Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Rombold a Cionizmust
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ne csak a nácikat basztassuk!

Elejére << Előző < ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 > Következő >> Végére

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-19 22:35:33 (72)
Hmmm... Lehet hogy te nem az a Butyok vagy? :) Ez esetben bocs: elobb eljart a kezem mint hogy tovabbolvastam volna
[előzmény (70)]

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-19 22:22:15 (71)
Ezzel most egy kicsit vitatkoznek (marmint, hogy mikor kezdodott a zsidoellenesseg Mo.-n). Idézek az Ómagyar Mária-siralom (az egyik elso magyar nyelvu irasos emlekunk, melyet egy kozepkori szerzetes vetett papirra) ide vonatkozó soraiból:


Fyom halallal . Sydou
myth thez turuentelen

mai nyelvjarasban:

Zsidó, mit tész[=teszel] törvénytelen(ül)?
Fiam mért hal (meg) bűntelen(ül)?

Amibe ugyan nem lehet belemagyarazni a kozvetlen antiszemitizmus vagy akar a zsidoellenesseget sem, azonban vilagosan mutatja azt a zsidosaggal ellenseges hangulatot amely mar a 'sotet kozepkor'-tol kezdve tartott es amely meg ma is jelen van a kereszteny egyhaz berkein belul.
Szoval nem igazan stimmel ez az allitasod, hogy a zsidoellenesseg ' Mo.n is kb 1900as évek környékén
kezdödött mint egész Európában'
Es ez csak egy konkret pelda a sok kozul.
[előzmény (67)]

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-19 22:11:39 (70)
Butyok kiskocsog, hovatunt a neved vegerol a 88?
[előzmény (68)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-17 19:42:51 (69)
Fizikai hatásuk van, ez tény.
De, a cselekvéseket nem alakítják az istenedet!
[előzmény (62)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-17 15:53:37 (68)
Neked meg tudod, hol a helyed? Gázkamrában! Hihihihi!
[előzmény (66)]

© RAF987válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-17 15:14:09 (67)
Bocs kendi egy kicsit téves Mo.n is kb 1900as évek környékén
kezdödött a zsidóellenesség ugy mint egész europában.
Üdv a borgödörböl!!!!!!!!!!!

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-17 14:12:56 (66)
Es mar megin vissza lehet terni az ertelmetlen flamek vilagaba...
Amugy ki a retkes pelot erdekel a cionizmus, mikor szerintem kicsit egetobb problemak is talalhatoak ebben az orszagban, gondolok itt peldaul az iszonyatosan sok reszre szakadt tarsadalomra, draga letre, egyebekre....
Az a gaz, h a magyar polgarsagnak van egy ilyen beidegzodese, h mindent a zsidokra fog...mondjuk ez a kozepkor ota igy megy.

Amugy a sok eszes 88-as eszrevette mar, h nem a punkportalon volna a helye, hanem a fereg es becsulet, esetleg a lelkiismeretlenseg '88 portaljan? Ott legalabb poölgari szeretettel elfogadnak oket.
__Itt remelem nem___

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-14 07:48:32 (65)
sorry elgepeltem.
[előzmény (64)]

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-13 20:32:26 (64)
Eb vagyok, de azért köszi a barátságos szavakat!
[előzmény (63)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-13 19:20:13 (63)
na baszki ez jol esett. hol voltatok ti, amikor ez a topic meg csak csiraallapotban volt? akkor benyogott volna vki ilyet, most nem kene ezt neznem a forumon. torrente, Ed thx nektek!
[előzmény (60)]

© kobaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-13 17:15:54 (62)
Az összes társadalommal foglalkozó tudomány olyan, ami nem bizonyítható materialista felfogással, a matematika tele van olyan dolgokkal, amik nem használhatóak a gyakorlatban. Az égitestek pedig hatással vannak a földi életre, elég, ha az árapályra gondolsz :-).
[előzmény (52)]

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-13 13:48:16 (61)
Ott a pont.
[előzmény (60)]

