Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Barangó és a Tilos
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Barangó Tilosos szereplése és annak következményei

Elejére << Előző < ... 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 ... > Következő >> Végére

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 15:12:28 (728)
http://www.freeweb.hu/fenyhid/dokumentumok/43/azert_sem_lesze.doc

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 14:42:12 (727)
http://www.hajdunet.hu/szeszakgyula/Tozeg.htm

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 14:02:00 (726)
Ezért is mondom Hunor testvérem (mert te egy igazi magyar vagy, ellenben a sok hüjje komcsi pojácától, akik ide írkálnak) hogy azonnal BE KELL TILTANI MINDEN OILYAN DOLGOT, amelyek összeegyeztethetetlenek a keresztény értékrenddel és azokat is amelyeket a polgári körök lelvelezőlistáján említenek meg igaz magyar testvéreink!

Medgyessy mondjon le!

KERESZTÉNY MAGYARORSZÁGOT MOST!
[előzmény (725)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 13:37:50 (725)
már mondtam, hogy tekintsünk el ettől a kiírtásos dologtól. Bocsánatot kértek, fogadjuk el, hogy őszintén. De a többi dolog sem sokkal különb, egy keresztényre nézve sértő.
[előzmény (723)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 13:31:07 (724)
"Felőlem akár még maradhat is Magyarországon, nem érdekel."

LOL :)))))

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 13:13:00 (723)
Igenis vonják vissza a tilos rádió engedélyét!!!!

Bennünket Keresztény Magyarokat nem érdekel, hogy cionista, judeoplutokrata összeesküvők csupán félrevezetésből, rögtön bocsánatot kértek, kirúgták a barangót, sajtótájékoztatón kértek elnézést. Az sem hat meg bennünket, hogy egy élő adás nem szerekszthető, tehát előre megfontolt szándékról szó sem lehet.
Az igaz, hogy ez a kijelentés egy bizonyos műsorában hangzott el, de nekünk a műsor letiltása nem elég, nekünk az egész tilost be kell tiltani szőröstül bőröstül, takarítónénistül, mindenestül!!!

BE KELL TILTANI! TILTSUNK BE MINDENT, amit a nemzet nagy gondolkodói Lovas István és Bayer Zsolt, Loppert Dániel igazmagyar testvéreinnk jónak látnak. Mi vakon megbízunk nagy magyar gondolkodóinkban, így nekünk gondolkodnunk sem kell, hisz megteszik ezt helyettünk igaz magyarjaink!!!!!


A Tilos rádió meg vegyen példát az olyan mértékadó műsorokról és adókról, és igaz magyarokról, mint amilyen a pannonrádió volt, vagy a köszszolgálati médiában hallható vasárnapi újság, vagy mint Ifj Hegedűs Lóránt Igazmagyar lelkész úr
Ezen műsoroktól és személytől soha nem hallhattuk, hogy kirekesztésre, gyűlöletre buzdítottak volna!

Ha ezt tették volna, akkor együtt mozdulva söpörjük le őket a Szentkoronás Magyarországról!!!

Tiltsunk be mindent, amit a nagy gondolkodóink akarnak!
Azonnal követeljük, hogy tilsták be a homoszexualitást, az abortuszt, a drogokat, a drogosokat vigyük kényszermunkára!!!

KERESZTÉNY MAGYARORSZÁGOT MOST!
[előzmény (722)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 12:29:07 (722)
Meghallgattam azt a riportot. Jó fogadjuk el, hogy barangó nem gondolja komolyan, hogy kiírtaná az összes keresztényt, és őszintén kért bocsánatot. Felőlem akár még maradhat is Magyarországon, nem érdekel. De a tilos rádiónak akkor is vonják vissza a műsorengedélyét!! Ha titeket sértenek a keresztek, akkor gondold el azt, hogy minket, hogy sért a tilos rádió! tekintsük semmisnek a kiírtásos történetet. Volt még bőven sértő dolog. Jézus egy fattyú, stb. Azt mondja a riportban a bajtai, hogy ő egy szélsőség ellen harcol. mégis ki ellen?? Az a szélsőség, akinek van pofája nagy gonoszan utcára tenni kereszteket, aminek sok ember örül?? most ne a MIÉP-ről beszéljetek, mert a kereszteket a Jobbik állított, amely még nincs fél éves párt se. Akkor melyik szélsőség ellen beszél a bajtai??
[előzmény (718)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 12:14:09 (721)
KERESZTÉNY MAGYARORSZÁGOT MOST!
[előzmény (702)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 11:58:15 (720)
702-re reagálna valaki?

