Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Kék Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A legendás Vörös Yuk mellett...

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-13 12:50:45 (222)
Mindenesetre remélem nem sokan jönnek a vörösbe Prosecturára, mert a múltkor elég kellemetlen volt, hogy nem fértem be a tömegtől.
Szóval ne népszerűsítsétek itt a lyukat, mert megint kiszorulok, mint Sün Balázs.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-13 07:35:44 (221)
Mondtam is közben: "Te ne bólogass, bajtárs, mert lemarad a felirat!"

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-13 00:08:47 (220)
Bar a kepen nehezen kiveheto, de latszik, hogy helyesloen bologatsz! ;-)
[előzmény (219)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-13 00:02:55 (219)
Ha esetleg nem látszódna: http://kepfeltoltes.hu/view/090312/P1030880_www.kepfeltoltes.hu_.jpg :-)
[előzmény (218)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-13 00:00:49 (218)
A jómagam és a nemzetiszocializmus eszméje közti összefüggés alátámasztására várok érveket, vagy bármilyen szemléltető anyagot. Mindaddig, amíg ez nem történt meg, nyugodtan kijelenthetem, hogy édesanyád egy riherongy, s mindezt hasonlóképp nem kell alátámasztanom semmivel. (Hehe.)

S hogy lásd, kivel van dolgod, segítek: a következő képet ajánlom, melyet Schleki készített Auschwitzban, így mindkettőnk féktelen nácizmusának ékes bizonyítékaként szolgálhat, legalábbis mint kiindulópont.



Östen, család, haza.
[előzmény (213)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 18:42:49 (217)
Na de gyerekek!...

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 16:29:43 (216)
Kokettál a nácikkal, az már elég, nem?
[előzmény (215)]

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 16:21:55 (215)
szerinted én az mondrtam hogy ő náci? te szerencsétlen fasz...
[előzmény (211)]

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 15:26:31 (214)
egyébként pl. az ún. becsület -napi bulik látogatottsági mutatói alapján egyértelműen meg lehet állapítani a honi náci mozgalom "fejlődését".a 90-es évek vége óta tartják meg ezeket rendszeresen és amíg akkoriban 200-300 volt a söpredék létszáma addig manapság 1000-1500 ,amit a honlapjaikon büszkén ismertetnek mint a végső győzelem felé vezető út egyik fontos fegyvertényét.

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 15:19:59 (213)
hol jártak akkoriban ezrek kopasz bulikra?mert most ezrek járnak országszerte. nézz körül a náci honlapokon már szinte minden szaros együttesük turnézik és szinte mindenhová beengedik őket.ilyen mennyiségű náci buli és náci biztos hogy nem volt akkoriban.ráadásul neked nagy peched lehetett hogy elvertek mert szerintem csak a punkos külsőd alapján ítéltek meg. ha beleláttak volna a fejedbe és néhány percre kifejthetted volna nekik a véleményedet a reakciójuk csak annyi lett volna: keblünkre,bajtárs!
[előzmény (208)]

