Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Vörös Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.redhole.hu

Elejére << Előző < ... 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 > Következő >> Végére

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 08:18:28 (245)
Kedves tonyo!

Elösször tanuljál meg mondatot értelmezni azután fogalmazni. Csak ezekután írkálj ide.

azért segítek:
Ha ok nélkül (nyomós OK pl. nemi erőszak, késelés, súlyos testi erőszak ) a kidobók megütnek valakit, akkor rögtön kell szólni a TULAJDONOSNAK és nem az ALKALMAZOTTJÁNAK (csak neked: kidobó) akinek így lesz esélye korrigállni az alkalmazottja által elkövetett sérelmeket. Majd ezt követően vagy kirúgja vagy olyan büntetésben részesíti ami miatt legközelebb nem követi el! Bármennyire is hihetetlen ez a Trafó klubban működött és fog is. Ha ezen a helyen mégsem működne a tulajdonos részéről akkor nem jól választottátok meg azt a helyet ahová szórakozni jártok.

[előzmény (230)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 06:23:48 (244)
Ez a bojkott gyerekes dolog, amivel csak jobban rontjátok a helyzetet. Én továbbra is lejárok az olyan koncertekre, amik érdekelnek és továbbra is fellépek a zenekarommal, az más kérdés, hogy nem leszek ott minden hétvégén, mint régen. Főképp az árak miatt és azért, mert nem szívlelem, ha hajnalban kibasznak a hidegbe, ha véletlen bealszom az asztalnál pityókásan. A kidobók tapasztalataim szerint mindenhol egyformák. Valamikor tudnak normálisak lenni, valamikor átmennek féregbe, ezen nem tudunk változtatni. Persze akit pofán vertek, megértem, hogy nincs kedve lemenni többé.

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 04:58:55 (243)
igazából lehet vitatkozni, hogy a faszszopás bármilyen nem között etikus-e vagy sem, stb., ezt tényleg mindenki döntse el maga. szerintem egyszerűen ki kellett volna őket tessékelni a hidegbe egy 10 percre, aztán leengedni őket újra. nincs olyan indok (leszámítva az olyan szélsőségeket, mint teszem azt késelés, komolyabb verekedés, stb.), amiért az eltartott szájbabasszon bárkit is az eltartóktól. fogalmazhatnánk úgy is, hogy "ne szarjunk oda, ahol eszünk".
oxy-val nagyjából egyet értek, azonban annyi fontos lenne, hogy azért nem hibáztathatsz senkit oxy, mert a burgeres ügy nem lett felfújva. egyrészt a daninak ugyanolyan szuverén joga lett volna feljönni, mint zolinak, és nyíltan beszélni, és utána:
1. megelőzhető lett volna az, ahogy a két srác most hétvégén járt
2. nem kellene egymás torkának ugrani senkinek, amikor nagyjából mindenki elítéli, ami ott folyt aznap este.

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 04:47:34 (242)
én a trafoba több koncertet szerveztem, mint ahányra ti jártatok, és nem volt soha az új biztonságiakkal problémám. talán azért, mert kultúrált, korrekt és baráti a viszony. ellenben a vy-ben már lettem fenyítve koncertszervezőként...
[előzmény (219)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 04:44:19 (241)
a jegyszedő csaj csak végzi a dolgát. amúgy juditnak hívják, és ha beszélsz vele két-három szót, rájössz, hogy jó arc. neki az a dolga, hogy határozott legyen, minek álljon le jópofizni bárkivel is?
[előzmény (209)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 03:32:51 (240)
H.Krisz hozzaszolasabanTrafoval es Pecze Peti hozzaallasaval kapcsolatban maximalisan egyet ertek.
Viszont szerintem a nemi vagyait elegitse ki mindenki otthon. Ha kozonseg elott szeretne csinalni, akkor meg jelentkezzen a Kovinal, ott meg penzt is kaphat erte....:-)

© daYnaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 03:14:16 (239)
Tiszteletem !!!

En magam reszererol maradok a bojkottnal, mivel nem erzem magam jol a Vy-ben. Masreszt szoltak is hogyha veletlenul lemegyek jol megvernek a kidobok. Es mivel a vezetoseg nem is akarja levaltani oket igy baszok rajuk..... Ez van.
Schleki: ideje lenne nem a VY-nek szopni a faszat hanem valami mas helyen is bulit szervezni......

daYna

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 02:50:45 (238)
Oké, én megértelek, igazad is van bizonyos mértékig. Nyilván nem kell rögtön sírni, ha valami van, de én úgy hiszem, hogy egy csendes bojkottnál többet lehet elérni egy olyannal, ahol az okokat is megnevezik.... hátha változik valami...

