Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Vörös Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.redhole.hu

Elejére << Előző < ... 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 > Következő >> Végére

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:26:28 (214)
többször is megakartalak már verni csak féltem, hogy akkor csökkenek a szemedben ;o)
[előzmény (213)]

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:24:39 (213)
hát, ebben igazad van, de mit ér vele hogy ugy megver? azt hhogy utánna őt is ugyanúgy meg fogják verni. akinek van esze, az belátja, hogy ennek semmi értelme nincs.
és ismersz, ha meg akar verni egy olyan alkatú srácot, mint én, akkor rendkívül nagy ember ám
[előzmény (208)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:21:24 (212)
Oxy szállj már le az augusztus vonalról mert nem a Burgerről van szó és nem is a Zoliról hanem általában a verésről. Igazad van. Akkor kellett volna ez a nagy ellenreklámhadjárat. Akkor nem jött létre most létrejött és mi a fontos az egészben? Hogy most létrejött.
[előzmény (207)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:08:52 (211)
uh bocs hogy ennyit reagaltam igy, de tok sok jo hozzaszolas erkezett.. azokat kell hibaztatni akik jokat mondtak :)

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:05:58 (210)
amugy a vy-as incidens ota en is szivesebben megyek le videkre bulizni.. jobb is a porges, mindenhol uj arcok, es altalaban baratsagosabbak is az emberek, meg a bulik is mas hangulatban telnek.. no meg persze kulfold is, ha eppen ugy jon ki, hogy belefer...
[előzmény (193)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:04:17 (209)
maximalisan egyet ertek, foleg a trafora leirt dolgokkal.. de az osszes tobbivel is.. hulye picsarol jut eszembe, hogy az egyetlen egy rossz dolog a trafoban a jegyszedo csaj.. olyan nagykepu, mintha o szarta volna a spanyoli viaszt.. hiaba.. portas komplexus :)
amugy ugylatszi meg van a pankhardkorjuniti a trafo clubbra nezve.. nekem is az egyik kedvenc helyem, es mindig orulok ha oda megyunk bulizni... =)
[előzmény (190)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 15:59:59 (208)
igen es szerinted mi fog eszebe jutni, hogyha meglatja azt aki feljelentette? biztos, hogy piros szonyeget boritson ele.. nem pedig, hogy ugy elkalapalja, hogy labra se tudjon allni tobbet...
[előzmény (183)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 15:57:32 (207)
a burger hcs arctol nem kapott maflast mert inkabb lokdosodtek meg rugdosni probalta... tehat ez biztos hogy nem igy volt.. legalabbis, en nem lattam pofont, es a burger sem szamolt be nekem arrol.. az egyetlen amit lattam az az volt, amit a biztonsagi ortol kapott... de mindjart kihozzatok belole, hogy mi tehetunk arrol hogy felkepeltek szegeny Zolit...
[előzmény (181)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 15:55:41 (206)
kedves ganfald a nevetseges az, hogy a burgert augusztus vegen vagtak pofan, DURVABB korulmenyek kozott... es dec 13.an kerul ki a hir, hogy a jeee a voros yukas kidobok artatlanul verik az ott fellepo zeneszeket... de mindegy a duh beszel belolem, mert ha anno nem vagytok ilyen flegmag es apatiaval teltek, akkor ezt a zoli meguszta volna... es ez bassza a csoromet, hogy megint a szinter gyoker, es konformista... (ha valaki itt konformista kozted es dan kozul akkor te vagy az...)
[előzmény (173)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 15:51:24 (205)
hm... dec 13... valoban nem hirtelen.. hiszen ez volt az elso alkalom hogy ott vkit igazsagtalanul pofan vagtak.. raadasul az elso, hogy olyan zeneszt aki ott fel is lep neha... elegge hamar eszbe kaptal...
[előzmény (172)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 15:45:28 (204)
ez biztos így van, de itt alapvetően a az ún. kidobóemberek identitászavaráról van szó.
neki kurvára nem az a dolguk, hogy véresre verjék az embereket.
[előzmény (64)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:14:48 (203)
Én punk vagyok és nekem saját értékrendem van. Én leszarom hogy a Magyar alkotmányba nem fér bele a nyílvános helyen folytatott szexuális viszony. Ha ott van kedve rá ott teszem meg.
A homofób kidobók melegbárbokban dolgoztak? ha ha ha ez vicc volt a részükről.
Na ez az ami miatt soha senki nem lett kidobva, vagy megdorgálva a mi klubbunkba és ha valaha lesz megint akkor sem fog problémát okozni.
Akit érdekel mások szexuális viszonya az megnézi akit nem érdekel az nem vesz róla tudomást és nem néz oda. De vigyázat, mert az ő törvényeik szerint ha megnézed őket aktus közben nyílvános hely ellenére is kukkolónak minősülsz ami szintén büntetendő!
Akik állítólag észrevették az esetet és jelentették a kidobóknak ők megkapták a pofonjaikat kukkolásért?
[előzmény (198)]

