovat

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-23 21:49:13 (1817)
ülök a gép előtt, iszok vizet, pötyögök, zenét hallgatok és közben irdatlan hullaszagút pózogálok! Közben felét elszívom bassza meg!
Szerintem azért is ennyire gyalázatosan gané a fingom szaga, mert már vagy ötödjére szívom el! :D

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-23 20:51:23 (1816)
Csillától kaptam! :D
Azt mondja, erről eszébe jutottam! :D


© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-03 12:44:09 (1815)
Hölgyeim és uraim, az imént szartam egy hatalmast végre! Régóta szerettem volna mér egy ilyen nagyot nyomni, de csak most volt itt a lehetőség. Alapból kurva meleg van de még pluszban bele is izzadtam basszus! :D A kaka sok fing kíséretében látott napvilágot!

Köszönöm a figyelmet!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-02 18:59:32 (1814)
Szavazzon kakákra:
http://www.ratemypoo.com/

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-01 06:20:47 (1813)
Hátde bazz, ez tényleg így van! Ha én is eszem káposztát, szilvát, tojást ami kurvára megfingat, alapból nem kell fingjak, vagy csak piciket és szagtalanokat, eseteg kell, de akkor 3 után megyek is szarni ami után már nincs büdös fing, szóval lehet sutyiban is nyomni!

De törvényszerű (úgymond Murphy törvénye) hogy amikor a pároddal összebújtok, családi összejövetel van, éppen megbeszélésen ülsz, munkatársakkal beszélgetsz, akkor kell ilyen pokol büdöset finganod, de EGYFOLYTÁBAN! Engem rohadtul idegesít!

KIBASZOTT BÉLRENDSZER! :(
[előzmény (1812)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-30 09:39:56 (1812)
Tegnap és a székelykáposzta

Gondolom ki sem kell találni a sztori végét. Liza ugye szerda óta van itt holnapig. Nagyon jó minden, blabla. Tegnap úgymond vacsorára anyám extra hatású székelykáposztáját ettük (ilyen 7 felé csak, jól megéheztünk egy egésznapos strandozás után). Nos én 2 tányérral is bevágtam persze. Eztán kezdtük nézni a Parfüm című filmet. (irónikus hogy ilyen fingató étel után pont egy ilyen című filmet néztünk.:xD)
Film alatt már meg is indult a durrogtatósdi. Eleinte hát azért mégse orr alá - "ööö kimegyek wcre pillanat". Visszajövök, megint kell. (Egyébként arról külön értekezletet lehetne tartani, hogy mikor diszkréten kimész a retyóra púzzantani, akkor AMIRE KIÉRSZ, ADDIGRA ELMÚLIK PERSZE, VISZONT HA VISSZAMÉSZ A SZOBÁBA A PÁRODHOZ, AKKOR MEGINT ABBA A PERCBE RÁDJÖN )
Szóval ezt így 4-5-ször elsütöttem, kimegyek wcnkre, jónagy fing, vissza. Liza már meg is jegyezte hogy sok vizet ittam tán hogy ennyit járok "wcre"?
Hát aztán már annyira nem érdekelt, nem mentem retyóra, helyette eleinte ugye a kissé farpofa széthúzós hallhatatlan fing ugye, a 'FFFFFFFFFFFFFFFF' effektü.
ÁM: hiába hogy hangja nem volt, szaga annál inkább.
Elég hárd hatású volt ugyanis ez a székelykáposzta utóhatás akkormár. Nos idővel persze szólt is hogy 'egészségemre', stb...:xD
Na ekkor már nem érdekelt semmi, és hát úgyismindegy alapon hanggal produkáltam. Érdekes módon röhögés lett a végén, és bár ő nem mert durrogtatni, de határozottan jó kedéllyel fingtam végig a filmet.

