Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Égő!!!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Na! Regéljetek!:)

Elejére << Előző < ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 > Következő >> Végére

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 22:28:38 (38)
A topicot mindjá áthelyezem az általánosba, kimoderálom skaterpanxot, utána visszarakom. :)))

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 22:27:39 (37)
Jó sok régi, hátha valakinek mégis új

3.
Egy haverral esett meg a múltkor a Salgótarjáni helyijárati buszmegállóban. Éppen leszálltunk, indultunk a dolgunk után a pizzagalériába, amikor az egyikünk észrevett egy állati jó nőt az első ajtónál, amint velünk együtt leszáll. Miniszoknya, picike blúz, a nyálunk csörgött, és ez az állat elhatározta, hogy vagizik neki egy kicsit, majd figyeljünk, hogy beszól neki. Odaáll mellé, és jó hangosan, hogy az egész buszmegálló hallja (kb. 80 ember csúcsforgalomban) ilyet szól:
- De megsütögetném benned a kolbászomat!
Nagy csönd, mindenki elhallgat, egyesek (én is) várják a baromi nagy sallert, de a csaj épphogy csak odafordul, es így szól:
- A zsírját meg anyádba csöpögtesd!!! El lehet képzelni a röhögést, ami a környéken kitört. A gyerek meg köpni-nyelni nem tudott.


4.
Miért rúgtam ki a titkárnőmet?
Két hete történt velem, a 45-ik születésnapomon ez a dolog. Reggel, amikor felébredtem, nagy várakozással mentem az ebédlőbe, gondolván, hogy a felésegem nagy örömmel, tárt karokkal fog fogadni és mondja, hogy "boldog születésnapot kedves férjem" és valami szép ajándékot fog átadni.
Viszont, szinte azt sem mondta, hogy "jó reggelt", semmit sem emlitett arról, hogy születésnapom van ma. No, gondoltam magamban: ezt a nőt érdemlem meg.... A gyerekek, gondoltam, biztosan fognak emlékezni, de jottek reggelizni és nem szóltak egy árva szót sem erről.
Elindultam és elégge elkeseredve, bosszankodva értem az irodába. Amint beléptem, a titkárnőm boldogan így szólt hozzám:
- Jó reggelt igazgató úr, boldog születésnapot kívánok.
Végre jobban kezdtem érezni magam, valaki mégis emlékezett, hogy ma van a születésnapom. Dolgoztam eglsz délelőtt, egész az ebédidőig, amikor a titkárnőm belépett és így szólt:
- Tudja kedves igazgató úr, a mai nap olyan szép és ma van a születésnapja is, hát ebédelhetnénk együtt, csak mi ketten!
Szenzációs, mondtam én, ez volt a legjobb dolog amit ma hallottam, hát menjünk. Egy szép étterembe mentünk, rezervált asztal mellé ültünk és nagyon jól telt el az idő, közben ittunk két Martinit is. Amikor mentünk vissza az irodába, a titkérnőm így szólt hozzám:
- Ma olyan szépen töltöttük el a napot, sokat beszélgettünk, semmi értelme visszamenni az irodába, inkább gyerünk fel az én lakásomra, mit szól ehhez?
Nem sokat gondolkodtam és mondtam neki:
- Jó, menjünk fel és még iszunk egy-két drinket erre a napra.
Iszogattunk, beszélgettünk, rágyújtottam egy cigarettára, amikor ő így szólt:
- Ha nem volna kellemetlen, egy pillanatra egyedül hagynám, szeretnék egy könnyebb ruhát felvenni, mit szólna hozzá?"
Természetesen, mondtam, menjen nyugodtan, majd várom! Úgy tíz perc múlva kinyitódott az ajtó és a titkárnőm megjelent egy nagy tortával a kezében, követte a feleségem és a két gyermekem, mind énekelték: "BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!"
Én meg ott ültem a fotelban, semmi sem volt rajtam, csak a két zoknim......