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-13 13:13:22 (60)
Hát, CCR, ha a magyarokat mindenki támadná, hidd el, Magyarországra sem engedenének külföldieket. Ha az én családomat, ismeröseimet, népemet egy jól megszervezett, nemzetközi összefogás keretében kiirtanák, mihelyt lehetöségem lenne rá, keresztbe tennék nekik, ahogyan csak lehet. Akár gazdaságilag, akár máshogy. Ti egyébként, és ezt értem minden egyes anyabaszó nácira, marhára könnyen beszéltek. Ismertem olyan gyereket, aki nevetve nézte végig a náci táborokban készült dokumentumfilmet a csontig lesoványodott zsidó rabokról, meg arról, ahogy a 6-8 éves zsidó kislányokat belökik a gázba. Ha tehettem volna, ott helyben fejbe löttem volna. Téged pont ilyennek képzellek el. Akkor jártatsd a szád, ha a szüleidet a szemed láttára kivégzik és rájössz, hogy egyedül maradtál és mehetsz dolgozni gyerekként, hogy ne halj éhen. Az ilyenekröl neketek gözötök nincs, úgyhogy jogod sincs fikázni. Egyébként szerintem inkább gondolkoz el, miért megy a zsidóknak olyan jól. Mert önzetlenül segítik egymást, még akkor is, ha nem ismerik egymást. Nem úgy, mint a magyar ember, aki a testvérét is lejjebb tapossa, csak egy lépcsövel feljebb jusson. Csodálkozol, hogy nem tüzök ki kokárdát?
[előzmény (1)]

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-11 18:41:08 (59)
Igen is lehet rajta változtatni, csak akarni kell.ennyi.
[előzmény (55)]

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-11 18:39:06 (58)
Szarok a netre.
Engem nem a net érdekel, hanem a valóság.
Miféle cionizmus van, ami fenyeget minket? (mondjuk ezt inkább az idióta ClashCityRockertől kérdezem)
[előzmény (54)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-11 11:08:51 (57)
Miért szólsz hozzám, te kis degenerált?

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-11 11:01:37 (56)
LOL :)))))))) Ez a nap poenja volt!!
[előzmény (54)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-11 10:57:27 (55)
"Nevetséges. A 2004. év egy olyan punk-hc színtérre tekint, ahol ez az egész egy diszkóvá változott."

Ezt mondtam én januárban...
De sajnos ez egy ilyen világ, Eb, ahól ezen nem lehet változtatni...
Egy rakás szar, ami ide haza van, siralmas...
De ezt már sokan magától értetődőnek veszik.
[előzmény (53)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-11 10:51:50 (54)
Van cionizmus! Nézz utána neten!
[előzmény (53)]

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-11 10:20:11 (53)
Na, te vagy a másik bohóc. Mindenki sír állandóan, hogy a "Rombold a fasizmust!" szoba hiteltelen, mert nincs fasizmus.
Akkor töröljék ki, mert tényleg nincs. De akkor ezt is, mert cionizmus mégúgy sincs.
Az egész politika topicot úgy ahogy van törölni kéne, mert személyes politikai-illetve fröcsögő-vájkálóvá vált az egész, mert megjelent egy pár hülyegyerek, aki nevetséges módon felvette a 88-at a neve mögé fenyítésnek, és elárasztják az egészet.
Elegem van már abból, hogy egyfolytában tudatlan rasszista idióták szellemtelen baromságait kelljen olvasnom, meg olyanokét, amilyen te vagy, aki eltörölné a támogatásokat a szegényeknek, és hasonló baromságokat firkál. És ezt képes többször leírni.
Betelt a pohár.
RASSZISTA FÉRGEK, TAKARODÁS A FÓRUMRÓL!!

Elég volt már abból, hogy valaki csak egy szempontból képes figyelni a történelmet. Ez persze igaz azokra is, akik tagadják a gulag-okat; de ha jól tudom, itt ilyen nincs. Ha mégis van, az előbbi nagybetűs rész nekik is szól.
Az itt megjelenő punkok nagy hányada meg puhapöcsű szájhősökből áll, akiket nem érdekel semmi azonkívül, hogy meglegyen a 726. kitűzőjük.
Nevetséges. A 2004. év egy olyan punk-hc színtérre tekint, ahol ez az egész egy diszkóvá változott.
Persze bizonyos szintig magamat sem vonom ki, mert nem csinálok semmit, csak fröcsögök a gép mögül. Remélem, ez nem sokáig lesz így.
Van egy-két barátom, akikkel rengeteget szoktam beszélni erről, és ezt ők sokkal drámaiabban látják, mint én.
De kezdek rájönni, hogy igazuk van.
Egy punk fórumon egyáltalán mi a faszt kell ilyen topicokat nyitni? Totál felesleges. Csak arra való, hogy idevonzza a szutykokat.
Az ilyen dolgokat inkább személyesen kéne megbeszélni, mert az egyre bizonyosodik, hogy így nem lehet.
"Ne csak a nácikat basztassuk" - többször kiderült, hogy te még a saját anyádat is pénzért eladnád, úgyhogy inkább ne nyiss topicot.

Inkább mindenki mélyen nézzen magába.
[előzmény (1)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 16:45:58 (52)
Áltudomány, mert nem bebizonyítható materialista felfogással, mert önmagának mond ellent sok helyen, mert nem alakalmazható ía gyakorlatban.

"Az asztrológia alaptétel - Baktay Ervin szerint -, hogy a Nap, a Hold és a bolygók, azután az állatövi jegyek és a jelentékenyebb állócsillagok bizonyos hatásokat sugároznak a Földünkre, s ezeknek a hatásoknak az összessége nemcsak a földi életet általábn hanem az egyéni életeket külön-külön is döntően befolyásolja."

Eszerint minden földi eseményt az égitestek irányítanak.
Fontos tétel éppen ezért ne fogadjuk el bizonyítás nélkül! Ha igaznak bizonyulna, önmagában még semmire sem jó. De az asztrológia "alapétele" aztr állítja, hogy mivel a csillagászok tewtszőleges időpontra előre ki tudják számítani az égitestek állását - ha minden ezektől függ, akkor ki kell tapasztalni milyen égi jelenség milyen földi eseményeket okoz, és máris jövendölhetünk!
Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor már rég kialakult volna a jövendölés százszázalékos biztonsággal működő rendszere.Márpedig úgyhiszem, még a legtapasztaltabb (vagy legnagyképűbb) asztrológus sem állítja, hogy PONTOSAN ismeri a jövőt."

Írja tanárom, barátom, kollégám Csaba György Gábor, könyvében.
[előzmény (51)]

© kobaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 10:09:51 (51)
Mitől áltudomány az asztrológia? Mert hiten alapul? És a relativitás elmélet, az atomenergia, az elektromosság szerinted nem? Van vagy párezer ember aki számára tapasztalati úton is igaz az, amit tudomány néven előadnak, és ők mondják el nekünl. hogy mi miért van. De mi ezt nem tudjuk ellenőrizni, mert nem értünk olyan szinten a tudományhoz. Így lép a tudomány a vallás helyébe. Bár itt legalább működnek a "csodák".

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 17:58:32 (50)
Olvasd el Csaba György Gábortól a Hazudnak-e a csillagok? c. könyvét. Érdemes - anti-asztorlógiai alapmű!
[előzmény (49)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 02:11:58 (49)
-

horoszkop szamomra csak kulturtortenetileg jelentos, faszt fogom a Bravo utolso oldalan keresni, mi fog tortenni velem. a meglepetes 6alma!!!

->
[előzmény (48)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-03 19:04:58 (48)
Bekapcsolva:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Mit nekem itt HOROSZKÓÓP???
ÁLTUDOMÁNYT NEM KÉRÜNK! ÁÁÁÁ! Csak áltudományokat ne!

Kikapcs.

[előzmény (45)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-03 15:06:37 (47)
Szerb Antal: Pendragon legenda (bar oszinten nem tudom mennyire realis, mindenesetre a konyvben elrejtett hivatkozasok igen meggyozoek)
Amugy a fazon baromi sokat olvasott, szoval lehet benne 1-2 igazsag a szabadkomuvesek oseirol: az akimistakrol es a rozsakeresztesekrol.

Visszakapcsolva a topiccimhez: zsido volt es Balfon halalra vertek az orei, hogy ne haljon ehen... Mellesleg 1944et irtak.... NO COMMENT
[előzmény (46)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-03 08:46:55 (46)
Ezt a szabadkőművesség témát nem lehet tök egyszerűen magyarázni. Én nem is bonyolódom bele. Mindenki mást mond róla, meg mittudomén. Inkább keresni kéne valakit, aki szabadkőműves és azt nyaggatni... :-) (Vagy vallatni.... :-) )

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-02 20:26:20 (45)
OFF

a valosagban nem, de a kulonbozo mitologiakban, a kinai horoszkopban igen.

ON
[előzmény (40)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-02 20:11:58 (44)
mióta azonos a vallás az egyházzal?


A szem isten jelképe... amindent lát rész stimmel...
egybként a katolikus szimbolikában is jelen van a szem (háromszögbe rajzolva), isten jelképeként.

[előzmény (41)]

© pantalaimonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-02 17:24:42 (43)
hát a szabadkömüvesek jelképe volt...
biztos valami ilyet jelent: nagytestvér mindent lát :)
[előzmény (42)]



Elejére << Előző < ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 > Következő >> Végére