Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Égő!!!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Na! Regéljetek!:)

Elejére << Előző < ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 > Következő >> Végére

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-07 04:08:27 (68)
Szerintem irtozatosan ego, ha valaki akar csak egy internetes forumon is a punk, ska, vagy skin, ill. skinhead szot a nevebe szovi......
Ez egyfele gorcsos onigazolasnak tunik nekem, amire ha az illeto valoban az aminek a nickje alapja magat feltunteti,az egvilagon semmi szukseg.

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-07 04:04:25 (67)
Furcsa, huh..ez velem is előfordult már...
[előzmény (66)]

© shellysválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-03 20:41:47 (66)
h lejózsiztak?:)

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-03 20:38:28 (65)
ez velem sokazor megtörtént már

© shellysválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-03 20:31:37 (64)
nem vok józsi:)
lány vagyok:)

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-03 20:07:42 (63)
A TANÁROKAT NEM SZIDNI:DDD
[előzmény (61)]

© solejválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-03 20:03:33 (62)
höhöhö tényleg gáz Józsi
[előzmény (57)]

© shellysválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-03 07:25:23 (61)
az ciki, ha nagyban szidom a tanárt, az meg ott áll mögöttem?:))

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 22:59:16 (60)
én nagyon csúnyán elküldtem volna a kúrva anyjába, de előtte megkérdeztem volna hogy esetleg leszopna e:)
[előzmény (59)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 22:58:12 (59)
:DDDDDhát abban a pillanatban ez nem jutott eszembe...
[előzmény (58)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 22:56:41 (58)
mondtad volna hogy akkor nyalja ki a popsid az mégis inkább olyan mint a pina:)
[előzmény (57)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 22:45:36 (57)
Ha leszbikus lány akció közben jelenti be , hogy 'bár
rmennyire aranyos vagyok, mégsem tud fiúval' az elég égő?
Mert amikor meghallottam, le kellett ülnöm, aztán nem tudtam hogy sirjak vagy nevessek...

© punkcicaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 21:43:47 (56)
csak azért szar
[előzmény (54)]

© punkcicaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 21:43:29 (55)
én nyitotam
[előzmény (54)]

© shellysválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 21:09:55 (54)
senki nem kényszerit rá, h olvasd!

© punkcicaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 20:41:23 (53)
szar ez a topic!!!!

© shellysválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 20:40:29 (52)
a sztori bátyámmal történt:
épp katonaságban volt..
mivel a katonaság előtt élsportolo volt, ezért megengedték Neki, h fusson néha pár kört..de 1 kicsit eltévedt, és 1 máésik épülethez érkezett,mint amihez kellett volna..namost, rájött a foshatnék..:)
és nem taláélta a WC-t, cask a zuhanyzokat..ezért fogta magát, a caspba végezte a dolgát..igenám, de közben megérkeztek a többiek is, a cask meg bedugult..mázlija volt, mert 1 dugattyú v hogyhijják volt a közelben..:))

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-30 11:28:27 (51)
én egyszer úgy égtem le, hogy reggel felkeltem
megtaláltam a nappaliban öcsém előző napi halloween jelmezéből egy ördögfarkat, amit poénból rögtön fel is csatoltam hátra a nadrágszíjtartóra.
utána megreggeliztem és elindultam a vonathoz, amelyikkel doki jött és mentünk asszem plakátolni.
akkor kérdezte meg, hogy lóg ott hátul és mondom, ...-ba elfelejtettem levenni, nemgáz.....

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-30 11:10:21 (50)
mentm az utcán cucéróval és beszartam.

© punkcicaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 19:33:05 (49)
Szar ez a topic!

© solejválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 19:32:18 (48)
bazzeg Dr Doki .ez mind igaz és végre kibeszélhetem magamból ez egy virtuális psziólogiai intézet,az mondod hazudok,igaz nekem is kiszogot lógnia pöcsöm csak a hosszú gatyámból :)
ja azt mikor írod le hogy mentem az utcáán és beszartam he?
[előzmény (47)]

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 13:39:01 (47)
Ezeket a történeteket Solej csak kitalálja h égessemagát!A fele sem igaz!!!! : )

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:03:46 (46)
hátha azér nem lesz nőd mer fingtál az elég gáz:)
[előzmény (45)]

© solejválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 14:09:36 (45)
szarni mindig egy helyre járok a kotterba a tanári wc-be kockázatos mert a tanulószobával szembe van de legalább tiszta.rám jön a szarás mert délben chilisbab volt a kaja.futok mint az állat szarni már rotyog az egész lazitom a gyűrűsizmot jó nagy cifra sikeredet közben kicsengetnek .a bab hatására kisérő akusztikus jelenségek is hallatszota.kint hallom orbitális röhögés.elég sokáig bent vagyok várom kicsöngesenek de bent kurva büdös van mondom kimegyek.kilépek erre megint röhögnek egy 10-en rajtam mint az állat köztünka kotter legjobb nője.na idén se lesz nőm bakker

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 00:15:45 (44)
Ez a topik hogy egy barátomat idézzem: etalon!
Rég röhögtem ennyit!

