Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Vörös Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.redhole.hu

Elejére << Előző < ... 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 > Következő >> Végére

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 13:06:57 (63)
Nekem szerencsére nem volt ilyen szinten negatív élményem, de azért emlékszem nem egy alkalomra, mikor a barátomat ki akarták dobni, mert rosszul volt. Ez még az ingyen sör idejében volt, ami annyira szar volt, hogy mindketten rosszul lettünk kb. 2 pohár után, csak én jobban tartottam magam.
Most csütörtökön voltunk utoljára, két zenekart volt (Csakazértis, Kraft), mindkettő nagyon jó volt. 11 után nem sokkal ért véget a koncert és a lány wc-be már nem engedtek be, mert már felmostak, azt mondták, menjünk a fiúba. És 5-10 perccel a koncert vége után már ketten ott álltak karbatett kézzel a zenekari öltöző mellett, és undorral bámultak még arra is, aki már vette a kabátját.
Nem tudom mit tehetnék azért, hogy kifejezzem a nemtetszésemet, de az biztos, hogy ezután nem nagyon fogok lemenni. Sajnálom, mert már így is alig járok koncertre, de nem támogatok egy olyan helyet, ahol megverik a barátaimat.

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 12:55:24 (62)
Tudod, szerintem ha így folytatják qrvagyorsan csődbe fognak menni. Az embereknek ÁLTALÁBAN nem tetszik, ha lekezelik őket azok, akiknek őket kéne szolgálniuk
[előzmény (60)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 12:53:20 (61)
VY SUCKS!!!

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 12:52:24 (60)
igen, ezekkel a negatívumokkal teljesen egyetértek.
de azért jó hely, mert elég sok jó zenekar lép fel, akiket máshol nem lehet látni
[előzmény (59)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 12:50:15 (59)
Már így sincs JÓ hely, ahol lennének bulik. Szerintem ugyanis egy olyan hely, ahol félni kell a biztonsági őrök packázásaitól, az nem jó hely. Ahol drágák az italok (még az ásványvíz is), az megintcsak nem jó hely. Így összességében 2-vel negatívban van a vy nálam. Ha fellépünk lemegyek, ha nem, akkor csak nagyon jó indokkal (jó zenekar, jó buli)

Egyszer amikor rossz kedvem volt és leültem az egyik sarokba hogy átgondoljak egy-két dolgot azonnal jött 2 biztőr és egyből ki akart dobni minden kérdés nélkül. Alig bírtam elmagyarázni nekik, hogy jól vagyok, még csak álmos sem, csak egy kicsit gondolkodni akartam nyugisan. (Kimenni ugyebár nem lehet az utcára....)
[előzmény (56)]

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 12:46:52 (58)
én 20.án és 21én is valószínű lenézek, mert jó zenekarok lesznek és meg is van ígérve. de ugysem iszom, s ingyen megyek be, szóval nem támogatom a helyet

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:52:05 (57)
Najó, egy jóideig nem megyek le.
Mondjuk már 3 hete nem voltam.
Nem megyek többet.
Idén biztos nem.

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:36:38 (56)
hát, azért lenne gond, ha bezárna, mert nincs semmi jó hely már, ahol lennének jó bulik.
[előzmény (54)]

© x-notválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:35:07 (55)
mellesleg nem tud vki vmi jó szilveszeri partit?

© x-notválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:33:48 (54)
hmmm....hát ez durva...de hogy jönnek ahhoz megverik a zenekart???a kopasz fasz enerdzsí pulcsiba feszített gondolom megint meg a dagadt alacsony fasz,ennyit érnek?szinvonal,faszomba ... még a végén bezár a hely és a VY-t is átalakitják diszkóvá mint ami mellette van.

