Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Vörös Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.redhole.hu

Elejére << Előző < ... 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 > Következő >> Végére

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:06:28 (124)
És akkor azt kellen még megkérdezni, hogy milyen emberek a kidobók. Mert ha csak az x.y.-n nagydarab haverjei, akkor az törvényellenes. Profi minősétésű kidobók alkalmazása megengedett egyedül.

Kettő: ha odáig fajul a dolog, testi sértésért is lehetne perelni

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:06:28 (123)
suritsem 4 sorba..
az egesz szemet szinter tehet arrol hogy tegnap pofanbasztak a nesze zolit, mert ha nem lettetek volna olyan hulyek, hogy turitek az igazsagtalan veresek sorozatat (tobbek kozt, fellepoket is) akkor erre nem kerult volna sor.. ugy hogy szegyelld magad.. elegedett vagy?
[előzmény (120)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:05:04 (122)
na akkor csak gratulálni tudok bármelyiket szedted össze! te egy szerencsés ember vagy!
[előzmény (119)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:04:25 (121)
ebben igazad van.. csak ne legyunk egyoldaluak.. volt hogy igenis kurvara korrektul jart el a biztonsagi or...
[előzmény (116)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:04:09 (120)
ááá! belekezdtem de nem birom! Oxy! süritsd be 4 sorba aztán vitatkozhatunk!!!

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:03:53 (119)
kar pedig azt irtam le, hogy hogyan szedtem ossze a voros yukba a nagymuterod...
[előzmény (118)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:01:26 (118)
hu wazze Oxy!!! annyit irtál nincs kedvem elolvasni!!! ráadásul a 3/4 biztos hüjeség!!!

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 17:53:47 (117)
Az említett esetben egy nagydarab biztőr egy lány ellen (aki mellesleg földön is volt), aki a barátját akarta megvédeni, aki már ugyancsak kapott...
[előzmény (116)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 17:52:00 (116)
Nem az a lényeg, hogy vipera, hiszen az egy eszköz, a lényeg az, hogy ki, kivel, és milyen (ál)indokkal használja.
[előzmény (115)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 17:38:08 (115)
erdekes azert senki nem sir, hogy amikor a kismolnar vagy ki a tokom elkezdett keselni a nemartklubban, hogy akkor elokerult a vipera.. kivancsi vagyok, ha mondjuk felvagta volna valakinek a hasfalat az a barom, es azzal mentik meg az eletet, hogy viperaval szajbakurja a nemartos kidobo a keselo amokfutot, akkor milyen erzelmi viszonya lenne azzal a bizonyos olomgolyovegu teleszkopos bottal...

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 17:37:03 (114)
Foleg, ha teljesen jozan vagy, tehat el tudod magyarazni mi tortent.
[előzmény (113)]

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 17:32:29 (113)
Szerintem feljelentest kell tenni ilyen esetben. (Foleg, ha viperaval vernek meg, annak valoszinuleg csunya nyoma marad). Ugyse lesz belole semmi, de megis. Mast ugyse nagyon tehetsz.