© King Kennyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 14:12:23 (212)
Az előbbiek halmazába tartoznak az utóbbiak is, így a kérdés nem pontos.
[előzmény (210)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 14:09:59 (211)
A múltkor együtt teáztam Schlekivel a Sirályban. Akkor már a nácik úgy látszik mindenhova beépülnek? :-(
Szomorú világ elé nézünk.
[előzmény (198)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 13:39:35 (210)
A zenekar további útjának kijelölése szempontjából akkor nem árt eldönteni, kik a veszélyesebbek. A "gyurcsánytakaroggyos" utcanépe, vagy a Dudás-banda?
[előzmény (207)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 13:28:48 (209)
A 204-re ment a válasz természetesen.
[előzmény (208)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 13:27:00 (208)
Feltehető a kérdés, hogy a rosszul informáltság, vagy gerinctelen tényferdítés beszél belőled, bár az, hogy önmagad felvállalása nélkül fröcsögsz már jó ideje ezen a fórumon, az utóbbira enged következtetni. Nevetséges magyarázkodásodra vicces mivolta miatt 10 pontot adok és bónuszként válaszra méltatlak, bár a terelés igen bénára sikerült.
A '90-es évek közepe felé, amikor koncertekre kezdtem járni, heti rendszerességgel voltak plakátolva az újabb és újabb 'kopasz' bulik, melyek közönségétől én is megkaptam jó párszor az fejadagomat. Mindenki tudta, hogy ahol ma 'punk buli' volt, arra teszem azt holnap nem tanácsos menni. Nem kell a hülye duma: akkoriban valóban csapatostul mászkáltak a fehér fűzős, fogalmatlan barmok, ideológiák mögé bújtatott alantasságukat kiélni, akik mindig valamilyen 'szkinhed buliból' özönlöttek szét.
Ami ma van, az kb. tizedannyira sem jelentős, ezeket az embereket metrón, buszon, villamoson szinte csak nemzeti ünnepekkor és tüntetésekkor, meccsekkor látni, na és, hogy fokozzam a csalódást, a kocsmában Kárpátiát éneklő Nagy-Magyarországos versenyzők is előbb hívnak meg egy sörre, mint hogy kötekedni kezdjenek.

© King Kennyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 13:00:14 (207)
Ez hülyeség.
Azokat az időket teljesen felesleges a mostanihoz hasonlítani, mert teljesen más hangulat uralkodott. A nácikat Dudás képviselte leginkább és nyoma sem volt még a divatnáciknak, nagymagyaroknak akiket a gyurcsány-kormány termelt ki. A "szárnybontogató banda" meg nem adott sikeres bulikat a Lyukban, nem kaptunk nagy gázsit és csak azért távoztunk elégedetten, mert élve megúsztuk. A Wigwamba punkcirkusz volt asszem 97'-ben. De ez is mindegy.
Ajánlom figyelmedbe a 195-ös beírást. Nem tudom ebben mi a képmutatás a népszerűségért.
[előzmény (203)]

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 08:28:41 (206)
nem állítottam hogy aberrált a tettlegességig is eljutó vérnácik közé tartozik de a beírásai alapján meg lehet állapítani hogy fejben már eljutott bizonyos náci alapvetésekig.az hogy ezek magyar punk körökben bocsánatos dolgok elég szégyen.
[előzmény (205)]

© f.krisaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 08:16:50 (205)
Én cimborám büszke ária
Messzi földön nincsen párja
Mint áram ütés Jocikába
Úgy üt bele pofikádba
:)

Amúgy most nem ugrik be egy Aberrált által írt szöveg ami jobb oldalibb lenne mint mondjuk a "Baranya a hazám" ami szintén nem az, de ha már így köpköditek egymást, akkor húzzuk rá erre is, ez egy elég durva náci szám:D Ha meg Aberrált náci akkor én kérek elnézést a figyelmetlenségemért. Folytassátok csak, öröm nézni az egészet, mondanám hogy írjatok dalt egymásról, de nem esek túlzásba sose:)

Amúgy meg hogy ne csak offoljam a témát, szerintem is rohadjom meg a yuk komplesszum hogy náci bulikat szervez, de ha lesz ott valami jó féle koncert én ott leszek az tuti. Ezek szerint én is szaralak vagyok, vagy csak szarok a világra meg az interneteten olvasott különböző faszságokra? Mivel Pesten nincs már akkora választék így leszarom mit mond Megyeri Ferenc meg Dan és phánkportálos barátai, meg minden séjnóturedhól-os, mindenki ott szórakozik ahol akar és ahol lehetősége adódik olyan zenét látnia amilyet ő szeretne. pont