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:32:01 (53)
van egy kocsma, ami törzshelyem volt sokáig
és beszereztek miattunk egy kidobót :-))
ez egy diplomás srác volt, tesitanár volt, ezt mellékesnek csinálta
egyből összehavekodtam vele, sokat dumáltunk, mindenkit, aki lejárt név szerint ismert, néha szólt, hogy ne üvöltözzünk és kész

egyszer valaki, akit nem ismert ,nagyon be volt baszva és üvöltözött, szólt neki párszor, hogy kussoljon, de a részeg gyerek nem kussolot, erre lebaszta a lépcsőn, csak úgy gurult le szegény gyerek

elborult az agya, sem előtte, sem utána nem volt vele gond, sőt, miután elment, rá egy fél-1 évre visszajött, mint vendég a barátaival és be is mutatott mindeket egymásnak

aki biztonsági őrnek megy (ált elég ehhez a megfelelő testalkat), akármennyire intelligens, ha elborul az agya, agreszív lesz

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:16:09 (52)
Én már rég mondom hogy szar a hely, talán ami jó az hogy azért szervezik a programokat de drága is meg barátságtalan! Most meg főleg meggondolom hogy mikor megyek le legközelebb! Tegnap gondoltam felugrok mert játszottak haverok de az árak miatt nem mentem! Asszem ha belémkötnének mindkettönknek rossz lenne! Nem nagyon szeretem ha nem ismerik el az igazamat! Egyik haveromnak egyszer azért ugattak mert az udvaron müanyagüveges konyakkoláját iszogatta, jó szoljanak meg minden, de a stilus amivel beszoltak az kemény volt! Másik haverom felmosta a parkolot mert odapisált! Még ez is renben van, de hogy amikor kérdezte a srác hogy hova öntse a cuccot akkor megint ugattak hogy ne szorakozzon velük meg hogy ne ugasson mert kap egy pofont! Srác meg tolta tovább, és szerintem csak azért nem kapott mokkást mert még ott voltunk 4en! Hát igen! -nem is sokat vagyok ott! Leginkább a nagyobb bulikon amiket télleg nem lehet kihagyni! De ez az egész elég szomoru! A kidobonak meg nem balhézni kéne hanem megakadályozni hogy balhé legyen! Az a baj hogy erre a feladatra inteligens embert találni nehéz a többi meg olyan mint az aki balhézik! Nálunk itthon ki van irva a pokolban hogy aki rongál és balhézik az rábasz, alatta egy igen tekintélyes névvel! Azota se balhé se rongálás nem volt! Az emberek vigyáznak egymásra, mindig odaáll valaki ha éppen balhé lenne és nem hatalmas verekedés lesz! Lehet hogy felénk inteligensebbek az emberek vagy nem tudom de ez így kéne hogy legyen mindenhol! Na ennyi röviden!!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:15:00 (51)
No, ide is benyomom:
Én is törzsvendég voltam a Vörösben, volt, hogy 3 nap lenn voltam egymás után, mostanság pedig csak akkor járok le, mikor fellépünk. Pont ezek miatt a dolgok miatt, meg persze az italár a másik, ami elriasztott onnan.
De ezeket szerintem a www.redhole.hu fórumán kellene kifejteni, mert én mintha azt hallottam volna kb egy éve a klub egyik vezetőjétől, hogy a vendég az első...

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:06:10 (50)
nem tul jo ez. majd egy zenekar se akar fellepni, mert ugyse jonnek le emberek, olyan lesz mint a wigwam attolfelek... draga minden, megverik az embert, es csak nagy 'bulik' (junkies meg ilyen szarok) lesznek dragan, ha ide eljutunk...

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:06:05 (49)
Biztos a menstruációs zavarok miatt ilyenek ;-)))
[előzmény (47)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:03:29 (48)
Mostantol Tibor is bojkottalja a VY-t? Gaz bazeg... agressziv kidobok, nacik, mi jon meg? (a nem olcso jegyet es a nagyon nem olcso vizessort nem is emlitem)

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:03:19 (47)
egyebkent nem ertem a dolgot, mert tok normalisak is tudnak lenni, neha meg megorulnek ugylatszik. mert ha mindig ilyen balhesak lettek volna, nem csodalkoznek, de igy...