5.
London (MTI) - "Először nyissa ki a zacskót, s csak utána egye meg, ami benne van" - a felhívás az egyik amerikai légitársaság sós mogyoróinak csomagolásán olvasható, s egyben az egyik gyöngyszeme a New Scientist cimű brit tudományos magazin év végi összeállításának, amely azt igyekszik bemutatni: a fogyasztói társadalomban a gyártok mennyire rettegnek a fogyasztótól, s főleg az elégtelennek itélt tájékoztatás esetén általa indított, gombamódra szaporodó, milliós kártérítési perektől.
Ennek egyik legszemléletesebb példája a Rowenta figyelmeztetése, amely az egyik új vasalótipus használati utasításában olvasható, s amely szerint "a ruhát a vasalás előtt ajánlatos levenni". A brit Marks & Spencer áruházlánc ugyancsak a forró meglepetésektől kivánta óvni vásárlóit, amikor az egyik süteményféleség csomagolására ráírta: "vigyázat, a termék melegítés után meleg lesz". Hasonlóan hasznos felhívás olvasható az autókhoz és kerékpárokhoz kapható visszapillantó tükrökön az Egyesült Államokban: a matrica arra emlékezteti a vezetőket, hogy : "a tükörben látott tárgyak ön mögött vannak". A Nytol nevű brit altató dobozára, a gyártó minden eshetőségre készen ráírta, hogy : a szer szedése után álmosság léphet fel", a Boots nevu brit illatszer- és gyógyszerforgalmazó hálózat pedig azt találta szükségesnek feltüntetni az 5 évesnel fiatalabb gyermekeknek szánt köhögés elleni szirup csomagolásán, hogy a kanalas orvosság szedése alatt "tartózkodni kell a járművezetéstől, egyéb gépek üzemeltetésétől és az alkoholfogyasztástól".
Az összképet nemritkán fordítási nehézségek is tarkítják, mint pl. annak a dél-koreai gyártmányú konyhakésnek az esetében, amelynek az angol nyelvű használati utasítása szerint "keep out of children" - vagyis a vásárló lehetőleg ne döfje a gyermekeibe. Ez is megszívlelendő tanács, de az eredetileg szánt szöveg -"keep out of reach of children" - helyesen arra intene, hogy a kés nem gyerek kezébe való.


6.
Egy cégnél karácsonyi ünnepség volt és az emelkedett hangulatban X munkatárs nagyon megkívánta a főnök titkárnőjét. A titkárnő is hasonlóan érzett, így bementek a főnök irodájába egy kis mulatozásra. A titkárnő a főnök iróasztalán kötött ki. A klasszikus iróasztali szexet akartak gyakorolni, csak sajnos nem vették észre, hogy a fiók kicsit ki van húzva. X munkatárs az első lökés után óriásit üvöltött. Hirtelen hátraugrott, majd elájult.
Idézet a rendőri jelentésből: "X munkatárs heregolyói belógtak a fiókba és amikor lökött egyet, betolta a fiókot. A hirtelen fájdalomtól megprobált szabadulni és reflexszerűen hátraugrott. X munkatársnak fiókba beszorult herezacskója a hátraugrás miatt leszakadt. "
Epilógus: X munkatársat a munkahelyéről kirúgták, a felesége elvált tőle.


7.
Egy budapesti kerület X járőre a következő rendőri jelentést írta: "Járőrútvonalam alatt arra figyeltem fel, hogy a ... téren egy illető a padon fekszik és csavarog. Odaléptem hozzá és felszólítottam, hogy igazolja magát. Erre Ő azt mondta, hogy szopjam le. Miutan ez megtörtént, a kerületi kapitányságon előállítottam."


8.
Anno amikor az első ember a holdra lépett, elhangzott az ismert mondás: "Kis lépés ez egy embernek, de nagy lépés az emberiségnek", majd amiről a hírek akkor hallgattak "Sok szerencsét Grabovszki". A NASA-ban mindenfélét próbáltak kihozni mit is jelenthet a mondat. Kódolt üzenet az oroszoknak vagy mi? De hiába kérdeztek Armstrongot Ő csak hallgatott.
Majd amikor nyugdíjazták Armstrongot akkor megkérdezték tőle mégis mit jelentett a Sok szerencsét Grabovszki. Sejtelmes mosoly, majd belekezdett az alábbi kis történetbe:
Mikor kisgyermek voltam, közel volt hozzánk a szomszéd ház. Egyszer felmásztam a tetőre mert beleesett az ereszbe a labdám. Hallom a szomszédból : -Orális szex-szet akarsz te disznó, majd amikor a szomszéd gyerek a holdon járkál! Nos, ezt a szomszédunkat hívták Grabovszkinak.