Igenám, de a durvaság csak eztán jött: ugyebár 'muhaha jót nevettünk, na akkor elég volt, köszönjük szépen' - gondoltam én. Igenám, de a seggnek és a bélrendszernek nem lehet ám csak úgy parancsolni. Hiába hogy vége a filmnek 11-kor és feküdnénk be az ágyba KHMMM-ezni, a fingmánia továbbtart! Sőt, erősebb mint valaha - marha erotikus purcantós előjátékba torkollva ezzel. És nem nagyon tudtam visszatartani.
Szóval mást nem tehettem, a ventillátort max erővel ágyfelé irányítva + tetőablak kiold, és úgy. De még így is elég púszagban szexeltünk. Na a végső hab meg az volt, ugyebár a végén általába hát...hogymondjam, cumshot szerűség szokott lenni (ami elég jó dolog, főleg vele, mert elég jól csinálja, és meg is lep hogy ezt így bevállalja, blabla) - NADE NEM ÚGY HOGY AZ EMBERNEK ÍZESET KELL PÚZNI!! Egyszó mint száz a legvégén ugye hát...majdnem a legjobb percben arcon púztam szegényt....:xDD
(Ugye ilyenkor tényleg, izmok elernyednek meg minden ami kell) Az lett volna csak a szép. Az tuti akkor többé nem lett volna ilyen a végén, meg ciki is lett volna.) Hát szóval midőn vége lett, kivételesen ugye nem a szokásos, hogy törölgetés után egymáshoz bújásos szeksz after meg minden, hanem helyette:
- Asszem ki kéne mennem wcre, sietek szívem'.
Liza:
- Megint finganod kell?
- ...Igen...:$
(röhögés)

Éjjel takaró alatti bomba üzemmódra helyeztem magam. Most meg épp szellőztetek. Fingroham elmúlt. Sose egyetek este székelykáposztát, és pláne ne szénsavas hideg ásványvízzel, mert az csak detonátor mellé.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-26 14:15:14 (1811)
inkább egy ilyen nénit próbálnék ki, mint seggtörlő. Dolgom végeztével az ő kezét használom seggtörlésre, majd a szarral együtt lehúzom! :D
[előzmény (1809)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-26 14:13:47 (1810)
Kéremszépen, ma telefingottam az irodámat és a budiban meg szartam egy karmesterpálcát!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-16 07:25:22 (1809)
Guttalax hashajtó öreg... Bevallom én ezzel cheateltem kissé, mikor 2008-ban iszonyatosan lefogytam ugye drasztikus idő alatt.:)
Egyébként énvelem meg épp a fordítottja van mostanság: Reggelente AKKORÁKAT SZAROK hogy kb jó hogy a wc nem törik be. Ma reggel is tessék: fél 8 van, de reggel 7-kor már úgy szétfostam a retyót hogy ilyen krémes FEKETE szarral, és ráadásul mint a matrica olyan seggre ragadós féle, vagy 15 db csomóval törölhettem ki, még akkoris szaros volt a seggem. Utána tunkolás, meg wc pumpa, utána wc kefe, aztán SLLLLLLLLLLLL vagy 200 ml légfrissítő fújása, mert akkora bűz volt.

Node hashajtó: bár nem kell bemutatnom, próbálgasd: tényleg hat, én is azthittem annó hogy ilyen kuruzsló baromság - de..... KISZAROD AZ AGYAD IS TŐLE:)
[előzmény (1808)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-15 11:29:17 (1808)
Baj van! Szar krízis van, pontosabban szarembargót tart a belem! :(
Nagyon keveset szarok mostanság, ha mégis, akkor ilyen kis darabokat, amit nem neveznék nagyon szarnak, inkább kakika vagy nem tudom. Valami kéne ami begyorsítja az anyagcserét, mert ez így nem mehet tovább. Fing az van, de mit kezdek finggal? Szarni kéne, mert érzem is hogy fel vagyok picikét fúvódva. Fingani meg persze mindig Csillusnál kell, aki már inkább viccesen fogja fel, mert nem tehet mást! :)

Szóval jó ötleteket várok szar megindítására!!! :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-14 14:50:13 (1807)
Nem igazán értem mi ez a hónapok óta tartó "kössünk bele Hozeba" mánia... Nem ez az első ilyen, és már most elnézést.... Tudod jól, hogy barátomnak tartalak - de sorozatba ez megy, és ez már nem a vicc kategória, bocsánat....
Írok én oltást, ha te kiírod hogy hogy lefingtad Csilládat, meg nem mersz púzni a retyóján...? Nem, csak röhögök egyet, mint ez itt szokás, de ez meg már nem - mostanába bármit kiírok az csak SZAR SZAR SZAR, haggyámá, HÜLYEVAGY, szar....