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 17:26:09 (112)
Na hamar itt vagyok akkor en is beleokoskodok.. tobbszinten..
Szeretnem elsokent leszogezni, hogy zolit kurvara regota ismerem.. sokkal regebb ota, mintsem hogy bekerult volna a neszebe, es nagyon is birom, ahogyan a nesze osszes tagjat, es a zenejuket.. tehat ne hogy akarkinek ugy jojjon le, hogy nem.. aki olyan gondolatokkal atszott valaszra hajlamos, hogy nekem bajom van veluk, az inkabb ne olvasson tovabb.. koszi.. na ennyi a disclaimer...
egy rohej, amit muveltek itt... borzaszto.. nem ez volt az elso igazsagtalan pofon es MESSZE nem a legigazsagtalanabb, es megis ezen sir most midenki, mert a neszes gyerekeket erte utol, es hat ez mennyire gaz...
Annyit tudok mondani, hogy egy kidobonak (foleg ha nem kidobonak hivatja magat hanem portasnak) soha semmilyen oka nem lehetne arra, hogy testileg bantalmazzon valakit... testi kenyszert szerintem relative gyakran elo fordul hogy hasznalnia kell, hiszen kozulunk azert sokan voltunk mar reszegek, es tudjuk, hogy neha egyszerubb kicipelni valakit, aki esetleg tul agresszivva vallik, mintsem meggyozni arrol (ha ezt lehetseges egyaltalan) hogy neki most mar nincsen ott a helye.. de utni akkor sem lenne szabad, ha ot esetleg megutik.. max akkor, amikor mar a testiepseget komolyan fenyegeti valaki/valami, olyankor lenne szabad.. illetve nem szabad, de hat az eletunket osztonosen is megvedjuk, es ez mindenfele tudatossag nelkul is bennunk van... mindegy ... a lenyeg nem ez, a lenyeg az, hogyha jol veszem ki, valaki ranadalirozott, mert bebaszott, elkezdtek fenyiteni, a neszeZoli kiallt mellette es kapott par fulest.. szep
igaza van a schlekinek abba, hogy mindennek van elozmenye (a vilag continualis jellegebol fakadoan ez eleg kozhelyes, es nem magyarazat) de mi van akkor, hogyha nincsen.. anno, amikor a burger balheja volt, nem kapott nagy publicitast, de leirom mi tortent...
burger osszeveszett egy haverjaval csunyan a neten (en oszinten ugy erzem mind a ketten faszok voltak es mind a ketten tevedtek es mind a kettojuknek kisreszben igaza is volt..) mindegy megjelentunk a voros yuknal kinnt allt ezer ember, a burger (ahogy addig mindig) koszont es nyujtotta a kezet ennek a sracnak (jelzem a klubbot uzemelteto egyik ember ezt vegig nezte) erre a sracnak elontotte a szar az agyat, neki esett a burgernek hozza porbalta vagni a soros korsot vagy leejtette (nem lattam rendesen, meg mar nem is emlexem) az osszetort, elkezdte probalni utni rugni a burgert, aki probalta magyarazni hogy ne hulyeskedjen hagyja abba, aztan lokte el magatol, hogy ne utogesse, erre megjelent a ket kidobo (magas vekony es alacsony ducibb) es ketten neki estek a burger ellenfelenek, aki kezdemenyezte amugy a balhet... ekkor a srac tarsasagabol valaki (mar nememlexem ki volt) uberbatran beszolt, hogy "ne csak ot ussetek" erre oda ment vmelyik kidobo es lebaszott egyet a burgernek, majd visszament es ismet ketten utottek vertek a gyereket egy darabig... ismetlem mindezt az egyik forendezo szeme lattara... Jo persze ennek nem volt akkora visszhangja, hiszen burger allandoan bunyozik, rohadt agressziv, es amugy is...
de azert hadd hivjam fel egy ket dologra a figyelmeteket
1) noha egy fasz volt aki kezdemenyezte a bunyot, azert meg is tulzas, es gaz, hogy egybol ket arc ment oda fenyiteni (es nem szetvalasztani oket)
2) ha egy kicsit a dolgok moge gondolunk, valoszinuleg nem veletlenul egybol 2-en estek neki, hanem valahonnan tudhattak (vagy lattak, vagy az aki ott melozik elmondhatta nekik), hogy ki kezdemenyezte a bunyot
3) ennek ellenere, amikor valaki berofogte, hogy usd a masikat is, gyorsan oda ment es lebaszott neki is egyet (ugy hogy tudta hogy artatlan)
pl ez szerintem ilyen szempontokbol sokkal nagyobb gaz volt, mint ami mondjuk tegnap tortent (noha az is felhaborito, de ez egy olyan dolog, hogy aki a korpa koze keveredik megeszik a disznok, es ezt mindenki tudhatja a baj az, hogy ebben a metaforaknak a disznoknak tilos a zabalas...) de az, hogy valaki FULL artatlan a klub es a kidobok szempontjabol (hiszen a konfliktus elozmenyei, idoben es terben is teljesen mashol zajlottak), es meg csak a szajat sem nyitja ki, neki esik valaki (jogosan/jogtalanul megint tok mindegy a kidobok szempontjabol), o meg sem uti a masikat, hanem vedekezik.. ezt mindenki amugy latja, es a kidobok is tudjak.. es igy is kap, meg az aki kezdemenyezte, azt nem oda megy egy kidobo es leallitja hanem ketten elkezdik utni.. ez sokkal SOKKAL nagyobb gaz.. persze ezt az egyetlen ember aki lereagalta az az oreg volt, aki nehany napra ra felhivott minket bocsanatot kerni... es mi persze utana sokaig nem jartunk a voros yukba...
mindenesetre mostantol felfuggesztem ezt a szokasomat, mert mar tul sokan adaptaltatok a tegnapi eset kapcsan....
es abba gondoljatok meg bele egy percig, hogy ha anno esetleg ezen a dolgon megbontrankoztok, akkor lehet, hogy mar a tegnapi szituacio elkerulheto lett volna, es most szegeny zoli nem ulne szetvert arccal a gepelott, es eleg lett volna annyi, hogy a burgert szajba vagjak...
mindenki egyenlo, csak vannak akik egyenlobbek.. ugy latszik, az egyenlobbek is neha erre rabasznak az akaratuk ellenre, es meg csak tenni sem tudnak szerencsetlenek ellene...
mindenesetre zolinak meg a masik megnem nevezett arcnak szeretnek jobbulast/gyogyulast kivanni.. tobbiek meg szalljanak csunyan magukba hamar...