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 11:03:04 (46)
sosem értettem, ülve miért nem lehet aludni

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 10:58:10 (45)
azzal még nem is lenne gond, hogy valakit felkeltenek. Keltették már fel sok haverom. csak a módszerrel van a gond. mert volt egy pár ember, akit elég határozott fizikai behatások alkalmazásával keltettek. de volt, hogy ott ültem az alvó barátom mellett, s normálisan szólt a biztiőr, hogy keltsem fel.
[előzmény (44)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 10:47:16 (44)
igy van. megesik hogy elpilledek, de tudom, hogy fel-1 ora pihi utan meg tudok valamin porogni
[előzmény (42)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 10:11:33 (43)
igazából egy év után egy csöppet beszűkült a szintérrel kapcsolatos érdeklődési köröm listája.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 10:09:44 (42)
a kidobókról általánosságban tavaly sem hangzott el túl sok pozitív kritika, bár nekem elalvás miatt egyszer volt csak afférom. itt reflektálnék arra, hogy miért alszik el valaki inkább a helyszínen minthogy hazamenne. részemről ennek nagyon egyserű oka van. mert nem akarok hazamenni és nem azért mert az első busz/hév/metró elérése a célom, hanem azért mert elálmosodtam de szeretnék még maradni hátha mikor fölkelek lesz még valami amit szívesen megnéznék.. míg ha hazamegyek lemaradok róla. persze ha átalszom akkoris de így legalább az esély megvan.
[előzmény (41)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 10:05:48 (41)
mert akkor még jól éreztem magam. nemtom. számomra nagyon meghatározó dolog abban, hogy jól érezzem magam, hogy az adott helyen mi mennyibe kerül. inkább vagyok híve a buli alatti lerészegedésnek, mint az előzetes tankolásnak. ezt a lehetőséget a nyár utáni vörös yuk már nem adja meg nekem, továbbá a boruktól is savanyú a pofám ami nem jó.. meglehet ez is az ár miatt van. régen érdekeltek a zenekarok akik fölléptek. most végignézek a decemberi felhozatalon és senki nem fog meg. tavaly jól éreztem magam idén már nem. és erről nem az emberek tehetnek, hanem a hely. lehet, hogy a koncertek némelyikén ugyanúgy jól tudnám érezni magam. csak a pénzéhség szaga elveszi a kedvem az egésztől.
[előzmény (40)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 09:56:08 (40)
úgy értem, régen miért mentél :-)) (nyár előtt)
[előzmény (39)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 09:29:53 (39)
hát az első az hagyományőrzés újra teremtés volt. az Hatóságilag Tlios volt még szeptemberben de akkor megláttam az árakat és elszontyolodtam. ez rá is nyomta a bélyegét az estre. a második meg most volt a Nesze / Semmi komoly szülinapi buli. Amire igazából a Semmi komoly miatt mentem főként de aztán Whave is hívott úgyhogy még erősödött bennem a szándék. De az est élménye a derkovbois volt. mivel fölkészülten mentem (értsd tudtam az árakat) 1 sörnél meg is álltam. Ennélfogva a kidobók nem dobhattak ki részegség miatti dorbézolás vagy elalvás címén. Ugyanakkor elhanyagolható ezreléke voltam csupán a napi összbevételnek ám az áramszolgáltatás költségét valószínű fedeztem.
[előzmény (38)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 09:22:27 (38)
amikor mentél, minek mentél? :-)
[előzmény (37)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 09:21:25 (37)
mondjuk ez fura. már ez a lejárás. a nyár előtt majd minden héten mentem. az idei tanévbe meg max kétszer. mondjuk igazán ok sincs, hogy minek menjek.
[előzmény (36)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 09:09:59 (36)
en nem is tudok rajta mit bojkottalni, eleg keveset jarok le ahhoz, hogy eszre se vegyenek :]

© pacaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 08:57:02 (35)
Szart se fog érni egy ilyen levél, asszem panaszolták már a vezetőségnek a dolgot és nem történt semmi...
[előzmény (33)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 08:42:32 (34)
meghökentő. még 1 ok, hogy miért ne menjek többet bár eddig se mentem már nagyon.



Elejére << Előző < ... 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 > Következő >> Végére