Méltányolom a véleményedet és tiszteletben tartom. Azt továbbra is hangsúlyozom, hogy ha Burgerről idejében hírt kapok, lett volna legalább ekkora viszhangja a dolognak.

Lehet, hogy én vagyok a korlátolt, de jobb módszert nem tudok elképzelni annál, mint azt, hogy egy jelentős látogatottságú oldal fórumán mindenki elmondhassa a véleményét a történtekről (és még egyszer: nem csak az aktuális eseményekre gondolok, hanem a folyamatra), ha az a célunk, hogy a vezetőhöz is elérjen a dolog, megtudja hogy hol hibázott, és mit kell megváltoztatnia ahhoz, hogy ne menjen tönkre a klubja. (,,Feedback," ugye)
[előzmény (236)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 23:58:32 (237)
sor_1-gyel h.krisz leugatasan kivul egyetertek es el kellene gondolkodni a leirtakon...

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 23:52:36 (236)
en egy kurva szot NEM SZOLTAM?
na alljon meg a menet.. azert mert nem kezdtem el hitizni meg nem jelenti azt, hogy nem szoltam.. nem alltam le nyilvanossag elott szennyest teregetni.. de TOBB olyan ember is csatlakozott a "bojkott"hoz, es ertett egyet bologatva a dologgal, akik feltettek a kerdest, hogy mostansag miert nem vagyunk buliban.. igen is sokan tudtak nagyon jol hogy ez tortent.. a baj nem az volt, hogy pl en nem emeltem fel a hangom a baj az volt, hogy akkor nem egy kozkedvelt arcot vertek szajba, ezert mindenki leszarta.. es ez a borzaszto, es ez az apatia az ami hanyingert kelt bennem...
azert mert neked nem sirtam ki magam szemelyesen nem azt jelenti, hogy most derult ki az emberek szamara, hogy anno mi tortent.. sokan igenis jol tudtak a dolog OSSZES reszletet.. csak hat nem volt kozfelhaborodas temaja, mert az alany mas volt... ezt vesd mar a fejedbe.. amugy nem teged tamadlak, csak egy rohej, hogy ebbol hirt csinaltal.. ha ezt nem ismered be, akkor vedd tamadasnak leszarom, ez a velemenyem, es lehet hogy nem egy tul udvarias helyen valo velemeny sokak szerint, de itt most ilyen formaban atestunk a lo tuloldalara...
[előzmény (225)]

© Schlekiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 23:45:35 (235)
A saját szubjektív véleményem, hogy mindkét fél elkövetett hibákat.
A testi erőszakot maximálisan elítélem, és óriási hibának tartom, de ha vki ismeri a biztonságiakat, ne provokálja őket, kizárólag a saját érdekében.
A személyzet kérdése nem egyszerű kérdés az éjszakai szórakozóhelyek esetében. Nem úgy megy, hogy ma kirúgom ezt a portást, és holnap felveszek helyette egy sokkal normálisabbat. Holnap még az a másik normális, de holnapután már az se rendes. Portásokra pedig szükség van azért, mert ha mi nem rakjuk oda őket, ők jönnek maguktól. Ez éjszakai szórakozóhelyek egyik iratlan szabálya. Egyébként ismerek sokkal durvább biztonságiakkal rendelkező helyet.
Az eset kapcsán a bojkott szomorít el legjobban, így nem csak a klubbal, hanem a fellépő zenekarokkal toltok ki (Gimme5 stb.).
Gondolja át mindenki, több jó vagy több rossz van egy Vörös Yukas koncertben!
Gondok a szórakozóhelyekkel mindig is voltak, és mindig is lesznek, már ha lesznek olyan szórakozóhelyek, ahová punk bulikat szerveznek.
Peacocksra meg gyertek az istenit, mert kurva jó lesz, ha ott vagytok, ha nem!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 23:16:07 (234)
nézd, én figyelembe vettem minden hozzászólást, és azt a képet alakítottam ki magamban a helyzetről, hogy

