Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Vörös Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.redhole.hu

Elejére << Előző < ... 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 ... > Következő >> Végére

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:19:14 (3222)
Balázs, elhiszem, hogy köcsögök ezek a híreségek, semmi kétségem efelől, de tisztában vagyok vele, hogy a kidobók hasonlóan köcsögök, és nem kell bennfentesnek lennem ahhoz, hogy tudjam, hogy a 99%-uk komplexusos fasz, aki csak az alkalomra vár, hogy szarrá verjen valakit, legyen bármi is az indok.
[előzmény (3216)]

© esatahoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:18:47 (3221)
Hát ez a legjobb hozzászólás. NINCS olyan indok, ami miatt megüthetnének valakit. Nem érdekes az se, hogy hányszor történt, mert EGYSZER SEM üthet meg. És még egyszer: tök mindegy, hogy Süsi vagy Yuk vagy más. A Szigeten is láttam már falon pókot... Lányt pofozott meg a barom, mert megkérdezte (mint itt is), hogy miért ütnek valakit. A VY-ban a barátunkat (55 kg) szintén ezért verték bele a bokorba. Nem jó dolog érdeklődni, veszélyes!
[előzmény (3213)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:18:17 (3220)
eddig mindíg normálisan kikisértek mindenkit. mégcsak gyomrost sem osztottak.
[előzmény (3217)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:18:11 (3219)
Ugyanigy irogatnek ide, ha kozulunk valakit kaptak volna el ott, vagy barhol mashol, es ezt elmeselte volna, szamomra legalabbis nem a szinesz-hiren van a hangsuly.
[előzmény (3218)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:16:34 (3218)
egyébként meg azt fogjátok fel, hogy ebből lehet hírt csinálni, hogy szegény ártatlan színészgyereket szétverték buliból az őrök.
abból, hogy belekötött az őrbe, kapott pár parasztlengőt, abból nem.

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:15:32 (3217)
Tenyleg nem tudom.

Viszont egy idealisABB vilagban (olyat mar el se tudok kepzelni, hogy a biztonsagi siman kikiseri a delikvenst), ahol a biztonsagiak azt teszik, amit tenniuk kell, tovabbra is a valaki altal javasolt 'gyomros, kivezetes, meg egy gyomrossal kinntartas, ha szukseges' megoldas lett volna a mukodokepes, s agressziv, de meg mindig humanusabb megoldas. A gyomros faj, es nyoma sincs, innentol kezdve nehezen hiszem el, hogy ket jolsikerult gyomros utan (melyet megtermett mackoktol kapott) egy ilyen alkatu arc nem ketret gornyedve ordibal/fenyegetozik/siman elmegy a picsaba, tovabbi balhezas helyett.

Fejet nem jogos szetverni, sosem hittem volna, hogy Csinos Iterrel fogok egyeterteni.
[előzmény (3214)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:15:22 (3216)
széktörés alap volt pl., de nem egy kötekedett a biztonsági őrrel ( gyere ki pofánbaszlak, stb. ). volt olyan is aki pisztollyal hadonászott ( mondjuk az épp zenész volt, de híresnek híres )
[előzmény (3215)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:11:12 (3215)
Miket? Kíváncsi vagyok. Játszották az eszüket? Kiabáltak?
[előzmény (3214)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:09:09 (3214)
te nem tudod ezek a hírtelen felkapott színészek miket meg nem csinálnak ill miket meg nem engednek maguknak. nekem volt szerencsém nem kevéshez...
[előzmény (3212)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:08:13 (3213)
Mondj már egy olyan indokot, ami jogossá teszi, hogy szétvernek egy ember fejét.
[előzmény (3209)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:05:18 (3212)
Ez igy igaz. De az viszont, hogy valahol nem volt komolyabb gond, nem jelenti azt, hogy egyszercsak nem lesz.

Szamomra a tenyleges konkluzio az, hogy a biztonsagiaktol tovabbra is helytol fuggetlenul tartani kell. Ami mar a szemelyes velemenyem, indoklasnak beillo tenyek nelkul: nehezebben tudom elkepzelni, hogy egy ilyen szinesz-forma gyerek elkezdene fenyegetni par jolmegtermett crew testi epseget barmilyen formaban, mint hogy azok leutik. Ez kb olyan szilard tapasztalatokra epul, mint hogy Yukban kaphatsz egyet, ha nem vigyazol.
[előzmény (3210)]

© bruisersválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:00:33 (3211)
de ez péntek este/ szombat hajnalban volt....