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:14:13 (202)
ugyhogy lehet rá számítani, és ezt nem csak a közönségnek, hanem az ott dolgozoknak is mondom, mert tudjuk, hogy olvassák a forumot, hogy én mindig ki fogok állni, ha valamelyik barátom, vagy ismerősömmel fog megesni ilyen, és lent tartózkodom, mert már nagyon elegem van, hogy nem lehet lejárni egy normál buliba, és jólérezni magunkat.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:09:03 (201)
Igy van.
[előzmény (200)]

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:05:34 (200)
Dan az igyaz, de ha ilyet lát, akkor nem ütheti meg, még a rendőr sem. ezért szólni kell, ha meg nem fejezik be, akkor kirakni őket. de akkor sem alkalmazhatnak komoly erőszakot.
[előzmény (198)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:03:44 (199)
Nem lehet elkuldeni senkit, ez egy kozos csapat, egyutt van az egesz bagazs. Egy megoldas van, uj kozonseget keresnek maguknak. Ez lesz valoszinuleg.
[előzmény (197)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:02:21 (198)
Na, azert ez igy nem teljesen korrekt. A fasszopas boven olyan dolog, amit nyilvanosan muvelni nem szabalyos. Errol volt szo, mondtak, hogy buzibarban, stb helyeken is dolgoztak, de ott erre vannak elkulonitett helysegek, ez meg zavarta a vendegeket.

Szerintem nyilvanosan nem elheted ki a szexualis vagyaidat. Tok mind1, hogy homo, vagy hetero. Egyebkent meg poen volt az egesz, reszegek voltak.
[előzmény (196)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:02:04 (197)
Nem értitek, nem csak neki, hanem egy egész tömegnek kell egy emberként odaállnia és nem az elkövetőkkel kell ezt megbeszélni, hanem a felettük álló emberrel. jelenesetbe ha jól tudom a Bernáthyval. Úgy is mindig azt mondják, hogy nagy underground arc volt régen. Szerintem tisztában van azzal, hogy egy A.E.Bizottság bulin több is zajlott, mint egy egyszerű fasszopás és ez nem ok arra, hogy megverjenek embereket és kidobjanak. Ráadásul egyedül ő az az ember aki megválogathatja a személyzetét és szükség esetén el is távolíthatja. Amennyiben ezt már nem tudja megtenni úgy már nem érdemes oda látogatni, mivel ma ő volt soron, holnap lehet, hogy te leszel!
[előzmény (194)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 13:56:50 (196)
Milyen világban élünk, hogy az ember nem élheti ki a szexuális vágyait egy olyan helyen ahol mindenért fizet?
Nem jogos semilyen szexuális cselekedetért a pofon! (kivétel szado-mazo szex, vagy erőszakos kényszerítés)
Inkább ez csak egy könnyen magyarázható indok, hogy azért mert ezt csinálta...
Nem hinném, hogy valakit zavart volna ha szexet lát, hacsak nem irigykedik. Kiskorúakra meg fölösleges hivatkozni, mivel amúgy se járhatnának oda.