1) van egy vörös yuk nevű hely ahova a magadfajták bulizni járnak
2)ezen a helyen genyó kidobóemberek vannak
3)ezek a kidobóemberek gyakran megverik a magadfajtákat (erre volt vagy 5 példa)
4)ti ezekben az esetekben semmit sem tesztek
5)most is megvertek valakit
6ti megint nem csináltatok semmit
7)és azon gondolkoztok, hogy most mi legyen

én erre azt mondtam: legközelebb csináljatok valamit

egyébként dan, a fórumon kívül tényleg nem tudok semmit az egészről. én nem azért írtam be, hogy leszóljatok -mert lehet hiba a gondolatmenetemben- hanem azért, hogy gondolkozzatok el rajta. elvetni a gondolataimat attól még lehet
[előzmény (232)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 23:09:41 (233)
victim: olvasd el a korábbi hozzászólásokat. én a magam részéről nem szarok a Magyar Köztársaság alkotmányára, ellenben punknak hívni szégyellném magam, a magadfajták miatt. én nem rabolok ki öreg néniket a sötétben, próbálom normálisan élni az életem és nem saját értékrendem van, hanem HELYES értékrendem. saját értékrendről és alkotmányleszarásról bizonyos H.krisz beszélt, aki, hozzád hasonlóan, nem a problémák gyökerein gondolkozik, hanem azon, hogy minél inkább beszólogasson mindenkinek, akivel hirtelenjében nem ért egyet.

megjegyzés: ne próbáld ezt rám is alkalmazni, ha megkérhetlek. én nem csak a 10 sorral lentebbi megjegyzéseket olvastam el, hanem mindet. egyébként meg lehetne annyi IQ-d, hogy rájöjjél, hogy nem a saját gondolataimat osztom meg veled, hogyha odaírom, hogy az egyik kedves hozzászólót idézem és többes szám második személyben beszélek
[előzmény (229)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 23:02:29 (232)
Te hulye, minek pofazol bele olyanba, amirol fingod nincs?

Nu-metal buli volt, csak par ember volt lenn, bulizni, mert ide szoktak lejarni. Kurvara nem voltak lenn punkok, akik korbeallhattak volna a szekusokat. Az az 5 ember meg nyilvan nem fog ilyen embereket megtamadni, akik siman szarra vernek 10-et is, ha akarnak. Nem tegnap kezdtek...
[előzmény (227)]

© tonyoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 22:45:45 (231)
amúgy meg full jó hogy néha jól megtépik rosszakat. így legalább nem kanászosodunk el nagyon.

© tonyoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 22:44:18 (230)
úúúúúúúúúúú. hát ezt most jól megmondtad.
ez a frankó.
most ha baj lesz, egyből odaszaladok az egyik kiküldőhöz, kézenragadom és odarángatom ahoz aki bűnt fog elkövetni valószínüleg. mikor már épp emelné a hangját, mi akkor termünk ott és megkérjük hogy legyen halkabb.
nem is rossz. biztos nem ütnének le azonnal.
vagy te hogy gondoltad az elöbbi méllyenszántásodat?
elmagyaráznád?
[előzmény (221)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 22:13:37 (229)
te miről beszélsz apám? azé mert saját értékrendszerd van miért kéne szarnod az alkotmányra? Az a kemény ha öregnéniket rabolsz ki a sötétben aztán meg vered a faszod a buszon? hát brávó!
[előzmény (227)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 22:10:23 (227)
nem most kell tenni....

ha nem csak tépnétek a szátokat és bizonygatnátok, hogy ti bizony egy szubkultúra vagytok ami nem tűr el megaláztatást és a tagjai kibaszottul összetartanak, akkor nem most lennétek kiakadva...
akkor nem néztétek volna végig, ahogy egy társatokat összeverik és nem otthonról, a számítógép elől az interneten "lázadnátok"

ott és akkor kellett volna csinálni valamit. teljesen mindegy, hogy mit.

akár ott helyben megverhettétek volna a kidobót. gondolom utána nem vertek volna meg ott senkit jogtalanul. gondolom ez a verzió nektek túl biztonságos, és, bár -az egyik kedves hozzászólót idézve- punkok vagytok, saját értékrendetek van és szartok a Magyar Alkotmányra- szóval, mindezek ellenére féltek törvényellenes dolgot cselekedni.

