Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Fingás, böfögés és egyéb fincsi dolgok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ssssszzzüüüüüüüüürcs

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 ... > Következő >> Végére

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-19 18:25:56 (1769)
leöntöd sörrel a retket, vagy miaz!?
[előzmény (1767)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-19 18:25:41 (1768)
ja, milyen ótvarszagúakat böfög az ember tőle :)))
[előzmény (1766)]

© Karfiolválasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-19 18:17:32 (1767)
Fekete, piros, jégcsap isteniek. Most tervezem a sörretek megkóstolását is.
[előzmény (1766)]

© Karfiolválasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-19 18:16:49 (1766)
Imádom a retket. De tényleg elég gázos :) Ráadásul felül is jön a levegő tőle :)
[előzmény (1765)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-19 18:15:46 (1765)
beköszöntött a tavasz, zabálom a retket rendesen. minek az az eredménye, hogy irgalmatlanul büdöseket fingok, de kb. egész nap :DDD

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-19 11:13:28 (1764)
basszus, itt ülök a gép előtt, elkezdtem recsegőseket fingani, és kolbász szagú bassza meg! :D

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-17 15:15:49 (1763)
Fing infra kamerával! :D


© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-17 10:49:35 (1762)
na a domestos meg fog izzadni az biztos. Már komplett civilizációkat töröltél le a gépházadról. :)
Én meg már csak vegyészkesztyűben érek hozzá csak.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-17 10:49:32 (1761)
na a domestos meg fog izzadni az biztos. Már komplett civilizációkat töröltél le a gépházadról. :)
Én meg már csak vegyészkesztyűben érek hozzá csak.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-17 02:21:16 (1760)
OFF 2: Gecó, hogy mennyiszer kivertem ma!!! Ez még ugye ennél a postnál kezdődött ma - de legalább ha volt 12 db addig. Jó ízesen előkaptam a fasztot, azóta többszörösen is rá-"tüsszentettem" a gépházra.
Hát a faszom, ha egyszer nincs itt a nőm..... (És mikor itt volt, kezdeti stádiumként NEM szekszeltünk kivételesen, és nagyon is helyes, mert így volt a szép. De az már nem szép, hogy csüng a geci a gépházamról, meg az asztalról :xDD )
Na itt holnap elég nagy Domestos party lesz, én asszem.
[előzmény (1759)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-16 14:24:45 (1759)
Nnna, ma kivertem végül.
Ne tudjátok meg milyen 4 nap után recskázni basszus. Úgy röpködött a genyó, mint állat, hiába zsebkendőztem ugye, így PLÁCCS. És igen: Wolfman úr kedvéért - ismételten telibeélveztem véletlen a gépházamat. Szóval én már nem is merem neki oda adni, mert tényleg az lesz, amit mond, hogy max ilyen űr-szkaffanderbe érdemes megközelíteni a dolgot, annyi minden Biohazard dolog van rajta. :xD

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-16 11:04:49 (1758)
én mintha éreznék valamit
[előzmény (1757)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-15 15:21:07 (1757)
É hát most kurvanagyot púzzantottam. Gondolom nem érdekel senkit sem, főleg, hogy egyedül követtem el. Liza már elment. Szóval nincs is nagyon értelme ennek a posztnak, de azért gondoltam kiírom, hátha a matrixon keresztűl nektek is átjön a púszag :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-13 14:19:28 (1756)
Bevásároltunk Lizával utána, ha olyan kíváncsi vagy....
[előzmény (1755)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-12 12:01:20 (1755)
Ritkán iszol, de akkor sokat és akkor felejted el a találkozókat, megbeszéléseket, munkafelvételiket, barátnőket, bulikat stb stb!!! :)

Amúgy otthon zabáltál be majd otthon is ittál rá?
[előzmény (1754)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-04-12 03:40:22 (1754)
Okádós rovat

Megszakítom a folyamot most, sajnos már jóideje ugye csak púzások vannak itt ugye, amik szórakoztatók dehát a topik címe (Fingás böfögés és egyéb fincsi dolgok) azért jóval kiterjedtebbé teszik a skálát.