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 16:43:36 (111)
velünk történt, ja
hogy ki volt a kidobó? nem ismerem a nematros kidobókat név szerint :-)
[előzmény (101)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 16:35:33 (110)
Kössz a bókot!
:)
[előzmény (108)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 16:33:08 (109)
dani, te egy rendes srác vagy, miért köpöd szemen a saját színtered?
[előzmény (64)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 16:31:51 (108)
ilyesmire utaltam én is :o) Csabi te egy okos gyerek vagy.
[előzmény (102)]

© Oneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 16:01:47 (107)
A biztiőr egész este csak dekkol, de ha vmi baj vagy ilyesmi van, akkor van mit csinálnia... Mondhatni gyakorolja a hatalmát, dolgozik. Szerintem a biztonságiak túlnyomó része alapban agresszív ember.. persze vannak kivételek.

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 16:01:02 (106)
de mivel allitolag valami csaladi vallalkozas reszei, sosem kerulnek el onnan

© neszeZoliválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 15:59:31 (105)
no comment
egyébként annyi lenne az egész hogy más kidobókat kéne odavinni .
valami normálisabbat és nem egy balhéhajhász szoligyuri csávót
[előzmény (64)]

© terrorválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 15:58:35 (104)
ez bizonyara igy van
[előzmény (103)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 15:56:29 (103)
Egyszer engem is kidobtak a nemartból, de jó voltam, és el is mentem, nem bántottak, bár azt kicsit nehezményezték, hogy ki akartam venni a kabátomat a ruhatárból mielőtt távozom.
Egyébként szerintem mindenki tudja, hogy nem egy igazságtalan pofon csattant el ott.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 15:53:46 (102)
Több kevésbé tőkeerős emberben kéne gondolkodni.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 15:46:45 (101)
a vipera igenis nagy port kavart. legalábbis én megjegyeztem. Abbé nemegyszer fölhozta azóta is, Krisztián meg lereagálta, hogy jajj hagyjuk má.. azt nem tudtam, hogy az eset Rákkal meg Szaffival történt. Ki volt a kidobó?
[előzmény (98)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 15:45:12 (100)
miért 1 tőkeerős emberben gondolkozol?
[előzmény (92)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 15:40:25 (99)
ez meg lett emlitve anno asszem a betelt a pohar topicban pl, de sokan atsiklottak folotte.
[előzmény (98)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 15:39:00 (98)
Szerintem itt nem a zenekartagon van a lenyeg, hanem azon, h Zolit sokan ismerik.

Egyebkent ez a Rak incidens nem is nagyon volt hangsulyozva szerintem.

Egyebkent meg igazad van, minden ilyen fasszopo ellen fel kene emelni a hangunkat.

gYik:
Ha lesz egy klub, ahol en leszek a gore, igerem, olcso lesz a sor! :) De csak az johet be, aki kitoltott egy punk-tesztet a bejaratnal, csak true arcokat engedunk be!
[előzmény (96)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 15:37:20 (97)
én eddig is bojkottáltam a helyet vagy mi! csak akkor mentem le ha muszály volt!

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 15:34:08 (96)
annyit meg hozzatennek a dologhoz, hogyha mondjuk tortenetesen nem Zoli lett volna pofanvagva tegnap, hanem csak ugy valaki, akkor biztos nem jonnenek ilyen nagy hevvel ilyen 'bojkottaljuk a vorosyukat' otletek. erre jo pelda, hogy mindenki a nemartot hozza fel peldakent, hogy az mekkora punk hely volt, valamint ott a kidobok is mennyire normalisak voltak... az valahogy nem maradt benne a koztudatban, hogy a semmiert agyonvertek Rakot (kint beszelgetett a klub elott, miutan kidobtak valami hulyesegert, ami meg akar jogos is lehetett, de az incidenskor a KLUB ELOTT volt, nem pedig bent), majd amikor Szaffi megprobalta leallitani a kidobot, kishijan lany letere viperaval kapott egyet (mikor mar a foldon fekudt egy lokes eredmenyekeppen). De ok nem zenekartagok, nem terjedt igy el a sztori, nem akart bojkottalni senki.
szepek ezek a dolgok, hogy most ilyen nagy az osszetartas, meg felhordult mindenki, de nem csak kepmutato modon akkor kene igy ugrani, amikor egy zenekartagot vernek el indokolatlanul.

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 15:33:21 (95)
Danikám asszem ki kell rabolnunk valami bankot! szereld fel a trabira a rendszámváltó rendszert és mehetünk is! már csak pár fekete harisnya meg egy két kalasnyikov fog kelleni! :-)

komolyra forditva a szót, az télleg fasza lenne ha Dan lenne a klubtulaj! asszem olcsó lenne a sör meg minden!!!
[előzmény (92)]



Elejére << Előző < ... 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 > Következő >> Végére