másik ötlet: ott helyben, minden balhé nélkül körbefogtátok volna a secut és megbeszéltétek volna a dolgot. tisztáztátok volna, hogy ti bizony teljesen normális emberek vagytok, nem veszélyeztetitek sem egymás sem a klub épségét és ezt legyenek szívesek ők is figyelembe venni

a lényeg: összetartva, egy emberként kellett volna fellépnetek

nem ezt csináltátok. végignéztétek az egészet egy szó nélkül és most kijelentitek hogy bojkottáljátok a helyet. az a baj, hogy, minekutána eddig sem sikerüt, most sem fogtok tudni együttműködni. minden marad a régiben, a kidobók igazságtalanok, ti pdig meghúzzátok magatokat.

nem tudom, milyen szó illik erre, de az biztos, hogy NEM PUNK

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 22:09:36 (226)
A kidobókat lehet nem érdekli hányan járnak le... az majd fogja őket érdekelni, ha kibasszák őket, mert miattuk esett a forgalom
[előzmény (223)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 22:01:59 (225)
Oxy: Szerintem is elég baj, hogy B. (talán nem is ő volt az első) megverésénél nem jött elő a téma. De erről az tehet, aki akkor nem emelte fel a szavát, nem az, aki Zoli kapcsán hallott az első zenészverésről.

Ahogy sokan megállapították már előttem, nem is a konkrét esetről van szó, hanem az egész dologról általában...

Az meg hogy engem vádolsz, enyhén szólva is nevetséges. Még egyszer mondom, mert úgy néz ki elsőre nem fogtad fel: ha augusztus végén eljutott volna hozzám a hír, ugyanígy cselekedtem volna, mint most. (Dannek meg vsz. elmagyarázták volna hamarabb, hogy az egész nem is úgy volt, ő meg elhitte volna) DE akik ott voltak augusztusban, vagy tudtak az esetről (MINT PL. TE) egy kurva szót nem szóltak.... Ezután persze könnyű vádaskodni ugye?

Hát a helyzet az, hogy TE is, mások is akkor lenyelték a békát, Zoli és a haverjai meg mertek szólni. Ki a hibás?

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 19:50:21 (224)
tehát mi a végső következtetés? mit kell tenni?
[előzmény (223)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 19:43:24 (223)
Szerintem le kéne zárni ezt a témat. Utólag könnyű okosnak lenni(senki ne vegye magára.) Mindkét fél hibázott...megtörtént a baj,ennyi. A kidobókat meg nem érdekli,ha kevesebben fognak lejárni,és megváltozni sem fognak. Lássuk reálisan a dolgokat.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 18:54:53 (222)
igazad van.
[előzmény (221)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 18:50:56 (221)
Talán akkor ott van a hiba még mindig, hogy NEM MEGFELELŐ EMBERNEK SZÓLTOK ÉS NEM MINNÉL HAMARABB A JELENTKEZŐ PROBLÉMÁKRÓL!
Amikor idejében jelzik az emberek a problémákat még lehet orvosolni. de ha az ember csak elkönyveli magában, hogy fáj fáj, de még nem megyek orvoshoz a végén beledöglik a rákba.

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 18:46:22 (220)
vagy elobb, a trafos sokkaldurvabb embereket elnezve... en kb 5x lehettem trafoban, de mindig lattam valami kotekedest a biztonsagiak reszerol

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 17:58:47 (219)
igen, azt én is láttam, sőt én ápoltam a srácot, míg jöttek a mentők, be volt törve a koponyája és nagyon vérzett

én a trafót 3 éve bojkottálom, szintén a kidobók miatt

ha elkezdtek a trafóba járni, fél éven belül ugyan ilyen problémákkal találkoztok majd
[előzmény (217)]

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 17:43:37 (218)
jó, hát aki ennyire igényes :))
[előzmény (216)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:50:37 (217)
A Vörös Yuk kidobói illedelmes úriemberek azokhoz a biztonságiakhoz képest, akik Trafóban felvittek egy tökrészeg gyereket a lépcső tetejére, majd elengedték és hagyták, hogy legurulva szanaszét zúzza magát.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:40:38 (216)
a vörös yukat drágállom mert sokba kerül a pia, a trafóból meg drága a taxi hazafelé ha nem akarok az első hévig maradni. kényelmes vagyok.
[előzmény (215)]

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:28:02 (215)
Igy is csökkensz a szememben, mert ritkán látlak bulin ;-))
[előzmény (214)]



Elejére << Előző < ... 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 > Következő >> Végére