Nos annyi történt, én nemtudom halljátok, de elég veszélyes taktika irdatlan kegyetlen bebaszni. És kétes is az egész, mert egyesek aztmondják "Úúú, éhgyomorra ne igyál, mert az káros", mások meg pont azt hogy "Úúú teligyomorra ne igyál mert az káros".
Hát én most húsvétkor spec teligyomorra ittam. Liza is tanúja volt amúgy az esetnek, és hát a kínosságok netovábbja: mikor baszki LENT VAGY A METRÓBA, és akkor jön rád a hányhatnék - de irdatlan módon. Hát szégyen gyalázat kérem, én úgy szétokádtam a 2-es metrót (próbáltam az utsó erőmmel ílyen "eldugott részre" okádni (szerelvény vége), dehát PFUUH halljátok....:xD Ráadásul ilyen babos mexikói szart ettem ugye még délbe ünnepi ebédkor, hát wááá. :xD És ilyen irdatlan üvöltősen okádos hányás volt, ez a BÖÖÖÖÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ bazki :xD Nem volt ám feltünő, egész metró minket nézett, hiába próbáltam én "elbújni" a szerelvény végébe. (Eztán közvetlen volt amúgy a virágágyásba fetrengős mutatványom is) :xD

Mondjuk egyet viszont lekopogok basszus: Még sose szartam be, és pisáltam be piától!!!! Vannak nekem pedig nem is egy (mondjuk tényleg ők igazi ) alkoholista cimboráim, azok rendszeresen ijesztegetnek ilyenekkel hogy hogy szarták össze magukat házibulin, meg behugyoztak - szerencsére velem ilyen nem fordult még elő - bár én ritkán iddogálok - de akkor viszont OLYAN SZINTEN IPARI MENNYISÉGŰT hogy kb még ilyen 45 éve massziv alkesz csövesek is megtapsolnának. Hát remélem a beszarás dolog nem jön el, de ez az okádósdi most húsvétkor ez is épp eléggé kurvaciki volt.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-28 14:30:31 (1753)
Egyik nap itt aludt Csilla. Dél körül mikor ment haza éreztem hogy valami kaka ki akar jönni. Fingottam is egyet a konyhában véletlen és olyan dög szaga volt hogy az embertelen(remélem nem érezte).

Éppen készülődtem én is elfelé, de mondom ahogy hazaérek ezt bizony ki fogom szarni. Hazaértem de el is felejtettem a dolgot. Na addig baszakodtam minden mással, hogy este mikor mentem Csillához akkor éreztem az ajtójukban, hogy ma még nem is szartam ahogy terveztem! :(
Este nagy pusziváltások, majd mondom, hogy akkor én kimennék a toalettre. Ok, menj csak. De mondom lentre, mert fent nincs ablak. jah hát lent meg nem lehet kinyitni - mondja nekem! :D
Szerencsére volt illatosító, azt szétcsapattam, mert volt olyan dögszag bassza meg. Néha magamtól is félek! :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-26 00:48:54 (1752)
Na basszus. Akkora DURRANÓS + bűzős ordenáré fing est van itt ma hogy az csak na!
Előzménye, elmúlt 2 nap hihetetlen evése. Tegnap (szombaton) eredetileg én haverokkal mentem volna Sopronba - ám végül úgy döntöttem inkább muteromékkal megyek kirándulni Balatonfüredre (nem volt se zsém egy nagy házibulihoz, azt meg rühellem, hogy kicentizve kell feszengve bulizni, meg jaj elfogyott a cigi ú kinek van esetleg) - szóval lényeg a lényeg 2 napja annyit és összevissza ettem mint a szar.
Tegnap ebéd: füredi étterembe cigánypecsenye, utána kehelybe fagyi. Otthon este még 1 pizza meg kóla. Ma ebédre gombás tarhonyás valami. Nagymuternál délután baszki megettem egy TÁL sütit:xD És vacsorára még egy pizza itthon (mirelit).

Na most indult a pú koncsertó.

Holnaptól amúgy indítom a durva tavaszi fogyókúrát, már a body bérlet is megvan (uszodarésszel kompatibilis) , úgyhogy ez amolyan utsó dőzsölős hétvége volt szándékosan. De hogy irdatlan fing koncert van épp, az vitathatatlan.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-26 00:29:05 (1751)
köszönjük. Most már tudom mi az a hányás!
[előzmény (1750)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-25 20:12:12 (1750)
Fontos:
http://hu.wikipedia.org/wiki/H%C3%A1ny%C3%A1s

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-12 13:16:15 (1749)
Az itt nem megy, mert olyan az elrendezés, hogy oldalról nyíló ajtó - tehát akkor jószerint idelátnak szinte - főleg hogy tükrös szekrényem van.
Nálad ja, jó, mert hosszú folyósótok van, lehet hallani a T-Rex közeledő tépteit, de itt ez nem megyen.

A záron már gondolkoztam, az lesz a dologból. Annál is inkább mert más helyzetekben is idegesít ez a benyitogatósdi. Pl olvasok, vagy reggelente, vagy esténként, avagy ha épp itt van egy csaj.

