Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Gyurcsány
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Jó lesz-e, vagy nem?

Elejére << Előző < ... 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 ... > Következő >> Végére

© halukaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-24 13:46:24 (846)
"a mi ván geci"!!! :D
[előzmény (844)]

© Bobibendválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-19 13:37:38 (845)
Tudjátok mi a hasonlóság Cripio meg Gyurcsán és Hiller politikája között?????
Az hogy mindegyiknek csak segget tud nyalni...

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-14 19:06:22 (844)
a cigányok ehhez hülyék... a kés, a horda, a mi ván gecí? kevés. soha nem kerülnek felénk
[előzmény (836)]

© prezliválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-14 17:53:55 (843)
Gyurcsány wars?
[előzmény (842)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-14 17:47:04 (842)

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-13 12:58:59 (841)
ez egy unalmas provokáció. abból is a legszarabbik fajta.
[előzmény (836)]

© makaayklubválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-13 11:17:20 (840)
nem én irtam a magán véleményt! de ez oda is van írva! olovasd el, azért raktam be hogy halljam a véleményetek!

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-13 07:29:35 (839)
Szerintem is provokáció. Valami hülye kopasz írta, hogy ugrasson a cigányok ellen...
[előzmény (838)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-12 18:14:48 (838)
Bazmeg, te ennyire hülye vagy, hogy egy ember véleményén (aminek amúgy homályos az eredete) felháborodsz, és az összes cigányra kivetíted?
Ha így állsz hozzá, akkor egy magyar rasszista gondolkodását is kivetíthetnéd a magyarok egészére ugyanezzel a következtetéssel.

De szerintem ez a szöveg provokációnak kiváló: ilyen balfaszok felháborítására, mint te.
[előzmény (836)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-12 17:46:38 (837)
ezért kár volt regisztrálni, már berakták párszor.
[előzmény (836)]

© makaayklubválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-12 16:14:37 (836)
A "Hogy is van ez Romák?" című topicban (origo), van állítólag egy cigány honlapból idézett 'szösszenet', amit egy diplomás roma írt. Íme.
[..]"Én roma vagyok. Főiskolára járok. A következő a véleményem. Hiába lázadnak egyesek a cigányokkal kapcsolatban. Már késő!
Hosszú évtizedek alatt kiközösítettek bennünket ebben az országban. Ma már nem akarunk Magyarok lenni. Volt idő, amikor még azzá szerettünk volna lenni. Ma már romák akarunk lenni, a saját hazánkban, itt. Mint látható mi sokkal gyorsabban fejlődünk, mint a Magyarok. Lassan megteremtjük a magunk értelmiségét, és a magunk nyelvét beszéljük. Ebben az országban. Egyre többen vagyunk, és egyre többen leszünk.
Hosszú távon mi nyerjük meg a versenyt. Néhány évtized, és mi leszünk a többség. Nem fenyegetőzni akarok ezzel, csak megállapítom, mint tényt. Eleinte még egymás mellett fogunk élni mi, cigányok és Magyarok. Lassan érvényt fogunk szerezni annak, hogy a cigány nyelvet is elfogadják hivatalos nyelvnek. Mi nagy család vagyunk, és nagyon nagy a közösségi szellem, az együvé tartozás érzése. Nagy a gyermekáldás. A Magyarokról ez nem mondható el. Világos hogy mi fog történni.
Lassan, és biztosan mindinkább miénk, romáké lesz ez az ország. Mi, vigyázunk majd a Magyar kisebbségre. Adunk nekik munkát a saját országunkban.
Európa, és a világ olyan követelményeket támaszt ahhoz, hogy Magyarország bekerülhessen Európába, amelyek megteremtik a feltételeket hozzá, hogy mindez így legyen.
Annyi nép eltűnt már a történelem során, amikor az adott kor domináns hatalmai ebben érdekeltek voltak. A Magyarokat sem fogja megsiratni senki. Miképpen a Magyarok sem siratták meg a besenyőket annak idején.
Ez a vita ezen a topicon ebben az értelemben tehát már értelmetlen. Nem csak a jelen, de már jövő is determinált ebben az irányban. Béke veletek"[..]