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 19:45:43 (36)
Ezt nem moderálják,ugye?akkor:

W-vel írtam azt,hogy VANS
megdugtam egy csajt egy ocsmány őspunk után
lehánytam az új cipőmet
hahaha

© Virusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 15:59:09 (35)
Bazze.... Ilyen topic: Milyen mobilod van? Beszarok... :D

© kapatosválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 15:51:36 (34)
ja, én is úgy hallotam, hogy atádon volt, de az biztos,hogy a csokonyavisontai rákóczi mgtsz állattenyésztőit vitték el egy vándorszínház előadására és a téesz roburja rendesen odafosott...
[előzmény (13)]

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 13:10:23 (33)
jó ez a topic ;-)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 01:18:18 (32)
:))))))))))))))))))
[előzmény (30)]

© smashingválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:57:43 (31)
lol

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:53:39 (30)
nekem meg egy haverom sitáborban hatodikbban,rájott kaja után a fosás,de kurvára...rohant lée a lépcsőn,felkurta klözben az összes lécet,letolta a gatyát,befordult az ajtón és lőtt!!!csak az volt a ciki hogy nem hajtotta fel egyáltalán a wc fedelét....háát megnéztük utána@_@mer feljöttt utána és nem szólt senkinek a tanárok vették észre ilyen formájában a budit és mindenki lemnent megcsodálni...vazze az egész budi,fal,full fos volt,ilyet én csak a morbidba láttam idáig:)

© solejválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:53:04 (29)
hehehe. a sulinkba nosztalgia buli volt mindenki 70-es évekbeli cuccokba nyomul.én kisdobosnak öltöztem.nagyon berugtam.ésrám jött a szarás mondom el megyek szarni. már félúton voltam jöt a fürgeróka szerencsére oda értem a slozihoz.ki hányommagam ötször hogy biztos legyek magamba.mondom szarok egyet letolom a gatyámpersze fetrengek a földön és úgy maradtam nembírtam fel rakni a retkes picsámat a kagylóra.ott fekszek kitudja mióta márúgy tízen röhögnek rajtam de egy csaj is a mai napig nem értem hogy került oda közbe azé nézem hogy nem szartam összemagam.
egy hónap múlva megint buli találkozok egyik gyerekkel aki ott volt,hát mit mond:há figyedmá ez az a gyerek aki részegen ujjazta magát asloziba!!!!

© smashingválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:47:41 (28)
en olyat olvastam, hogy srac meg akarta nezni milyen amikor fingik, gatya le, tukor ele all, es lefosta a tukrot:DDDD
[előzmény (25)]

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:35:03 (27)
aztán hallottam olyat is,szintén buli,szintén lány és fiu,szintén kellő alkoholos befolyásoltság, a srác felszedett valami csajt és elhivta hozzájuk,mert lent volt egy garázs rész faszán berendezve ágy,minden,ott nem zavarja öketr senki.haza is vitte a csajt,bementek a szobába, a srácra rájött a szarás vagy hugyálás mittomén,elment wc re kulcsra zárta az ajtót.mikor elvégezte dolgát szépen visszament bulizni a haverokhoz,kicsit illuminált volt nemtudta minek ment haza.aztán reggel mikor hazaért benyit látja ott fekszik a csaj...kibaszta,azt se tudta mit keresett ott

© Virusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:32:48 (26)
"Kisérlet.

A múlt héten baráti társaságban ültünk és hülyéskedtünk, amikor egyszer csak valaki kijelentette, hogy olvasta valamelyik újságban, hogy a sör nöi hormonokat tartalmaz. Mivel mindegyikünket valamennyire érdekelte a tudomány, elhatároztuk, hogy ezt ki kell tanulmányozni, s így - természetesen kizárólag tudományos célokból - fejenként megittunk tíz üveg sört.
Tanulmányi munkánk eredménye tíz sör után:
- a résztvevök súlya emelkedett
- rengetek hülyeséget dumáltunk össze
- nehezen, de föleg rosszul vezettük gépkocsijainkat
- nem gondolkoztunk logikusan
- egyikünk sem volt hajlandó elismerni hogy téved, amikor teljesen egyértelmü volt a tévedésünk
- minden öt percben pisilni mentünk, természetesen együtt.

Ezek után egyetértettünk abban, hogy kutatásunk bebizonyitotta, az újságcikk pontos és a sörben valóban nöi hormonok vannak."

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:30:12 (25)
én egy hasonlot hallottam,de lehet hogy ez csak átköltve:
srácnak fingani kellett ,bement a sarokba hogy oda ereszti hogy ne legyen tul büdi és maj elhesegeti,háát a puki helyett egy nagy rakéta fosás lett ami a falon szét is kenődött szépen,aztán ijedtében a gyerek leakarta törölni,ott volt a függöny és azzal kezdte el:)jól szétkente az egész falon,szép lehettett,letépte a fügönyt bebaszta az ágynemúűtartóba és lépett... a portás a lánynak csak annyit mondott amikor kérdezte hogy nem látta e:-elég ijedt volt!
[előzmény (18)]

© smashingválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 17:00:52 (24)
kb masfel percig fetrengtem..
istenkiraly:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
[előzmény (18)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 07:49:58 (23)
Bocccs. Visszairjam? Miert jobb ugy?
[előzmény (21)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 23:54:56 (22)
:))
[előzmény (18)]

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 23:46:34 (21)
mér lett ez kijavitva ?ez ÉGO!

© IDIOTválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 16:13:11 (20)
Kegyetlen szánalmas történetek vannak...pfff :)
[előzmény (11)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-16 12:03:24 (19)
nemtom sztem nem varosi legenda de mindegy... attol meg lehet az =)
[előzmény (16)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-16 11:58:34 (18)
mellesleg a kedvenc urban legendem: srac osszejott egy leannyal a diszkoban, persze megfelelo alkoholos befolyasoltsag alatt. A csajban is tobb volt egy atmoszferaval, ugyhogy felajanlott a pasinak egy ejszakat. El is mentek a lanyhoz, hatalmas emeletes csaladi kegli. A csaj bejelentette, hogy elmegy zuhanyozni, krapekre meg rajott a szaras... mivel nem akart bemenni a csaj melle kabelt fektetni, kiment az erkelyre, ahol raszart egy ujsagpapirra, majd egyszeruen lehajitotta az erkelyrol. Szerencsejere talalt legfrussitot is, gyorsan fujkalt egy kicsit, hogy ha esetleg az erkelyen folytatodna az est, ne legyen semmi kellemetlen szag. Vegul az agyban kotottek ki, hatalmas kufirc. Masnap reggel erdekes latvany tarult az ebredo leany szeme ele. Az erkely szunyoghalojan egy szetpaszirozodatt szarhurka, lefujva ezust szinu hoallo festekkel...

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-16 10:19:24 (17)
En iskolascsoporttal ismertem
-hol kestetek parasztok?
mire a buszsofor
-ha' baszomanyad, lerobbant a buszunk

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-16 08:52:35 (16)
Urban Legend.
[előzmény (13)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-16 08:31:26 (15)
Ja, erre emlexem, ez nekem is tetszett. Amugy ez igaz tortenet?

© Shankbonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-16 03:24:27 (14)
hihi, ez tetszett okszimester.
=)
[előzmény (13)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-16 00:55:11 (13)
hehehe bongesztem a szarokat, es talaltam egyet amit en irtam bele.. tok jo.. eleg oldschool :)

Tegnap hallottam, bazd meg be is szartam a rohogestol, meseltek, hogy egyszer vot egy szinhazi elodas asszem talaln nagyatadon de nem biztos, es jott egy nyugdijas csoport. Termeszetesen ez mar elore festi a helyzetet, hogy ebbol valami hulyeseg sul ki mert ugye a nyugidajasok nyomjak a legdurvabban, na szoval szo a mi szo, megerkezik a csoport a drabra kb 20 perccel a kezdes utan. Es teteveszkednek be a szekjeikbe mire a kovetkezo szoveg hallhato a draban (ugye mint beleirt es oda tartozo sor hangzik el a szinesz szajabol):
"Ilyenkor kell jonni paraszt?!"
Erre az egyik nyugdijas felall es elkezdi:
"Elnezest kerunk, de hat lerobbant a buszunk es hat jottunk ahogy tudtunk, nem a mi hibank bocsassanak meg"
Erre kitor a rohoges az egesz kibaszott szinhazban, a szineszek fetrengenek, es hat mit ad isten ugy fuggonyok le es 10 perces kenyszer szunet mig mindenki magahoz ter rendesen.
Ez mekkora sztori!

hehehe
trademarkol no ekezet :)
[előzmény (11)]

© Oneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-15 21:39:10 (12)
Van egy könyv: Healey & Glanvill: Válogatott városi mondák. Morbid sztorik szexről, italról és meglepő masinákról. Azt hiszem kb ilyen égő sztorik vannak benne, bár már elég rég volt hozzá szerencsém.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-15 21:19:23 (11)
Nyilt egy ugyanilyen nevu topic, de mivel vicces volt, a tartalmat atmasolom ide, mielott torlom:


Dan
válasz erre | adatok | e-mail - ma 21:18:26 (20)

Dehogy torlom, ez kurva vicces... Najo, atmasolom a masikba.





solej
válasz erre | adatok | e-mail - ma 21:09:29 (19)

baszki pedig direkt végig néztem törld ki ezt az egészet

[előzmény (18) - Dan, ma 21:03:31]



Dan
válasz erre | adatok | e-mail - ma 21:03:31 (18)

Hmm, valoban... Melyiket toroljem?