[előzmény (1748)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-11 21:50:19 (1748)
de elmondtam már ezerszer, hogy nyitott ajtónál kell faszt verni mert akkor hallod hogy jönnek vagy nem. ha meg be van csukva akkor zárd az ajtót! Szerezz kulcsot, vagy ne csodálkozz!

Nálam ez nyitott ajtónál megy, de csak ha anyámék ajtaja csukva van, mert akkor ha nyílik akkor én reagálok. Ha meg itt járkálnak a szoba előtt, akkor értelem szerűen nem kezdek neki!
[előzmény (1747)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-10 14:34:29 (1747)
Redvás picsába már, hogy fater az úgy ráérez a faszverés csúcspontjára mint az állat!!! És pont ő, aki mumusfejü idióta létére képtelen megtanulni kopogás nélkül benyitni. Épp jön a lé a zsepibe - egyszer csak hallom hogy DURR - és akkor csináljak kurrvagyorsan egyszerre három mozdulatot: zsepistül eltenni a faszt, közbe odakapni az egérhez hogy másik ablakra kattintson, és követlen utána fapofával ülni....
És nyomja a fasságait hogy "itthon vagy?" - nem bazmeg nem vagyok itthon .... és közbe még érzem hogy jön is a cucc bele a gatyámba ugye...
Ez 1 paraszt ember komolyan.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-07 12:27:02 (1746)
Kyra-nál megedződtek az acél idegeid! :D
[előzmény (1745)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-06 18:59:34 (1745)
Annyira azér ne parázd túl ezt a csajnál szarós dolgot... Emberek vagyunk, ő is ugyanolyat (ha nem nagyobbat) kakkant. Na igen, én is huzagotva flossantok a nőimnél - volt is olyan hogy bár kurvára nem akartam, de rávettem hogy "na, nézzünk el valami bárba" - és ott szartam szét a retyót.
Bár a Kyrás mutatványom úgyse überelitek majd, mikor a csajotok ANYJA pumpálja le a szarotokat, merthogy ugye "tilos szarni csak kint, de erről direkt nem szólunk" - úgyhogy nekem ezek után már smafuk ilyen kakkantós balhék. :xD

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-04 23:56:38 (1744)
na ez most nagyon egyszerűen hangzik, de nem olyan kivitelezni. :) Az lenne megoldás, hogy szarok egy kiadóst, és már húzom is le és nyomom az illatosítót a csészébe a seggem mögött! :D
[előzmény (1743)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-04 17:26:41 (1743)
tippem: ha nagyon rád jön, menj ki budira, szarj egy teszkós zacskóba (mindig legyen nálad, mer' occsó), aztán amíg csajozol dugd el valahova, amikor elmész, meg szépen kislisszansz vele, aztán kikúrod az utcán az első kukába... ^_^
[előzmény (1742)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-02 18:08:33 (1742)
jajj, nekem halálom a dolog. Nagyon félek mindig, hogy mi van ha barátnőnél kimegyek szarni, majd nincs papír! Ekkor ugye nincs mit tenni, valamit ki kell találni. Akkor van gáz, ha zsebkendő sincs nálunk.

Etusék az volt a gáz, hogy mindig volt egy rahedli papír, de a legolcsóbb fajtából, amiből 10 egység se volt elég, mert volt hogy ennyivel is szaros lett a kezem, persze heves kézmosás utána! :(
Most Csilláék az van, hogy az emeleten van a szobája, ott egy budi, DE NINCS ABLAK SE SZELLŐZŐ SEMMI! Há milyen az a budi ahol nincs szellőző? :D Na most véletlenül nekem mocskosul kell szarjak vagy pisilés közben rámjön a szarás, akkor ott csak az előszoba felé távozhat az ájer! Ettől félek én bizony! :(
[előzmény (1740)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-02 15:30:24 (1741)
...vagy amikor észreveszi az alapból nem barna konyharuhát az ebédnél mondjuk xDDD
[előzmény (1740)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-03-02 14:03:24 (1740)
Na az igazi SZAR ügy...

Ma reggel szartam egyet a vécébe, és igenám, de nem néztem meg van e papír. Hát NEM volt. Persze szarás után döbbentem rá erre. Mehettem ki szaros seggel ki a konyhába, letolt gatyával. Még szerencse ilyen 11 felé senki sincs otthon, úgyhogy betankoltam papírzsebkendőkkel, és megoldottam.

De elképzelve egy ilyen jelenetet pl a mindenkori barátnőnknél, az azért cinkebb lett volna.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 ... > Következő >> Végére