Punk Portál >> Fórum >> Politika >> AntiSkinHead
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Kurva anyátok mocskos skinheadek!

Elejére << Előző < ... 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 ... > Következő >> Végére

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-12 07:01:50 (1623)
Ne röhögj te ki zsidó!

Ugyse tudsz itt minket hungaristákat leégetni ezzel a szánalmas szöveggel! Mi ezt nem vesszük be! Lehet egy pár liberálos bolsevikos punk igen.. de mi nem!

Kitartás!
[előzmény (1622)]

© Buciválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-12 06:30:52 (1622)
Hahahaha:):D

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-12 00:52:05 (1621)
beteg vagy. te gyulolsz, utana ne csodalkozz, ha teged sem szeretnek.
[előzmény (1612)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 22:46:28 (1620)
-Olyan gonosz ez a mai világ! Kész csoda elboldogulni benne...-
Most sajnáljunk?

Menj el pszihiáterhez!
[előzmény (1612)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 22:45:01 (1619)
Téged nézünk majomnak.
[előzmény (1607)]

© kobaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 21:04:49 (1618)
A sok kurva, a diszkós patkányok és a rapperek legalább magyarok, a nácik meg németek :-))).
[előzmény (1612)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 20:20:16 (1617)
Szart...

Te itt a németeket élteted.. szar vagy...

Egy undoritó senki...

Én hungarista vagyok és köpök az ilyen szarokra mint te..
[előzmény (1615)]

© Buciválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 20:02:37 (1616)
Az a véleményem ha én nem lennék,akkor itt beállna a nagy kuss!!!:)))))
Egyébként volt már más hungarista is rajtam kívül?

© Buciválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 20:01:39 (1615)
He?
Milyen magyarokat!Arról a kevésről beszélsz,aki még megőrizte magyarságát és nem "amerikásodott"!Azokat biztatom is!

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 19:34:35 (1614)
Akkor ezt fejtsd meg
34 21 34 34 5 4 3 5 12 34 3 5 8 19 21 24

De ha Magyar vagy miért nem a Magyarokat élteted????

Menj vissza németországba.. a picsába!!!

EZ AZ ORSZÁG A MIÉNK!! NEM A NÉMETBUZIKÉ MINT TI!!!


[előzmény (1583)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 19:31:43 (1613)
Ezek szerint mégsem véletlenül imádom a punk csajokat...
[előzmény (1612)]

© Buciválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 19:25:32 (1612)
Lehet ,hogy igazad van Dam.Lehet, hogy szar az életem ,mert mikor kimegyek az utcára a hányinger kerget!A sok kurva,meg a diszkós patkányok,a rapperekről ne is beszéljek,és jön a ráadás a sok cigány!
És ilyenkor olyan érzésem támad,hogy rabszolga vagyok,egy kisebbség a saját Hazámban!Ezt utálom a legjobban,főleg mikor kiderül pl.hogy én
máskép gondolkodom,mint egy átlag ember,ilyenkor úgy néznek rám mint egy szívtelen állatra(SZEMÉLYES TAPASZTALAT,egy csaj minden ok nélkül azt mondta hogy beteg vagyok és szerinte az lenne a legjobb ha meghalnék!),ez egy punk csaj volt
Na mind1!Már hozzászoktam,de én ezzel csak erősebb lesz az önbizalmam,hogy vajon miért irányul felém ennyi gyűlölet,akkor tényleg van valami igazság a gondolataimban!!!:)
Kitartás!

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 18:33:07 (1611)
Buci, megint van pár totálisan irreális dolog abban, amit beszélsz. Én csak ezekre világítanék rá...
"Hitler nem ölt meg egyetlen zsidót sem!Legalább is a két kezével nem,szóval ő nem lehet gyilkos!"
Akkor bizonyára nem gyilkos Sztálin sem, igaz? Természetesen felelősség se terhelheti őket a halálokért, igaz?
"Na erről miért nem emlékezünk meg soha,erről miért nem csinálnak filmet,miért nem írnak róla könyvet,miért nem építenek múzeumot,mint amit a zsidók csináltak!"
Az ártatlanok halála mindig megdöbbentő és szomorú. Ez tény. Miért másabb a zsidók halála ebben a kérdésben? Talán mert ők nem egy háborúba mentek a nemzeti-érzéses hazugságoktól fűtve, hanem a leigázott területeken fogták, összegyűjtötték, s irtották őket. Természetesen az ártatlan asszonyok és gyerekek halála is ugyanennyire szomorú. Azt viszont, aki önként és dalolva megy háborúzni, már nem tudom ennyire sajnálni.
"Egyébként a könyvek 90% zsidó könyvkiadótól származik!"
Baromság....
"Prohászka,aki a hungarizmus "megalapítója",egy pap aki életét áldozta erre,igazi emberként élt!Becsületben,tisztán,magyarként,akinek nem volt mása,mint egy reveranda,papír amire írtta gondolatait!Az összes örökölt vagyonát felajánlotta a szegényeknek még a házát is! "
Akkor ugye Tolsztojt is tiszteled? Az még soha nem merült fel benned, hogy keresztény pap vajon miért kezd el megutáltatni egy "ellenséges" vallást?