Én nem fenyegetőzöm, hogy "jaj én itt hagyom a Portált", mert úgyse tudnám - de ennek a hülye trendnek véget vethetnénk már... Fing topikban vagyunk, vegyük már észre magunk na. :xD
[előzmény (1806)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-13 07:15:31 (1806)
Most akkor mi a fasz van? Együtt vagytok vagy nem?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-12 23:00:52 (1805)
Legyünk romantikusak nőinkkel - rovat


© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-11 21:37:32 (1804)
ÁÁÁÁÁZTTTÁÁ Kurvááááááá...... Hát ezt nem gondoltam volna ugye....

Na ugye mint meséltem, Liza elment, de ugyanakkor nemépp volt bőkezű a szexxel ami azt illeti - hiába basztam ki egy RAKÁS pénzt kotonra (ááá most fáradt, á már késő van, á inkább filmezzünk, áá menjünk valamerre, áá most éhes vagyok, ááá előtte fürödjünk (utána persze: ááá már fáradt vagyok majd reggel), akkor meg, ááá előtte kávézzunk.

JÓ. Elmegy. Hát akkor maratoni faszverés.
Van itten ez a Garnier Intenziv Hidratáló krém, én gondoltam bekenem már azzal a faszom zuhany alatt - mer most ugye már kezdek leszokni a gépházra verésről - oke, nem is rossz.
Aztán mostmeg CSÍP mint az állat... Ezt itten asszem elég szarul csináltam kéremalássan....

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-11 06:41:29 (1803)
Nem tudopm mit ehettem korábban de ma reggel 6-kor arra keltem hogy sorozatban lövöm a fingokat, de ilyen jóféle recsegősöket és szaguk is van bizony!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-10 19:38:56 (1802)
én az gépházamat inkább nem gecizem le ha lehetséges, mert 35.000Ft-ra nem lövöm csak úgy a testnedveket! :) Másrészt régebben én is éltem ezt a zspinélkül le a földre dolgot, de kimarta padló fényezését a kurva anyját, aztán letettem róla! :) Marad a zsepi!

Amúgy a nők legnagyobb aljassága meg a sex megvonás én mondom!
[előzmény (1800)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-08 12:31:46 (1801)
Én se vagyok normális bazz... Ma jön át Liza, én fasz meg már ma 3-szor kirántottam a brét... Namindegy mosmá nemtom, úgyismindegy alapon, még egy párszor meglesz. Úgyis este jön későn -oszt én is kitalálhatom majd hogy "úú most ne, fáj a fejem" - elvégre ez nem csak női privilégium ez a kifogás duma :xDDD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-06-04 22:31:46 (1800)
Füttyentős verős nap - rovat

Na kérem, ma kb ilyen 17-szer kivertem a faszomat. Történetesen ugye mivel Liza is szex-megvonást tartott.
Egyetlen különbség most annyi volt hogy zsebkendőt is használtam.

DE ha már zsepi: Én nemtudom, de baszott kényelmetlen dolog az.... Én megértem a ti higiéniás szempototok, de én komolyan mondom így a legszebb percekben suvickolni a faszom azzal a dörzsszarral... Hát még jó hogy nem légypapírral, vagy smirglivel no.
Oké, nyilvánvaló "abba kell célozni". - de nem ám olyan könnyű dolog az...

Szóval ma megint fossá geciztem a gépházamat. Egészségemre.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 ... > Következő >> Végére