Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Gyurcsány
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Jó lesz-e, vagy nem?

Elejére << Előző < ... 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 ... > Következő >> Végére

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:44:07 (996)
M1-en néztem, de a Tv2-n is volt elvileg két fős elemzés, meg az Atv-n is. A tv2-ről akkor kapcsoltam el, amikor az egyik faszit bemutatták, mint elemző, a másik meg: A Fidesz kabinetfőnöke. Ez így elég érdekes párosítás volt.... Ha én valahova küldök elemzőműsorba egy párthoz kötődő embert, akkor a másiktól is hívok egyet...
[előzmény (993)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:43:35 (995)
az rtlen barátok közt volt az jobb mint az elemzés :))
[előzmény (993)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:42:40 (994)
lehet h.nem ez a jó szó,DE!!!l látszott rajta a szorongás,izgalom....
[előzmény (992)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:40:13 (993)
hát,érdekes lesz az biztos... uhh,ha jól tudom megint 19:00-kor lesz.

melyik csatornán néztétek?én a magyar 1-en,mert ott volt a műsor után elemzés politológusok által... a többi csatornán volt elmzés?
[előzmény (989)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:38:55 (992)
orbán nem hiszem hogy ennyi év után lámpalázas lenne :DDD
[előzmény (990)]

© (tematika)válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:37:57 (991)
én az debrecen-Újpestet néztem.

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:35:12 (990)
hoppá,elfelejtettem valamit...= gyurcyány tényleg támadó,számonkérő pozíciót vett fel;orbán pedig mint egy "nyuszi" úgy viselkedett,ami betudható a lámpaláznak,mert ha azt nézzük nagyon meg volt szeppenve...! DE!!!a műsoridő 2.felében orbán egyre felszabadultabban viselkedett...

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:33:18 (989)
Nem tudom, hogy ott is ilyen szar szabályok lesznek-e, amik teljesen baromsággá teszik az egészet, de az MDF szerintem nagyon meggyőző lesz, legalábbis hétfőn nagyon jól csinálta Herényi meglátásom szerint. Hánykor kezdődik amúgy?
[előzmény (988)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:27:53 (988)
egyet értek az eddigi hozzászólásaitokkal! kíváncsi vagyok h.milyen lesz a holnapi 4-párti vita!?! vajon,gyurcsika és orbán változtat majd a retorikai stratégiáján?

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:04:35 (987)
Nagyrészt egyet értek, de amúgy eleve szar volt az egész vita felépítése, ez nem vita, hanem felváltva történő monologizálás. A számonkérő, már már agresszív hangvételt nagyrészt jogosnak éreztem, de néjol már túlzásnak. Orbán záróbeszédében meg az nem tetszett, hogy azt, hogy majd jól bekopognak mindenhova az aktivistáik, úgy állította be, mintha a demokrácia egyik nagyszerű vívmánya lenne, hát kösz, de hozzám semmilyen aktivista ne jöjjön. Sehonnan.
[előzmény (984)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:01:25 (986)
hát jah, szerintem a 10 kocsis dologra is vissza tudott volna durvábban csapni az Orbán, csak visszafogta magát, s sztem jól is tette...meg nem is ilyen parasztkodós vitára volt felkészülve
[előzmény (984)]

© Crash Wagonválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 21:01:01 (985)
ok, felhozta Torgyánt, ugyanakkor ország-világ előtt leköpte kormányának egyik miniszterét (Magyar Bálint).
[előzmény (984)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 20:45:44 (984)
ja, tényleg nem volt túl stílusos a támadása, viszont volt asszem talán a mezőgazdaság, amikor utalt a Torgyán-féle akcióra, arra azért nem tudott reagálni a Viktor. mondjuk mit is lehetett volna? a lényeg hogy Gyurcsány logikusan számon kérte, hogy még a fidesz kritizál amikor....viszont a stilusa nagyon gáz volt. mondjuk az Orbán sztem nem erre számított. mondjuk azért azt hittem ha már a közönsége előtt ilyen vagányan komcsizott, hogy itt is eldob egy-két poént, de nem merte bevállalni. szerintem egyik sem lett esélyesebb ezzel a vitával, talán a Gyurcsány vesztett azzal, hogy semmibe vette azt az alapszabályt, hogy soha nem kell gecinek lenni, és alázni próbálni. a 10 kocsival például elég csúnyán beégett.
[előzmény (983)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 20:42:06 (983)
hát elég paraszt volt...mindig jött ezekkel a "gratulálok a kampány beszédéhez", meg stb. stílusu hülyeségeivel...egyáltalán nem volt oda való
[előzmény (982)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 20:38:35 (982)
Gyurcsány elég arrogánsan viselkedett, viszont pár témában eléggé megfogta az Orbánt. Pedig általában nem a kormányon lévő szokott igy támadni.