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-12 06:55:24 (204)
ezek a zenekarok gondolom végig örlődtek a "nem játszás" és az elveik között mivel a klubbok adottak voltak és más helyek nemigen léteztek még akkor. viszont a kopasz -bulik is jóval ritkábbak voltak(legfeljebb 2-3 volt egy évben,vidéken meg semmi szinte) most viszont eldurvult a helyzet a náci bulik sűrűségét illetően és ezért van ez a reakció gondolom.könnyű neked,hiszen te elvekben mindig is kb. ugyanazt vallottad amitől ezek a bandák elhatárolódtak,így neked sosem kellett elhatárolódni........gondolom ha újra kezdhetnék talán ők is náci-punkok lennének.
[előzmény (203)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-11 20:26:26 (203)
Nos, nem kívánom védeni a Yukat, mivel a klub látogatókhoz való hozzáállása és üzletpolitikája számomra sem túl rokonszenves, és azzal sem értek egyet, hogy egy ilyen helynek nyíltan neonáci bulikat kéne bevállalni a nyereség érdekében.
Ugyanakkor nézzünk kicsit vissza a '90-es évek elejére-közepére, hogy ezek az akkor szárnyukat bontogató punkzenekarok milyen helyeken 'futottak be'.
Az olyan, magát anarchista szellemiségűnek valló bandák, mint a PICSA, a Barackca, vagy később a Hatóságilag Tilos, hány olyan klubban vállaltak fellépést Budapesten és vidéken egyaránt, ahol lenyomtak egy sikeres koncertet nagy számú közönség előtt, megkapták a gázsijukat, aztán elégedetten távoztak, majd a helyen egy hét múlva az aktuális 'kopasz' bandák játszottak hasonlóan nagy érdeklődés közepette a karlengető közönségnek, majd átmentek valahová punkokra vadászni?
Ilyen hely volt a Fekete Lyuk utódja (Klub III/III, majd VMH Klub), vagy az akkori Wigwam és még lehetne sorolni.
Magyarán értékelem, ha valami ragaszkodik az elveihez, de ez ilyen formában késő bánat, mivel most, hogy a közönség soraiban ez vitát vált ki, a népszerűség megőrzése érdekében ezek a bandák válthatnak 'tematikát', de ezt jómagam kénytelen vagyok képmutatásnak betudni.

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-11 16:09:54 (202)
én azt olvastam a honlapjukon hogy nem mennek oda többet és nem is látom a programjukban.persze nektek náci-punkoknak gondolom nincsenek ilyen aggályaitok...
[előzmény (200)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-11 11:53:04 (201)
Nekem azt csiripelték a madarak, hogy erre nem lesz többet példa.
[előzmény (200)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-11 11:50:07 (200)
Nem beszélve a Picsáról, akik még fel is lépnek ott. Ez már maga az anarcho-fasizmus! Haha.
[előzmény (199)]

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-11 10:08:38 (199)
jól van na,nem mindenkinek fejlődött ki teljes egészében az az emberre jellemző dolog amit gerincoszlopnak hívnak....
[előzmény (198)]

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-10 06:24:29 (198)
neked meg gartulálok, hogy még szervezel a Yukba bulikat!
[előzmény (197)]

© Schlekiválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-10 01:05:01 (197)


IV. DEAD CAT NIGHT
Kék Yuk
2009.03.14. szombat 19:30 | 1500 Ft
20:00-20:40 Living Dead Army
21:00-21:40 Fit Fat
22:00-22:40 Shadowbirds
23:00-23:40 Rusty Cage *I*
00:00-01:00 Devil Street 13 *SK*
Selector Demented

2009. március 14-én kerül megrendezésre a IV. DEAD CAT NIGHT -
Psychobilly And Moster Rock'N'Roll Fesztivál - Budán a Blue Hellben
(III. ker. Fényes Adolf u. 28). A fesztivál kedvéért érkezik hazánkba
egyenesen Olaszországból a RUSTY CAGE nevű psychobilly négyesfogat,
akiket Velencében fertőzött meg az őrült vírus. Utánuk lép színpadra
az őrült rockabilly banda Szlovákiából, a DEVIL STREET 13, akikre
kikfulladásig lehet majd pergetni a táncpartnerünket. Azt est folyamán
színpadra lép még a SHADOWBIRDS, akik majdnem egy év után merészkednek
elő a pincéből, úgyhogy sok jóra nem lehet számítani. Előttük a FIT
FAT mutatja meg, hogyan kell a surf zenét igényesen művelni némi punk
beütéssel. Az estét a LIVING DEAD ARMY nyitja. Ők horror-punk
zenéjükkel fogják terrorizálni a nagyérdemüt. A zenekarok között és
után DJ DEMENTED pörgeti majd a bakeliteket. Minden szórakozni vágyót
szerettel várunk.