Egy személyes megjegyzés:
És még azt mondják, hogy a MAGYAROK a RASSZISTÁK!!!
Én meg azt üzenném ennek a diplomás romának (ha egyáltalán ő írta, mert elég kevesen vannak ám), hogy eljön még az az idő, mikor a romák és a Magyarok egymást gyilkolják. Hála neki, a kedves levélírónak! EZT AKAROD? Ha ez a levél körbejárja az országot, nem tudom, mi lesz itt. Ha mindenki úgy reagál rá, mint én. Ugyanis hihetetlenül felháborított. Rengeteg támogatást kaptok, DE MINEK? Szülitek a rengeteg gyereket rakásra, aztán magukra hagyjátok, bűnözők lesznek, és műveletlenek. EZ A NAGY CSALÁDSZERETET???? Szerencsétlen Magyar meg nem mer két gyereknél többet vállalni, mert nem bír többet TISZTESSÉGESEN FELNEVELNI! És ők lesznek a jövő nemzedéke. Kérdem én, ha nem marad az országban dolgozó Magyar ember, ki fog titeket eltartani cigányok??? Ki osztja majd a segélyt, ha nem lesz miből, mert nem lesz ember, aki dolgozzon? Dehát majd kitalálnak valami okosat a diplomás cigányok. Majd segít az UNIÓ...
És még valami: Igen, tűnnek el népek. Ez mindig így volt és így is lesz.
De mi már több mint 1000 éve létezünk, Isten segítségével. A Magyar nép nem fog eltűnni. Túléltük a besenyőket. Túléltük a tatárokat Túléltük a törököket. Túléltük a Habsburgokat. Túléltünk két világháborút, Trianont, a szocializmust. A cigányokat is TÚL FOGJUK ÉLNI. Honnan tudom ezt ilyen biztosan? Tudom.
MERT ISTEN VELÜNK VAN! NEM hagyott el minket, bár sokan ezt mondják. Hamarosan történni fog valami, ami megváltoztatja a kedves diplomás roma által felvázolt jövőt. Nem háborúra gondolok. Dehogy. Egyszerűen csak Isten megsegít valahogy. Mint mindig, a történelem során. A diplomás romának sok sikert kívánok a tanulmányaihoz, amit a Magyar állam finanszíroz neki. És kérem, hogy gondolkozzon el magán, amíg nem késő.
Senkinek nem lenne jó, ha háború lenne. Az intelligens emberek nem népirtással oldják meg a gondokat. Ugye?
Na én is mondanék valamit: Ez NEM FOG megtörténni, nem fogja senki hagyni, hogy a korcs cigányok túlnépesedjenek, mint egy élősködő, az élősködőket ki szokták irtani, mi is tegyük ezt!!! Éljenek a Magyarok!!!


ezt nem írtam, de miután olvastam ezt kiderült h egy Magyar ember írta,
és szerintem el kellene gondolkoznunk ezen a dolgon!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-01 00:38:07 (835)
ok, amúgy nem offoltam, politikacentrikus dolgokat röffentettem ide, de mindegy.
megyek varacsk.
cső!:)
[előzmény (834)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-01 00:34:28 (834)
cső Kisgyurcsány, csak hogy ne offoljunk:)
[előzmény (833)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-01 00:32:36 (833)
á, én nem aztán, betartom az itteni szabályzatot.
No nem húzom ki a gyufát, húzok is vissza a saját topikomba.
Off.
csá varacsk!:)
[előzmény (832)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-01 00:29:29 (832)
moderálatlannak Te is moderálatlan vagy! még egy ideig, csak ki ne húzd a gyufát:))
[előzmény (829)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-01 00:16:44 (831)
én is téged, sanya...:)
[előzmény (830)]

© sanyaaaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-01 00:08:34 (830)
te hűlye

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 21:54:22 (829)
Én olvasom pl a Guardiant, vagy a France Expresst. Tod mit írnak ott magyarországról, hogy egy megszállott kis cigányok által lakott maffiaország, korrupt politikusokkal, sötöbö.
A cigány meg azér kerül előzetes letartóztatásba, mert egy moderálatlan fasz...
Sieg heil. WW SS 1940!
D.O.C. skins
[előzmény (828)]

© bigyoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 21:19:26 (828)
És azt tudtad, hogy egy cigány hamarabb kerül előzetes letartózásba, mint egy "fehér" ember? És miaz, hogy "leszippantják az országot" ?
[előzmény (825)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 15:32:01 (827)
Turcsány.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 15:11:12 (826)
http://matula.hu/pag/20030116kibaszott.html - ezt olvastad már? :D