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 20:05:15 (981)
mekkora egy fasz ez a gyurcsók :D

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 10:41:01 (980)
Én nem tartom zseninek azt, aki ölbe hullott pénzből vásárol magának egy pártot és pártpénzből egy jó kampánystábot. Viszont kétségtelenül szerencsés ember :)
[előzmény (978)]

© wodenválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 07:43:02 (979)
apropó adóbefizetés:

http://index.hu/politika/belfold/simicskapeh0/

[előzmény (976)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 10:30:27 (978)
Gyurcsány egy gerinctelen, erkölcstelen zseni.
És mint ilyen borzasztó veszélyes.

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 20:59:34 (977)
Mondjuk más kérdés, hogyha én indulok a MÁV privatizációs eljárásán és nyerek úgy, hogy egy nemlétező cég nevében pályázok, engem ízekre szed a karhatalom, aztán csak pisloghatok a börtönben az anyagyilkosok között. Mindenki egyenlő, de vannak egyenlőbbek :D

Állami pénzből én tudnék milliárdos lenni, csak nekem nem engedik, nem úgy mint Gyurcsánynak és Pannonpuma Kókának... :)

A járulékcsökkentés talán az egyetlen jó gondolat egyébként a Fidesz programban.
[előzmény (976)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 20:21:31 (976)
Érdekes egy mondás, még nem hallottam.
Viszont ha egy kis jitelt is adunk neki, akkor azt monja a "nép" inkább legyek Gyurcsány, aki kógazdag. Nem? Szarni az adóbefizetésre (azért össznépi játék az "adócsalás", ami nem is az, mert lehetetlen egy vállalkozónak létezni, ha mindent úgy csinál, ahogy a rablók kitalálták). Hát a Gyurcsány milyen ügyes volt. Igyekszünk mi is, igyekezzünk.
Orbán jön itt a járulékcsökkentéssel, inkább semmit, mint kevesebbet...
[előzmény (973)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-25 01:59:04 (975)
David Ibolya 89-es KISZ-beszede?
ez most igaz, vagy csak vicc?
Es o a legnagyobb antikommunista?
Huuhhh...bazmeg!...megharapom magam!!

© sixsixsixválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-25 00:02:19 (974)
Némmá a kis buzit! Fogdosná az öreget.

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-19 23:52:34 (973)
Sajnos azt kell, hogy mondjam, teljesen igazad van. Én egy okot látok a kormányváltásra, mégpedig azt, hogy megmutassuk ennek a nagyképű juppi bandának (és az utánuk jövőknek is), hogy eléggé nagykorú ez a nép ahhoz, hogy ne a könnyen jött pénz alapján szavazzon.

Bár a parlamenti pártok mindent megtesznek, hogy elbagatelizálják, de van tétje ennek a választásnak. Nem csak politikai és gazdasági, hanem elsősorban társadalompolitikai.

Egyébként meg, amíg szavazatok legitmálnak egy kormányt, addig igaz a mondás: minden népnek olyan a vezetője, amilyen ő maga. (Ezért főpolgármester évek óta Demszky)
[előzmény (961)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-19 23:43:27 (972)
1., Veresről már akkor is lehetett tudni, hogy egy sötét gazember, amikor a minisztériuma közreműködésével készített nevetséges konvergenciaprogramot brüsszelben leszavazta. Az euró bevezetésének nincs ilyen egyszerűen kiszámítható ára, egyszerűen költségvetési fegyelem kellene hozzá első lépésben.

2., Tény, hogy a fekete öves kommunista Kövér szöveg, de ez mit sem változtat azon a tényen, hogy az igen tisztelt kitüntetett egy mocskos komcsi, akinek szép csöndben örülnie kellene, hogy nem volt forradalom 90-ben, nem pedig kitüntetésért szaladgálni.

3.,Ezzel meg mit akarsz mondani? A fidesz állítsa össze a konvergenciaprogramot a kormány helyett? Majd, ha ők kormányoznak, talán akkor kellene, nem?

+1 Nem élek szarabbul, mint ahogy nem is állítottam ilyet. De lehetőségeihez képest az ország elképesztően alulteljesít. Ezt nem egy Eurostat felmérés kimutatta. Talán nem kellett volna eldobni a regionális támogatásokért felelős biztosi tárcát (Balázs P), azért, hogy egy ex-komcsit küldhessünk helyette teljesen jelentéktelen biztosi pozícióba, aki azon kívül, hogy minden héten más feleséget mutat be Brüsszelben, nem nagyon tud eredményt felmutatni. Hogy csak egy példát említsek a kormány teljes inkompetenciájára.

(Mielőtt valaki vad fideszezésbe kezd: az előző, szintén baloldali biztos eredményeit éppen most ismertem el)

Autópálya épül a hitelből, juhééé! El kell vennem a jó kedvedet: autópálya úgy is épülhetne, hogy közben ne legyen ilyen deficites az államháztartás. A pénzekből segély lesz, 15. havi nyugdíj meg megemelt munkanélküli járulék. Így érik el azt, hogy bárkit megszavaztassanak a plebsszel, mert ugye a kóbor kutya hű ahhoz, akitől a csontot kapja. Segélyalapú társadalom: gratulálok, remek társadalompolitikai koncepció. A fiatalok meg menjenek külföldre dolgozni.