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 23:15:14 (43)
ismertem es sztem annyira nem uber jo, de telleg vicces...
[előzmény (41)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 22:48:32 (42)
Ismertem egy parat, de az a 11 megaLOL. :))))

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 22:33:59 (41)
DE A KEDVENCEM!!!!!! LOL

11.
A srác Westchesterben lakott és az Ithaca College-be járt suliba. Már két éve tervezgeti, hogy randira hív egy lányt (aki szintén Westchesterben lakott és az Ithaca-ba járt), de soha nem volt elég bátorsága. Végül is egy nap összesszedte minden bátorságát, és beszélt a lánnyal. Ő nem ellenezte a dolgot, és megbeszéltek egy szombat esti vacsorát. Péntek este a srác a haverjaival elment megünnepelni a dolgot.
Annyit ittak, mintha alkoholtilalom visszatérésére készültek volna fel. Szombaton nagyon rosszul volt, húszpercenként szaladgált a klotyóra hányni vagy fosni. Néhány órával késöbb a hányást már törölte a programból, de a rendszeres WC látogatást még nem. A randit ennek ellenére nem akarta lemondani, félt, hogy többször nem lenne bátorsága a lényt meghívni.
Így hát találkoztak a Westchesteri állomáson és bevonatoztak New York-ba. Az étteremben már az előétel közben bocsánatot kért, és elviharzott a mellékhelység felé. Ezután az előételt mát megszakítás nélkül végig tudta enni, de a következő fogás közben ismét ki kellett mennie. A desszert alatt ismét késztetést érzett, de nem akarta nevetségessé tenni magát az állandó WC-be rohangálással, így inkább visszatartotta. A dolog pár perc múlva elmúlt, ám ekkor úgy érezte, hogy némi gáznemü anyag készülne távozni belőle. Úgy döntött, hogy szép óvatosan kieregeti ott az asztalnál. Szerencsétlenségére a gázzal együtt némi meglepetés is érkezett.
Na most szarban vagyok - gondolta (és érezte is). Ahelyett, hogy azonnal kiszaladt volna a WC-re, inkább megkapaszkodott a székben és egy kicsit megemelte magát, hogy minnél kevésbé nehezedjen rá az "ajándék csomagra". Ezt a jóga-pozíciót fenttartotta a desszert végéig, és közben erősen gondolkozott, mit tehetne, mielőtt érdekes illatot kezdene árasztani, illetve a nadrág kívülről is megmutatná, hogy mi rejtőzik benne. Igen gyorsan fizetett, és távoztak az étteremből. Úgy ment az utcán, mint egy cowboy. Az állomás felé menet egy bolt mellett haladtak el.
- Nem lenne gond, ha beugranék, és megvenném azt a mellényt, amit már a múlt héten kinéztem magamnak? - kérdezte a lányt.
- OK, legalább én is körülnézek egy kicsit - válaszolt a lány.
Szerencsére a férfi osztály balra volt, a női jobbra. Így hát szétváltak. Hősünk felkapta az első mellényt, ami a kezébe akadt, majd rohant a nadrágokhoz. Kiválasztotta a sajátjához leginkább hasonló nadrágot, majd az egész cuccot odaadta az eladónak. Közben az egyik szeme folyamatosan a lányon volt, (aki a bolt másik felében nézelődött), nehogy az észrevegye, hogy nadrágot is vásárolt. Mivel a mellényt nem akarta megvenni összeszorított szájjal (hátha a barátnője tud 15 méterről is szájról olvasni) odaszólt az eladónak:
- Csak a nadrágot.
- Tessék?
- Csak a nadrágot. (Az egyik szem folyamatosan a barátnőn.)
- Ah. OK.
Fizetett, és a lánnyal együtt elindultak az állomásra. Felszálltak a vonatra, és találtak két szabad széket az egyik kocsi közepén. A srác le sem ült, hanem azonnal távozott a mellékhelység felé. A vonat elindult, ő pedig levette a nadrágját és az alsóját. Az egészet egy golyóvá hajtogatta, majd kidobta az ablakon. Ezután megmosakodott, majd kézbevette az áruházban kapott szatyrot. Kinyitotta, és rádöbbent, hogy a szatyorban csak a mellény van.