Egyszóval basszák meg akik a szexualitás miatt negatív diszkriminációt hajtanak végre!
[előzmény (191)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 13:53:12 (195)
miert az interneten? miert van uzenofal a VYben??? meg az igaz h ameg szol vmit akkor meg1 utes ...
[előzmény (194)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 13:52:14 (194)
Na, ebben sok okos gondolat van.

1. A Trafo kurva jo hely, eddigi legjobb koncertek mind ott voltak szinte. A tavolsag nem akadaly egy jo bulinal.

2. A VY-ban azt is reklamaltak, hogy miert az interneten irogatnak az emberek. Szerintem ez a legjobb megoldas, itt mindenki elmondhatja a velemenyet, es nagyon sokan el is olvassak. Mi mas megoldas lett volna? Ha ott marad megbeszelni a dolgokat, csak meg jobban elverik.
[előzmény (190)]

© daYnaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 13:50:00 (193)
Tiszteletem !!!

Engem mar tobbszor utottek meg kidobok, volt hogy jogosan volt hogy kogtalanul es a kicsi kulonbseg igen sokat szamit. pl Simon is votl hogy kidobott a Simon's bol mert fel liter paleszt talalt nalam, megse volt szarraveres csak kidobott es kesz.... Legkozelebb megbeszeltuk es beengedett harag nelkul. Trafobol is dobtak ki , onnet is jogosan..
VY-bol viszont teljesen jogtalaun dobtak ki. Ezert nem is voltam ott azota... es aszem nem is megyek le tobbet...
Majd lesz masik hely. leszarom ... Vagy megyek videkre , amugy is izgalmasabb...

daYna

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 13:47:42 (192)
Tudtommal mindket megutott szemely benne volt a szopasban, de ez tok mindegy, mivel a masodik pofon valoban a bejaratnal, kifele menet csattant, és erre biztos, hogy egyaltalan nem volt szukseg. Azert, mert valaki beszol, nem szabad megutni. Foleg, hogy nem is kurvaanyazott, csak reszegen reklamalni mert...
[előzmény (191)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 13:41:12 (191)
3. A faszszopasert asszem aki csinalta megkapta a par pofont, es el is indultak haza, azt kerdem en h az ajtoban amikor mar senki nem csinalt semmit miert kellett vkit megutni??? foleg nem annak aki nem is volt ott a fentebb emlitett dolognal? En sem voltam ott, nem tudom eldonteni mi volt ... de akkoris gondolom eszrvehettek a biztonorsracok h nem olyan arcok voltak akik akkor voltak lent eloszor ... ennyi
[előzmény (165)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 13:37:45 (190)
Eddig bármerre jártam az emberek képesek voltak utazni, ha bulizni akartak. Anno volt egy időszak amikor szinte csak ott voltak punk és hc bulik akár mindenhétvégén és az emberek kijártak oda. Nem is kevesen. Aztán az "igényesebb" inkább csak lustább emberek felkeresték Bp-i "elit" valójában puccosabb drágább drum 'n' bass helyeket és oda szervezték a bulikat aztán persze mi is megnyitottunk kicsit később a VY is és a Trafónak teljesen betett. Mivel innentől kezdve az emberek még a kedvenceikre se mentek ki, mondván majd csak játszanak pesten is. A Trafónak mivel éveken keresztül beleőlték a pénzt ami befolyt így kellett elöbb utóbb valami amiből lesz megint bevételük. Így jutottak el oda, hogy az egyetemistákat lecsábították oda, de sajnos ők nem éppen a rock zenét kedvelték és mivel ez idő tájt szinte csak ők képezték az oda járó közönséget így kénytelenek voltak beadni a derekukat és szarabnál szarabb pop előadókat meghívni szombatonként. Ezt viszont később a régi nagyon "hálás közönség" úgy reagálta le: - "Na ez is köcsög diszkó lett!" innentől kezdve ezzel tudták magyarázni, hogy miért nem járnak oda ki. Persze ráfogták azt is, hogy messze van. Gondolom, hogy néhány éve sokkal közelebb volt Gödöllő, csak azóta valaki arrébb tolta. :-)

Szerintem nem szabad azt se elfelejteni, hogy ha valaki bulit szervezett az elmúlt egy két évben BP-re és a hely valamiért visszamondta, a Trafó klubra mindig számíthatott. Ez a hely talán sokkal jobban hozzá járult a szintér építéséhez éveken keresztül, mint a lap tetején emlegetett.