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 15:05:27 (825)
A cigányok azér zavarnak mert lopkodnak, ingyenélnek, és leszippantják az országot. Az ég szerelmére manapság minden 2-odik cigány a fegyelmi eljárás valamelyik szakaszában van... Ez persze véletlen...
A nyanyákat csak azért utálom mer ők is engem. Azok a geci "hogydögölnél meg kisfiam" nézések a villamosok, meg ilyenek. Panelbunkók....
Amúgy én röhögök inkább rajtuk, nem utálom őket. Mászkáljanak csak a szatyrukkal tejfölért, meg olcsó száraz zsemléért a boltba a dilinyós ráncos bolse fejükkel, meg visszeres lábukkal. :)
[előzmény (824)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 14:57:48 (824)
Azért úgy látom hogy nem vagy Te annyira hülyegyerek, de a 40 év-mégha nem is éltél benne- azért rád is nyomta a bélyegét. Mintha neked is utálnod kéne valakit, ezért nyomatod ezt a rasszista szöveget. A pozitiv diszkrimináció valóban undorító, de az a szám még Oláh Ibolya nélkül is egy rakás fos lenne.
Téged miért zavarnak a cigányok, ha neked szarul esik hogy Te zavarod az öreg nyanyákat?!
Te is csak a külső alapján ítélsz, ahogy a vénasszonyok. Nem egyszerübb lenne, ha mindenki azzal foglalkozna ami neki fontos, és amihez semmi köze azt leszarná?
[előzmény (823)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 14:45:50 (823)
Hát erről beszélek én is. Vótam kint azusába egyszer, ott az összes ilyen nyanya rádmosolyog, nem depis, beszélget veled tök ismeretlenül, mégha egy szakadt bőrdzsekibe vagy Gettaba is, itthon meg hozzádvágja az esernyőjét az átlag kockafaszfej, ha megmered kérdezni tőle, hogy "csókolom, mikor indul az éjszakai 8-as, nem teccik tudni, JJajj ne ne bántson....ááá....
na mindegy 40 év rezsim tényleg sokat tett ezért, még jópár generáció lessz amíg fertőtlenitődik az ország.
Persze monst nagyon megy ez az esélyegyenlőség, az éljenek a buzik meg a cigányok meg a zsidók (augusztus 20-án volt pofájuk egy cigány csajjal, Oláh Ibolyával elénekeltetni a Magyarország című dalt) meg ilyenek.
Szerintem jövőre néger miniszterelnök kéne magyarországra, leszbikus házelnökkel, zsidó bíborossal, és cigány országgyűléssel, mer kábé már itt tartunk...:)
[előzmény (822)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 14:29:07 (822)
figyi, nehogy azt hidd azért hogy én úgy en bloc rajongok a magyar emberekért ill. a mentalitásukért...
Ezt elismerem hogy borzasztó, főleg a nyugdíjasoknál. Sajnos ők sokmindent megéltek, az egyik fele vagy az összes zsidót meg cigányt akasztaná fel, a másik fele meg azért sír hogy Rákosi idején milyen jó volt. Most ilyenektől mit lehet várni?
[előzmény (821)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 14:26:16 (821)
ahoz képest azt írtad a kép felé: na kinek tetszem. jó mindegy nem te vagy a képen elhiszem na. :)
én nem szeretem mer tahók az ömberek itt, de mindegy, úccse jutunk közös nevezőre sztem.
Peace. Varacsk.:)
[előzmény (820)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 14:23:48 (820)
látom nem értessz haver!
én szeretem ezt a helyet, Te meg nem, csak örülök hogy nem vagyunk közös nevezőn:)))

amúgy meg: nem én voltam azon a képen:)))
[előzmény (819)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 14:22:18 (819)
na nehogymár aztmondd, hogy te az Usa-ba nőttél fel varcskpig.:)
[előzmény (818)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 11:12:26 (818)
én ennek tökre örülök. szar érzés lenne, ha úgy kéne szeretnem azt a helyet ahol élek, ahol felnőttem, hogyBunkóbácsi szintén így van ezzel:))
[előzmény (807)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2005-10-31 10:03:43 (817)
De most komolyan: az ilyen arcú embereket mindig megverik! :D
[előzmény (816)]



Elejére << Előző < ... 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 ... > Következő >> Végére