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 11:24:23 (719)
KERESZTÉNY MAGYARORSZÁGOT MOST!
[előzmény (716)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 11:23:06 (718)
mert nem nevezhető magyarnak egy ilyen ember, aki népünk nagyjait sült parasztnak titulálja. Ezért nincs helye Magyarországon.

Magyar az, aki magyar allampolgar. Szar ugy, de jogallamban elunk.

tudom, hogy bocsánatot kért, félig érthetően odalökött "énis"-sel, de szerintem csak gyávaságból. A saját szavainak a súlyát nem meri vállalni.

Nem csak akkor kert bocsanatot, hanem utana tobbszor is, tobb mediumban. Bocsanatot szeretett volna kerni a Demokrataban vagy a Magyar Nemzetben is (nem tudom most melyikben) am nem adtak helyet neki. Vajon miert? mert ez egy jo politikai eszkoz?

Ha te pl. megnyersz egy versenyt, az anyád nem büszke rád? pedig nem ő érte el. Ha egy magyar csapat világbajnok lesz valamiben nem vagy rá büszke? pedig nem te érted el.

Anyam buszke ram, mert o szult, o nevelt. Ha sikert erek el, ugy erzi (jogosan) hogy ez egyben ot, az o neveleset is dicseri. A magyar csapat sikereinek orulok, de nem buszke vagyok ra, hanem elismerem a rteljesitmenyuket.



Vedd eszre hogy ez az egesz ugy csak fel lett fujva, mert jo tamadasi felulet bizonyos embereknek. es sajnos sokan vannak akik ezt beszopjak, es birka modon ismetelgetik azt amit megmondtak a "nagyok".


hallgasd meg ezt: http://real1.radio.hu/kossuth/2004/01/14/2004-01-14-k13.rm

olvasd el ezt: http://www.nol.hu/Default.asp?DocCollID=153986&DocID=132829#132829

kb ez az a mentalitas, amit egy keresztenytol varok, nem a tuntessunk/hozongjunk/tilcsukbe.

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 11:01:11 (717)
"nem indokoltad meg, hogy Barangonak miert nincs helye a magyarok kozott" - mert nem nevezhető magyarnak egy ilyen ember, aki népünk nagyjait sült parasztnak titulálja. Ezért nincs helye Magyarországon.

A keresztről pedig: van olyan ember aki örült, ha ilyen kereszteket látott az utcán. És amíg van ilyen ember, addig egy ilyen barangó féle toleranciabajnok miért akarja ledönteni? miért zavarja? tudom azért mert állítólag rá akarják erőltetni. Azzal, hogy ott áll egy kereszt, senki sem akar senkit ráeröltetni senkire. Ha neki nem tetszik, kerülje ki, ne törődjön vele.

"1. "kirtanam az osszes keresztenyt" - ezt a mondatot fuggetlenul attol hogy ki mondta, es milyen tudatallapotban, keresztenyirto hadjarat hivoszavanak felfujni olyan merthetetlen ostobasag hogy csak na. egyebkent mondta mar azt valaki, hogy "jol megmondta ez a Barango, egyetertek vele"? mert szerintem nem. "

Nem ostobaság, csak elővigyázatosság. Mert ennek a barangónak vannak "hívei" akik olyasmikről beszélnek, hogy támogatni kéne ezt a figurát, meg a punkzene vele van. Akkor miben vagytok vele? Tulajdonképpen mi az amit tiszteltek benne? Vagy miért támogatjátok egy ilyen kijelentés után?? tudom, hogy bocsánatot kért, félig érthetően odalökött "énis"-sel, de szerintem csak gyávaságból. A saját szavainak a súlyát nem meri vállalni.

"amugy miert kell buszkenek lenni olyanra, amiben semmi reszem nem volt? buszke vagyok arra amit magam ertem el. nem vagyok magyar?" - Nem kell feltétlenül büszkének lenned rá, de tiszteld! ne gyere azzal, hogy a bajtai is hogy tiszteli Petőfiéket, mert az nyilván hazugság. Ha te pl. megnyersz egy versenyt, az anyád nem büszke rád? pedig nem ő érte el. Ha egy magyar csapat világbajnok lesz valamiben nem vagy rá büszke? pedig nem te érted el.
[előzmény (712)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 00:40:15 (716)
TPeti, nincs kedved csinálni velem egy jó kis diktatúrát? :))
[előzmény (715)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 22:15:07 (715)
kurvára tévedsz öreg, Magyarorzágon nincs "hivatalos vallás"...Magyarország egyelőre még köztársaság, és remélem az is marad sokáig.

semmi kedvem egy keresztény-fundamentalista országban élni.
[előzmény (682)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 22:01:58 (714)
jah egyebkent lehet felre ertetted, mindegy. Nagyapam, akit szabotazs miatt bortonoztek, anyai volt, nagybatyjam pedig apai. Szoval nem nagyon ismertek egymast. Mindegy
[előzmény (660)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 21:43:18 (713)
Tudod, hogy akarja kizárni a kis geci fasi? Gázkamra, (bezárni) és kívül van mindenki a "világából", aki nem csípi a fejét.
[előzmény (712)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 21:24:47 (712)
Már írtam, hogy eredetileg azért jöttem ide, hogy megtudjam ki ez a barangó, és meg akartam hallgatni a zenéjét, mert kiváncsi vagyok rá.

Most mar tudod. ha nem, akkor tudok adni egy tippet: google.

Hogy akarod elerni, hogy a neked nem tetszo embereket kizard a te altalad idealisnak gondolt vilagbol? miert gondolod, hogy az masnak is idealis? vagy csak magadra gondolsz? nem gondolod, hogy ez a nagybetus KIREKESZTES? amit ha jol emlekszem te magad is eliteltel.
Nem tudok tanacsot adni, hogy mit tegyel. Azt viszont tudom, hogyha a tiedtol radikalaisan eltero vilagnezetuek kozott osztod az iget, sosem fogsz elerni semmit.

írd le, hogy mit nem támasztottam alá, és megteszem
nem indokoltad meg, hogy Barangonak miert nincs helye a magyarok kozott. az hogy neked nem tetszik, mert egy bizonyos ertekrendnek nem felel meg, az nem erv. nekem meg nem tetszik a postas bacsi, mert mindig viszki szaga van, es az igaz magyar ember az bort iszik. ugyhogy o nem magyar, ez kb. ilyen.

amugy miert kell buszkenek lenni olyanra, amiben semmi reszem nem volt? buszke vagyok arra amit magam ertem el. nem vagyok magyar?

1. "kirtanam az osszes keresztenyt" - ezt a mondatot fuggetlenul attol hogy ki mondta, es milyen tudatallapotban, keresztenyirto hadjarat hivoszavanak felfujni olyan merthetetlen ostobasag hogy csak na. egyebkent mondta mar azt valaki, hogy "jol megmondta ez a Barango, egyetertek vele"? mert szerintem nem.


ezekre meg nem reagaltal.




© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 21:13:55 (711)
"es most te is valaszolhatsz egy kerdesemre. mit keresel ezen a forumon?" - Már írtam, hogy eredetileg azért jöttem ide, hogy megtudjam ki ez a barangó, és meg akartam hallgatni a zenéjét, mert kiváncsi vagyok rá.

"az ilyen vitaknak egy bizonyos eletkor utan semmi haszna nincsen, arrol nem is beszelve hogy interneten kereszztul meg senki nem valototta meg a vilagot." - Ebben igazad van, de én még csak 16 éves vagyok, és úgy gondolom van értelme hirdetni azt amiben hiszek. Ha eljön az idő, én minden tőlem telhetőt megteszek, hogy az (általam elképzelt) ideális világ (amelyben nincs helyük az ilyen barangó féléknek) kialakulhasson. Nem interneten keresztül akarom megváltani a világot, de adj tanácsot, hogy gyakorlatilag minden támogatás nélkül (mert tulajdonképpen ha jól megnézem néhány barátot leszámítva - akik kb velem egykorúak - senki sem segít), mit tudnék ennyi idősen tenni??

"mellesleg te sem tamasztassz ala semmit elfogadhato ervekkel" - írd le, hogy mit nem támasztottam alá, és megteszem
[előzmény (705)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 21:05:52 (710)
Ki keresztény itt? Én nem. Nem vagyok megkeresztelve, vallásos sem vagyok, a Bibliát, csak mint könyvet olvastam, nem, mint A Könyvet. Ettől még lehetek magyar nem.? Ki izraelita itt? Én nem. És ettől is lehetek még zsidó, nem? De kit érdekelnek ezek a hülye vallásos szarságok. Rendben van, a kultúrkörünk része ez.... De ez a mai jobbikos-rosszgyerekeknek is csak hülye buli sznob-képmutatás az egész. A volt-párttag apuci kisfiából hogy lesz ebben az országban bigott keresztény? Sehogyse. Mint ahogy punk se lesz a lego-játékos kisfiúból a gyerekszobában.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 20:47:10 (709)
gyerekek egyezzünk ki abban hogy barangó jó és wass albert is jó, én mentem mert holnap vizsga

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 20:44:09 (708)
Akkor most már egészen biztos, hogy én értettem félre. Hagyjuk!
[előzmény (703)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 20:42:58 (707)
dehogy nincs értelme, mozgatnod kell az agyad és érvelni tanít
[előzmény (705)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 20:41:57 (706)
ezt nem én mondom hanem a Katolikus Néppárt és a köréje szerveződő keresztény mozgalmak, dzsentrirétegek mondták 45 előtt. ja igen és a keresztmozgalom is ezt mondta, akik annak idején szorgalmazták hogy minden iskolába kerüljön a falra kereszt
[előzmény (702)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 20:41:21 (705)
figyelj, leirhatom a velemenyemet, bar javareszt mar kifejtettek elottem masok is, a lenyeg hogy nem akarok egy meddo vitaba belemenni, ugysem tudlak meggyozni semmirol. mellesleg te sem tamasztassz ala semmit elfogadhato ervekkel. ket dolgot leirok ezzel az egesszel kapcsolatban:
1. "kirtanam az osszes keresztenyt" - ezt a mondatot fuggetlenul attol hogy ki mondta, es milyen tudatallapotban, keresztenyirto hadjarat hivoszavanak felfujni olyan merthetetlen ostobasag hogy csak na. egyebkent mondta mar azt valaki, hogy "jol megmondta ez a Barango, egyetertek vele"? mert szerintem nem.
2. nincs orszag amiert meghalnek. ez egy darab fold, hatarokkal, fakkal, varosokkal, multtal, (mint akarmely mas orszag). Szeretem, nem koltoznek el, de annak semmi koze nincs a multhoz, engem a barataim, a csaladom kot ide, nem a tortenelem. amugy miert kell buszkenek lenni olyanra, amiben semmi reszem nem volt? buszke vagyok arra amit magam ertem el. nem vagyok magyar? csak mosolyogni tudok az ilyeneken.

es most te is valaszolhatsz egy kerdesemre. mit keresel ezen a forumon? az ilyen vitaknak egy bizonyos eletkor utan semmi haszna nincsen, arrol nem is beszelve hogy interneten kereszztul meg senki nem valototta meg a vilagot.
[előzmény (695)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 20:40:35 (704)
"akinek csak nagyapai szinten volt izraelita őse, de magát magyarnak és zsidónak is érzi az zsidó e?" Ha valaki zsidónak érzi magát (Te írtad) akkor az miért ne lenne zsidó?? ez egy értelmetlen kérdés!! De attól, hogy zsidó, lehet magyar is, de ezt is már írtam...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 20:38:32 (703)
még mindig nem értem
[előzmény (701)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 20:37:54 (702)
Persze, mert ahogy ez a barangó gyerek ír, az olyan követendő ugye??

"petőfit minek tiszteljem, mert romba döntött egy országot és miatta meghalt egy rakás ember" - Ezt hogy érted??? Ki halt meg miatta??? Milyen országot döntött romba???
[előzmény (696)]

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 20:37:12 (701)
Az ilyen kérdés szerintem provokatívnak. Lehet, hogy én érzem rosszúl de mintha kifejezetten örültél volna ha visszaírja, hogy ZSIDÓ! Javíts ki ha nem így van, tudod biztos a MOSZAD gerjesztette üldözési mániám miatti depresszió... :-)))

Ha már a kérdéseknél vagyunk az aposztáta jelző bánt?
[előzmény (699)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 20:34:27 (700)
http://hirek.mti.hu/news.asp?newsid=162474&pub=7

Tilos Rádió: nem látnak okot szerz?désbontásra az ORTT jogi szakért?i

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 20:29:39 (699)
mármint melyik?
[előzmény (697)]



Elejére << Előző < ... 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 ... > Következő >> Végére