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 22:33:12 (40)
12.
Egy fiatal belügyi nyomozó lement a BM üdülőjébe. Korán érkezett, volt még idő az ebédig, igy hát unaloműzésül fennhangon a leltár alapján ellenőrizte a szobát. Olvasta: egy ágy... meg van. Egy asztal.... meg van. Egy rézkarc... hát ez nincs meg, stb. A rézkarc kivételével minden megvolt. Lement ebédelni, és mire visszajött, a rézkarc ott lógott a falon.


13.
Magyar tévések kimentek Moszkvába forgatni egy hétre, és egy elég jó hotelben szálltak meg. Első nap, semmi dolguk nem lévén, végig itták a bár itallapját többször is, oda-vissza. Mikor este elég illuminált állapotban visszamantek a szobájukba, egyiküknek az az ötlete támadt, hogy keressenek lehallgatót, mert biztos van. Elkezdtek keresni, egyszercsak az egyik megszólalt, hogy a szőnyeg alatt lesz, mert ott valami dudorodik. Feltekerték a szőnyeget, és egy bazi nagy anyacsavart találtak. Kicsavarták, az alattuk levő szobában meg leszakadt a csillár.


14.
Utazik a HÉV-en egy hölgy ölében gyermeke, szembe vele egy idősebb hölgy az idősebb hölgy melett egy tipikus rocker. A hölgy ölében ülő gyermek folyton rugdossa a mamit. Aki rövid időn belül megunja és megkéri a fiatalasszonyt szóljon a gyemekre. Rövid gondolkodás után válaszol is az anyuka:
- Tudja a férjemmel úgy gondoljuk, hogy nem szólunk a gyermekre ezáltal nem gátoljuk a személyiségének a kifejlődését.
Utaznak tovább majd a következő megállónál a rocker leszálláshoz készülödik és odanyomja a rágóját a fiatal hölgy homlokára és közli:
- Nekem is hagyták kifejlődni a személyiségem.


15.
A matek professzorunk bement a boltba (meg anno..) és kért két zsömlét. Az eladónő megfogott két zsömlét és kirakta a pultra csomagolás nélkül. Ezen feldühödött a prof és kérte a panaszkönyvet. A nő rezzenéstelen arccal leakasztotta a könyvet és odaadta a profnak. A prof komótosan belelapozott, majd két üres lapot kitépett becsomagolta a zsömléket és angolosan távozott..


16.
Kocsma, nyár, nagy társaság, hosszú asztalok. Megy a beszélgetés mikor az egyik fickó fingik egy jól hallhatót. Zavarában elkezd izegni-mozogni az egyébként igen nyekergős padon, mintha a pad adta volna ki a hangot, mikor a vele szembe ülő sajnálkozó hangon megjegyzi:
- Ugye milyen más hangja van...


17.
Ez állitólag megtörtént, és fel is jegyezték az amerikai haditengerészet egyik rádiózási naplójában:
- Azonnal térjen ki észak felé 15 fokkal.
- Javaslom, hogy ön térjen ki dél felé 15 fokkal...
- Megismétlem, térjen ki észak felé 15 fokkal, máskülönben összeütközünk.
- Én nem tudok kitérni, térjen ki ön 15 fokkal....
- Én az amerikai haditengerészet tisztje, az amerikai flotta egyik hajójának kapitánya vagyok. Utoljára mondom térjen ki.
- Én pedig szolgálatos a világitótoronyban...

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 22:30:54 (39)
10.
Egyik délután a bankomban álltam sorban, amikor kislányom elhatározta, hogy levezeti fölös energiáit, és ámokfutásba kezd. Mikor nagynehezen sikerült elkapnom, szigorúan rászoltam: Ha nem hagyod most azonnal abba a rohangálást, elfenekellek! Mire ő fennhangon: Ha nem engedsz el most azonnal, megmondom a nagymaminak, hogy láttam tegnap este, amint puszilgatod apu pisilőjét!
Azt hiszem ilyen csend még nem volt egy bankban, még a pénztárosok is megdermedtek kezükben a bankó-kötegekkel... Méltóságom utolsó morzsáival még sikerült kivonszolnom a lányomat az ajtón, de még épp hallottam az összecsukódó ajtószárnyak között, amint kirobban mögöttem a röhögés...
Amy Richardson; Stafford, Virginia



Elejére << Előző < ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 > Következő >> Végére