nálam van a lemezed merr jársz a mai nap folyamán?? esetleg oda tudom adni valamikor (esetleg a héten)...
[előzmény (3206)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 12:00:28 (3210)
ne feledd ott az őrökkel többször is volt gond...
[előzmény (3208)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:59:26 (3209)
mióta konkurencia egy olyan klub a vy-nak, ahol hetente egyszer van olyan program ami egybevág a vy profiljával? vagy talán az rnb-re táncoló fekák azóta nem járnak a vörösbe amióta keddenként bprnr klub van a süsiben?

hogy miért léptek el a biztonságak? nos. a tv2-nek sokkal keményebb ügyvédei vannak mint mondjuk a süsinek. ha bármit mondanak a rendőröknek felhasználhatják ellenük, és a klub ellen.

mégegyszer és utoljára... honnan a faszból tudjátok az a gyökér mit csinált? a vörös lyuknál lehetett tudni miért fenyítették le az arcokat. itt semmit. megnéztétek a tv2-s riportot ( mert ők annyira hietelesek, hogy biztos leközlik ha a saját csatornájukon szereplő figura balhét csinál ), és osztjátok az észt egy olyan klubbal szemben, akik eddig teljesen korrektek voltak a szervezőkkel ill. mindíg segítették a " színteret ".
[előzmény (3200)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:59:26 (3208)
Atolvastam a hozzaszolasaimat, es hozzacsapnek 1-2 dolgot, mielott kurvara felreerti mindenki.

Probalok kluboktol elvonatkoztatva gondolkozni, mezei szorakozokent, aki a legkevesbe sem szeretne ha osszevernek, es azt se szeretne, ha egy haverjat utnek, es ezert meg lenne baszva a szaja, ha a 65 kilojaval mondana, hogy ok, eleget kapott a gyerek, hagyjatok legyszi.

Egesz egyszeruen azert irtam ide, mert ez a hozzaallas nem tetszik, ami szemlatomast egyre inkabb kibontakozik: susi jo, yuk rossz.

Valljuk be magunknak: ha csak FELROPPENT volna egy MEGEROSITETLEN hir, hogy yukban korhazbamenosre utottek valakit, akkor senki nem kezdi el mondani, hogy dehat korrektek voltak a biztik egeszen tutira, hisz maskor is azok. Nekem egeszen konkretan EZ nem tetszik.
[előzmény (3205)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:52:44 (3207)
Balázskám, mindannyian ismerjük a kidobókat a Süss Fel Napból, és tufa parasztok, ez nyilvánvaló, ehhez nem kell haverkodni velük, hogy megállapítsam.
[előzmény (3204)]

© xzoleexválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:52:30 (3206)
en ott votlam es semmi extra nem volt szombaton. Erdekes mi is szoktunk kiabalni, multkor is volt balhe. Egy ket pofon is csattan, oda jottek a kidobok es ennyit mondtak: na gyerekek ezt befejezni.....aztan kesobb meg annyit ha meg 1x ilyen lesz ki leszunk tiltva. Hozza kell tennem, nem ismerem egyik kidobot sem, es akik ott voltak azok sem...

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:52:29 (3205)
Konkluzio(?): te tudod, hogy kikrol beszelsz, ergo innentol jogosan cselekszenek, hisz TE tudod.

Maradjunk inkabb annyiban, hogy ha van is csusztatas, mert miert is ne lehetne, ezt nem zarhatjuk ki, ez akkor sem indokolt. Foleg, hogy a vorosyukban adott esetben egy szimpla pofon utan itt hoborogne a fel forum, igy vegkepp nem, probaljunk mar picit partatlanok lenni.

Es miert is tuntek el a vilag legkorrektebb arcai, amikor jott a rendorseg, ha egyszer nincs rejtegetnivalojuk? Ez kimaradt sajnos.
[előzmény (3204)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:48:24 (3204)
na...

maradjunk annyiban., én tudom kikről beszélek, ti nem. én ismerem mindegyik kidobót. tudom jól, ha valakire 11-et rárugnak ( bruhaha, biztos számlálta miközben rugták, hisz jobb dolga nem is volt ), az többet nem kel fel.
azt is tudom ezek az arcok csak úgy nem vernek meg senkit.
ezzel lezártnak tekintem a témát.

attilám, még annyit, a hábel nem a haverjuk. csak látásból ismerik, mert odajár x éve, és elvétve csap egy balhét... mégcsak köszönő viszonyban sincsenek.

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:48:06 (3203)
az első eset kapcsán valóban nem, de ha megtartja az embereit, az azután következőkért már felelősséget kell vállania
[előzmény (3199)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:44:16 (3202)
Alapjában véve szerintem az erőszak sosem megoldás, a brutalitás (mert szerintem egy kórházi ápolás már kb. ez) pedig abszolúte elítélendő.