© Schlekiválasz erre | adatok | e-mail - 2009-02-03 23:32:16 (196)


AZ UTOLSÓ CSAKAZÉRTIS CIRKUSZ
Kék Yuk
2009.02.06. péntek 20:00 | 700 Ft
Armada
Csakazértis
Face Melters
Fuwdo

Üdv!
Schleki

© Z11válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-15 10:32:45 (195)
Üdv!

Akkor figyelem, megírom ezt a levelet, mint a Nagy Karácsonyi Punk Ünnep szervezője.
Egyes emberek felfedezték maguknak kb. 1 hete azt a tényt, hogy lesz egy ilyen rendezvény a budapesti Kés és Vörös Yuk-ban. A világért se akarok rosszat feltételezni azokról az arcokról, akik pontosan 1-2 héttel a koncertek előtt kezdtek el olyan vehemenciával kampányolni a buli ellen mintha az életük múlna rajta. És mindezt, ha építőjellegűen tennék még sok hasznos dolgot is elérhetnének. Felelős vagyok, mert nem voltam körültekintő. Nem tudtam róla, hogy náci vagy nácinak vélt zenekarok is fel szoktak lépni a helyen. Sok éve csinálok ott bulikat, mindegyik fellépő zenekar is játszott már ott korábban, nem is egyszer és soha semmi jelét nem tapasztaltuk, hogy bármilyen okunk lenne nem ott tartani a koncerteket. Egyeztetve a bandákkal, arra az elhatározásra jutottunk, hogy megtartjuk a bulit. Sokat készült rá mindenki, rengetegen várják az estét, de nem ez a legfontosabb. Nem futamodunk meg. Reméljük, hogy egy óriási buli lesz, és hogy a hely is elégedett lesz, ami szinte biztosra vehető. Így lesz kezünkben egy olyan „fegyver”, amivel tudunk élni. Miszerint ha a továbbiakban is előfordul „náci” buli akár a kék, akár a vörös yuk-ban nem lépünk többet fel ott. Senki, az est 8 zenekara közül. Hogy miért így? Mert ha lemondanánk, azzal csak a másik oldal nyerne. És azt hisszük mindannyian, hogy sokkal értelmesebb dolog így tiltakozni, „csatázni”, mint durcáskodni. Mert talán vagyunk annyira érettek, hogy felnőtt fejjel, higgadtan is lehet ésszerű megoldásokat találni a problémákra.
És azt hiszem elég a fellépők névsorán végignézni, hogy meggyőződhessünk róla, hogy kétség nem fér a náci ideológiák, stb. elítéléséhez a részünkről. A mániákus kötekedőknek se tudok többet üzenni. Ott leszünk és jó buli lesz, mert pont az a lényeg hogy nem engedjük tönkretenni életünket, nem szegheti kedvünket a másik oldal.

Üdvözlettel:

Horváth László / szervező
És a zenekarok:
HétköznaPI CSAlódások
Fegyelmező Részleg
Clash City Rebels
Hatóságilag Tilos
Prosectura
SKA-Pécs
Konflikt
Linx

© Z11válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-15 09:12:32 (194)
Hétvégén!
[előzmény (192)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-11 10:54:40 (193)
2008-12-12
YELLOW SPOTS 5 ÉVES SZÜLETÉSNAP
Kék Yuk BUDAPEST

>FIT FAT
>VOODOO ALLEN
>YELLOW SPOTS
>K.O.C.
+ Selector Demented & Desmond Schlekker



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére