Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Rombold a Cionizmust
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ne csak a nácikat basztassuk!

Elejére << Előző < ... 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 > Következő >> Végére

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 17:06:04 (102)
Nem mondtam, h nem gondolkodom (amugy sem en csinaltam a topicot :) ) csak, h esetleg neha jo lenne nem gondolkodni.
Vagy legalabbis ha nem gondolkodnek, akkor nem ereznem rosszul magam egy barmilyen politikai hirdetes miatt pl., v. egyszeruen elmennek karosszerialakatosnak, vagy komuvessegednek pl.

Amugy mindenkepp, legalabb minden 5. cselekedete soran ellentmondasba kerul az ember onmagaval, csak nem veszi eszre...

En meg megmaradok liberalisnak, max majd ha lesz 3gyerek, meg 4 kerek, akkor kicsit szigoritok...

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 14:48:55 (101)
Mint hülyegyerek a pöcsének...
: )
[előzmény (100)]

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 14:18:52 (100)
100! :)

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 14:14:50 (99)
A kommunizmus eszméje anarchista! Hol itt az ellentmondás?

Jómagam pedig sohasem voltam liberális. Se demokrata!
[előzmény (96)]

© Villonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 13:39:26 (98)
Hát mi csinálsz,ha nem gondolkodsz?Próbálsz állatkén(ne vedd sértésnek),ösztönszerűen élni?Az hova vezet? A káoszba . Az meg miért jó?

A politikai kutyaszar tényleg tele van ellantmondással,csak ők baromi jó szinészek is.Meg a hátterükben mocskosul sok pénz van.
De miért éljek én ellentmondásba önmagammal?Hogy skizofrén legyek?
Hogy megbolondúljak?Én a bolodogságra törekszem.Nem csak a szeméjes boldogságomra.Ezért hívok ki minden embert a természetbe.
Szerintem Rousseau-nak volt igaza."Vissza a természethez"
[előzmény (97)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 13:23:42 (97)
Tevedsz, probalunk nem gondolkodni, ha gondolkodnank, akkor nem lenne ilyen topic, sztem...

Amugy meg ha megnezed ez az egesz politikai kutyaszar tele van ellentmondassal...bar jo lenne egy ilyen partot alapitani egyszer...

© Villonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 13:13:25 (96)
Ez a kifejezés nagyon tetszik:) Bár nem sok értelme lehet,mert tele van ellentmondásokkal.(pl. kommunizmus-anarchizmus;anarchia-demorácia;nacionalizmus-kommuni zus;liberalizmus-kommunizmus)Ezek egymással ellentmondásba állítható fogalmak.Sebaj,a lényeg hogy gondolkodunk.
[előzmény (95)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 12:36:21 (95)
Mi kommunoanarchonaciodemokrata-liberalisok vagyunk...

Kiveve nehany nacit...de ok mostanaban nem alkotnak sok velemenyt...

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 12:15:15 (94)
egyikek sem

© Villonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 23:58:30 (93)
Ti fasiszták vagytok vagy nacionalisták?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-09 17:44:05 (92)
Lámpaernyő.
[előzmény (91)]

© kobaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-09 12:46:45 (91)
Nagyon kemény:- Azért kérettem ide mindenkit, bajtársak, mert rájöttem valami nagyon fontosra, és szeretném ezt veletek is megosztani. Amit most mondani fogok, az maradjon köztünk. Schäffer testvér, légy oly szíves, és zárd be az ajtót!

Az a helyzet, hogy mostanáig rossz nyomon jártunk. Nem az igazi ellenség ellen harcoltunk, hanem madárijesztőkre lövöldöztünk élestölténnyel. Ezt most nyilván nem komolyan mondtam, testvérek, hanem értsétek jelképesen. Arra jöttem rá, hogy nem az izráeliták a mi igazi ellenségeink: nem ők azok, akik hatalmukban tartják az országot, meg a kulcspozíciókat, elzárva az utat a becsületes, tiszta lelkiismeretű magyar emberek előtt. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a zsidóság aknamunkájára nem kell odafigyelnünk, pláne nem, hogy elismerném ezt a holokauszt hazugságot, dehogy! Csak tudomásul kell venni, hogy van egy még kisebb, még agresszívabb kisebbség, amely sokkal nagyobb hatalmat bitorol, és maffiaként veti rá magát a zsíros falatokra. Nem szaporítom feleslegesen a szót, bajtársak: a nagy sportújságíró-összeesküvésről beszélek.

Tudom én, hogy elsőre ez kissé szokatlanul hangzik, azt is megértem, hogy Szilágyi testvér mosolyog, de be fogom bizonyítani az igazamat, konkrét példákkal. Vegyük először az úgynevezett demokratikus, parlamenti pártokat, a kozmopolitizmus és a globalizáció gátlástalan kiszolgálóit és szálláscsinálóit. Csak a megvezetett és buta emberek hiszik azt, hogy ezeknek minimális beleszólásuk van ezer sebből vérző hazánk irányításába. Teljesen mindegy, hogy ki van kormányon - elvtelen baloldali bajkeverők, vagy álkonzervatív, cinikus zsúrfiúk, a fontos kérdésekben nem ők döntenek. Érdemes megnézni, hogy a fiatalok közül ki megy el politikusnak: csak a férgese. El tudjátok képzelni, bajtársak, hogy egy Rogán Antal, egy Gusztos Péter vagy esetleg egy Schmuck Andor győzelemre vezet bármilyen pártot egy ilyen demokratikus választásnak nevezett kutyakomédia végén? Na ugye, hogy nem. Az igazi nagyhatalom ugyanis a média, mint azt Kelemen testvér is elmagyarázta a múltkor, ennek megfelelően a politikusok is úgy táncolnak, ahogy ezek fütyülnek.

Nézzük csak meg alaposan, bajtársak, hogy kik ülnek ezekben a pozíciókban! Ki a tulajdonosa annak a médiabirodalomnak, a Nap TV-nek, amelyik reggelente úgy alakítja a magyar közéletet, ahogy az neki tetszik? Úgy van, Schäffer testvér, Gyárfás Tamásról van szó, aki több éven keresztül sportújságíróként dolgozott, már ha ezt rendes munkának lehet tekinteni. Műsorvezető ott régi ismerősünk, Bánó András is, aki bizony a tévé sportszerkesztőségéből indította nemzetszennyező tevékenységét. És ki ne ismerné a főbohócot, Lakat T. Károlyt, aki - micsoda véletlen, bajtársak - a Képes Sport és a Nemzeti Sport újságírója volt korábban? Persze ez még nem elegendő bizonyíték, Szilágyi testvér ajkán még mindig ott a hitetlenkedő mosoly, de majd lehervad! Emlékeztek, testvérek, ki vezette a miniszterelnök-jelöltek vitáját tavaly a választások előtt? Nagyon jó a válasz, Popovics testvér, Bárdos András volt az, bizony. Pár évvel ezelőtt még csak azt közvetíthette, ahogy Szlezák buktatja Pisontot, most meg a kérdéseivel ő terelhette úgy a jelöltek vitáját, ahogy akarta. Ez ám a karrier, bajtársaim! És akkor még szót sem ejtettünk kedvencünkről, Vitrayról, aki úgy tartja a kezét a köztévé ütőerén, mintha az elnöke lenne, noha erre senki nem kérte. Mi magyarok legalábbis biztosan nem. De van ám nekünk, igazi magyaroknak egy állítólagos saját tévénk is, hát annak ki a vezérigazgatója? Kérem szépen, Borókai Gábor, volt Nemzeti Sport. Ugye-ugye, Szilágyi testvér! Azt már nem is említem, hogy mintha jó húsz évvel ezelőtt még magát Forró Tamást is hallottam volna Békéscsabáról meccset közvetíteni a rádiós körkapcsolásban...

Nem folytatom tovább: rosszabbak és veszélyesebbek ezek, mint a szabadkőművesek. Változtatnunk kell, testvérek, sok mindenben méghozzá. Nem azt mondom, hogy hősi halált halt nemzetvezetőnk elméletei idejétmúltak, mert nézetem szerint az új földgömbrend csakis az ő bölcs elképzelésein alapulhat majd, de erre az összeesküvésre le kell csapnunk, és elsőként tőlük kell megtisztítani a közéletet. Tanácsos odafigyelni mindegyikre, testvérek, így azokra is, akik egyelőre még veszélytelennek tűnnek. Gyanús továbbá mindenki, akinek sporttémájú érdeklődése meghaladja a normális sportszerető magyar emberét, tehát például ötnél több norvég futballistát tud felsorolni, vagy tudja, hogy ki fut le a világon a leggyorsabban négyszáz métert. Az ilyen gyanús elemeket azonnal jelenteni kell a legközelebbi háztömb-bizalminak. Érthető voltam? Akkor köszönöm a figyelmet, bajtársak! Kitartás!


© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:29:12 (90)
Ja volt helyette zsidozas, meg inkviziciozas. :)
[előzmény (89)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 12:41:49 (89)
Óh, milyenrég nem büdöskommunistázott senki...
Milyen szép!

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-27 11:53:38 (88)
Amit Jézussal tettek? Ne haragudj, akkor én rajtad számon kérhetem az összes felmenőid esetleges összes bűnét? Ekkora hülyeség is ritkán terem.
Ha egyáltalán a Bibliában leírt történet megfelel a valós történelemnek.
[előzmény (81)]

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-27 11:49:17 (87)
Azt hittem, te ennél intelligensebb vagy.
Most csalódtam, de őszintén.

[előzmény (82)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-27 10:31:51 (86)
Lehet, h ez a butyok igazabol a buco, s csak azert irkal ilyen fassagokat, h minel tobben utaljak :)

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-26 17:11:37 (85)
Amin Butyok? :)

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-26 16:27:40 (84)
NEZSIDÓZZ!
TE BÜDÖS SZEMÉT, SZAR, TEEE!
: )

Valahol én is ezen az állásponton állok!

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-26 14:21:19 (83)
Igen, ismet tanusagot tettel a sotetsegrol ami a fejedben uralkodik. Ugy latszik a nagyfaterodtol nem csak az ireddenta katonadalokat tanultad meg, hanem ezt a kis szanalmas rasszista vilagnezetet is.
Ha zsido lennek, valoszinuleg buszke lennek ra, hogy egy olyan nep tagja vagyok, ami tulelte az a tobb evezrede tarto tamadasokat, megkulonbozteteseket, holocaustot, es fenn tudott maradni, osszetudott tartani egymast segitve. Igy viszont csak arra lehetek buszke, hogy nem fertozott meg az a mocskos ideologia, ami a masik ember iranti gyuloletre szolit csak azert mert mas a borszine/vallasa/nyelve/kulturaja. Ami viszont teged is megfertozott meg veled egyutt egy csomo mas tudatlan primitiv embert. Miert primitiv? A vilag legprimitivebb dolga valakit /valakiket veleszuletett tulajdonsagok alapjan gyulolni. Sejtem hogy te ezt nem igy gondolod, eppen ezert vagy te is primitiv.
"A keresztények is utálták őket, főleg azért mait Jézussal tettek..." -irod. Ezzel ismet azok kozul az elcsepelt klisek es ferditesek kozul valogatsz, amik a hozzad hasonloakra jellemzoek. -> Jezus halalaert szerinted a zsidok felelosek. Hat kurvara nem. Jezus halalaert a hatalmukat felto kapzsi zsido fopapok felelosek (Kaifas, stb), nem a zsidok. Es foleg nem a zsidosag kollektiven, hogy azert tobb mint ezer evvel kesobb a keresztenyek megbuntethessek oket az inkvizicio soran. ahogyan te olyan szellemesen irtad #81-ben. Ez korulbelul olyan csusztatas es altalanositas lenne, mintha en azt mondanam, hogy a nacizmusert a nemetek felelosek. (Felreertesek elkerulese vegett NEM allitom ezt, csak azert hoztam egy hozzad kozel allo temabol valaszt, hogy te is felfogjad.) Nyilvan ha en ezt kinyilatkoztatnam, akkor te lennel az elso aki ez ellen szot emel, egyebkent teljesen jogosan.
Utoljara meg annyit, hogy ha mar ilyen szellemes megjegyzeseket teszel a forumba, akkor legalabb probalj meg valami sajat versiket kieszelni, ne mas tollaval ekeskedj (#82, masodik sor).
Es mielott erre valaszolsz probalj meg elgondolkodni egy kicsit, ne rogton lokjed az anyazast vagy a zsidozast.
Udv
[előzmény (82)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-26 10:01:49 (82)
Jól van Weiss Mózes barátom... csak nehog yúgy végezd mint akiket imádsz! :) Hernyó! Bizonyára kkora orrod van, hogy nem fész be vele a garázsajtón sem! :)

Füled lapos orrod nagy, barátom, te zsidó vagy!

Fuck Jews!
Smash!
Smash!
Smash!
[előzmény (74)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-26 09:59:11 (81)
Zsidóellenesség mindig volt... nem mindig faji alapon, de pl a babilóniakai is utálták őket, meg a filiszteusok is... erőszeretettel fogták őket rabszolgának, mert másra úgysem voltak jók szerintük
A keresztények is utálták őket, főleg azért mait Jézussal tettek... Az inkvizíció is tizedelte őket.

Persze ennek az állandó üldözésnek is megvan a hátránya: pont ettől letek olyan szívósak, olyan utálatosak, mint amilyenek... Összekovácsolta a szemétládákat az állandó sorstalanság!

Most ami volt zsidóbuli, a zsaruk levetették a címeres magar zászlót! Ilyen szemétséget! Aztán még kertész Imi bácsi a legnagyobb magyar író! Pfújjj!

Vesszen a ZOG!
[előzmény (79)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-26 09:28:00 (80)
Viszont a kozepkorban mar volt...plane, hogy ugy nagyjabol a turelmi rendeletig (asszem II. Jozsef) tulajdonkeppen minden nem katolikust uldoztek, kiveve erdelyt, mert az nagyreszt protestans volt...

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-25 18:09:48 (79)
Valoban kicsit felreerthetoen fogalmaztam. Korrigalom: ugy fogalmaznam at, hogy nem igaz az, hogy az 1900-as evekben kezdodott Magyarorszagon es Europaban a zsido ellenesseg, hanem joval elobb, azonban azt meg nem lehet nyilt antiszemitizmusnak nevezni. Ennyi
[előzmény (77)]

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-25 11:56:21 (78)
elhagytál minket:(((
[előzmény (77)]

© sanyaaaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-25 11:17:58 (77)
te olyan hulye vagy, mint a seggem. legalabbis igy kepzellek el.
tehat az omagyar maria siralom kapcsan a zsidoellenesseg fel sem merulhet, mint mondod, viszont bizonyitek az akkori zsidoellenessegre, mint mondod.
[előzmény (71)]

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-25 09:32:13 (76)
Tudod ez egy olyan dolog, amit soha nem szabad elfelejteni, eppen azert hogy soha tobbet ne tortenhessen meg.
Azonban a szuntelen felemlegetes sem hasznal sokat ugyanis a ketto nem egyenlo egymassal (marmint a szuntelen felemlegetes es a nem elfelejtes)
[előzmény (75)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 10:51:04 (75)
Sajnalatos modon ebben az orszagban tul sok helyen van a budos, rothado eszmek gazkamrajaban, olyan emberek kozt, kik csak ugatnak, de azert nem tennenek, hogy az egesz jobb is legyen...

Amugy meg miert kell ennyit foglalkozni a multat?
Miert nem lehet elfelejteni, s ujrakezdeni az egeszet, tiszta lappal...

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-19 22:57:24 (74)
Szoval megiscsak te vagy az, ez esetben fenntartom a remenyemet, hogy minel elobb befejezed evilagi letedet.
[előzmény (73)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-19 22:52:33 (73)
Eltűntettem, már nem provokálok, csupán beszélgetek...
[előzmény (70)]



Elejére << Előző < ... 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 > Következő >> Végére