Még egy gondolat a hely mellett. Itt is vannak bunkó kidobók természetesen, mint mindenütt. (anno nálunk is, bár ha valaki részt vett már klub vezetése körül bármiben is az tudja, hogy annyi mindenre kell oda figyelni, hogy képtelenség minden túlkapást észre venni. De ha megtörtént mi mindíg igyekeztünk jóvátenni azt ami igazából nem is a mi hibánk. Illetve a saját rendezőinket megbüntetni, volt olyan is akinek nem kértünk többet a munkájából.) Visszatérve a legutóbbi bulinkon is volt probléma az egyikkel, de nekünk akik ott fellépünk és oda szervezzük a jó koncerteket illetve sok ember elmegy ezekért a jó bulikért oda igen is FEL KELL SZÓLALLNUNK HA ILYEN ESET A TUDOMÁSUNKRA JUT! Jelen esetben egy srác kapott két pofont, mert a jegyszedő rendőrnőnek azt mondta, hogy "Hülye picsa" tehát a pofon jogos volt (ha az anyámnak, vagy a barátnőmnek mondja ezt tőlem is megkapta volna) ami miatt mégis közbe kellett szólnom, hogy egy másik rendező oda rohant és egy szál pólóban kilökte a srácot abba a hidegbe az utcára, úgy hogy arcal a betonon landolt. Ráadásul miután szóltam neki, hogy ezt mégsem kellett volna közölte velem, hogy nekem kuss. Ekkor oda mentem és szóltam a tulajdonosnak (Pecze Peti) aki elnézést kért az incidensért a rendezőt leváltotta (ezt a rendezőt második alkalommal küldettük haza, mivel nem alkalmas a feladatkörére) és a srácot is vissza engedte minden rossz szó nélkül.
Tehát ha megtaláljuk a megfelelő helyet és még ott is előfordul probléma, akkor már csak abban lehet bízni, hogy a tulaj jól reagálja le az adott helyzetet, ha nem így van és a tulajt nem érdeklik az ilyen problémák akkor az a hely nem méltó arra, hogy oda járjunk szórakozni és szórakoztatni. Persze azt sem szabad elfelejteni, hogy amikor ott vagyunk több százan és megtörténik a baj, mindenki csak otthon pofázik az internetre irogatva. OTT KELL KÖZBE AVATKOZNI ÉS KI NYITNI A SZÁNKAT!

bocs a hosszú beírásért, de ez szót érdemelt.

üdv

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 13:07:41 (189)
Nem jo, kinn van a francban, minden hetvegen nincs kedvem oda jarni.
[előzmény (188)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 13:01:16 (188)
vissza a trafó-hoz. :-)

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 12:57:59 (187)
Így van, viszonylag az. Igazából szerintem jó megoldás lenne, ha javítanák ezt a hibát, mert akkor közeledne az abszolút jó hely kategóriához.
[előzmény (186)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 12:52:55 (186)
Igy van, a pozitiv dolgokkal senki nem foglalkozik, mert azt mindenki elvarja. Tehat lassuk be, a VY viszonylag jo hely volt, ahol nagyon sokat buliztunk.
[előzmény (185)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 12:14:47 (185)
Azért mondjuk ez is eléggé általánosítás, ugyanúgy mint mindenhol máshol, hiszen mindenhol csak a negatív esetek tűnnek ki, mert a pozitívak természetesnek tűnnek (mind a szekusok, mind a "szakadt bunkó emberek" ügyében)
[előzmény (184)]



Elejére << Előző < ... 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 > Következő >> Végére