És bár szvsz a klub tulajdonosa közvetlen nem tehet a túlkapásokról, utólag mégis meg tudná tenni a megfelelő lépéseket, hogy a későbbiekben ilyen ne forduljon elő (vagy legalábbis csökkentse a kockázatot). Ez pedig mind a VY, mind a Süsi és minden egyéb szórakozóhelyre is vonatkozik.

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:42:58 (3201)

Balhezo zenekarok...
(az az oreg basszeros kop0tt a szinpadon, tobbszor is es votl egy csavo aki megutotte "tombolas" kozben a lampat"

-mondjuk valtozas nem volt, mert a problemas tarto-eszkoz meg megvan, de ahogy Whave is leirta velem es a "szemelyzettel" minden rendben volt, ahogy eddig is

http://keksz.net

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:39:20 (3200)
Yukban engem sosem ert atrocitas, sot, egy haveromat se, Aberraltat is max kivezettek, ha mar jarni nem tudott a reszegsegtol es becsempeszett kannasborral hoborgott egy asztalnal, sot olyat is lattam 2x is, hogy kibasztak Ausviccot, mert balhezott, es amikor megkerdeztuk tonyoval a biztonsagi oroket egy esetleges reszeg punk kibaszasa utan, hogy na EZ most pl miert tortent, mindig kielegito magyarazatot adtak, normalisak voltak velunk.

Tehat EGESZ BIZTOS, hogy SOSEM tortent semmi rossz senkivel, es csak az underground 'media' talalja ki a remtorteneteket, hogy gonoszsagbol tonkretegye a klubot.

Most akkor hogy van ez? A Susi az konkurrencia ugymond a Yuknak, akkor ott egeszen biztos innentol kezdve, hogy egy veres jogos? Lehet egy veres jogos, ha nem onvedelem? Miert tuntek el a cikk szerint a biztonsagiak, mire jott a rendorseg, ha jogos, es nyilvanvaloan azert vertek agyon a sracot, mert halalos veszelyt jelentett a klubbra es az ott szorakozokra? Ha felretesszuk az osszes rohadt yukas-susis-kidobos-agyonveros sztorit, mint elozmenyt, es csak ezt az egyetlenegy jelenetet nezzuk, mar onmagaban is erdekes.

© Roccoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:33:20 (3199)
Nekem is így tűnik.

De hozzátenném, hogy a kidobók túlkapásaiért nem tartom felelősnek a klubok tulajdonosait. Ezeknek az alkalmazása valami szükséges rossz, amit nem kerülhet ki, aki szórakozóhelyet akar üzemeltetni. (Hogy miért nem, azt már asszem leírta ebben a topikban valaki korábban.)
[előzmény (3197)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:12:48 (3198)
vagy sokkal inkább elvétve fordulna csak elő
[előzmény (3196)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:11:40 (3197)
igen, csak a süsi haver, meg jófej, a vörös meg ellenség :-P

és itt nem havert vertek meg, hanem egy színészt, aki biztos tök bunkó és fasz és különben is hazudik biztos, az ilyenek mindig hazudnak és a média is ír róla, amit utálunk , szóval ezzel nem kell foglalkozni :-P
[előzmény (3195)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 11:09:54 (3196)
ez csak egy foproba volt a szerepere amit majd a sorozatban elk0vet
ha mindenki hires lenne akit elvertek mar nem lenne mas hir a mediaban :P
[előzmény (3142)]

© Roccoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 10:49:02 (3195)
A VY-s bojkottfelhívásban első helyen szerepel a koncertlátogatók megfélemlítése stb. Most megint előjött, hogy gyk. az összes többi klubban előfordulhatnak ilyen esetek (mint ahogy előfordulnak sajnos). Ez így nem következetes. Ilyen alapon az összes helyet bojkottálni lehetne.

© esatahoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 09:50:20 (3194)
Ez akkor is botrány vazze. A kidobó max kivezethet, de meg sem üthet, nemhogy belédrúg... Nem az a lényeg, hogy színészt vertek meg vagy a kéményseprőt, az a lényeg, hogy az ilyen vadbarmok elrontják az ember szórakozását. De a Süsi csak 1 hely, csak ahol én láttam verést az utóbbi években: Mega Pub, Vörös Yuk, Almássy tér, Zöld Pardon stb. stb. stb. Nevetséges.

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-04 07:32:13 (3193)
Szerintem ha felismerték volna akkor valszeg nem bántják, akármennyire járt volna a szája. Mindíg van akinek viszket a tenyere, de egy "ismert" emberrel ilyen nyilvánosan összegabajodni nem szerencsés...
[előzmény (3189)]



Elejére << Előző < ... 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 ... > Következő >> Végére