One
válasz erre | adatok | e-mail - ma 21:01:39 (17)

Már van egy ÉGŐ topik a Gumiszobában, nem?





Borso
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:59:21 (16)

a természetben pisálni jobb?:)

[előzmény (14) - solej, ma 20:32:57]



Dan
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:41:08 (15)

Nnnna. Ez volt a regi forumon. Nehany napba tellett, amig vegigolvastam, de neha sirtam a rohogestol:

http://w3.szikszi.hu/~grunci/humor/egesek.html

Masik, rovid:
http://www.sziszki.hu/koki/hetedik.html





solej
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:32:57 (14)

jaj van másik a természet lágy ölén csoportos hugyozás érzem hogy finganom kell (ami mellesleg nagyon csúnya
dolog gondolok itt a globális felmelegedésre) hugyok hugyok mondom akkor elersztem erre beszartam de úgy rendesen a máik két srácot hazáig kerülem mert kurva büdös volt





solej
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:29:10 (13)

háhháhhá doki megint hoztad formádat

[előzmény (7) - dr baromffy, ma 20:02:05]



solej
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:28:35 (12)

nem mertem semmit mondani csak vártam hogy vége legyen de csak monta és monta a végén meg benyögte

hogy a kérdésem van a szexről kérdezek bátran már két felnőt gyereke van mellesleg azt se engedi hogy smároljanak nyilvánan a párok szörnyű

[előzmény (8) - BudosmacSKA, ma 20:02:28]



dr baromffy
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:15:57 (11)

Legközelebb megosztom veletek a mentem az utcán és beszertam cimü sztorimat is! : )





HelloKitty
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:07:30 (10)

uristennnnn...de rossz...hulye lanyok..milyen erkolcstelenek manapsag!!!;))





BudosmacSKA
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:03:15 (9)

Naaa...azért ahogy a pittbultól is tudjuk:Gerontofília...FUJ!! :)

[előzmény (5) - Enforcer, ma 20:00:43]



BudosmacSKA
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:02:28 (8)

Jah...mellesleg megkérdezted mióta figyel??? :D





dr baromffy
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:02:05 (7)

Hát igen egy Csirkepogó fan! : ))





De h én is mondjak valamit!
Történt egyszer h tesi orára mentünk és az öltöz?ben a bokszeralsómra a hagyományos tornagatyeszt vettem fel Gimnasztikával kezdtük a szeánszot. terpeszülésben kellett hajlongani v ilyesmi nekem meg oldalt kilógott a farkam ami ugyebár elég kicsi amikor nem áll : ) (persze én nem vettem észre h kilóg)Kedves osztálytársn?im meg elöttem csoportosultak és röhögtek és én csak jóval késöbb tudtam meg h min!!MINDENT LÁTTAK!!sajnos én nem voltam forditott helyzetben(mármint h én vettem volna szemügyre osztálytársn?imet!!)





HelloKitty
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:01:46 (6)

hahahahaha...uu te szegeny!!!!!!eleg kinos mit ne mondjak





Enforcer
válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:00:43 (5)

Vagy miért nem döngette meg a tanárnőt?

[előzmény (4) - BudosmacSKA, ma 19:59:48]



BudosmacSKA
válasz erre | adatok | e-mail - ma 19:59:48 (4)

MEHEHEHEHE



Na ez durva...
És...mér nem hagytad ott???





solej
válasz erre | adatok | e-mail - ma 19:36:23 (3)

:)

[előzmény (2) - csabeeka, ma 19:34:15]



csabeeka
válasz erre | adatok | e-mail - ma 19:34:15 (2)

Tényleg gáz Maja Goldra verni!





solej
válasz erre | adatok | e-mail - ma 19:30:47 (1)

hát minap történt épen gyilkolom a fitymám hámsejtjeit a kotteri számtech teremben. éppen majdnem vége a


dalnak engedném ki a cucot vki megfogja válam. hátra nézek a kotter 65 éves tanárnője az.
kb. másfél órás beszélgetés a szexről.és még rendbe is alig tudtam magam szedni és miközben beszélt a hátérben tovább nyögdélcselt Maja Gold

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-21 21:48:20 (10)
aztakurva, a zsákos kutyakaja nehéz, főleg a TESCO gazdaságos.

Meg kurva büdös is...

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-21 21:31:01 (9)
rám csak 20 zsák kutyakaja:)



Elejére << Előző < ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 > Következő >> Végére