(Úgy néz ki, Drizzt, neked külön is le kell írnom, mert magadtól nem érted: nem a fideszt méltattam, a regnáló kormányt bíráltam)
[előzmény (960)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-19 23:26:11 (971)
apunk, Drizzt: Gyerekek, ti minden bokorban fideszeseket láttok. Ha valaki azt mondja, hogy "Gyurcsány papa, ez meg ez nem fasza," akkor azzal, hogy "De az Orbánnál sem az" semmit nem cáfoltok meg.

© sixsixsixválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-19 23:20:20 (970)
Gondoltam, hogy tetszeni fog. : )
[előzmény (969)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-19 17:14:34 (969)
Először is NSZK(=Nagyon SZépen Köszönöm!) az e-mailt!

1.reakcióm ez volt= ;DDD
Összesen kétszer hallgattam meg,így 2 felvonásban írom le a véleményem...

I.felvonás:Beszédkészség és előadókészség
Azt a 700-át!Szophoklész-a retorika atyja-tuti,hogy forgott a sírjában;sőt még most is forog!Ez a szónoklata egyenlő a 0-val!Hogy miért?Nos,egy szónoknak millió1 dologra kell ügyelnie,ami talán az egyik legfontosabb az nem más,mint a beszédkészség!Jaj édes Istenem,fájt végighallgatni azt,ahogy beszélt,irritált meg meg is nevettetet!Hogy miért irrítált stb.?Kérem szépen azért,mert a felvételen 28 éves és nagy kanifaszi 28 éves létére kibaszott PÖSZÉN-BESZÉL,egy óvodás nem beszél ennyire pöszén!Plusz negatívumok:hadar és raccsol!Fáááááj!Irrítáááál!Jaj édes istenem,rémálmaim lesznek;ez a felvétel örökké kísérteni fog!Előadókészségét tekintve:tök monoton a hangneme,semmi hangsúly,amikor beszélt egy gombócot éreztem a torkában stb.

II.felvonás:Úgy minden...
A felkonferálás kibaszott jó!=,,Tehát a következő hozzászóló Gyurcsány Ferenc,akit kb.fél órával vagy 1 órával ezelőtt konferáltunk be,dehát most kerül rá sor!":))
Gyurcsány nyitánya:,,Tisztelt Kongresszus!Kedves Barátaim!Itt állok mondhatnám pörén meztelen,mert hogy mindent tudtok rólam,amit tudni kell!Az elmúlt hetekben,hónapokban mondtam a magamét rendesen,mondtam talán többet is,mint kellett volna,tudjátok,h.mit gondolok önmagunkró...." (nagyon szellemes)
BAKIk!!!!=1.:még alelnök jelölt,de már is alelnöknek nevezi magát...
2.:ő sem volt boldog a rendszerváltás előtt,mert azt mondja h.továbbra is boldognak szeretne TŰNI!

Egy anarchikus kijelentést is tett:,,nincsen társadalom és hatalom,ez a miénk!",,AZ kell h.magam rendelkezhessek önmagamról...azokkal egyesülhessek,akik úgy gondolkodnak mint én!"

Egy hippi jelszó is elhangzott,,Új jelszót kell bevezetni:szeress ne háborúzz!"

,,Aki nem tud többet tenni csak kiabálni szabadságot,igazságosságot,demokráciát,szolidalitást az nem több a többi szavalónál ebben az országban!" Itt hazudtolja meg magát!most miket hírdetnek,gondoljatok bele!

,,Befejezésül:nem tudom hány percet beszéltem;nem villogott a lámpa,talán túlságosan nem volt hosszú" beszarok!:))

A befejezés második szakasza felháborított,tessék polgártársaim:,,...magam azt gondolom,h.többet ér ma bármiféle emberi hitelesség,többet ér ma bármifajta meghozott,megmutatott képviselt emberi boldogság,mint:EZER MEG EZER POLITIKAIPROGRAM,MINT ÜGYES BIFLANGOS MEGSZÓLALÁSOK,MINT REMEGŐ HANOKKAL,IZGULVA ELMONDOTT kongresszusi HOZZÁSZÓLÁSOK" tele vannak politikai programokkal,meg biflangolnak!

jaj,kiidegeltem magam...megyek iszok egy üveg borsodit h.lecsillapodja!

elfelejtettem,írni,h.ö-betűsen beszélt!
azért,most jobban tud szónokolni,mert határozottabb és "meggyőzőbb"
[előzmény (967)]

© nyuszifulválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-19 16:38:31 (968)
Nem beszédhibás az csak félti az állását: Mivel h ha vmi nem oda ilő vagy félre érthető sértő dolgot mond akkor hamarosan távozik vagy tesznek róla h távozzon. Mellesleg a spontán szavazatvesztés is rosz lehet mostanság.
[előzmény (966)]

© sixsixsixválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-19 12:51:41 (967)
Ment egy mél!
[előzmény (966)]



Elejére << Előző < ... 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 ... > Következő >> Végére