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 17:35:10 (1610)
En ugy tudom, a haborusdit a nemetek kezdtek. Mi alapjan szamitottad ki az alabbi adatokat? Szerintem 1 ember halala is sok, nemhogy 800000 vagy 8 millio.

Szerintem Te nagyon felre vagy vezetve, remelem, meg majd valtozik a velemenyed, mert eleg szar lenne igy leelni az eleted...
[előzmény (1607)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:26:43 (1609)
Ki nem emlékezik meg róla, hülyegyerek? Bár feleslegesen szóllak le, mert nagy bohóc vagy tényleg - egy primitív tudatlan bohóc
[előzmény (1607)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 15:56:05 (1608)
Haggyjá már minket a tapló fritzekkel! A magyar vérvonalban volt egy ezred milligramnyi bibsis-arzén amit sajnos mi egy liter sváb méreggel akartunk semlegesiteni!
Kit érdekel hogy megpusztult nyolcmillió fritz? Úgy kellett nekik pusztult volna ki az egész retyerutyájuk a barbár germánoknak! Még beszélni se tudnak értelmesen csak schzhscz-ni! ezért nem megyek le a magyar tengerre mert ott az a sok szöszi akiknek a szülei belerángattak minket a világháborúba! Vissza akartuk szerezni Erdélyt hát melléjük álltunk aztán dögevökké tettek a fritzek! Teleki öngyilkos lett, Isten bocsássa meg neki! Mert ö egy igaz ember volt!
[előzmény (1607)]

© Buciválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 15:35:09 (1607)
Sziasztok!
Nos kezdem ez elejétől!
Nem vagyok majom!Hitler nem ölt meg egyetlen zsidót sem!Legalább is a két kezével nem,szóval ő nem lehet gyilkos!Bocs!Én meg nem akarok olyan tudatban meghalni hogy lehet hogy az ükunokám koszos,drogos cigány lesz!Egyébként annyit hogy rengeteget olvasok!Csak az általában
hadtörténeti könyvek !Na visszatérve a zsidó írtáshoz:nem is sok zsidót öltek meg a németek kb.800000max!Ez mind lófasz!A németek 8 milliót vesztettek,közülük 3500000 gyerek és nő!!!!!!!!!Na erről miért nem emlékezünk meg soha,erről miért nem csinálnak filmet,miért nem írnak róla könyvet,miért nem építenek múzeumot,mint amit a zsidók csináltak!
A zsidók csak pénzt csinálnak a halottaikból,rohadt vérszívó nép!Egyébbként a cigányok is felveszik a milkót a kamu "hallotaikért",ezt Miskén is csinálják!Egyébként a könyvek 90% zsidó könyvkiadótól származik!Ezért nem olvasok ilyen könyveket!Csak betiltott könyveket:)
Mert ez az elnémított igazság!!!Ez az én véleményem.Nem kérem hogy megértsétek!De majd egyszer megértitek,mert kiderül egy -két dolog.
Akit ti majomnak és hülyének néztek(gondolok Szálasira,de főleg Prohászkára)ők voltak a korszak legnagyobb gondolkodói,főleg Prohászka,aki a hungarizmus "megalapítója",egy pap aki életét áldozta erre,igazi emberként élt!Becsületben,tisztán,magyarként,akinek nem volt mása,mint egy reveranda,papír amire írtta gondolatait!Az összes örökölt vagyonát felajánlotta a szegényeknek még a házát is!
Bucinak a barátaim neveztek el már nagyon régen!
Kitartás!!!!!!!!!
A Hazáért mindent,a Hazát semmiért!

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 10:34:24 (1606)
Kedves, téli esti idill lehet, ahogy Buci hazaér isiből, erre család:
- Heil, Buci!
Mire Buci:
- Heil, család!


Egyébként mi ez a Buci? Csak nem Stohl András személyesen?
[előzmény (1598)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 10:31:15 (1605)
"kb 200 év múlva kipusztul a FEHÉR faj"

Remélhetőleg! A jövő útja, hogy mindenki addig baszik mindenkivel, amíg mindenki ugyanolyan színű nem lesz! (Úgy emlékszem, ez Vonnegut '"mein kampfja", én ehhez tartom magam.)
[előzmény (1594)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 01:23:03 (1604)
Ja azt tudtátok, hogy Szálasi szüzességi fogadalmat tett? És be is tartotta. A feleségéhez hozzá sem nyúlt.

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 01:06:42 (1603)
Produkálj még ilyen dolgokat!!:))
Nagyon tetszik. Igazán hungaristához méltó.
[előzmény (1594)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 01:04:30 (1602)
Mondom hogy ő a mi bohócunk:)

Most akkor a Mein Kapf cenzúrázott, vagy kamu? Mert ha kamu, azt nem cenzúráznák.

Az sem stimmel, hogy Spanyolországban fasizmus volt.

Egyébként neked is szólok, DNS vizsgálatok szerint rasszokon belül nagyobb különbségek vannak, mint rasszok közt. Szóval ennyit a fehér fajról.

Betartás!

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 00:36:46 (1601)
mellesleg ez egy fasz, milyen miniszterről beszél?

Franco tábornok diktatúrája volt, de ő semmilyen miniszteri posztot nem töltött be, utána jött János Károly, aki azóta király.
[előzmény (1600)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 22:48:41 (1600)
Ha ezt a hülyeséget elhiszed, hogy Hitler tényleg tartotta valamire a magyar népet, s nem csak a diplomáciai behízelgéseket használt ilyen kedves gesztusokat, akkor a te agyad egy picikét tisztára van mosva. Enyhén elvesztette a realitásérzékét.
Ezt írod:
"A Fasizmus a legjobb államhatalom,mi sem bizonyítja ez,meg főlleg hogy Spanyolországban még a háború után is élt a fasizmus egészen
a miniszter haláláig!"
Akkor a Kubai rendszer jó, mert valószínüleg megmarad Fidel Castro haláláig? Kb. ilyen szintű volt ez az érved...
[előzmény (1594)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 22:43:18 (1599)
hitler arra nem méltatta szálasit hogy találkozzon vele, csak az a szarházi annyira nyalt, meg fenyegetőzött hogy ez nem lesz meg az nem, mig hitler belement, és az újságok is csak kis megjegyzésként jelezték hogy találkoztak.
javaslom hogy olvass hülyegyerek.

ha nem hiszel a fajelméletben, akkor meg minek utálod a niggereket? ha HUNgarista vagy, akkor mit foglalkozol európával? gondolkodjál már te kis majom!
[előzmény (1594)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 22:28:07 (1598)
Tenyleg, anyuci, apuci mit szol ahhoz, hogy te ilyen nagy Hitler-kedvelo vagy?
[előzmény (1594)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 22:11:43 (1597)
a magyarok vitézségének kiemelése szerintem egyértelműen propaganda volt csak.
[előzmény (1596)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 22:09:34 (1596)
na, öcsém...
először is szerezz egy érettségit, mássz fel a levéltárba, aztán nézd meg Szálasi és a Führer tárgyalásait...
Bár talán a Hitler 68 tárgyalása című könyv magyarországi tárgyalásokról szóló része is meggyőzhet, már amennyiben nem valamiféle csúnya cionista összeeskűvés van a háttérben, és a tényeket nem ferdítették el.
[előzmény (1594)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 22:03:24 (1595)
Mi az a "Main Kampf"?
Mi az, hogy feher faj?
Persze, biztos tok jo arc volt Hitler, de csinalt am csunyasagokat is, peldaul kiirtott sok artatlan bacsit es nenit. Nem szep dolog ám!
[előzmény (1594)]

© Buciválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 21:45:28 (1594)
Hát nincs sok értelmes kérdés amire érdemes válaszolni!
Nos,ugye bár volt Hitler,ő volt az a személy aki a gazdasági válság idején
a háborút vesztett Németországot a "szarból"kivette és épített rá alőször alapot majd várat!És ez tiszteletre méltó!Egyébként a Main Kampfot ne is olvassátok nagy baromság!Egyrészt cenzúrázott,kamu az egész!Én nem hiszek benne.A magyar nem volt szolganép Hitler számáre,legalább is Szálasival kiegyeztek ,hogy megalapul a háború után a Magyar Hungarista Birodalom,Hitler tisztelte a magyarokat,főleg vitézségük miatt,ami mostanság már szinte elveszni látszik.Az emberek imádták Hitlert és hogy miért,mert megvolt mindenük!Hitler amit meghírdetett programjában az be is teljesítette,ezzel elnyert szavahihetőségét!De őszintén ki tud olyan pártot ami beteljesítette az összes programját?
A Fasizmus a legjobb államhatalom,mi sem bizonyítja ez,meg főlleg hogy Spanyolországban még a háború után is élt a fasizmus egészen
a miniszter haláláig!Ez egységes etnikumnak meg kell lennie az országban!Ennyi!Ez kell a jó nemzetvezetéshez!Összetartás!
És most csak megemlítem hogy kb 200 év múlva kipusztul a FEHÉR faj
Európában!Ezt nem hagyhatjuk!Európa a fehér fajról lett híressé és most mocskos niggerek lepik e földet hát NEM!Biztosítanunk kell fajunk fennmaradását és a fehér gyermekek JÖVŐJÉT!!!!!!!!!!
Kitartás!



Elejére << Előző < ... 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 ... > Következő >> Végére